لیپومتیک بازو

عمل زیبایی لیپوماتیک بازو چیست؟مزایا و هزینه این عمل چقدر است؟

برای رسیدن به تناسب‌اندام و زیباتر شدن چه کارهایی را انجام می‌دهید؟ آیا مرتب ورزش می‌کنید و در تلاش هستید تا کمرتان را باریک کرده و شکمتان را تخت کنید؟ این کار را با ورزش‌های سنگین می‌توانید تا حد قابل قبولی انجام دهید و به اندام دلخواهتان برسید؛ اما وقتی حرف از درشت بودن بازوها به میان می‌آید قصه فرق می‌کند. کسانی که بازوهای پری دارند نمی‌توانند لباس‌های دلخواهشان را بپوشند و ظرافت زنانه خودشان را به نمایش بگذارند. چون درشت بودن بازوهایتان باعث می‌شود که بالاتنه شما بزرگ‌تر از آنچه واقعاً هست به نظر برسد و هیکلتان شبیه قهرمان‌های پرورش اندام خواهد شد. مخصوصاً برای خانم‌هایی که علاقه‌مند هستند لباس‌های باز و مجلسی بپوشند، داشتن بازوهای درشت یک دغدغه بزرگ محسوب می‌شود.

برای اینکه بازوهایتان را لاغر کنید ورزش کارساز نیست، بلکه باید از لیپوماتیک بازو برای کاهش سایز و حجم بازوها تا میزان دلخواهتان کمک بگیرد و بازوهای ظریف و زیبایی برای خودتان بسازید. برای برداشتن چربی بازوها تخصص پزشک بسیار مهم است؛ زیرا بازوها از بخش‌های مهم و حساس بدن هستند و بیشتر از نواحی مانند ران و شکم در معرض دید قرار دارند؛ بنابراین کوچک‌ترین اشتباه پزشک در برداشت چربی‌ها می‌تواند ظاهر بازوهایتان را حتی از روز اولش هم بدتر کند. برای اینکه با اطلاعات کامل نسبت به انجام این عمل زیبایی اقدام کنید، در این بخش کلینیک زیبایی VIP تهران اطلاعات مهمی که باید در این باره بدانید را برایتان ارائه کرده‌ایم.

 

آیا لیپوماتیک بر روی بازو امکان‌پذیر است؟

لیپوماتیک کردن آن هم روی بازو ممکن است یا نه؟ این همان سوالی است که اغلب افراد قبل از انجام این عمل زیبایی از خودشان می‌پرسند. چون معمولاً کسانی که به دنبال پیدا کردن راهی برای لاغری هستند به سراغ روش‌هایی مانند لیپوماتیک کردن شکم یا پهلوها می‌روند؛ اما همه افراد با مشکل تجمع چربی در بازوی خودشان مواجه نیستند.

بعضی از خانم‌ها از همان بدو تولدشان بازوهای درشتی دارند که روی ظاهر آن‌ها تاثیرگذار است. این افراد ممکن است در قسمتی که بازوها به بدن وصل می‌شوند تجمع چربی داشته باشند یا اینکه در قسمت‌های میانی بازوهای آن‌ها هم چربی‌های برجسته‌ای دیده شود که پوشیدن لباس‌های آستین کوتاه یا آستین بلند را برایشان سخت می‌کند.

بازوها معمولاً حرکت کمی دارند و جزء اعضای باثبات بدن هستند، بنابراین نمی‌توانید امیدوار باشید که به طور طبیعی یا با کمک ورزش حجم چربی این بخش از بدن را تا حد قابل توجهی کم کنید و بازوهای ظریف و زیبایی برای خودتان بسازید. اما لیپوماتیک بازو این امکان را برای افراد مختلف فراهم می‌کند که به راحتی بازوهای خودشان را تراشیده و زیبا کنند.

