قیمت عمل جراحی ژنیکوماستی چقدر است؟ این موضوع یکی از سوالاتی است که اغلب آقایانی که نیاز به انجام عمل ژنیکوماستی و برداشتن چربی‌های انباشته‌شده در ناحیه سینه خودشان دارند مطرح می‌کنند. 

با توجه به اینکه ژنیکوماستی ممکن است در اثر اختلالات هورمونی و مشکلات ژنتیکی رخ دهد یا اینکه اضافه‌وزن در آقایان باعث بروز این مشکل شده باشد، روشی که برای عمل ژنیکوماستی انتخاب می‌شود متفاوت است. 

بعضی از آقایان ممکن است با دارو درمانی نتیجه بگیرند و نیازی به جراحی ژنیکوماستی نداشته باشند. قیمت عمل جراحی ژنیکوماستی این افراد نسبت به کسانی که حتماً لازم است عمل ژنیکوماستی وسیعی را انجام دهند و بیشتر بافت سینه خودشان را بردارند متفاوت خواهد بود.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

معمولاً لیپوماتیک ساده نسبت به عمل‌های زیبایی دیگر هزینه کمتری دارد؛ یعنی در صورتی‌ که امکان برداشتن چربی‌های ناحیه سینه  با لیپوماتیک وجود داشته باشد، هزینه‌ای که برای انجام جراحی سینه در آقایان در نظر گرفته می‌شود نسبت به زمانی که نیاز به جراحی واقعی و برش سینه باشد کمتر است.

در ادامه نکاتی که باید در مورد هزینه عمل کوچک کردن سینه آقایان بدانید را ارائه کرده‌ایم. درصورتی‌که نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در این‌ باره دارید با مشاورین کلینیک VIP تهران در ارتباط باشید.

قیمت عمل جراحی ژنیکوماستی

قیمت عمل جراحی ژنیکوماستی

ژنیکوماستی چیست؟

ژنیکوماستی به مشکلی گفته می‌شود که آقایان معمولاً در سنین میان‌سالی  و بلوغ آن را مشاهده می‌کنند. کسانی که در سنین بلوغ دچار عدم تعادل هورمونی شده‌اند و هورمون زنانه در بدن آن‌ها زیاد شده، با بزرگی سینه‌هایشان و رشد توده ناحیه سینه مواجه خواهند شد. این مشکل معمولاً پس از تعادل هورمون‌ها و بزرگ‌تر شدن فرد از بین می‌رود.اما گاهی مواقع ممکن است ژنیکوماستی بلوغ ماندگار شود و فرد نیاز به درمان جدی پیدا کند. 

 

آیا شما کاندید مناسب “ژنیکوماستی هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

آقایانی که در دوران میان‌سالی قرار دارند نیز به خاطر افزایش وزن یا عدم تعادل هورمون‌ها و کم شدن میزان تستوسترون یا هورمون مردانه در بدنشان با این مشکل مواجه می‌شوند. این آقایان برای درمان ژنیکوماستی باید از روش‌های پزشکی مانند دارودرمانی، لیپوماتیک، جراحی و مواردی مانند ماساژ و غیره استفاده کنند. البته با توجه به تشخیص پزشک، ممکن است فرد نیاز به یک یا چند مدل از این روش‌ها داشته باشد.

ژنیکوماستی در آقایان

ژنیکوماستی در آقایان

قیمت انواع روش‌های کوچک کردن سینه مردان 

با توجه به اینکه فرد اندازه سینه‌هایش چقدر است و چه میزان چربی در ناحیه سینه تجمع کرده، عملی که برای برداشتن چربی‌ها انتخاب می‌شود متفاوت خواهد بود.

لیپوماتیک سینه مردان 

اگر میزان چربی‌ها کم باشد، پزشک روش لیپوماتیک را برای سینه آقایان در نظر می‌گیرد. هزینه‌ای که برای برداشت چربی‌ها در این روش در نظر گرفته می‌شود نسبت به جراحی کمتر است چون در روش لیپوماتیک تخلیه چربی‌ها با کمک ساکشن و دستگاهی که حاوی لوله‌های کانولا است انجام می‌شود. 

در این روش پزشک نیازی به برش بافت ناحیه سینه و بخیه زدن مجدد آن ندارد. همچنان دوران نقاهت لیپوماتیک نیز کوتاه‌تر است. 

