کامل درنیامدن ریش در آقایان بسیار شایع شده است. بنابراین آنان با مراجعه به پزشک و کاشت ریش در تهران می توانند به حل این مشکل بپردازند. داشتن ریش برای آقایان بسیار اهمیت دارد، زیرا به ان ها قدرت مردانگی می کند و صورت آنان را بسیار جذاب می کند. بنابراین هرکسی دوست دارد به صورت کامل ریش داشته باشد. عمل کاشت ریش در این زمینه می تواند بسیار موثر باشد. کاشت ریش دوران نقاهت دارد.

در ابتدا جای زخم در صورت دیده می شود که شاید برای بیمار منجر کننده به نظر برسد. مشکلاتی مانند درد خفیف و ورم و همچنین خارش در این ناحیه دیده می شود. بنابراین امکان دارد چند روز فرد گرفتار باشد. اما در این مقاله سعی می کنیم درباره دوره نقاهت کاشت ریش در تهران به صورت کاملی صحبت کنیم.

 

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

مدت زمان احتمالی دوره نقاهت کاشت ریش در تهران

همانطور که باید قبل از عمل نکاتی را رعایت کنید بعد از عمل هم باید مراقبت هایی را برای کاشت ریش انجام دهید. کلینیک vip با داشتن تجهیزات عمل را به نحو احسن انجام می دهند. دوره نقاهت کاشت ریش بعد از عمل بسیار دارای اهمیت است. چرا که باید با مراقب سعی داشت که پیوند های انجام شده خشک شود. بنابراین نیاز است که در این زمینه حتما با پزشک مشورت کرد.

معمولا دوره نقاهت در آن 5 روز است. همچنین در نظر داشته باشید که برای اصلاح و دیگر فعالیت های روزانه از لمس و دست زدن آن خودداری کنید تا تمامی بخش های مربوط به کاشت به خوبی پیش برود. این عمل برای هرکس می تواند یک تجربه شیرین و به یاد ماندی باشد.

زیرا نمی دانید که دقیقا قرار است چه اتفاقی برای شما بیوفتد. اما با اطلاعاتی که در این بخش قرار است نشر دهیم، شما باید بدانید که در روز دوم تمامی مو های کاشته شده درحال جوانه زدن هستند. امکان دارد کمی خارش را تجربه کنید.

 

عکس قبل و بعد از کاشت ریش به بهترین روش

عکس قبل و بعد از کاشت ریش به بهترین روش

 

در دوره نقاهت کاشت ریش در تهران رعایت چه نکاتی اهمیت دارد؟

همانطور که می دانید یکسری فعالیت هایی در این زمینه وجود دارد که باید از انجام دادن آن ها اجتناب کنید. دوره نقاهت کاشت ریش در تهران باعث می شود که به عمل خود کمک کنید تا روند آن بهتر انجام شود. بنابراین فعالیت هایی در این زمینه است که قبل از هرچیزی باید به آن ها توجه کنید:

  • در صورتی که به کاشت ریش پرداختید، یادتان باشد عملی مانند، لمس کردن، مالیدن، خراشیدن چانه و گونه ممنوع است. چرا که امکان دارد تاثیرات منفی در کاشت برای شما بگذارد.
  • از قرار دادن پوست صورت در مقابل خورشید خودداری کنید.
  • در دوره نقاهت سعی کنید استراحت کنید و از فعالیت های سنگین مانند ورزش کردن خودداری کنید.
  • از رقیق کننده خون و دارو هایی که مانند این است خودداری کنید.
  • از مصرف دخانیات پرهیز کنید.
  • شنا و استفاده از وان حمام در دوره نقاهت ممنوع است.
  • هرگز از مشروبات الکی در این دوران استفاده نکنید.
  • استفاده از اتاق بخار و سونا هم بسیار ضرر خواهد داشت.

بهتر است که برای کاشت ریش به نکات بالا توجه داشته باشید و حتما سعی کنید که تمامی آن ها را رعایت کنید. چرا که توجه به این مسئله کمک می کند تا عمل بهتری داشته باشید.

 

 

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ریش هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

 

فرایند مربوط به بهبودی در دوره نقاهت کاشت ریش در تهران

کاشت ریش توسط دستگاه های بسیار مجهز صورت گرفته است. همانطور که می دانید امروزه با پیشرفت تکنولوژی توانسته ایم بسیاری از خواسته های خود را به تحقق برسانیم. کاشت ریش بسیار دارای اهمیت است و می تواند روشی مدرن باشد برای اقایان تا به چهره ی مورد نظر خود دستیابند. دوره نقاهت کاشت ریش در تهران هم دارای فرایندی است که باید آن را طی کرد.

