تصاویر قبل و بعد از ابدومینوپلاستی کلینیک vip تهران

ابدومینوپلاستی روشی است که با برداشتن چربی و پوست اضافی و سفت کردن عضلات دیواره شکم، شکم شما را صاف می کند. این روش جراحی با نام تامی تاک نیز شناخته می شود. در این صفحه نمونه تصاویر قبل و بعد از ابدومینوپلاستی را با هم میبینیم.

کلینیک زیبایی vip
جهت مشاوره رایگان و تماس کارشناسان ما با شما لطفا فرم زیر را پر کنید

قرار دادن برش ها در پیکر تراشی و مشاهده تصاویر قبل و ببعد از پیکر تراشی

پس از انجام بیهوشی، جراح برش هایی را در ناحیه شکم ایجاد می کند. طول و تعداد برش ها به نوع تکنیک اعمال شده بستگی دارد. مینی ابدومینوپلاستی ممکن است فقط شامل یک برش کوچک در زیر ناف باشد، در حالی که ابدومینوپلاستی محیطی می‌تواند شامل یک برش در اطراف خط کامل کمر، از جمله پشت باشد.

تغییر موقعیت ناف

تغییر موقعیت ناف ممکن است در بسیاری از موارد جراحی پلاستیک شکم مورد نیاز باشد. طبیعی تر به نظر رسیدن شکم سفت و بلند شده بسیار مهم است. جراح ممکن است ناف اصلی را جدا کند و آن را در مکانی جوان تر قرار دهد. گاهی ممکن است ناف قدیمی مجدداً وصل نشود، اما ممکن است ناف جدید به صورت مصنوعی تراشیده شود. چنین عمل جراحی هنری فقط باید توسط یک جراح زیبایی با تجربه انجام شود.

سفت کردن عضلات ضعیف

ماهیچه های زیرین شکم ممکن است به مرور زمان شل یا جدا شوند. در طی عمل جراحی شکم ، جراح می تواند این ماهیچه های افتاده را سفت کند. از طریق برش ها، پوست شکم از دیواره های شکم جدا می شود. ماهیچه‌ها به هم نزدیک‌تر می‌شوند و در موقعیتی دوخته می‌شوند تا ظاهری لطیف‌تر به آنها بدهند. سفت شدن عضلات شکم باعث می شود که دور کمر باریک تر به نظر برسد.

برداشتن پوست شل

پس از سفت شدن عضلات شکم، جراح پوست را به سمت پایین می کشد تا سفت و صاف شود. سپس پوست شل از بین می رود. در برخی موارد، لیپوساکشن ممکن است در این مرحله انجام شود تا چربی اضافی قبل از کشیده شدن پوست از بین برود.

کاهش علائم کشش

رفع کشش یکی از اهداف خاص در جراحی شکم نیست. اما بسته به محل قرارگیری برش، اغلب می توان تاثیر ترک های پوستی را کاهش داد. اگر علائم کشش زیر ناف وجود داشته باشد، معمولاً همراه با پوست شل برداشته می شوند. حتی سایر علائم کشش ممکن است گاهی اوقات پس از جراحی شکم کمتر آشکار شوند. اگر تصاویر قبل و بعد از پیکر تراشی کلینیک vip را با هم مقایسه کنید ، خودتان به این نتیجه میرسید که کدام کلینیک را برای عمل پیکر تراشی انتخاب کنید.