ژنیکوماستی سینه آقایان

در عمل ژنیکوماستی باید پوست و بافت سینه برش داده شده و چربی‌های اضافی این ناحیه برداشته شوند. این عمل زیبایی با جمع شدن سینه و حذف افتادگی‌ها و مشکلاتی که فرد در این ناحیه دارد همراه  است. 

به‌ طور معمول، مدت‌ زمانی که برای این عمل زیبایی در نظر گرفته می‌شود بیشتر بوده و عمل برش پوست اضافه سینه و ژنیکوماستی سخت‌تر از لیپوماتیک خواهد بود. در نتیجه مبلغی که برای این عمل زیبایی در نظر گرفته می‌شود معمولاً بیشتر از سایر روش‌ها مانند دارو درمانی و لیپوماتیک است. 

برای اینکه بدانید کدام‌یک از روش‌های ارائه‌شده برای شما بهتر است، لازم است که با پزشک متخصص مشورت کرده و خدمات مشاوره را از کلینیک vip تهران دریافت کنید.

انواع روش‌های کوچک کردن سینه مردان

انواع روش‌های کوچک کردن سینه مردان

عوامل مؤثر در تعیین هزینه عمل ژنیکوماستی

عوامل متعددی در تعیین هزینه ژنیکوماستی مردان تاثیرگذار هستند و نمی‌توان رقم دقیقی را برای این عمل زیبایی در نظر گرفت. در ادامه مواردی که می‌تواند هزینه ژنیکوماستی را تحت تاثیر قرار دهد برای شناخت بیشتر ارائه کرده‌ایم.

1) مهارت جراح

جراحان مختلف، تجربه و علم متفاوتی در زمینه انجام ژنیکوماستی دارند. درصورتی‌که پزشکی که برای انجام این عمل زیبایی انتخاب کرده‌اید به تکنیک‌های روز دنیا آشنا باشد و تجربه زیادی در زمینه انجام عمل ژنیکوماستی داشته باشد. مبلغی که برای هزینه جراحی در نظر گرفته می‌شود به نسبت بیشتر است. 

اما در شرایطی که عمل ژنیکوماستی را نزد پزشکان مبتدی و غیرحرفه‌ای انجام دهید، هزینه عمل ممکن است برایتان کمتر تمام شود.  ولی عوارضی که پس از انجام عمل با آن مواجه می‌شوید بیشتر خواهد بود و باید هزینه‌های بالاتری برای جبران این عوارض پرداخت کنید. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم حتماً از پزشکان متخصص و متبحر در این زمینه برای انجام عمل ژنیکوماستی و کوچک کردن سینه‌هایتان کمک بگیرید.

2) وضعیت سینه فرد

حجم سینه فرد، میزان افتادگی و حجم چربی‌هایی که در ناحیه سینه تجمع کرده‌اند نیز در هزینه عمل ژنیکوماستی مؤثر هستند. هر چقدر توده چربی بیشتری در ناحیه سینه وجود داشته باشد و افتادگی پوست این ناحیه بیشتر باشد، عمل ژنیکوماستی سنگین‌تر خواهد بود و به همین خاطر قیمتی که پزشک برای انجام آن در نظر می‌گیرد بیشتر می‌شود.

3) محل انجام جراحی

محلی که در آن ژنیکوماستی را انجام می‌دهید نیز در تخمین قیمت عمل جراحی ژنیکوماستی  موثر است. اگر قصد دارید در کلینیک‌های تهران عمل ژنیکوماستی را انجام دهید، مبلغی که باید بپردازید نسبت به انجام این عمل زیبایی در کلینیک‌های ناشناخته یا در شهرستان متفاوت خواهد بود.

گاهی مواقع ممکن است هزینه‌ای که یک کلینیک شناخته‌شده به خاطر موقعیت جغرافیای خودش دریافت می‌کند. چندین برابر بیشتر از یک کلینیک دیگر باشد؛ بنابراین محل قرارگیری کلینیک و شهری که قرار است در آن عمل زیبایی را انجام دهید نیز در هزینه عمل موثر است.