بخشی از صورت با پیوند های صورت گرفته درگیر است. بنابراین نیاز است که به آن فرصتی دهیم تا بتوانند به یک نتیجه درست برسند. علاوه بر این ها بسیاری از مردان امکان دارد که بر صورت خود جای زخم و یا جای سوختگی داشته باشند، بنابراین کاشت ریش می تواند برای آنان مانند یک کاور عمل کند. کاشت ریش را می توان یک عمل سرپایی دانست.

 

عمل کاشت ریش در آقایان

عمل کاشت ریش در آقایان

بنابراین امکان دارد که بعد از جراحی چند روز اول موقعیت مورد نظر حساسیت و یا واکنش هایی را از خود نشان دهد، مانند درد و یا خارش و… این مشکلات به صورت طبیعی در حال رخ دادن است و هیچ مشکلی را برای صورت ایجاد نمی کند، تنها یک دوره دارد که باید بگذرد.

در این بخش ها امکان دارد مواردی مانند پوسته پوسته شدن را ببینید، این علائم ها کاملا طبیعی است حتما قبل از عمل پزشک به شما گفته است که شرایط بعد از عمل به چه صورت است. دست نزدن و با خیس نکردن صورت و بانک مو در این دوران بسیار دارای اهمیت است که باید به آن توجه داشته باشید. البته می توانید برای تمیز کردن این ناحیه را با آب و صابون خیلی آرام بشویید.

بلافاصله بعد از جراحی چه اتفاقی برای صورت می افتد؟

دوره نقاهت کاشت ریش در تهران بعد از عمل جراحی بسیار دارای اهمیت است که باید به آن توجه داشته باشید تا به دوران بهبودی برسید. امکان دارد بعد از چند دقیقه اثر بی هوشی موضعی از بین برود در نتیجه کمی درد و خارش را تجربه کنید. همانطور که به شما گفته شد از دست زدن به این بخش ها باید خودداری کنید. بعد از کاشت ریش امکان دارد که احساس کسالت داشته باشید.

بنابراین بهتر است که با کمک تیم برای بهبودی و جلوگیری از انواع عفونت ها، بخش های از صورت را با آنتی بیوتیک ضد عفونی کنید. سعی کنید بعد از کاشت ریش استراحت داشته باشید چرا که بعد از گذشت چند ساعت عمل و استفاده از دارو های آرامش بخش، نیاز است که حتما استراحت کنید. همچنین اگر دردی را احساس کردید می توانید از دارو استفاده کنید و یا با پزشک خود در تماس باشید.

 

 

در روز های اولیه دوره نقاهت کاشت ریش در تهران چه کار هایی باید انجام دهیم؟

مسلما بعد از گذر 2 یا 3 روز، احتمالا احساس بهتری را خواهید داشت. زیرا بخش های از ریش صورت شما درآمده است. دیگر از درد و خارش و یا تورم خبری نیست. شما بعد از گذشت 2 یا 3 روز احتمال دارد پوسته هایی را در صورت خود ببینید، این ها می تواند علائم خوبی باشد برای شما، زیرا صورت شما در حال بهبودی است. اما باز باید از خیس کردن صورت خود اجتناب کنید.

قطعا پزشک به شما توصیه هایی می کند که باید طبق آن چیزی که ایشان گفته است پیش بروید. کارکردن سنگین و خم شدن و یا بلند کردن اجسام در این دوران بسیار ضرر دارد. هرچیزی که باعث شود بدن شما عرق کند هم از آن خودداری کنید. برای گذراندن دوره نقاهت کاشت ریش در تهران  باید به این نکات توجه داشته باشید.

 

فعالیت های قابل انجام بعد از گذشت دو هفته از دوره نقاهت کاشت ریش در تهران

مسلما در این روز ها حس بهتری از روز های دوم و سوم خواهید داشت. شما بعد از 5 روز عمل کاشت می توانید صورت خود را بشویید، برای اینکار بهتر است که از آب ملایم استفاده کنید. قطعا آب خیلی سرد و یا آب خیلی گرم برای صورت شما ضرر دارد. در نهایت هم بهتر است که صورت خود به آرامی خشک کنید. با گذشت 7 روز، تمامی پوسته هایی که بر روی صورت ایجاد شده بود از بهبود پیدا می کند. در نهایت، بعد از 10 روز کلا از بین می روند و کامل خوب می شوند. در صورتی که نیاز به شست و شو و اصلاح داشتید می توانید به پزشک مراجعه کنید.

