کاشت ابرو طبیعی در تهران یکی از رایج ترین نوع عمل ها در سطع استان تهران به شمار می رود. همانطور که می دانید ابرو در صورت یکی از بخش های مهم است. چرا که باعث زیبایی افراد می شود. اگر ابرو ها به صورت یک دست و پرپشت باشند، قطعا بر چهره افراد تاثیر مثبتی خواهند گذاشت. بسیاری از افراد اعم از مرد و زن به این موضوع در صورت اهمیت می دهند.

در واقع هر کس می خواهد، که صورتی بی نقض داشته باشد و به همین جهت می دانیم که با نوع رژیم غذایی و استفاده از برخی دارو ها ریزش ابرو ها در بین بسیاری از افراد شدید شده است. اما برای اینکه از ریزش ابرو جلوگیری شود، روش های بسیاری وجود دارد.

شاید کسی به فکر استفاده از دارویی برای پرپشت شدن باشد، یکی هم به فکر کاشت. که مسلما راه دوم روشی نوین است که خیلی زود نتیجه می دهد. راهی کم هزینه و بدون عوارض که برای هرکسی می تواند یک راه مناسب برای داشتن ابرو های پرپشت داشته باشد. در این مقاله قرار است که کاشت ابرو طبیعی در تهران را با یک دیگر بررسی می کنیم. می دانیم که اطلاعات بسیاری در این زمینه وجود دارد که هرکسی برای کاشت ابرو از آن بی خبر است. همراه ما در ادامه باشید.

 

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

آشنایی با کاشت ابرو طبیعی در تهران

کاشت ابرو یک روشی مدرن است که برای هرکسی که نیازمند استفاده از این عمل زیبایی برای صورت خود باشد، بسیار مناسب و کم هزینه است. به همین جهت استفاده از این راه، برای داشتن یک ابروی ضخیم و پر پشت به صورت طبیعی برای هرکس وجود دارد. برای انجام این کار متدی را برای انتقال دادن موی سر از پشت سر که به آن گرفت مو یا پیاز مو می گویند، انجام می شود. پیاز مو وظیفه دارد که مو را بسازد. بنابراین این عمل با روش های گوناگونی برای افراد صورت می گیرد.

 

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو در تهران هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

 

 

دقیقا همانطوری که هرکس برای صورت خود مدنظر دارد. روش کاشت ابرو باعث می شود که هرکس همان ابرو های طبیعی خودش را داشته باشد. همانطور که می دانید بسیاری از افراد برای کاشت ابرو چنین چیزی را از دکتر می خواهند. در غیر این صورت روش های دیگری هم وجود دارد که افراد می توانند از آن ها برخوردار شوند. یکی از مهم ترین موضوعاتی که در جلسات مشاوره کاشت ابرو طبیعی در تهران عنوان می شود طراحی ابرو و یا شکل خاص از آن است.

 

مشاوره کاشت ابرو طبیعی در تهران چه نکاتی را یاد آور می شود؟

قطعا برای داشتن یک عمل مناسب، باید ابرو و علت ریزش آن توسط پزشک بررسی شود. چرا که این موضوع برای سلامت افراد بسیار دارای اهمیت است. کاشت ابرو ضرر خاصی ندارد. اما یک پزشک باید زمینه ها مورد بررسی قرار دهد. سپس بعد چند جلسه مشاوره کار عمل برای آنان انجام دهد. در جلسات مشاوره پزشک به شما اطلاعاتی را درباره علت ریزش ابرو، نکات مربوط به روش کاشتی موثر بنا به نیاز افراد و همچنین نکاتی مربوط به قبل و بعد عمل را بازگو می کند.

نتیجه بلفاروپلاستی

نتیجه بلفاروپلاستی

این نکات به  شما کمک می کند تا بتوانید راحت تر عمل زیبایی داشته باشید. در واقع شما با کمک پزشکان می توانید در این عمل سربلند باشید. مشاوره کاشت ابرو طبیعی در تهران با توجه به مسائل مختلف به شما کمک می کند تا بتوانید یک روش کارآمد را برای کاشت ابرو در نظر بگیرید. این روش ها عبارت اند از: FUT و FIT هرکسی با توجه به ابرو هایی که دارد باید یک روش از این دو روش را انتخاب کند. مسلما با مشورت گرفتن در این زمینه انتخاب آسان تر خواهد شد.

 

اهمیت مشاوره کاشت ابرو طبیعی در تهران

همانطور که در تیتر های فوق گفته شد، دانستیم که کاشت ابرو و علت ریزش آن چیست؟ در جلسات کاشت ابرو هم این موضوعات به صورت کاملی به افراد ارائه می شود. این جلسات رایگان خواهد بود و تمامی سوالات و ابهامات افراد را برطرف می کند. بنابراین نیاز است که حتما برای کاشت ابرو طبیعی در تهران در این جلسات رایگان حضور پیدا کرد. کاشت ابرو در آقایان هم مانند خانم ها بسیار شایع است.