در این روش با عمل موضعی پیکرتراشی و بی‌حس کردن بازوها، چربی‌های موجود در این ناحیه برداشته می‌شوند و می‌توانید ظاهری زیباتر و جذاب‌تر برای خودتان بسازید. پس از دوران نقاهت لیپوماتیک هم می‌توانید هر لباسی که دوست دارید بپوشید و از زیبایی ظاهری‌تان لذت ببرید؛ بنابراین لیپوماتیک عمل زیبایی است که حتی کسانی که بازوهای درشتی دارند هم می‌توانند از آن برای لاغرتر شدن این بخش‌های بدنشان کمک بگیرند.

برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید


  نوع خدمات درخواستی

  برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “عمل لیپوماتیک” هستید یا خیر.*

   

  عمل زیبایی لیپوماتیک بازو چیست؟

  بازوها نقطه اتصال دست هم به بدن را شکل می‌دهد و نقش مهی در زیباتر به نظر رسیدن بالاتنه شما دارند. با وجود اینکه اغلب افراد بازوهایی متناسب با اندامشان دارند، اما بعضی مواقع چربی‌ها در ناحیه بازو تجمع می‌کنند و باعث درشت شدن این ناحیه از بدن می‌شوند.

  چربی‌هایی که در بازوها انباشته می‌شوند به راحتی با ورزش و… از بین نمی‌روند. حتی اگر سخت‌ترین رژیم‌هایی غذایی را رعایت کنید و سایر نواحی بدنتان لاغر شود، امکان دارد که چربی بازوهایتان همچنان سر جایش باقی‌مانده باشد یا کاهش حجم این قسمت محسوس نباشد. به همین خاطر برای کاهش چربی‌های جمع شده در بازو باید آن‌ها را تخلیه کنید. جهت تخلیه این چربی‌ها در زیر بغل سوراخ‌های ریزی ایجاد می‌شود و با کمک لوله کانولا و فرکانس‌های ارسالی، چربی‌ها به صورت مایع درآمده و از بدن بیرون کشیده می‌شوند.

  لیپوماتیک بازو یک عمل زیبایی کم تهاجمی محسوب می‌شود و افرادی که قصد انجام آن را دارند می‌توانند بدون بیهوشی و فقط تحت بی‌حسی نسبت به تخلیه چربی‌های انباشته شده در ناحیه بازوهایشان اقدام کنند.

  لاغری-بازو-با-رژیم
  لاغری-بازو-با-رژیم

  مراحل انجام لیپوماتیک بازو

  برای انجام جراحی زیبایی بازو صرفاً اعلام نیاز متقاضی کافی نیست و امکان اینکه بلافاصله پس از درخواست به سمت اتاق عمل فرستاده شوید وجود ندارد! اگر می‌خواهید این عمل زیبایی را به بهترین نحو و بدون مشکل انجام دهید، باید مراحل آن را پشت سر بگذارید و در صورت تایید پزشک چربی‌های بازهایتان تخلیه خواهد شد. مراحلی که برای لیپوماتیک بازو در کلینیک VIP تهران در نظر گرفته شده به صورت زیر است.

  جلسه مشاوره پیش از عمل

  قبل از اینکه عمل جراحی زیبایی بازو را شروع کنید، باید وقت مشاوره رزرو کنید. در جلسه مشاوره شرایط بدنی شما، حجم بازوهایتان، وضعیت جسمانی و سلامتی‌تان و انتظاری که از این عمل زیبایی دارید مورد بررسی قرار خواهد گرفت. هر سوالی که درباره لیپوماتیک بازو دارید را می‌توانید از پزشک متخصصتان بپرسید و حالتی که می‌خواهید بازوهایتان داشته باشد با وی در میان بگذارید.

   

  انجام آزمایش‌های لازم

  کسانی که به بیماری دیابت یا فشارخون مبتلا هستند نمی‌توانند عمل‌های زیبایی را انجام دهند. چون احتمال جوش نخوردن جای زخم یا خونریزی حین عمل و بعد از آن برایشان وجود دارد. به همین خاطر است که پزشک متخصص قبل از عمل لاغری بازوها آزمایش‌هایی را برایتان تجویز کند تا از سلامتی شما اطمینان حاصل کند. در نهایت اگر شرایط مساعدی برای انجام لیپوماتیک بازو داشته باشد، وارد مرحله بعدی می‌شوید.

