لیپوماتیک بازو سعادت آباد تحت چه شرایطی انجام می‌شود و عمل زیبایی در این نقطه از تهران چه تفاوتی با سایر مناطق کشور دارد. اغلب کسانی که قصد دارند حالت بازوهای خودشان را تغییر دهند و به یک اندام ایده آل برسند با این سؤال در ذهنشان مواجه می‌شوند. در این مقاله درباره لیپوماتیک بازو، علت انتخاب کلینیک سعادت اباد (vip) برای لیپو بازو صحبت میکنیم. 

چون با کمک لیپوماتیک می‌توان چربی‌هایی که در این ناحیه انباشته‌ شده‌اند را از بین برد و بازوهای خوش‌فرم داشت. با توجه به اینکه مراکز زیادی عمل لیپوماتیک بازو را انجام می‌دهند، انتخاب یک گزینه از بین آن‌ها برای اغلب افراد سخت و دشوار به نظر می‌رسد.

 

لیپوماتیک بازو چیست؟

لیپوماتیک بازو یک نوع عمل جراحی زیبایی غیر تهاجمی است که جهت حذف چربی‌های اضافی از ناحیه بازو استفاده می‌شود. این عمل زیبایی سایز، شکل و فرم بازو را تغییر می‌دهد و تأثیر زیادی روی تناسب‌اندام فرد دارد.

آیا نتیجه لیپوماتیک بازو در تهران 100% ماندگار است؟

لیپوماتیک بازو به‌ طورمعمول برای کسانی استفاده می‌شود که پوستشان خاصیت کشسانی مناسبی دارد.  افرادی که بازوهایشان بزرگ است و حالت افتاده دارد و نمی‌توانند، با ورزش یا رژیم غذایی یا روش‌های دیگر به‌ تناسب اندام رسیده و چربی‌های این ناحیه را از بین ببرند نیز کاندیدای مناسبی برای لیپو بازو خواهند بود. 

برای انجام لیپو بازو باید ابتدا با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورتی‌ که شرایط جسمانی مناسبی برای انجام این عمل زیبایی داشته باشید می‌توانید نسبت به انجام لیپوماتیک بازو سعادت‌ آباد اقدام کنید.

لیپوماتیک بازو چیست؟

لیپوماتیک بازو چیست؟

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

دلایل انجام لیپوماتیک بازو در سعادت‌ آباد (کلینیک vip)

مراکز زیادی عمل لیپوماتیک بازو را انجام می‌دهند و کیفیت خدمات ارائه‌شده توسط آن‌ها باهم متفاوت است. با توجه به اینکه شرایط هر کلینیک زیبایی با مرکز دیگر متفاوت است، کسانی که قصد انجام عمل لیپوماتیک بازو در سعادت‌آباد (کلینیک vip) رادارند می‌خواهند با مزایایی که کلینیک‌ این منطقه دارد بیشتر آشنا شوند. در ادامه برخی از مواردی که با انجام لیپوماتیک بازو در سعادت‌آباد می‌توانید از آن‌ها برخوردار شوید را جهت شناخت بیشتر ارائه کرده‌ایم.

 

1) استفاده از مجهزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات

در کلینیک زیبایی لیپوماتیک بازو در سعادت‌آباد (کلینیک vip)، مجهزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات لیپوماتیک جهت انجام این عمل زیبایی استفاده می‌شود. با استفاده از این تجهیزات کسانی که عمل لیپوماتیک را در این مرکز انجام می‌دهند، مشکلاتی مانند کبودی شدید ناحیه عمل، آسیب دیدن بافت‌های که در محل بازو و اطراف لیپوماتیک قرار دارند و عوارض و پیامدهای پس از لیپوماتیک را تجربه نخواهند کرد.

همچنین استفاده از تجهیزات مجهز و پیشرفته موجب کوتاه شدن دوران نقاهت این عمل زیبایی می‌شود؛ بنابراین با انجام عمل لیپوماتیک بازو در سعادت‌آباد می‌توانید نتیجه رضایت بخشی از این عمل زیبایی بگیرید و شرایط بهتری را برای رسیدن به‌تناسب اندام در دوران نقاهت تجربه کنید.

 

2) حضور پزشکان متخصص و حرفه‌ای

برای انجام لیپوماتیک بازو در سعادت‌آباد، پزشکان متخصص و حرفه‌ای در کلینیک vip تهران حضور دارند. این پزشکان جراح پلاستیک بوده و عمل لیپوماتیک بازو را به نحوی انجام می‌دهند که جای زخم‌های آن روی پوست باقی نمی‌ماند.

همچنین با توجه به تخصص و تجربه بالایی که پزشکان حاضر در سعادت‌آباد دارند، لیپوماتیک بازو با کمترین عوارض و پیامدهای جانبی برای فرد انجام می‌شود. به همین دلیل است اغلب کسانی که در این مرکز زیبایی عمل لیپوماتیک بازو را تجربه کرده‌اند از نتیجه آن رضایت خاطر دارند و این مرکز زیبایی را به سایر افراد نیز توصیه می‌کنند.

