با پیشرفت فناوری کاشت ریش در تهران، مردان بیشتر و بیشتری به دنبال گزینه هایی برای بهبود رشد موهای صورت خود هستند. کاشت ریش در تهران یک روش بسیار موثر است که به مردانی که در رشد ریش مشکل دارند، اجازه می‌دهد تا نواحی تکه‌ای را پر کنند یا با استفاده از موهای پیوند شده، یک الگوی دائمی موی صورت ایجاد کنند. این روش برای مردانی که برای رشد موهای صورت، برای پوشاندن جای زخم یا سوختگی، یا به عنوان بخشی از سفر تایید جنسیت تلاش می کنند، عالی است.

اگر علاقه مند به کاشت ریش در تهران هستید، ممکن است از خود بپرسید که در هر مرحله از عمل، به خصوص دوره نقاهت، چه انتظاری دارید. طبیعی است که در مورد هر عمل جراحی کمی عصبی باشید، حتی با یک جراحی کم خطر مانند کاشت مو.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

خبر خوب در مورد کاشت ریش این است که دوره نقاهت معمولاً بسیار سریع است و ناراحتی بسیار کمی دارد. اکثر مردانی که برای کاشت ریش انتخاب می‌کنند در عرض چند روز به فعالیت‌های عادی خود باز می‌گردند. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد بهبودی پس از پیوند ریش و بازگشت به زندگی عادی بدانید.

عکس قبل و بعد از کاشت ریش به روش FUT

عکس قبل و بعد از کاشت ریش به روش FUT

 

کاشت ریش در تهران: یک روش سرپایی

خبر خوب برای مردانی که می خواهند موهای صورت خود را تقویت کنند: کاشت ریش در تهران عموماً یک روش سرپایی است. این بدان معنی است که شما نیازی به ماندن یک شبه در یک مرکز جراحی یا بیمارستان ندارید. یک نفر می تواند شما را به خانه برساند تا بتوانید راحت استراحت کنید.

روش‌های سرپایی معمولاً کمتر تهاجمی هستند و خطرات کمتری نسبت به جراحی‌های بستری دارند. از آنجایی که پیوند ریش زمانی که توسط یک جراح باتجربه انجام شود بسیار ایمن است، نیازی نیست که بیماران برای مدت طولانی پس از تکمیل عمل تحت نظر باشند.

 

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ریش هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

 

روش های کاشت ریش چگونه بر بهبودی تأثیر می گذارد

تکنیکی که جراح کاشت ریش در تهران شما استفاده می کند، به طور قابل توجهی بر روند بهبودی شما تأثیر می گذارد. دو روش اصلی کاشت مو وجود دارد که با نام‌های FUE (استخراج واحد فولیکولی) و FUT/FUG (پیوند واحد فولیکولی/پیوند واحد فولیکولی) شناخته می‌شوند.

این دو تکنیک روش‌هایی را توصیف می‌کنند که جراح می‌تواند برای برداشت مو از ناحیه اهداکننده، که معمولاً پشت پوست سر است، استفاده کند. توجه به این نکته ضروری است که هنگامی که فولیکول های مو از ناحیه اهداکننده خارج شدند، با استفاده از یک روش جهانی قرار می گیرند.

پس از برداشتن فولیکول ها از پوست سر، جراح برش های کوچکی را در نواحی که رشد موهای جدید مورد نظر است ایجاد می کند. فولیکول های مو در زوایای صحیح برای رشد طبیعی قرار می گیرند. هنگامی که فولیکول ها در محل جدید خود مستقر شدند، به طور طبیعی عمل می کنند و به مرور زمان ریش بیمار را پر می کنند.

 

فولیکول های مو برای کاشت ریش از کجا می توان جمع آوری کرد؟

فولیکول های موی مورد نیاز برای کاشت ریش در تهران را می توان از قسمت پایینی ریش، قفسه سینه، قسمت های پایین گردن و حتی از موهای روی استخوان گونه گرفته و به ناحیه دیگری که مورد نیاز است پیوند داد. گزینه های زیادی برای جمع آوری فولیکول ریش وجود دارد. کاشت ریش حتی می‌تواند نقش حذف موهای زائد در ناحیه‌ای که فولیکول گرفته شده را نیز بر عهده بگیرد.

 

بعد از کاشت ریش چه انتظاری باید داشت؟

پس از اتمام عمل پکاشت ریش، هیچ جای زخمی در هیچ قسمتی از بدن باقی نمی ماند. امروزه با استفاده از تکنیک های مدرن در کاشت ریش در تهران می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی مانند چند هفته به نتایج موثری دست یافت.

تکنیک های مدرن در کاشت ریش در تهران

تکنیک های مدرن در کاشت ریش در تهران

 

تنها مشکل کاشت ریش در تهران ایجاد لکه های قرمز کوتاه مدت در ناحیه پیوند شده پس از عمل است. بدن می خواهد ناحیه عمل را بعد از پیوند ریش تغذیه کند. بنابراین، کابین خون در ناحیه تحت عمل جمع می شود.

اگرچه این خونریزی کوتاه مدت که در قسمت پایین ریش رخ می دهد به صورت نقاط قرمز ظاهر می شود، اما بیمار نباید نگران آن باشد.

این قطعا یک دوره موقت است. در پایان هفته دوم، ریزش ها شروع می شود، زیبایی شناسی ریش رخ می دهد. پس از آن، ریش جدید شروع به رشد می کند. این ریش جدید دائمی و ماندگار است. بیماران نیازی به نگرانی در مورد ریزش ندارند. موهای ریش کاشته شده نمی ریزند.

