هزینه لیپوماتیک ران پا چقدر است؟ افرادی که قصد دارند چربی‌های انباشته‌شده در ناحیه هر دو ران پا یا یک ران پا و اطراف آن را از بین ببرند معمولاً با این سؤال مواجه می‌شوند. چون هر کدام از کلینیک‌های زیبایی مبلغ متفاوتی را برای انجام این عمل جراحی اعلام می‌کنند و قیمت یکسانی برای انجام لیپوماتیک ران وجود ندارد. 

با توجه به اینکه میزان چربی‌هایی که در ناحیه ران پا تجمع کرده‌اند چقدر است، هزینه عمل لیپوماتیک ران پا متغیر خواهد بود. به‌ طور کلی مواردی که می‌تواند در هزینه لیپوماتیک ران به‌صورت ۳۶۰ درجه یا لیپوماتیک کامل ران‌ها به‌طور کامل مؤثر باشد را در ادامه ارائه کرده‌ایم. 

با کلینیک VIP تهران همراه باشید و تمام نکاتی که برای تخمین هزینه لیپوماتیک کردن ران‌ پا ها وجود دارد را بشناسید. در صورتی که برای انجام این عمل زیبایی نیاز به دریافت راهنمایی بیشتر دارید با تیم ما در ارتباط باشید.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

عوامل موثر در هزینه لیپوماتیک ران پا

عمل لیپوماتیک ران پا معمولاً بدون بیهوشی و تحت بی‌حسی انجام می‌شود. با  این‌ وجود کسانی که قصد دارند این عمل زیبایی را انجام دهند باید مبالغ متفاوتی را برای آن در نظر داشته باشند.مواردی که هزینه لیپوماتیک ران را برای متقاضیان مشخص می‌کند را در ادامه ارائه کرده‌ایم تا بهتر بتوانید مبلغ مورد نظر برای انجام این عمل زیبایی را تخمین بزنید.

1) میزان تجربه جراح

پزشکان متخصص، تجربه و مهارت متفاوتی در زمینه انجام عمل‌های زیبایی دارند. بعضی از پزشکان تنها پزشک عمومی هستند و برای انجام جراحی زیبایی نمی‌توانند تخصص لازم را داشته باشند. 

این پزشکان با توجه به تجربه و مهارتی که در انجام جراحی لیپوماتیک دارند مبلغ متفاوتی را نسبت به پزشکان تازه‌کار و پزشکانی که متخصص نیستند دریافت می‌کنند؛ بنابراین در صورتی که پزشک حرفه‌ای و باتجربه‌ای را برای انجام لیپوماتیک ران در نظر گرفته‌اید باید مبلغی که برای انجام این عمل زیبایی وجود دارد را بیشتر از حد معمول در نظر بگیرید.

 

میزان تجربه جراح در عمل لیپو ران خیلی مهمه

میزان تجربه جراح در عمل لیپو ران خیلی مهمه

 

2) نیاز یا عدم نیاز به بیهوشی عمومی

به‌ طور معمول، پزشکان لیپوماتیک ران پا و سایر نواحی بدن را تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌دهند. اما در بعضی موارد مانند ترس شدید بیمار از عمل‌ های جراحی و غیره ممکن است فرد نیاز به بیهوشی عمومی داشته باشد. 

در صورتی که پزشک تشخیص دهد باید عمل لیپوماتیک تحت بیهوشی انجام شود، باید متقاضی هزینه بیهوشی عمومی را نیز برای انجام این عمل زیبایی پرداخت کند. در نتیجه هزینه لیپوماتیک ران پا برای او افزایش پیدا خواهد کرد.

3) آزمایشات  لازم قبل از انجام جراحی

قبل از انجام عمل لیپوماتیک ران پا لازم است که فرد آزمایش‌ها و اسکن‌های، تجویزشده توسط پزشک را انجام دهد. با توجه به وضعیت بدنی فرد و سلامتی جسمانی او مبلغی که برای آزمایش‌ها و اسکن‌های قبل از انجام عمل جراحی لیپوماتیک در نظر گرفته می‌شود متغیر خواهد بود.

4) امکانات کلینیک 

در صورتی که کلینیکی انتخاب کرده‌اید در شهرهای بزرگ واقع‌شده باشد و امکانات رفاهی بیشتری را برای انجام عمل لیپوماتیک ران پا در نظر داشته باشد، مبلغی که باید برای انجام این عمل زیبایی بپردازید بیشتر خواهد شد.

5) نوع و مدل دستگاه لیپوماتیک

دستگاه‌های لیپوماتیک نمونه‌های مختلفی دارند. دستگاه‌های جدیدی که برای انجام لیپوماتیک ارائه‌شده است از فناوری‌های پیشرفته‌تری استفاده می‌کند و نتایج مطلوب‌تری را برای متقاضیان به همراه خواهند داشت. بنابراین هرچقدر دستگاه استفاده‌شده مدل‌بالاتر و نوع جدیدتری داشته باشد، هزینه عمل لیپوماتیک ران برای متقاضیان افزایش پیدا خواهد کرد.

6)مقدار چربی‌های استخراج‌شده 

میزان چربی که در ناحیه ران پا تجمع کرده برای هر فرد متفاوت خواهد بود. با توجه به وسعت چربی ناحیه ران پا، متقاضیان باید هزینه بیشتر یا کمتری را برای انجام عمل زیبایی پرداخت کنند. 