  انجام عمل زیبایی بازو

  در این مرحله، متقاضی لیپوماتیک بازو به کلینیک زیبایی VIP مراجعه می‌کند. سپس بی‌حسی در ناحیه‌ای که نیاز به انجام لیپوماتیک تزریق می‌شود. پس از بی‌حس شدن قسمت مورد نظر، لوله‌های نازک کانولا به درون بدن هدایت می‌شوند. در مرحله بعد با ارتعاشانی که توسط این لوله‌ها منتشر می‌شود چربی‌ها دچار لرزش شده و آب می‌شوند. در نهایت چربی‌ها با کمک لوله‌های فرستاده شده داخل بدن به بیرون کشیده شده و لیپوماتیک به پایان می‌رسد.

  سپری کردن دوران نقاهت

  لیپوماتیک بازو یک عمل زیبایی سرپایی و غیرتهاجمی محسوب می‌شود؛ بنابراین پس از اتمام عمل می‌توانید به منزل برگردید و کارهای روزمره خودتان را انجام دهید. البته نکاتی که برای دوران نقاهت توسط پزشک ارائه شده را حتماً باید رعایت کنید. در غیر این صورت نتیجه لیپوماتیک با آنچه مد نظرتان بوده متفاوت خواهد بود و ممکن است با مشکلاتی مانند عفونت قسمت سوراخ شده، خونریزی شدید و … مواجه شوید.

  عمل-لیپوماتیک-بازو
  عمل-لیپوماتیک-بازو

  کاندیداهای لپوماتیک بازو چه کسانی هستند؟

  اگر بازوهایتان مادرزادی درشت است و همیشه آرزو داشته‌اید که لباس‌هایی باز بپوشید و از داشتن تناسب‌اندام لذت ببرید، یکی از کاندیداهای این عمل زیبایی محسوب می‌شوید. علاوه بر کسانی که مادرزادی بازوهایی درشت دارند، کسانی که در اثر افزایش وزن، بارداری و… به چاقی بازو دچار شده‌اند هم می‌توانند با کمک این عمل زیبایی تناسب‌اندامشان را به دست بیاورند و بازوهایی نرمال داشته باشند.

  برای اینکه جراحی زیبایی بازو را انجام دهید، باید در وضعیت جسمانی مناسبی باشید. اگر به بیماری دیابت مبتلا هستید و زخم‌هایتان دیرجوش می‌خورد، یا در اثر هپاتیت و… مشکل انعقاد خون دارید، کاندیدای مناسبی برای این عمل زیبایی محسوب نمی‌شوید. همچنین در صورتی که نسبت به داروهای بی‌حسی حساسیت دارید یا اینکه داروهای خاصی مانند وافارین مصرف می‌کنید، تنها با صلاحدید پزشک می‌توانید جراحی زیبایی بازو را انجام دهید.

  برای اینکه درباره نحوه انجام این عمل زیبایی و امکان‌پذیر بودن آن برای خودتان اطلاعات کسب کنید، با کلینیک VIP تهران از طریق واتساپ در تماس باشید. مشاورین این مرکز زیبایی اطلاعات ضروری در این باره را در اختیارتان قرار می‌دهند.

   

  مزایای لیپوماتیک بازو چیست؟

  اگرچه مهم‌ترین مزیت لیپوماتیک بازو لاغری این بخش از بدن و رسیدن به تناسب‌اندام است، اما جراحی زیبایی بازو مزیت‌های دیگری هم برای متقاضیان این عمل زیبایی دارد که آن‌ها را راغب می‌کند سریع‌تر نسبت به انجام آن اقدام کنند. از جمله مزیت‌های لیپو بازو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • درمان شل شدگی و افتادگی پوست بازو
  • خوش‌تراش و زیباتر شدن بازوها
  • عدم نیاز به بیهوشی و دوره نقاهت طولانی
  • انجام جراحی به صورت سرپایی و عدم نیاز به بستری شدن
  • ایجاد برش‌های ظریف برای برداشتن چربی‌ها و باقی نماندن جای زخم
  • کم تهاجمی بودن عمل زیبایی جراحی بازو
  • امکان استفاده از چربی‌های تخلیه شده برای برجسته‌سازی نواحی مختلف بدن

