تصاویر قبل و بعد از ساکشن شکم کلینیک vip تهران

ابدومینوپلاستی روشی است که با برداشتن چربی و پوست اضافی و سفت کردن عضلات دیواره شکم، شکم شما را صاف می کند. این روش جراحی با نام تامی تاک نیز شناخته می شود. در این صفحه نمونه تصاویر قبل و بعد از ابدومینوپلاستی را با هم میبینیم.

بسته به میزان پوست و چربی، می توان به روش های “مینی” یا بیشتر درگیر در نظر گرفت. مهم است که خود را آموزش دهید، وضعیت خود را به طور کامل تجزیه و تحلیل کنید و برای تصمیم گیری نهایی وقت بگذارید. شما میتوانید با دیدن نمونه تصاویر قبل و بعد از ابدومینوپلاستی تصمیم نهایی خود را درباره این عمل بگیرید.

مشاهده تمام نمونه تصاویر پیکرتراشی

بهترین کاندیدا برای ابدومینوپلاستی (تومی تاک) چه کسانی هستند؟

تامی تاک هم برای مردان و هم برای زنانی که سلامت عمومی خوبی دارند و وزن ثابتی دارند مناسب است. بهتر است غیر سیگاری باشید.

عمل جراحی زیبایی شکم را نباید با ساکشن شکم (جراحی زیبایی که برای از بین بردن رسوبات چربی استفاده می شود) اشتباه گرفت، اگرچه جراح شما ممکن است لیپوساکشن را به عنوان بخشی از عمل جراحی شکم انجام دهد. زنانی که بعد از چندین بارداری دارای عضلات و پوست کشیده شده اند ممکن است این روش را برای سفت کردن آن عضلات و کاهش آن پوست مفید بدانند. ابدومینوپلاستی همچنین جایگزینی برای افرادی است که سابقه چاقی دارند و کاهش وزن قابل توجهی داشته اند، اما همچنان دارای رسوبات چربی بیش از حد یا پوست شل در ناحیه شکم هستند.

چگونه باید برای ابدومینوپلاستی (تومی تاک) آماده شوم؟

سیگار کشیدن می تواند خطر عوارض را افزایش دهد و بهبودی را به تاخیر بیندازد. اگر سیگار می کشید، باید برای مدت معینی که توسط پزشک تعیین شده است آن را ترک کنید. فقط کاهش مصرف سیگار کافی نیست. حداقل یک ماه قبل از عمل جراحی و تا دو هفته بعد از آن باید به طور کامل استفاده از انواع نیکوتین – آدامس، چسب و سیگارهای الکترونیکی را متوقف کنید. از نظر فاصله زمانی بین ترک سیگار و جراحی، هر چه طولانی تر باشد، بهتر است.

مطمئن شوید که وعده های غذایی متعادل و کامل می خورید. قبل از جراحی سعی نکنید رژیم غذایی زیادی داشته باشید. تغذیه مناسب برای درمان مناسب مهم است.

به عنوان بخشی از مشاوره قبل از عمل، جراح ممکن است به شما دستور دهد که مصرف برخی از داروهایی که خون شما را رقیق می کنند و مکمل های غذایی را برای مدت معینی قبل و بعد از جراحی متوقف کنید. این شامل آسپرین و داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs) است. اگر از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنید، باید به جراح خود اطلاع دهید.

کلینیک زیبایی vip
جهت مشاوره رایگان و تماس کارشناسان ما با شما لطفا فرم زیر را پر کنید

قرار دادن برش ها در پیکر تراشی و مشاهده تصاویر قبل و ببعد از پیکر تراشی

پس از انجام بیهوشی، جراح برش هایی را در ناحیه شکم ایجاد می کند. طول و تعداد برش ها به نوع تکنیک اعمال شده بستگی دارد. مینی ابدومینوپلاستی ممکن است فقط شامل یک برش کوچک در زیر ناف باشد، در حالی که ابدومینوپلاستی محیطی می‌تواند شامل یک برش در اطراف خط کامل کمر، از جمله پشت باشد.

تغییر موقعیت ناف

تغییر موقعیت ناف ممکن است در بسیاری از موارد جراحی پلاستیک شکم مورد نیاز باشد. طبیعی تر به نظر رسیدن شکم سفت و بلند شده بسیار مهم است. جراح ممکن است ناف اصلی را جدا کند و آن را در مکانی جوان تر قرار دهد. گاهی ممکن است ناف قدیمی مجدداً وصل نشود، اما ممکن است ناف جدید به صورت مصنوعی تراشیده شود. چنین عمل جراحی هنری فقط باید توسط یک جراح زیبایی با تجربه انجام شود.

سفت کردن عضلات ضعیف

ماهیچه های زیرین شکم ممکن است به مرور زمان شل یا جدا شوند. در طی عمل جراحی شکم ، جراح می تواند این ماهیچه های افتاده را سفت کند. از طریق برش ها، پوست شکم از دیواره های شکم جدا می شود. ماهیچه‌ها به هم نزدیک‌تر می‌شوند و در موقعیتی دوخته می‌شوند تا ظاهری لطیف‌تر به آنها بدهند. سفت شدن عضلات شکم باعث می شود که دور کمر باریک تر به نظر برسد.

برداشتن پوست شل

پس از سفت شدن عضلات شکم، جراح پوست را به سمت پایین می کشد تا سفت و صاف شود. سپس پوست شل از بین می رود. در برخی موارد، لیپوساکشن ممکن است در این مرحله انجام شود تا چربی اضافی قبل از کشیده شدن پوست از بین برود.

کاهش علائم کشش

رفع کشش یکی از اهداف خاص در جراحی شکم نیست. اما بسته به محل قرارگیری برش، اغلب می توان تاثیر ترک های پوستی را کاهش داد. اگر علائم کشش زیر ناف وجود داشته باشد، معمولاً همراه با پوست شل برداشته می شوند. حتی سایر علائم کشش ممکن است گاهی اوقات پس از جراحی شکم کمتر آشکار شوند. اگر تصاویر قبل و بعد از پیکر تراشی کلینیک vip را با هم مقایسه کنید ، خودتان به این نتیجه میرسید که کدام کلینیک را برای عمل پیکر تراشی انتخاب کنید.