بنابراین این عمل یک عمل زنانه نیست. بلکه برای تمامی عموم افراد مراحل آن تدارک دیده شده است. مسلما زیبایی حق هر فردی است. مشکلات ریزش ابرو را که در بخش فوق گفتیم، شاید برای آقایان هم پیش بیاید. آن ها می توانند به منظور زیبایی در صورت و از بین بردن نواقص ابرو، به پزشک و کلینیک های کاشت ابرو مراجعه کنند. این موضوع هم برای آقایان توسط مشاوره رایگان کاملا رفع ابهام می شود.

این جلسات مشاوره استرس و نگرانی ها عمل جراحی را در بین افراد از بین می برد و با توضیحات کامل به آن تاکید می کند که چه رفتار هایی برای عمل آن نیاز است. مسلما قبل و بعد عمل باید نکاتی را رعایت کند. در جلسات مشاوره به افراد گفته می شود که از روش های نوین کاشت ابرو برای کاشت استفاده می شود. در واقع این جلسات رایگان برای افراد می تواند در عمل آن ها تاثیرگذار باشد. چرا که با داشتن اطلاعات کامل و روحیه مناسب نتیجه ی بهتری را خواهند دید.

 

علت ریزش ابرو چیست؟

دلائل بسیاری وجود دارد که می تواند باعث ریزش ابرو شود. این موضوع در مو هم دیده می شود. به دلیل زیبایی باید با بررسی دقیق در این موضوع علت ها را یافت. بنابراین چند نمونه شایع از آن را برای شما ارائه خواهیم کرد:

  • اکثر خانم ها در دوران جوانی و حتی در سنین بالاتر دوست دارند، ابرو های خود را بردارند. این موضوع رفته رفته در آن ها باعث ریزش شدید ابرو می شود. همچنین استفاده از مواد نامناسب برای تتو و هاشور هم می تواند این مشکل ریزش ابرو را چند برابر بیشتر کند. به همین دلیل برخی خانم ها از مداد های آرایشی برای پر کردن ابرو استفاده می کنند. حتی همین موضوع هم ریزش را در ابرو بیشتر می کند. بنابراین مجبور به کاشت ابرو می شوند.
  • مشکلاتی نظیر، شکستی، سوختگی، جراحت، آکنه، جای بخیه هم باعث ریزش ابرو می شود. شاید هرکس این اتفاقا را در کودکی تجربه کرده باشد و تا دوران بزرگسالی هم ابرو های خالی داشته باشد. بنابراین باید به فکر کاشت ابرو باشد.
  • استفاده از دارو های ضد افسردگی در افراد باعث ریزش ابرو می شود.
  • مشکلات هورمونی مانند بیماری های تیروئیدی در افراد باعث می شود که به کاشت ابرو رو بیاورند.
  • تغذیه نامناسب و عدم نوشیدن کافی آب در افراد باعث ریزش می شود.
  • بیماری هایی مانند آلوپسی آره تا و یا بیماری های دیگر پوستی در افراد باعث کم پشت شدن مو می شود.
  • کمبود ابرو به دلیل مشکلات مادرزادی
ریزش ابرو در خانم ها

ریزش ابرو در خانم ها

 

چه نکاتی برای کاشت ابرو توسط پزشک صورت می گیرد؟

اهمیت کاشت ابرو طبیعی در تهران این است که می تواند به طبیعی ترین حالت ممکن کار بیماران را راه بیاندازد. در واقع همانطور که می دانید این موضوع با کمک تجهیزات مدرن و کلینیک vip صورت می گیرد. به همین جهت می توان دریافت که دقت و عمل بالایی در کار صورت گرفته خواهد شد. کاشت ابرو از مراحل گوناگونی انجام گرفته می شود.

قبل از هرچیزی چهره افراد برای پزشک بسیار دارای اهمیت دارد. چرا که ابرو در صورت باید به صورتی طراحی می شود که به دیگر اجزای صورت بیاید. درواقع پزشک اینجا مانند ارتیستی خواهد بود که با در نظر گرفتن دیگر بخش های صورت به طراحی آن ها می پردازد. پزشک با در نظر گرفته جنسیت افراد، اعمم از آقا و یا خانم سعی می کند که حالت طبیعی ابرو، هچپنین قوس ابرو و ضخامت مو و همچنین فاصله بین دو ابرو را برای طراحی مدنظر قرار گیرد.

جزئیات این چنینی برای داشتن یک ابروی مناسب توسط پزشک کاملا توجه می شود. بنابراین هیچ نگرانی در این زمینه برای افراد وجود نخواهد داشت. پیوند ابرو باید بر اساس خواب مو باشد. چرا که این مسئله باعث می شود که مو بهتر رشد داشته باشد، بنابراین برای اینکه ابرو بتواند رشد طبیعی داشته باشد، باید پله پله مراحلی را طی کند.