  عوارض لیپوماتیک بازو چیست؟

  با وجود اینکه جراحی زیبایی بازو با مزیت‌های زیادی همراه است، اما انجام این عمل زیبایی مشکلاتی هم دارد که می‌تواند زندگی طبیعی متقاضیان را پس از انجام لیپومتیک دچار مشکل کند. بعضی از این عوارض موقتی هستند و بخشی از دوره درمان محسوب می‌شوند؛ در نقطه مقابل عوارض که به خاطر اشتباهات پزشکی رخ داده‌اند به راحتی برطرف نمی‌شوند و باید برای درمان آن‌ها مدت‌ها تحت درمان باشید. در ادامه معایب لیپوماتیک بازو و عوارضی که این عمل زیبایی دارد را آورده‌ایم.

  • عفونت ناحیه عمل در اثر عدم رعایت نکات بهداشتی حین عمل و بعد از آن
  • خونریزی ناحیه عمل در اثر استفاده از داروهای رقیق‌کننده خون یا الکل
  • درد، کبودی و تورم ناحیه عمل در کوتاه‌مدت
  • باقی ماندن جای زخم یا اسکار در اثر ناوارد بودن پزشک
  • آسیب رسیدن به عضلات، رگ‌ها و سایر نواحی بازو در اثر عدم تخصص پزشک

  با انتخاب پزشک حرفه‌ای و کلینیک زیبایی معتبر مانند کلینیک VIP تهران می‌توانید صدمات و عوارض ناشی از جراحی زیبایی بازو را به حداقل میزان ممکن برسانید و این عمل زیبایی را به بهترین نحو انجام دهید.

  نکات آمادگی قبل از انجام لیپوماتیک بازو

  اگر تصمیم دارید حتماً بازوهایتان را با کمک لیپوماتیک لاغر کنید، به نکاتی که در ادامه ذکر شده توجه داشته باشید.

  • حتماً درباره داروهایی که مصرف می‌کنید به پزشک متخصص اطلاع دهید.
  • به هیچ عنوان دو هفته قبل از عمل دخانیات و الکل مصرف نکنید.
  • قبل از عمل درباره آن تحقیق کنید و با دید واقع‌بینانه نسبت به انجام آن اقدام کنید.
  • آزمایش‌های تجویز شده قبل از عمل را به موقع انجام داده و نتیجه آن را به پزشک متخصص اراده دهید.
  • از مصرف غذاهای سنگین و چرب بپرهیزید و چند روز قبل از عمل مواد غذایی سالم و پرانرژی مصرف کنید.
  • داروهای رقیق‌کننده خون مانند آسپرین یا وافارین مصرف نکنید.
  • در صورتی که نسبت به داروهای بی‌حسی حساسیت دارید حتماً این موضوع را با پزشک متخصص در میان بگذارید.
  عوارض-لیپوماتیک-بازو
  عوارض-لیپوماتیک-بازو

  نکات دوران نقاهت لیپوماتیک بازو یا تخلیه چربی بازو

  بعد از انجام تخلیه چربی بازوها می‌توانید بلافاصله نتیجه آن را مشاهده کنید. با این وجود ماندگاری این نتیجه و تثبیت آن، نیاز به رعایت نکات دوران نقاهت این عمل زیبایی خواهد داشت. اگر این نکات را رعایت کنید، تورم، درد و کبودی که عوارض کوتاه‌مدت این عمل زیبایی هستند سریع‌تر برطرف می‌شوند و دچار عفونت و پیامدهای بعد از لیپوماتیک یا جراحی لاغری بازوهایتان نخواهید شد. در ادامه مهم‌ترین توصیه‌هایی که برای دوران نقاهت بعد از این عمل زیبایی وجود دارد را برایتان آورده‌ایم.