 

بعد از کاشت ریش چقدر طول می کشد تا صورت ظاهر طبیعی خود را به دست آورد؟

پس از “ریزش” که به عنوان ریزش سریع ریش ذکر شده در بالا تعریف می شود، به جای موهای ریخته شده ریش، موهای جدید در عرض 4-8 ماه رشد می کنند. بعد از این مدت که به تناسب فرد متغیر، کوتاه و طولانی می شود، ریش دائمی در آن ناحیه ایجاد می شود. پس از عملی که در یک مرکز تخصصی مثل کلینیک vip انجام داده اید و توسط متخصص  عمل کرده اید، ریشی خواهید داشت که تقریباً طبیعی به نظر می رسد و گویی قبلاً آن را داشته اید.

 

کاشت ریش چگونه انجام می شود؟

قبل از کاشت ریش در تهران، ابتدا معاینه اولیه انجام می شود و می توان خون گرفت زیرا برای معاینه نیاز به انجام برخی آزمایشات است.

قبل از شروع عمل، با توجه به شکل صورت که با بیمار توافق شده، علامت گذاری می شود و ناحیه پشت تراشیده می شود. پس از آن بی حسی موضعی انجام می شود. پس از مشخص شدن تعداد گرافت ها، با استفاده از دستگاه مخصوص، میکرو موتور، به روش FUE، پیوندها از ناحیه اهداکننده جمع آوری می شود.

روش های یاقوت کبود، DHI یا هر دو را می توان با توجه به ترجیح فرد به عنوان روش ترجیحی مورد استفاده قرار داد. پس از انتخاب روش، کانال ها باز شده و فرآیند پیوند شروع می شود. زمانی که تمام گرافت ها پیوند زدند، عمل به پایان می رسد.

 

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ریش هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

 

مشاوره کاشت مو در تهران

قبل از انجام عمل کاشت ریش در تهران، یک مشاوره عمیق با متخصص پوست و مو، کلینیک vip را بررسی می کند و مشخص می کند که آیا شما کاندید مناسبی برای جراحی کاشت موی صورت یا ریش هستید یا خیر. برخی از مسائلی که می توانیم به آنها بپردازیم عبارتند از:

  • موهای ریش نازک یا لکه دار
  • رشد سبیل نازک یا تکه تکه
  • پهلوهای نازک
  • ابروهای نازک یا لکه دار

این ریزش مو ممکن است ثانویه به ژنتیک یا زخم های ناشی از سوختگی یا ضربه باشد. متخصصین کلینیک vip شما را ارزیابی می کنند و تعیین می کند که آیا کاندیدای خوبی هستید یا خیر. او جایگزین ها، خطرات و محدودیت های این روش را با شما مرور خواهد کرد. هدف آنها ارائه بهترین نتیجه ممکن کاشت موی صورت یا ریش است.

انجام معاینه اولیه قبل از کاشت ریش

انجام معاینه اولیه قبل از کاشت ریش

 

سوالات متداول

چرا جراحی پیوند ریش انجام می شود؟
بازسازی ریش یک روش درمانی است که به دلایل زیبایی انجام می شود. بازسازی ریش برای بیمارانی که می‌خواهند تراکم و فرم موهای صورت را بهبود بخشند و ریش، سبیل یا ساق لب مشخص‌تری دارند قابل انجام است.
چه کسانی کاندیدای مناسب برای کاشت ریش در تهران هستند؟
  • بیمارانی که ریش های تکه تکه دارند
  • ظاهر کم ریش
  • بیمارانی که می خواهند ریش خود را پر یا فرم دهند
چند پیوند برای یک ریش کامل لازم است؟
به طور کلی، تقریباً 2000-2500 پیوند برای پوشاندن یک ریش کامل با تراکم طبیعی کافی است.
آیا بازسازی ریش یک روش دردناک است؟
خیر، این روش بدون درد است زیرا با بی حسی موضعی انجام می شود.
برخی از اقدامات احتیاطی که باید برای محافظت از پیوندهای تازه پیوند شده انجام دهید چیست؟
در 3 روز اول هنگام غذا خوردن و صحبت کردن باید بسیار مراقب حرکات صورت خود باشید. هنگام صحبت کردن، باید بیان خود را محدود کنید. شما باید ترجیح دهید غذاهای نرم بخورید که نیازی به جویدن زیاد ندارند. برای جلوگیری از مسواک زدن پیوندهای پیوند شده رو به بالا بخوابید.
چگونه بعد از جراحی صورت خود را بشویید؟
در هفته اول باید به آرامی روی موهای کاشته شده با شامپو و آب ضربه بزنید و سپس با دقت آبکشی کنید. از آب خیلی داغ استفاده نکنید. روی منطقه تازه کاشته شده فشار زیادی وارد نکنید و مالش ندهید.
چه زمانی می توان بعد از جراحی اصلاح کرد؟
اصلاح 2 تا 3 هفته پس از کاشت ریش در تهران ایده آل است. قبل از اینکه بخواهید اصلاح کنید، باید مطمئن شوید که پوست شما بهبود یافته و تمام پوسته ها برداشته شده است. از آن زمان به بعد، می توانید طبق معمول به اصلاح ادامه دهید. ریش کاشته شده به طور طبیعی رشد می کند، بنابراین می توانید هر طور که می خواهید بتراشید و کوتاه کنید.
خطرات و عوارض کاشت ریش چیست؟
تمام اثرات کاشت ریش موقتی است. آنها معمولاً در چند روز اول پس از جراحی ظاهر می شوند تا زمانی که پوست به طور کامل بهبود یابد. برخی از آنها چند روز پس از جراحی تورم، پوسته پوسته شدن، قرمزی، خارش و درد/ناراحتی خفیف دارند.