تصاویر قبل و بعد از بلفاروپلاستی

اگر هر دو پلک بالا و پایین به طور همزمان انجام شوند، عمل بلفاروپلاستی 1 تا 2 ساعت طول می کشد، بسته به اینکه آیا چربی تغییر موقعیت داده شود یا کار اضافی برای بلند کردن گونه انجام شود. در هر دو پلک بالایی یک بخیه وجود دارد که حدود یک هفته باقی می ماند. در این صفحه شما تصاویر قبل و بعد از بلفاروپلاستی را خواهید دید.

جهت مشاوره مجازی رایگان فرم زیر را تکمیل کنید

جهت ویزیت مجازی جراحی پلک و پاسخ گویی به سوالات فرم زیر را تکمیل کنید​

اگر برش در قسمت داخلی پلک ایجاد شود، پلک های پایینی نیازی به بخیه ندارند. ایجاد تورم و کبودی در پلک های فوقانی و تحتانی شایع است. در عرض یک تا دو هفته پلک های بالایی ظاهر خوبی خواهند داشت. پلک های بالایی خط برش را نشان می دهند و کمی بیشتر از پلک های پایینی طول می کشد تا عالی به نظر برسند.

انتظار داشته باشید که از محل کار در خانه بمانید و فعالیت های خود را برای چند روز پس از جراحی محدود کنید تا پلک های شما بهبود یابد. برخی از بیماران دچار خشکی چشم می شوند پس از جراحی، اما این وضعیت به ندرت بیش از دو هفته طول می کشد. اگر بیش از دو هفته خشکی چشم دارید، با پزشک خود تماس بگیرید. اگر تصاویر قبل و بعد از بلفاروپلاستی را با هم مقایسه کنید، کاملا متوجه می شوید که کدام کلینیک را برای عمل بلفاروپلاستی انتخاب کنیم.