کاشت مو با لیزر در تهران یکی از روش های فوق العاده کاربردی و مهم جهت از بین بردن طاسی و کم مویی شما می باشد. همانطور که می دانید برای داشتن چهره ای زیبا و جذاب گزینه‌ های متعددی وجود دارد که یکی از مهم‌ ترین آن ها داشتن موهایی پرپشت می باشد، اما این امکان نیز وجود دارد که بسیاری از افراد با توجه به دلایل مختلف به ریزش مو دچار شوند و در نهایت از وضعیت به وجود آمده برای خود احساس نارضایتی کنند.

امروزه با توجه به پیشرفت های بسیار عظیمی که در علم پزشکی رخ داده این موضوع نیز به راحتی قابل درمان بوده و تنها با استفاده از روش کاشت مو در تهران می توانید زیبایی را به چهره خود بازگردانید. شاید برای بسیاری این سوال پیش آمده باشد که کاشت مو با لیزر در تهران به چه صورت هست که در ادامه به توضیح آن می ‌پردازیم.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

وار و اتو مو، استفاده از شامپوهای نامناسب و همچنین رنگ ‌های شیمیایی، یا در صورت بیماری های ژنتیکی و غیره باعث ریزش مو شوید. از این طریق فولیکول های مو به شدت ضعیف شده و در نهایت باعث ریزش می شود که در این مواقع روش بسیار محبوب و کاربردی کاشت مو با لیزر در تهران می تواند برای شما بسیار مناسب باشد.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو با لیزر هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

کاشت مو با لیزر در تهران چیست و چه افرادی می توانند انجام دهند؟

به طور کلی باید بیان کنیم کاشت مو با لیزر در تهران یک درمان کاملاً دائمی و قطعی برای آن دسته از افرادی می باشد که با ریزش موی شدید روبرو هستند.به دلیل وجود نوآوری های بسیار جدید، این درمان نیز بسیار ساده تر و راحت تر بوده و یکی از مزیت‌های فوق‌العاده آن طبیعی نشان دادن موهای کاشته شده می باشد. در رابطه با چگونگی عمل باید بیان کنیم که به صورت سرپایی و با استفاده از بی‌ حسی موضعی صورت می گیرد و در طی عمل موها را از نواحی که رشد دائم به دنبال دارد به ناحیه های طاس یا کم پشت انتقال خواهند داد.

نتیجه کاشت مو

نتیجه کاشت مو

در رابطه با تعداد جلسات مورد نظر برای کاشت مو با لیزر در تهران نیز باید بگوییم که بستگی به ظاهری دارد که فرد در طی مشاوره از پزشک انتظار دارد.شاید بسیاری این تفکر را با خود داشته باشند که انجام کاشت مو با لیزر در تهران تنها برای یک سری افراد قابل استفاده می باشد، اما این یک باور نادرست بوده و تمامی آقایان و خانم هایی که به هر دلیلی مبتلا به طاسی یا موهای کم پشت هستند امکان بهره مندی از این روش برای آن ها وجود دارد و محدودیت سنی خاصی در اولویت نیست.

اما در هر صورت به خوبی این موضوع را می دانید که هر چه سن متقاضیان پایین تر باشد، بهبودی سریع تری را نیز در صورت داشتن آمادگی کامل از لحاظ پزشکی به دست می ‌آورند. همچنین نتایج به دست آمده برای آن ها نیز بسیار قابل توجه و مطلوب تر می باشد.

کاشت مو با لیزر در تهران چگونه انجام شده و چه برتری نسبت به سایر روش ها دارد؟

معمولاً در دوره های اول و روش های نخستینی که برای کاشت مو استفاده می شد دردناک و با خونریزی بسیار زیادی همراه بودند و در بسیاری از اوقات نیز این امکان وجود داشت که متقاضیان نتوانند نتیجه دلخواه خود را برای درمان طاسی از آن کسب کنند.

یکی از مزیت های ویژه کاشت مو با لیزر در تهران این مورد هست که در طی انجام عمل پیوند سوراخ های بسیار ریزی به طور یکنواخت بر روی ناحیه طاس شده مو پخش می شوند. همانطور که گفته شد برای این روش از لیزر استفاده کرده و همان دستگاه می تواند هنگام ایجاد سوراخ عروق خونی را به طور کامل منعقد کرده و ببندد که این موضوع در نهایت مانع از بروز هرگونه خونریزی می شود.

جذب گرافت در روش کاشت مو در تهران با لیزر  ۸۵ تا ۹۵ درصد بوده همچنین می توانید بهبودی خود را به طور سریع به دست آورده و این اطمینان نیز برای تمامی افراد وجود دارد که در محل کاشت مو به هیچ عنوان زخم یا دسته شدن موها روی نمی دهد.