تعیین هزینه عمل ژنیکوماستی

تعیین هزینه عمل ژنیکوماستی

4) روش انجام جراحی ژنیکوماستی

روش‌های متفاوتی توسط پزشکان برای برداشتن توده چربی انباشته‌شده در ناحیه سینه استفاده می‌شود. با توجه به اینکه پزشک چه روشی را برای انجام عمل در نظر گرفته هزینه‌ای که باید بپردازید تعیین خواهد شد. 

قیمتی که برای ژنیکوماستی سینه و برش پوست اضافه سینه وجود دارد به دلیل تهاجمی بودن عمل و سخت‌تر بودن عمل با لیپوماتیک متفاوت است؛ بنابراین درصورتی‌که پزشک یکی از عمل‌های سخت مانند جراحی تهاجمی سینه را برای برداشتن بافت چربی این ناحیه انتخاب کرده باشد، هزینه‌ای که باید بپردازید نسبت به عمل‌های ساده‌تر بیشتر خواهد شد.

5) هزینه کلینیک یا بیمارستان

هر کدام از مراکز درمانی و کلینیک‌های زیبایی امکانات متفاوتی را برای انجام عمل‌های مختلف مانند ژنیکوماستی در نظر می‌گیرند. با توجه به اینکه کلینیک موردنظر چه امکاناتی را ارائه می‌کند مبلغی برای انجام ژنیکوماستی باید بپردازید متغیر خواهد بود.

هرچقدر کلینیک امکانات بیشتری را ارائه کند و بیمارستانی که عمل زیبایی را در آن انجام می‌دهید مجهزتر باشد، مبلغ عمل برایتان بیشتر خواهد شد. همچنین کادر کلینیک، دارا بودن پروانه وزارت بهداشت و مواردی مانند ارائه خدمات مشاوره پیش از درمان و پس‌ از آن نیز می‌تواند در تخمین قیمت عمل جراحی ژنیکوماستی نهایی عمل ژنیکوماستی موثر باشد.

6) هزینه‌های مربوط به آزمایش‌های پزشکی و داروهای تجویز شده

بعد از اینکه خدمات مشاوره کلینیک vip را دریافت کردید، پزشک متخصص آزمایش‌های لازم را برای بررسی سلامت جسمانیتان تجویز می‌کند. این آزمایش‌ها را باید انجام دهید تا تاییدیه پزشک را برای انجام ژنیکوماستی دریافت کنید.

پس از انجام عمل نیز لازم است گن تجویز شده برای حفظ وضعیت سینه‌ها را تهیه‌کرده و داروهای مسکن و غیره که برای پیشگیری از درد عفونت که توسط پزشک تجویزشده‌اند را آماده کنید. 

این مبالغ که شامل هزینه آزمایش‌های قبل از عمل و هزینه داروها و موارد ضروری پس از عمل می‌شوند نیز در تعیین قیمت عمل جراحی ژنیکوماستی مؤثرند.

روش انجام ژنیکوماستی

روش انجام ژنیکوماستی

7) نوع بیمه فرد

نوع بیمه‌ای که افراد دارند نیز می‌تواند بخشی از مبلغ هزینه ژنیکوماستی را پوشش دهد یا ندهد؛ بنابراین درصورتی‌که بیمه شما هزینه عمل ژنیکوماستی پرداخت می‌کند، قیمتی که برای شما تمام می‌شود نسبت به شرایطی که همه هزینه بر عهده خودتان است متفاوت خواهد بود.

بنابراین قبل از انجام عمل ابتدا از بیمه خودتان درباره پرداخت هزینه یا کمک‌هزینه سؤال کنید، تا بهتر بتوانید هزینه نهایی ژنیکوماستی را برای خودتان تخمین بزنید.

معایب جراحی ژنیکوماستی ارزان

ژنیکوماستی به‌ عنوان یکی از عمل‌های زیبایی شناخته می‌شود و انجام آن ضروری نیست؛ یعنی افرادی که برای انجام عمل زیبایی ژنیکوماستی اقدام می‌کنند می‌خواهند ظاهر خودشان را تغییر دهند و انجام ندادن این عمل، پیامد خواستی جز برآمدگی سینه‌ها برایشان نخواهد داشت. 

ولی در صورتی‌ که ژنیکوماستی را در مراکز متفرقه و ارزان انجام دهید، ممکن است عوارضی برایتان رخ دهد که گاهی مواقع ماندگاری آن‌ها همیشگی است یا اینکه سلامتی‌تان را تهدید می‌کند. در ادامه برخی از معایب جراحی ژنیکوماستی ارزان را جهت شناخت بیشتر ارائه کرده‌ایم.