  • برای کاهش درد و تورم ناشی از لیپوماتیک از کمپرس یخ استفاده کنید و به هیچ عنوان نواحی عمل را نخارانید یا ماساژ ندهید.
  • حداقل تا دو هفته بعد از عمل به سراغ دخانیات و الکل نروید تا زخم‌هایتان سریع‌تر جوش بخورند و خطر خونریزی وجود نداشته باشد.
  • از مصرف داروهای رقیق‌کننده خون تا دو هفته بعد از عمل اجتناب کنید.
  • حتماً داروهای تجویز شده توسط پزشک را مصرف کنید تا ناحیه عمل دچار عفونت نشود و دوران نقاهت لیپوماتیک بازو را بدون دردسر پشت سر بگذارید.
  • اگر عوارضی مانند کبودی یا درد در مدت طولانی‌تر از دو هفته وجود داشتند، حتماً این موضوع را با پزشک معالجتان در میان بگذارید.
  • برای حمام کردن طبق دستور پزشک عمل کنید و تا زمانی که پزشک اجازه نداده به استخر، سونا و… نروید.
  • تا زمانی که پزشک اجازه نداده از انجام فعالیت‌های بدنی سنگین اجتناب کنید.

  برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید


   نوع خدمات درخواستی

   برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “عمل لیپوماتیک” هستید یا خیر.*

    

   بهترین کلینیک لیپوماتیک بازو کجاست؟

   همه کلینیک‌های زیبایی امکانات یکسانی ندارند. بعضی از این مراکز یک بار تجهیزات زیبایی را تهیه کرده‌اند و سال‌ها از آن‌ها استفاده می‌کنند. در نقطه مقابل مراکزی قرار دارند که همیشه تجهیزات به روز و امروزی را برای انجام جراحی زیبایی بازو و… تهیه می‌کنند.

   علاوه بر تجهیزات، پزشکان و کادر مرکز زیبایی هم برای انتخاب آن مهم هستند. اگر کلینیک برای کم‌هزینه شدن عمل لیپوماتیک بازو به سراغ پزشکان ناوارد برود یا اینکه کادر درمانی مرکز زیبایی خدمات خوبی به متقاضیان ارائه نکنند، احتمال دارد که عمل لیپو بازو با مشکلات ریز و درشتی همراه باشد و عوارض جانبی آن تا مدت‌ها و حتی تا همیشه شما را رها نکند.

   برای جراحی زیبایی بازو تحت نظر بهترین پزشکان زیبایی می‌توانید روی کلینیک VIP تهران حساب کنید. این مرکز زیبایی با بیش از 15 سال سابقه فعالیت و دارا بودن پروانه وزارت بهداشت، خدمات زیبایی مانند لیپو بازو را تحت نظر بهترین پزشکان متخصص و به صورت حرفه‌ای ارائه می‌کند.

   نکات-لیپوماتیک-بازو
   نکات-لیپوماتیک-بازو

   بهترین پزشک متخصص لیپوماتیک بازو کیست؟

   پزشکی که برای انجام لیپو یا جراحی بازو انتخاب می‌کنید باید در قدم اول باتجربه باشد. اگر پزشک تخصص و تجربه کافی را در این زمینه داشته باشد، بهترین روش را برای جراحی انتخاب می‌کند و این عمل زیبایی را با کمترین عوارض و بهترین نتیجه انجام می‌دهد. هم‌چنین پزشک متخصص باید حوصله و صبر کافی برای شنیدن نیازهای متقاضیان را داشته باشد و به سوالات آن‌ها درباره نتیجه عمل لیپوماتیک بازو و نتیجه آن پاسخ دهد.

   پزشکانی که در کلینیک زیبایی VIP تهران حضور دارند علاوه بر تجربه و تخصص دارای اخلاق حرفه‌ای هستند. به همین خاطر است که متقاضیانی که جراحی زیبایی را در این مرکز انجام می‌دهند آن را به دیگران هم معرفی می‌کنند.

