نمونه تصاویر قبل و بعد از کاشت ریش

هزینه کاشت ریش در ایران

هزینه کاشت ریش در ایران بسیار مقرون به صرفه است و مردانی که از پر بودن ریش خود راضی نیستند آن را انتخاب می کنند. هزینه کاشت ریش تحت تأثیر عوامل زیادی از جمله تجربه جراح، تعداد موها، زیرساخت ها و محل کلینیک، پروتکل های ایمنی، دقت نتیجه، عوارض جانبی، ابزار/ابزارهای دخیل در این عمل و موارد دیگر است. بنابراین، با هزینه، عوامل دیگری را نیز در برنامه ریزی برای انجام پیوند ریش در نظر بگیرید در این صفحه گالری تصاویر قبل و بعد از کاشت ریش لینیک vip را می بینید.

رشد موی صورت، یا عدم وجود آن، و لکه دار شدن ممکن است نتیجه زخم یا ژنتیک باشد. اگر موهای کم پشت، لکه دار یا هر جای زخم صورت دارید، کاشت ریش که به عنوان کاشت موی صورت نیز شناخته می شود، ممکن است راه حلی برای شما باشد.

مو برای کاشت ریش معمولاً از پشت سر برداشت می‌شود، مانند سایر روش‌های سنتی ترمیم مو. بسته به ترجیح بیمار و مدل مو، این می تواند با استفاده از تکنیک برداشت روش نواری یا تکنیک استخراج واحد فولیکولی در عمل ما انجام شود.

مراقبت های کاشت ریش

خشک نگه داشتن ناحیه پیوند شده تا یک هفته پس از جراحی ضروری است. فعالیت های معمول شما می تواند پس از چند روز از سر گرفته شود. ما دستورالعمل‌های دقیق مراقبت پس از پیوند را ارائه می‌کنیم تا به حداکثر تعداد فولیکول‌ها کمک کنیم تا در مکان جدید شکوفا شوند. اگر گالری تصاویر قبل و بعد از کاشت ریش را با هم مقایسه کنید، متوجه می شوید که کدام کلینیک برای کاشت ریش مناسب تر است.