  • عدم تقارن سینه‌ها
  • کشیده شدن بافت سینه‌ها و درد شدید این ناحیه
  • جابه‌جایی نوک سینه و بی‌حس شدن این ناحیه
  • خونریزی و عفونت پس از عمل
  • انجام عمل ژنیکوماستی به‌صورت ناقص
  • احتمال بروز آمبولی و … و به خطر افتادن سلامتی فرد
ضرورت انجام ژنیکوماستی

ضرورت انجام ژنیکوماستی

 چرا کلینیک وی‌ای پی یا بهترین کلینیک عمل ژنیکوماستی؟

 کلینیک زیبایی وی آی پی تهران به عنوان یکی از بهترین کلینیک‌های زیبایی برای انجام عمل ژنیکوماستی شناخته می‌شود. پزشکان فعال در این کلینیک تخصص و تجربه بالایی در این زمینه دارند و افرادی که در این مرکز عمل ژنیکوماستی را انجام داده‌اند راضی هستند.

با توجه به اینکه عمل‌هایی زیبایی این مرکز در بهترین و مجهزترین بیمارستان‌های تهران انجام می‌شود، متقاضی پس از عمل و در طول دوران نقاهت با مشکلاتی مانند عفونت، خونریزی، نامتقارن شدن سینه‌ها و… مواجه نخواهد شد. 

برای انجام عمل‌های زیبایی خودتان با بهترین نتیجه و رضایت آدرس سعادت آباد چهاراه قیصر امین پور ،بلوار جوریکی ،کوچه ی داوود حسینی ، بن بست یکم ، برج تشریفات شمالی ،طبقه هفتم ، واحد 28، تلفن 09120408890 را به خاطر داشته باشید. تجربه متقاضیان ما، نشان‌دهنده کیفیت بالای عمل‌های زیبایی انجام شده در کلینیک زیبایی VIP تهران است.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

سخن پایانی

قیمت عمل جراحی ژنیکوماستی در هر کدام از کلینیک‌های زیبایی متفاوت است. با توجه به شرایط متقاضی، تخصص پزشک و امکاناتی که کلینیک زیبایی ارائه می‌کند، مبلغی که باید برای انجام این عمل زیبایی بپردازید متغیر خواهد بود. 

برای اینکه عمل ژنیکوماستی بهترین نتیجه را برایتان به همراه داشته باشد، پیشنهاد می‌کنیم به سراغ مراکزی که این عمل زیبایی را ارزان‌تر انجام می‌دهند نروید و به جای پزشکان تازه‌کار، عمل ژنیکوماستی را نزد پزشکان متخصص این حوزه انجام دهید.در صورتی که تجربه یا سوالی درباره عمل ژنیکوماستی سینه دارید، نظرات خودتان را در بخش کامنت‌ها را با ما در میان بگذارید.

 

آیا شما کاندید مناسب “ژنیکوماستی هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

سؤالات متداول+ جواب

1) هزینه عمل ژنیکوماستی در بیمارستان دولتی در سال 1402 چقدر است؟
با توجه به اینکه متقاضی بیمه دارد یا خیر و ضروری بودن انجام عمل‌های زیبایی مانند ژنیکوماستی، مبلغی که برای انجام این عمل زیبایی در هر بیمارستان دولتی متفاوت خواهد بود. برای استعلام قیمت عمل ژنیکوماستی در بیمارستان بقیه الله و سایر بیمارستان‌ها با پزشک متخصصتان مشورت کنید.
2) عمل ژنیکوماستی با لیزر ممکن است؟
با توجه به شرایط متقاضی، ممکن است پزشک متخصص برای درمان ژنیکوماستی از لیزر استفاده کند.
3) عوارض عمل ژنیکوماستی در مردان چیست؟
عفونت، خونریزی، عدم تقارن سینه‌ها و نیاز به انجام مجدد عمل از جمله عوارض عمل ژنیکوماستی هستند.
4) بهترین دکتر ژنیکوماستی تهران کیست؟
پزشکان متخصصی که جراحی سینه مردان را در کلینیک زیبایی وی آی پی انجام می‌دهند جزء بهترین پزشکان متخصص در این زمینه هستند.