   هزینه لیپوماتیک بازو چقدر است؟

   برای تخلیه چربی بازوها روش‌های متنوعی وجود دارد و پزشک متخصص با توجه به تجربه‌ای که دارد و شرایط متقاضی، یکی از این گزینه‌ها را انتخاب می‌کند. سبکی که برای انجام لیپو بازو انتخاب می‌شود در هزینه تمام شده برای آن موثر است.در کنار این موضوع باید به این نکته هم توجه داشته باشید که هر چقدر عمل برداشتن چربی زمان بیشتری نیاز داشته باشد و سخت‌تر باشد، هزینه‌ای که برای آن در نظر گرفته می‌شود بیشتر خواهد بود.

   میزان تخصص و تجربه پزشکی که لیپوماتیک را انجام می‌دهد و امکاناتی که کلینیک زیبایی برای انجام جراحی فراهم کرده است هم بخشی از هزینه لیپو بازو را تشکیل می‌دهد. در نهایت مبلغی که برای رفت و آمد، دارو، آزمایش و… می‌پردازید هم به این مبالغ اضافه می‌شود و هزینه نهایی این عمل زیبایی را تشیکل می‌دهد.

   با توجه به اینکه لیپو بازو یک عمل زیبایی است و بیمه‌ها هزینه آن را بر عهده نمی‌گیرند، هزینه آن را باید خودتان بپردازید؛ بنابراین قبل از رزرو وقت برای درمان چاقی بازوهایتان حتماً درباره هزینه آن از کلینیک زیبایی vip تهران سوال کنید و با برنامه‌ریزی دقیق برای انجام این عمل زیبایی اقدام کنید.

    

   ماندگاری و نتایج عمل لیپوماتیک بازو چقدر است؟

   آیا لیپوماتیک کردن بازوها می‌تواند منجر به لاغر شدن همیشگی آن‌ها شود یا خیر؟ این سوالی است که اغلب متقاضیان موقع مشاوره این عمل زیبایی مطرح می‌کنند. پس از اینکه پیکرتراشی بازوها انجام شد، باید به منزل برگردید و گنی که پزشک تجویز کرده را استفاده کنید. در این دوران ممکن است کمی درد در ناحیه بازوها داشته باشید که با کمک مسکن این مشکل برطرف خواهد شد.

   بعد از اتمام لیپوماتیک باید 2 تا 4 هفته به بدنتان زمان بدهید تا به حالت طبیعی برگردد. در این دوران به مرور جای زخم‌های بازو ترمیم می‌شود و پس از سه هفته درد و تورم بازوها کم می‌شود و می‌توانید نتیجه نهایی لیپوماتیک را مشاهده کنید. این نتیجه برای کسانی که رژیم غذایی مناسبی داشته باشند و نکات دوران نقاهت را به خوبی رعایت کنند ماندگاری دائمی دارند.

   برای اطلاع از نحوه و هزینه عمل و هم چنین نمونه کار های بیشتر عمل زیبایی لیپوماتیک بازو در کلینیک vip مارال ، پیشنهاد میکنیم این ویدیو را تا انتها ببینید.

   سوالات متداول لیپوماتیک بازو+ جواب‌های تخصصی

   1) آیا لیپوماتیک بازو درد زیادی دارد؟

   برای انجام هر عمل زیبایی باید کمی درد را تحمل کنید. لیپوماتیک هم از این موضوع جدا نیست. با این وجود به دلیل اینکه برش‌های ایجاد شده برای عبور لوله‌ها نازک هستند و در حین عمل بی‌حسی استفاده می‌شود، درد آن برایتان قابل تحمل خواهد بود. بعد از جراحی هم می‌توانید از مسکن‌های تجویز شده توسط پزشک برای کاهش درد کمک بگیرید.

   2) کدام منطقه از بازو برای برداشت چربی‌ها برش داده می‌شود؟

   برای اینکه جای زخم ناشی از برش بعد از ترمیم در معرض دید نباشد، ناحیه داخلی بازو برای لیپوماتیک برش داده می‌شود. اگرچه این برش ظریف است و پس از سپری شدن دوران نقاهت جای آن به مرور از بین می‌رود.

