آدرس کلینیک:سعادت آباد، چهار راه قیصر امین پور، بلوار جوریکی ، کوچه ی داوود حسینی ، بن بست یکم ، برج تشریفات شمالی ، طبقه هفتم، واحد ۲۸
جراحی زیبایی سینه2024-06-09T18:47:07+03:30

جراحی زیبایی سینه

دکتر مهدی قلیچ خانی
متخصص جراحی جنرال دارای بورد تخصصی
پلاستیک ، ترمیمی

در یک جلسه میتوانید سایز و حجم سینه خود را برای همیشه تغییر دهید . در عمل جراحی زیبایی سینه شما هیچ گونه دردی را احساس نمیکنید و هیچ ردی از بخیه باقی نخواهد ماند زیرا که این عمل با تکنیک های جراحی پلاستیک انجام میشود و رد بخیه کاملا محو میشود .

مشاوره و ویزیت رایگان

جراحی زیبایی سینه در مرکز جراحی تحت بیهوشی انجام میشود، در این عمل شما هیچ گونه دردی را احساس نمیکنید و هیچ ردی از بخیه باقی نمیمونه. با استفاده از هوش مصنوعی و اسکن سه بعدی برای اولین بار میتونید نتیجه قبل و بعد از پروتز سینه رو ببینید.

جراحی زیبایی سینه

مجهزترین کلینیک زیبایی در تهران زیر نظر بهترین پزشکان کشور

 • تزریق چربی به سینه
 • جراحی سینه ( درمان سینه های شل و افتاده )
 • لیفت سینه ( ماستوپکسی )
 • جراحی کوچک کردن سینه ( مامو پلاستی‌)
 • اصلاح عدم تقارن سینه ها
 • بازسازی سینه بعد از انجام عمل جراحی ( برداشتن سینه )
 • تخلیه چربی سینه آقایان ( ژنیکوماستی)

جراحی سینه با هدف خوش فرم کردن ، تغییر سایز و موقعیت پستان با کوچک کردن ، حجیم کردن و بالا کشیدن سینه انجام می شود. جراحی زیبایی سینه باید توسط بهترین جراح سینه انجام شود تا نتایج مطلوب و مورد رضایت با کمترین عارضه ممکن را ایجاد نماید.

دکتر مهدی قلیچ خانی ، متخصص جراحی جنرال ، خدمات بی نظیری را در این زمینه برای شما ارائه می دهدافرادی که به دلیل دوران بارداری ، شیردهی ، کاهش وزن شدید و درمان سرطان سینه بافت سینه شان کاهش یافته و دچار افتادگی شده است ، می توانند با انجام جراحی زیبایی سینه پستان های خوش فرمی متناسب با اندام خود داشته باشند.

پروتز سینه

بزرگ کردن سینه یکی از شایع ترین عمل های زیبایی در بانوان بوده و رایج ترین عمل زیبایی انجام شده در آمریکا می باشد. که جهت اصلاح حجم پایین سینه، اصلاح ناهنجاری رشد مادرزادی سینه و اصلاح اختلاف تفاوت حجم سینه ها و اصلاح اختلاف حجم یا صدمات ناشی از عمل سرطان سینه و تروماری سینه استفاده می شود.

در واقع جراحی سینه (پروتز سینه) از جمله جراحی های پرطرفدار و موفق در زمینه زیبایی محسوب می شود، که سالیانه تعداد زیادی از خانم ها را به سمت خود جذب می کند، زیبایی سینه ها در گرو فرم زیبا و سایز ایده آل است، البته بیشتر خانم ها نیز از کوچک بودن سینه ها رنج می برند و به دنبال راهی برای داشتن سینه ای بزرگ تر هستند.

هرچند که جراحی قرار دادن پروتز سینه یک جراحی زیبایی محسوب می شود اما می تواند بسیاری از مشکلات ظاهری و روحی افراد را برطرف نماید. کوچک بودن سینه ها در افراد رضایت بخش نیست و بسیاری از خانم های ایرانی تمایل به داشتن سینه هایی بزرگ و زیبا هستند تا بتوانند لباس های زیبایی بپوشند و اندام جذاب تری داشته باشند.

پروتز سیه

انواع روش های جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه که امروزه طرفداران بسیاری دارد، برای زیبایی و فرم دهی به سینه ها و حفظ تناسب اندام بسیار ایده آل و مناسب می باشد. جراحی زیبایی سینه شامل مواردی چون:

 • پروتز سینه
 • لیفت سینه
 • کوچک کردن سینه

فاصله

پروتز و ایمپلنت سینه

یکی از جراحی های زیبایی سینه پروتز و ایمپلنت سینه می باشد این جراحی با هدف بزرگ کردن سایز سینه در زنان انجام می شود. زمان انجام این جراحی بعد از به بلوغ رسیدن فرد و رشد کامل سینه  می باشد.

ایمپلنت ها از جنس سیلیکون بوده و در ناحیه زیر سینه یا در آرئول ( نواحی تیره رنگ اطراف نوک سینه) یا در زیر بغل قرار داده می شود. ایمپلنت برای افرادی است که به بیماری هیپوپلازی مبتلا شده اند. در این بیماری  اعضای بدن از جمله سینه فرد به رشد کامل نمی رسد . این جراحی ممکن است با عوارضی به شرح ذیل همراه باشد :

 1. پس زدن ایمپلنت یا پروتز سینه
 2. امکان خروج مایع سیلیکون از پروتز یا ایمپلنت
 3. عفونت و عدم احساس در قسمت نوک سینه
 4. ایجاد خونریزی در اطراف پروتز یا ایمپلنت

ویزیت مجازی رایگان

لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا ۲۴ ساعت آینده کارشناس پزشکی  برای مشاوره و پاسخگویی به سوالاتتان با شما تماس میگیرد.

آدرس کلینیک:سعادت آباد، چهار راه قیصر امین پور، بلوار جوریکی ، کوچه ی داوود حسینی ، بن بست یکم ، برج تشریفات شمالی ، طبقه هفتم، واحد ۲۸ 

Go to Top