در دو هفته ی اول امکان دارد مواردی مانند ریزش در ریش را مشاهده کنید که به شدت می تواند شما را نگران کند. این موضوع بسیار امر طبیعی است و هیچ ایرادی ندارد. در واقع از آن جایی رخ داده است که فولیکول ها در حال تغییر هستند. امکان دارد بعد از مدتی رشدی نبینید. برای اینکه ریشتان به خوبی رشد کند شاید باید 2 تا 3 ماه منتظر باشید. انتظار شما به فولیکول ها این امکان را می دهد که دوباره رشد مو را شروع کنند. بنابراین تمامی این مراحل باید طی شود و با کمی صبوری می توانید به یک چهره جذاب دسترسی داشته باشید. بعد از گذشت 3 ماه، رشد ریش شما به صورت دائمی اتفاق می افتد. در واقع رفته رفته بهتر می شود. برای اینکه رشد ریش شما به خوبی انجام بگیرد، قطعا نیاز دارید که 1 سال برای آن وقت بگذارید.

 

کلینیک کاشت ریش در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

یک کلینیک علاوه بر زیبایی ظاهری، باید دارای امکانات مجهز باشد. چرا که کاشت ریش عمل آسانی نیست. بلکه یک پزشک با کمک تجهیزات و امکانات می تواند عمل را به نحو احسن انجام دهد. همانطور که می دانید یک کلینیک باید از نظر بهداشتی بسیار مناسب باشد. تمامی این ویژگی ها را تنها کلینیک vip دارا است. یک کلینیک با تمام تجهیزاتی که می تواند بهداشت را به خوبی رعایت کند، قطعا کلینیک مناسبی برای استفاده خواهد بود. همانطور که می دانید این عمل بر سطح پوست انجام می گیرد، در صورتی که پوست آلوده شود، امکان دارد عمل به خوبی جواب ندهد. بنابراین باید دانست که بهداشت یک امر مهم در رابطه با کلینیک برای عمل زیبایی تلقی می شود.

کلینیک کاشت ریش در تهران

کلینیک کاشت ریش در تهران

کاشت ریش چگونه صورت می گیرد؟

همانطور که می دانید برای کاشت باید از جاهای دیگر مو برداشت کرد. هر واقع موهای سر تراشیده می شوند، سپس پزشک با بررسی پیازمو می تواند فولیکول های مناسبی را برای انتقال در نظر بگیرد. فولیکول ها به صورت رندوم از بانک مو برداشته می شوند. قبل از این برداشت بی حسی موضعی در این بخش انجام می شود چرا که امکان دارد فرد درد زیادی را متحمل شود.

این بی حسی جلوی درد را می گیرد. سپس کاشت صورت می گیرد، یک بی حسی موضعی دیگر در بخش صورت انجام می گیرد. فولیکول های برداشته شده در این بخش ها کاشته می شوند. بعد از کاشت، دوره نقاهت کاشت ریش در تهران شروع می شود، که فرد باید به آن توجه داشته باشد. هزینه کاشت ریش در تهران که به عوامل بسیاری بستگی دارد. در واقع انتخاب نوع عمل بسیار دارای اهمیت است. اما در هر صورت قیمت بالایی ندارد و هرکسی می تواند آن را انجام دهد.

 

 

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ریش هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

 

سوالات متداول

چه زمانی بعد از کاشت می توان اصلاح کرد؟
برای اصلاح بهتر است که با پزشک مشورت کنید، اما معمولا 10 روز و یا دو هفته اول بعد از عمل کاشت می توان اصلاح کرد.
آیا کاشت ریش با درد همراه است؟
به دلیل استفاده از بی حسی موضعی در این بخش، امکان درد از بین می رود. اما بعد از اینکه بی حسی موضعی اثرش از بین برود، صورت کمی شروع به درد کردن می کند.
چه سنی برای کاشت ریش ایده آل است؟
قطعا بهترین سن بعد از 30 سالگی است. چرا که قبل از 30 سالگی ریش هنوز بر روی صورت فرد ثابت نشده است.
در دوره نقاهت کاشت ریش در تهران چه نکاتی باید رعایت شود؟
در این دوره می بایست تنها به توصیه های پزشک مربوطه توجه کرده و تذکرات او را جدی گرفت.