لازم به ذکر است این موضوع را توضیح دهیم که کاشت مو با لیزر با استفاده از دستگاه هایی مانند میکرو یا مینی پانچ گرافت منسوخ شده و همچنین تکنیک گرافت ۴ میلیمتری برای آن دسته از الگوهای طاسی مردانه و زنانه و سایر انواع دیگر طاسی بدون رخ دادن هر گونه اسکار مورد استفاده خواهد بود.

مزیت های کاشت مو به وسیله لیزر

مزیت های کاشت مو به وسیله لیزر

۱۰ نکته کاشت مو با لیزر در تهران که باید بدانید

قطعاً هنگام انجام هرگونه روش کاشت مو تمامی افراد می خواهند اطلاعات کاملی در رابطه با آن داشته باشند و همچنین به دنبال این موضوع هستند که از نکات ریز و درشت در مورد روش مورد نظر خود مطلع شوند و کاشت مو با لیزر در تهران نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با توجه به اینکه یک روش کاملا نوین و جدید هست سعی می‌ کنند در رابطه با آن بیشتر بدانند. در ادامه قصد داریم برای شما نکات مربوط به کاشت مو با لیزر در تهران را به طور کامل بیان کنیم.

 • برخورداری از ظاهر طبیعی: لازم به ذکر است بیان کنیم این تکنیک جدید جراحی برای کاشت و ترمیم مو نسبت به سایر روش های قدیمی نتیجه بسیار فوق العاده ای را به همراه دارد و پس از اتمام عمل و گذشت دوره نقاهت می ‌توانید مشاهده طبیعی بودن عمل باشید. علاوه بر طبیعی بودن موهای کاشته شده ظاهر آن نیز به شدت طبیعی به نظر می رسد که این مورد جلب رضایت مراجعه کنندگان را به همراه دارد.
 • داشتن اعتماد به نفس: با استفاده از روش کاشت مو با لیزر در تهران به هیچ عنوان نگرانی برای شما به وجود نمی‌آید. همچنین پس از کاشت تمامی بیماران اعتماد به نفس بسیار خوبی داشته و از این جهت که فولیکول‌های جابجا شده خودشان در نهایت باعث رشد مو شده به شدت راضی می باشند.
 • مقرون به صرفه بودن: می توان گفت یکی از نکات مهم در رابطه با کاشت مو با لیزر در تهران به وسیله ی کلینیک کاشت مو vip مقرون به صرفه بودن آن است. البته این موضوع تنها به دلیل دائمی بودن کاشت در نظر گرفته می شود. به طور کلی با کاشت مو شما تنها یکبار سرمایه گذاری می کنید و می توانید از نتیجه دائمی آن تا آخر عمر برخوردار شوید و هیچ احتیاجی به صرف هزینه های اضافه و مداوم برای مواد یا نگهداری از موها به همراه ندارد، به همین دلیل است که روش کاشت مو برای تمام افراد بسیار مقرون به صرفه است.
 • یکی دیگر از نکات مهم این است که در انجام کاشت مو با لیزر در تهران سعی می شود به وسیله لیزر پوست بی مو را جدا کرده و آن را با موی در حال رشد تعویض نمایند. به طور کلی گرافت های خطی می توانند با قرار دادن موهای اهدایی در شکاف های باریک کاشته شده و در نهایت منجر به تجمع موها و ایجاد برآمدگی های خاص می شود.
 • به طور کلی عمق در نظر گرفته شده برای اعمال لیزر به صورت کامپیوتری قابل کنترل بوده و با در نظر گرفتن این موضوع هیچ گونه آسیبی به عروق خونی که باعث تغذیه موها می شود نخواهد رسید.
 • یکی از مزیت های ویژه پرتو لیزری این است که امکان متمرکز شدن روی یک مو را به همراه دارد و به همین دلیل هیچ گونه آسیبی به موهای مجاور که در ناحیه کاشت قرار گرفته وارد نمی شود.
کاشت مو با لیزر

کاشت مو با لیزر

 • به طور کلی نواحی مورد نظر را با استفاده از لیزر آماده کرده و از دستگاه از این قابلیت برخوردار بوده که به دلیل جذب توسط آب موجود در پوست باعث تبخیر شدن بافت شده و به وسیله این تبخیر بافت شکاف و سوراخ کوچکی توسط لیزر ایجاد می شود. برای به دست آوردن موفقیت کامل در این روش باید از نوع صحیح لیزر استفاده شود.
 • لیزر های ضربان دار چنانچه توسط پزشک کاملا حرفه ای و مجرب مورد استفاده قرار گیرد، می تواند از به وجود آمدن هر گونه آسیب حرارتی جلوگیری نماید.
 • در صورتی که تبخیر با یک ضخامت کاملا جزئی انجام شود لیزر بسیار موثرتر عمل می کند.
 • معمولاً یک حفره کاملاً کوچک به ابعاد 0.8 میلیمتر در ناحیه اپیدرمال پوست ایجاد شده و پس از آماده سازی کامل گرافت ها در محل مورد نظر قرار داده می شوند.