 

کاشت ابرو طبیعی در تهران چگونه صورت می گیرد؟

کاشت ابرو طبیعی در بخش های مختلفی چون سر و تنه و دم ابرو صورت می گیرد. این موضوع می تواند از رشد نامناسب ابرو ها جلوگیری کند. بنابراین کاشت ابرو باید با زاویه درستی انجام شود. این زاویه از سطح پوست مورد بررسی قرار می گیرد. موضوع بعدی که در کاشت ابرو بسیار دارای اهمیت خواهد بود، تراکم ابرو است. این تراکم باید به صورت مناسبی صورت گیرد. در واقع باید انتخاب های مناسبی از تعداد گرفت های کاشته شد در ابرو استفاده شود.

همچنین برای اینکه این مرحله به درستی پیش برود باید از ابزار آلات دقیق و مناسب در این حوزه استفاده کرد. کاشت ابرو باید توسط دستگاه های مجهز به صورت دقیق و با ظرافت بالایی انجام گیرد. روش های مختلفی برای کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو وجود دارد. بنابراین با مقایسه روش های مختلفی که برای کاشت مو وجود دارد می توانیم نمونه  مناسبی را انتخاب کنیم. روش های کاشت ابرو به شرح زیر است:

 

  • کاشت ابرو به صورت FUT

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در جلسات مشاوره رایگان کاشت ابرو طبیعی در تهران وجود دارد، روش های مختلف برای کاشت ابرو است. در واقع پزشک با مراجعه به ویژگی های پوستی و جنسیتی بیمار تصمیم می گیرد که چه روشی برای عمل و کاشت ابرو استفاده کند. یکی از روش هایی که برای کاشت ابرو در نظر گرفته می شود FUT و یاUT می باشد. این روش به صورت طبیعی است و با برداشت گرفت ها از یک نوار باریک در ناحیه پشت گوش و یا چند انگشت بالاتر از پشت گردن صورت می گیرد.

این روش با متد های جدیدی عنوان می شود و هرکسی می تواند از این روش ها استفاده کند. کاشت به این صورت بدون بی هوشی و با بی حسی موضعی توسط پزشک انجام می شود. این روش کاشت بسیار ظریف است و در بازه زمانی کوتاهی انجام می شود. همچنین این روش سرعت بالایی برای کاشت دارد. کیفیت بالایی که در این روش از گرافت های مو وجود دارد را هم نمی توان نادیده گرفت.

 

  • کاشت ابرو به صورت FIT

یکی دیگر از روش های کاشت ابرو است که برای آقایان بسیار مدنظر قرار می گیرد. این روش از کاشت ابرو از بخش شقیقه برای کاشت استفاده می شود. در این روش با برداشت پیاز مو با پانچ بدون بی هوشی با بی حسی موضعی در ناحیه پشت گوش انجام می شود.

 

کاشت ابرو به صورت FIT

کاشت ابرو به صورت FIT

 

اهمیت کاشت ابرو طبیعی در تهران

همانطور که گفته شد کاشت ابرو یک روش مدرن محسوب می شود. این موضوع به صورت طبیعی اگر باشد، می تواند برای هرکس کاملا همان چیزی باشد که می خواهد. کاشت ابرو علاوه بر حفظ کردن ظاهر افراد باعث می شود که نواقص صورت و ابرو گرفته شود. در جلسه مشاوره قطعا به شما گفته می شود که اهمیت کاشت ابرو برای کسانی که در صورت خود نواقصی این چنینی دارند چه اهمیتی دارد.

البته هرکس که به این جلسات مراجعه می کند ماهیت قضیه را تا حدودی درک می کند. اما کاشت ابرو طبیعی در تهران برای کسانی که می خواهند به صورت شیک و طبیعی عمل زیبایی داشته باشند بسیار مناسب است. ریزش ابرو دلائل خاصی دارد که هرکس امکان دارد به آن ها بنا به هردلیلی مواجهه شود. با جلسات مشاوره به آن ها کمک خواهیم کرد که هرچه سریع تر به نتیجه برسند.

 

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو در تهران هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

 

سوالات متداول

امکانات یک کلینیک پیشرفته برای کاشت ابرو طبیعی در تهران باید به چه صورت باشد؟
استفاده از یک کلینیک مجهز بسیار دارای اهمیت است. چرا که کار کاشت ابرو بسیار حساس است. کاشت ابرو طبیعی در کلینیک هایی که دارای تجهیزات مناسبی هستند می تواند برای افراد بسیار قابل تامل باشد. همچنین قبل از هرچیزی در جلسات مشاوره رایگان درباره آن بسیار صحبت می شود.
آیا با کمک کاشت ابرو به صورت طبیعی جای شکستی روی ابرو را می توان کاشت؟
این کار زمانی صورت می گیرد که محل اسکار دارای خون رسایی باشد.
چند ساعت برای کاشت ابرو باید وقت گذاشت؟
قطعا با توجه به نیاز و مشکلاتی که برای کاشت ابرو دارید، مشاورین به شما خواهند گفت. اما معمولا بین 5 تا 6 ساعت صورت می گیرد.
نکات مراقبتی پس از کاشت ابرو طبیعی به چه صورت است؟
وقتی کاشت ابرو را به صورت طبیعی انجام می دهید، نیاز است تا علاوه بر داروهای تجویز شده توسط پزشک، نکات مراقبتی او را نیز رعایت نمایید.