 

3) برخورداری از کادر مجرب و حرفه‌ای

کادر مجرب و حرفه‌ای کلینیک vip تهران واقع در سعادت‌آباد در کنار کسانی که قصد دارند لیپوماتیک بازو را انجام دهند خواهند بود؛ بنابراین با انجام لیپوماتیک بازو سعادت‌ آباد خیالتان از بابت اینکه به‌ موقع می‌توانید وقت عمل را رزرو کنید، خدمات حین عمل را به بهترین نحو دریافت کنید و با پزشک متخصص در طول دوران نقاهت در ارتباط باشید راحت خواهد بود.

همچنین امکاناتی که توسط کادر حرفه‌ای این مرکز ارائه می‌شود، شما را از بابت اینکه عمل لیپوماتیک در کمال آرامش خاطر و به بهترین نحو برایتان برگزار می‌شود آسوده خاطر خواهد بود.

 

 

4) ارائه خدمات مشاوره قبل از عمل

بسیاری از افراد با این مشکل مواجه هستند که نمی‌توانند شرایط خودشان را برای انجام لیپوماتیک بازو بررسی کنند. کلینیک‌های معتبر مانند مراکزی که در سعادت‌آباد واقع هستند برای دوران قبل از انجام این عمل زیبایی خدمات مشاوره را ارائه می‌کنند.

در طول ارائه خدمات مشاوره، متقاضی متوجه می‌شود که لیپوماتیک بازو برای او مناسب است یا خیر و آیا می‌تواند این عمل زیبایی را انجام دهد یا اینکه باید روش دیگری را برای تغییر حالت بازوهای خودش در نظر بگیرد. با دریافت خدمات مشاوره می‌توانید در زمان و هزینه خودتان صرفه‌جویی کرده و در صورت نیاز عمل لیپوماتیک بازو را برای تغییر حالت اندام خودتان انجام دهید.

 

5) دارا بودن پروانه وزارت بهداشت

یکی از مواردی که اغلب افراد ممکن است موقع انجام عمل‌های زیبایی با آن مواجه شوند عفونت ناحیه عمل است. گاهی مواقع این موضوع به خاطر عدم رعایت نکات بهداشتی در محل کلینیک رخ می‌دهد. 

مراکزی ‌که پروانه وزارت بهداشت را دارند با این مشکل مواجه نخواهند بود و فرد خیالش از بابت استریل بودن و تمیز بودن محل عمل و امکانات پزشکی ارائه‌ شده برای عمل لیپوماتیک راحت است.بنابراین؛ در صورتی‌ که می‌خواهید عمل لیپوماتیک را در یک مرکز بهداشتی و معتبر انجام دهید، پیشنهاد می‌کنیم که لیپوماتیک بازو سعادت‌ آباد را در کلینیک VIP تهران در نظر داشته باشید.

 

کاندیدهای  لیپوماتیک بازو 

همه افرادی که بازوهای درشت و پُری دارند و یا از شل شدن و افتادگی بازوهای خودشان ناراحت هستند، نمی‌توانند عمل لیپوماتیک را برای تغییر این ناحیه از بدنشان انجام دهند؛ بنابراین قبل از اینکه برای لیپوماتیک بازو اقدام کنید، باید متوجه این موضوع شوید که آیا کاندیدای مناسبی برای انجام این عمل زیبایی هستید یا خیر. در ادامه شرایط افرادی که می‌توانند کاندیدای مناسبی برای انجام لیپو بازو باشند را جهت شناخت بیشتر ارائه کرده‌ایم.

 • افرادی که پوست اضافه‌ای در ناحیه بازو دارند و دچار انباشت چربی یا شل شدن پوست این ناحیه از بدنشان شده‌اند.
 • افرادی که وزنشان تقریباً ثابت است و اضافه‌وزن زیادی ندارند.
 • افرادی که از نظر جسمانی در سلامت کامل هستند.
 • کسانی که دید مثبت و انتظارات واقع‌گرایانه‌ای نسبت به لیپوماتیک بازو دارند.
 • افرادی که دخانیات و الکل و داروهای روان کننده خون مصرف نمی‌کنند.
 • کسانی که مشکلاتی مانند حساسیت پوستی نسبت به داروهای بی‌حسی ندارند.
 • کسانی که پوستی الاستیک و کشسان دارند.
 • افرادی که رژیم غذایی مناسبی دارند و مواد غذایی چرب و شور و… مصرف نمی‌کنند.
کاندید های لیپوماتیک بازو

کاندید های لیپوماتیک بازو

 

مراحل آماده شدن برای لیپوماتیک بازو در سعادت‌ آباد

برای اینکه عمل لیپوماتیک بازو را در سعادت‌آباد انجام دهید لازم است که مراحل زیر را در نظر داشته باشید.

 • دریافت خدمات مشاوره از کلینیک زیبایی و سنجش شرایط بدنی فرد
 • ویزیت حضوری با پزشک متخصص جهت مشاهده وضعیت فیزیکی بازوها و سنجش شرایط جسمانی متقاضی
 • اطلاع‌رسانی به پزشک در صورت آلرژی داشتن به داروهای بیهوشی، مصرف داروهای خاص و غیره
 • انجام آزمایش‌های لازم تجویزشده توسط پزشک جهت سنجش وضعیت سلامتی فرد
 • مراجعه به کلینیک زیبایی جهت دریافت خدمات بی‌حسی
 • بی‌حسی موضعی ناحیه مورد نظر و ایجاد سوراخ‌های ریزی در ناحیه بازو جهت عبور لوله‌های کانولا
 • عبور دادن لوله‌های کانولا از ناحیه سوراخ شده و ایجاد ارتعاش توسط آن‌ها در میان بافت‌های چربی جهت تبدیل آن‌ها به حالت مایع
 • مکش چربی‌های مایع‌شده و خارج کردن آن‌ها از بدن فرد
 • بخیه زدن نواحی موردن ظر و سپری کردن دوران نقاهت در منزل
 • خارج کردن چربی‌ها در صورت نیاز و تزریق آن به نواحی مانند گونه، باسن و غیره

 

عوارض جراحی لیپو بازو سعادت‌ آباد

همه عمل‌های زیبایی دارای عوارض خاصی هستند. برای عمل لیپوماتیک نیز این موضوع وجود دارد. در صورتی‌ که کاندیدای این عمل زیبایی هستید، لازم است که عوارض جراحی لیپوماتیک بازو، سعادت‌آباد را نیز بشناسید. در ادامه برخی از این عوارض را جهت اطلاع بیشتر و آمادگی بهتر برای عمل زیبایی ارائه کرده‌ایم.

 • تورم و کبودی
 • باقی ماندن جای زخم
 • از دست دادن حس محل عمل و ورم دست‌ها
 • بروز خونریزی یا سروما
عوارض جراحی لیپو بازو سعادت‌ آباد

عوارض جراحی لیپو بازو سعادت‌ آباد

 

قیمت عمل لیپوماتیک بازو سعادت‌ آباد

تخمین قیمت عمل لیپوماتیک بازو در سعادت‌آباد با توجه به شرایط بدنی فرد و امکاناتی که کلینیک ارائه می‌کند متفاوت خواهد بود.به‌ طور معمول، دستمزد پزشک متخصص، امکانات کلینیک یا بیمارستانی که در آن عمل زیبایی انجام می‌شود، امکاناتی که توسط کلینیک به فرد ارائه می‌شود، آزمایش‌های لازم قبل از عمل و هزینه داروها و امکانات لازم مانند گن تجویزشده توسط پزشک بعد از عمل در مبلغ نهایی که باید متقاضی برای انجام این عمل زیبایی در نظر داشته باشد مؤثر هستند.توصیه می‌کنیم قبل از انجام لیپوماتیک حتماً با کلینیک زیبایی vip تهران در ارتباط باشید و از قیمت دقیق عمل زیبایی لیپوماتیک بازو مطلع شوید.

 

چرا عمل لیپوماتیک در کلینیک زیبایی وی آی پی تهران؟

کلینیک زیبایی VIP تهران پزشکان حرفه‌ای و با تجربه را برای انجام عمل لیپوماتیک انتخاب کرده است. این کلینیک زیبایی عمل لیپوماتیک را در بهترین بیمارستان‌های تهران و در شرایط استریل کامل به خاطر دارا بودن پروانه وزارت بهداشت انجام می‌دهد و با مشکلات رایج مانند عفونت و… پس از عمل مواجه نخواهید شد.

 

 

سؤالات متداول+ جواب

1) بهترین دکتر لیپوماتیک سعادت آباد کیست؟
 برای انتخاب بهترین جراح زیبایی سعادت آباد لازم است که ابتدا سوابق و تحصیلات پزشک را بررسی کنید.

 

2) بهترین مرکز جراحی پیشرفته سعادت آباد کدام است؟
کلینیک زیبایی وی آی پی تهران به عنوان یکی از بهترین مراکز جراحی پیشرفته سعادت آباد شناخته می‌شود.

 

آیا شما کاندید مناسب “لیپوماتیک بازو  هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

سخن پایانی

برای انجام لیپوماتیک بازو لازم است که حتماً خدمات مشاوره را از کلینیک زیبایی وی آی پی دریافت کنید. سپس می‌توانید با توجه به شرایط اعلام شده توسط پزشک متخصص، بهترین روش را برای تغییر حالت بازوهایتان انتخاب کنید. اگر تجربه یا سوالی درباره عمل لیپوماتیک بازو دارید، نظرات خودتان را در بخش کامنت‌ها را با ما در میان بگذارید.