در پایان  بیان کنیم که حتماً لازم است تمامی مراقبت های لازم پس از کاشت مو تهران باید به صورت کامل رعایت شوند تا بتوانید به نتیجه دلخواه خود از کاشت مو برسید.

مراقبت های لازم پس از کاشت مو با لیزر در تهران

به خوبی از این موضوع آگاهی دارید که پس از انجام عمل های زیبایی باید مراقبت‌ های لازم صورت بگیرد تا دچار هیچ گونه عوارضی نشوید که در ادامه نکات لازم در رابطه با مراقبت پس از کاشت مو با لیزر در تهران را بیان خواهیم کرد.

 • در اولین مرحله لازم است ناحیه اطراف پوست سر خود را تا جایی که امکان دارد بسیار تمیز نگه دارید و حتماً داروهایی که توسط پزشک برای شما تجویز شده را به صورت کامل مصرف نمایید. این امکان وجود دارد که پوست فرد دچار خارش یا صورتی رنگ شود که هیچ جای نگرانی وجود ندارد و به هیچ وجه نباید سر خود را بخارانید.
 • در کاشت مو تهران جراح توصیه های لازم در رابطه با شستن و شامپو زدن به پوست سر را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین روش استفاده از آنتی بیوتیک را نیز برای شما توضیح خواهد داد. یک روز پیش از عمل باید موهای خود را به آرامی شستشو دهید تا از این طریق تمامی پوست های مرده از بین برود.
 • هنگام پشت سر گذاشتن دوره بهبودی لازم هست از انجام دادن هر نوع کاری که باعث عرق کردن بیش از حد می شود به طور جدی خودداری نمایید .عرق کردن می تواند باعث عفونت در نواحی برش داده شده شود.
 • حداقل به مدت یک ماه باید از کشیدن سیگار خودداری کنید، چرا که این کار مقدار جریان خون به سر را کاهش خواهد داد. در کلینیک کاشت مو vip پزشکان متخصص توصیه می کنند در صورت امکان برای همیشه سیگار را ترک کرده تا از این موضوع اطمینان حاصل کنید موهای کاشته شده ی جدید به صورت کاملاً صحیح و کامل رشد می کنند.

ا

سخن پایانی

سعی کردیم در مطالب فوق تمامی موارد لازم در مورد کاشت مو با لیزر در تهران را در اختیار شما قرار دهیم، اما در هر شرایطی اولویت اصلی تمامی افراد برای انجام کاشت مو پیش از هر چیزی انتخاب کلینیک معتبر و شناخته شده می باشد. در کلینیک کاشت مو vip امکانات بسیار مدرن و به روزی در اختیار متقاضیان قرار گرفته و پس از پشت سر گذاشتن دوره نقاهت خود می توانند نتیجه ی دلخواه و مورد نظر را از انجام کاشت مو در تهران به دست آورند. همچنین هزینه مورد نظر در جلسه مشاوره به شما اعلام شده و این اطمینان وجود دارد که قیمت مطرح شده بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو با لیزر هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

سوالات متداول

آیا کاشت مو با لیزر در تهران با درد همراه است؟
خیر در این روش از بیحسی موضعی استفاده شده و هیچگونه درد و خونریزی را هضم نخواهید کرد.

 

در چه صورت امکان دریافت نتیجه مطلوب از کاشت مو با لیزر در تهران فراهم می شود؟
تنها با پشت سر گذاشتن دوره نقاهت به صورت درست و رعایت تمامی مراقبت های لازم این امکان فراهم می شود.

 

کاشت مو با لیزر در تهران مناسب چه افرادی است؟
انجام این عمل مختص افراد خاصی نبوده و امکان استفاده برای تمام آقایان و خانم ها وجود دارد.

 

آیا در کاشت مو به وسیله لیزر نیز افراد ظاهر طبیعی به دست می آورند؟
بله، با توجه به جدید بودن این متد، پس از پایان عمل ممکن است کسی متوجه پیوند کاشت شما نشود.

 

آیا کاشت مو در تهران با جلسه مشاوره همراه است؟
بله، در هنگام مراجعه به کلینیک کاشت مو vip، پزشک متخصص برای شنیدن اظهارات شما جلسه مشاوره را تشکیل می دهد.