هرچقدر میزان چربی تجمع کرده در این ناحیه بیشتر باشد، پزشک باید زمان بیشتری را برای لیپوماتیک در نظر بگیرد و ساعت‌های بیشتری روی این ناحیه کار کند. درنتیجه هزینه لیپوماتیک ران پا برای فرد بیشتر خواهد شد.

7)داروهای تجویز شده قبل و بعد از جراحی

شرایط فیزیکی و بدنی هر فردی با فرد دیگر متفاوت است و گاهی مواقع ممکن است فرد بیماری‌هایی مانند فشارخون، مشکلات انعقادی، وزن بسیار بالا و غیره داشته باشد که نیاز به مصرف داروهای خاص و اقدامات احتیاطی در حین و بعد از عمل زیبایی داشته باشد. 

با توجه به داروهایی که پزشک برای هر فرد برای قبل از لیپوماتیک و برای بعد از آن تجویز می‌کند، هزینه عمل لیپوماتیک ممکن است بیشتر شود. در نتیجه هزینه داروهای تجویز شده قبل و بعد از جراحی را نیز باید در تخمین مبلغ نهایی لیپوماتیک در نظر داشته باشید.

چند مورد از عوارض لیپوماتیک ران

 

آیا هزینه عمل لیپوماتیک ران معیار انتخاب جراح است؟

یکی از مواردی که متقاضیان علاقه‌مند هستند درباره آن اطلاعات بدست بیاورند، تاثیر هزینه عمل لیپوماتیک ران در انتخاب بهترین پزشک متخصص در این زمینه است. با توجه به اینکه مهارت پزشک در عمل پیکرتراشی و روش لیپوماتیک تاثیر زیادی در نتیجه نهایی این عمل زیبایی دارد، توصیه می‌کنیم که پزشکانی را برای انجام لیپوماتیک در نظر بگیرید که تجربه، تخصص زیادی در این زمینه‌ دارند. این پزشکان به بافت‌های بدن و عروق خونی آسیب نمی‌رسانند و چربی‌ها را بدون مشکل از بدن فرد خارج می‌کنند. 

در نتیجه، متقاضی می‌تواند با سپری کردن دوران نقاهت کوتاه‌تری،سریع تر به زندگی طبیعی خود برگردد. با توجه به این موضوع اگر هزینه بالاتری برای انتخاب پزشک پرداخت کنید می‌توانید زمان دوران نقاهت را کاهش داده و نتیجه بهتری را از عمل لیپوماتیک دریافت کنید. در کل هزینه حدودی لیپوماتیک ران بین 40 تا50 تومن است

آیا هزینه عمل لیپوماتیک ران معیار انتخاب جراح است؟

آیا هزینه عمل لیپوماتیک ران معیار انتخاب جراح است؟

 

چرا کلینیک وی آی پی تهران برای لیپوماتیک

کلینیک زیبایی وی آی پی تهران بهترین پزشکان ایران را برای انجام عمل های زیبایی انتخاب کرده است. در نتیجه، این مرکز به عنوان یکی از بهترین کلینیک‌های تهران جهت لیپوماتیک ران پا شناخته می‌شود. با انجام عمل لیپوماتیک در کلینیک VIP تهران میتوانید در محیطی کاملا استریل چربی های بدنتان را خارج کنید و احتمال آسیب وارد شدن به بافت های ران به خاطر تخصص پزشکان و استفاده از تجهیزات مناسب بسیار پایین خواهد بود.

 

سوالات متداول+ جواب

1)هزینه لیپوماتیک نی نی سایت چقدر است؟
هزینه عمل لیپوماتیک توسط کلینیک زیبایی اعلام می‌شود و کاربران نی نی سایت نیز این موضوع را تایید کرده اند.

 

2)هزینه عمل لیپوماتیک ران بیشتر است یا ساق پا؟
با توجه به وسعت محل لیپوماتیک هزینه این عمل زیبایی ممکن است بیشتر یا کمتر شود. از آنجایی که ناحیه ران وسعت بیشتری دارد، قیمت عمل لیپوماتیک این ناحیه بالاتر خواهد بود.

 

3)بهترین دکتر لیپوماتیک تهران کیست؟
پزشکان حرفه ای و متخصص که مدت زیادی است لیپوماتیک را در کلینیک های زیبایی معتبر انجام می‌دهند و توانسته اند رضایت مشتریان خودشان را جلب کنند به عنوان بهترین پزشک لیپوماتیک شناخته می‌شوند.

 

سخن پایانی

هزینه لیپوماتیک ران پا از هر فردی به فرد دیگر متفاوت است. همچنین هر کلینیک با توجه به خدماتی که ارائه می‌کند و پزشکانی که در آن مرکز حضور دارند، مبلغ متفاوتی را به عنوان قیمت لیپوماتیک ران پا اعلام می‌کند. بنابراین متقاضیان این عمل زیبایی حتما باید به کلینیک مد نظرشان مراجعه کرده و درباره قیمت لیپوماتیک اطلاعات کسب کنند.در صورتی که تجربه یا سوالی درباره عمل لیپوماتیک دارید، نظرات خودتان را در بخش کامنت‌ها را با ما در میان بگذارید.

 

آیا شما کاندید مناسب “لیپوماتیک هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.