   3) چند وقت پس از لیپو باز می‌توانیم حمام کنیم؟

   معمولاً فردای عمل می‌توانید حمام کنید؛ اما برای اطمینان بیشتر حتماً درباره شرایط حمام کردن، ورزش کردن، حضور در استخر و… از پزشک معالجتان سوال کنید.

   4) ترشحات بعد از لیپو بازو خطرناک است؟

   تا چند روز بعد از انجام این عمل زیبایی ترشحاتی در نواحی که برش خورده‌اند دیده می‌شود. این ترشحات طبیعی هستند و نشان دهنده عفونت در محل نیست. با این وجود، در صورت طولانی شدن ترشحات باید حتماً با پزشک معالجتان این موضوع را در میان بگذارید.

   5) ورزش بعد از لیپوماتیک بازو مجاز است؟

   برای اینکه نتیجه عمل تغییر نکند و به بازوها فشار وارد نشود، توصیه می‌شود که تا چند روز پس از جراحی زیبایی بازو استراحت کنید و از انجام فعالیت‌های غیرضروری بپرهیزید. بعد از آن می‌توانید ورزش‌های سبک مانند پیاده‌روی را شروع کنید. برای برگشتن به باشگاه و انجام ورزش‌های سنگین هم حداقل باید یک ماه صبر کنید. البته این بازه زمانی را پزشک مشخص می‌کند و بدون مشورت با وی نباید ورزش کردن را شروع کنید.

   6) آیا اختلال قاعدگی بعد از انجام جراحی لیپوماتیک رخ می‌دهد؟

   بعضی از افراد نسبت به داروهای بی‌حسی و تغییراتی که بدن در دوران پیکرتراشی دارد واکنش نشان می‌دهد. در اثر این واکنش‌ها ممکن است در ماه‌های اول پس از پیکرتراشی بازو و… اختلال قاعدگی داشته باشید. به مرور این مشکل برطرف می‌شود و جای نگرانی وجود ندارد.

   7) آیا بعد از لیپوماتیک می‌توان حمام، سونا یا استخر رفت؟

   توصیه می‌شود که تا دو روز بعد از انجام لیپوماتیک حمام نروید تا بدن با حالت جدیدش تطبیق پیدا کند. بعد از آن می‌توانید طبق دستور پزشک حمام کردن و شستشوی بدن را شروع کنید. برای حضور در استخر و سونا هم باید حداقل سه هفته صبر کنید.

   8) کبودی‌ها چه مدت بعد از لیپوماتیک چقدر ماندگار هستند؟

   برای برطرف شدن جای کبودی‌های لیپوماتیک باید یک تا دو هفته صبر کنید. پس از این مدت کبودی‌های ناشی از عمل به مرور به رنگ روشن در می‌آیند و کم‌کم جای آن‌ها به طور کامل محو می‌شود.

   برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید


    نوع خدمات درخواستی

    برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “عمل لیپوماتیک” هستید یا خیر.*

    کانال ما در اینستاگرام:


    175 نوشته
    کلینیک VIP مارال با مجوز رسمی از وزارت بهداشت با مجموعه ای کامل از برترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا و با همکاری تیم پزشکی متخصص و مجرب در زمینه عمل های زیبایی ، کاشت مو ، کاشت ابرو ، کاشت ریش ، عمل جراحی زیبایی چشم ،لیفت شقیقه و ابرو بلفاروپلاستی . پیکرتراشی تزریق ژل و بوتاکس،عمل تزریق چربی و... فعالیت میکند ، ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات و مشاوره صحیح برای انتخاب بهترین کلینیک زیبایی و پزشک متخصص به شما ارائه کنیم،سوالات خود را در قسمت نظرات از ما بپرسید تا مشاوران کلینیک به شما پاسخ دهند

    بدون دیدگاه

    پاسخ دهید

    فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند