تفاوت قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران با ترکیه مهم‌ترین دلیل استقبال از پیوند ابرو در کشور ما نیست. مهم‌تر از هزینه پائین کاشت ابرو تهران، کیفیت این جراحی است که پیوند ابرو در کشور ما را سرآمد بسیاری از کشورهای دنیا کرده است. با کلینیک کاشت VIP همراه باشید تا نگاهی به ویژگی‌ها و تفاوت پیوند ابرو در دو کشور ایران و ترکیه داشته باشیم. اما پیش از هر چیز باید بدانیم قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران به چه عواملی بستگی دارد.

قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران به چه عواملی بستگی دارد؟

گزینه‌های مختلفی در قیمت کاشت ابرو تهران دخالت دارد. از مهم‌ترین این گزینه‌ها به موارد مختلفی می‌توانیم اشاره کنیم:

انتخاب متد پیوند ابرو یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها در قیمت کاشت ابرو تهران است. پائین‌ترین قیمت کاشت ابرو در اختیار متد اف یو تی یا FUT است. روش‌های دیگر پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران مانند روش‌های FIT و SUT دارای قیمت بالاتری هستند. برخی متدهای پیوند ابرو هم نیاز به تجهیزات و تخصص بالاتری دارند که هزینه آنها را بیشتر می‌کند. امکان پیوند مو با همه روش‌های پیشرفته در کلینیک کاشت VIP برای شما وجود دارد.

تصاویر قبل و بعد از کاشت ابرو

تصاویر قبل و بعد از کاشت ابرو

2- تاثیر تعداد فولیکول‌های مورد نیاز مو در قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران:

مقدار ریزش ابروها، اندازه جای زخم یا سوختگی در ابروها و مدل مورد نظر ابروهای شما تعداد فولیکول‌های مورد نیاز برای پیوند را مشخص می‌کند. تعداد تارهای مورد نیاز برای پرپشت کردن یا پوشاندن جاهای خالی ابرو برای هرکسی متفاوت است. تعداد فولیکول‌های مورد نیاز برای ابروهای شما در جلسه مشاوره و معاینه در کلینیک کاشت ابرو در تهران مشخص می‌شود. قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران هم با توجه به این گزینه تعیین می‌گردد.

3- تاثیر مدل ابرو در قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران:

مدل ابروی کاشته‌شده عامل مهمی در زیباتر نشان دادن چهره شما است. بسیاری از افراد دوست دارند مدل ابرویی انتخاب کنند که پرپشت‌تر و زیباتر از ابرهای طبیعی خود آنها باشد. البته طبیعی و عقلانی است زمانی که اقدام به پیوند ابرو در کلینیک کاشت VIP می‌کنید، مدل آن را هم خودتان تعیین کنید. در انتخاب مدل ابرو به چند نکته توجه کنید:

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو در تهران هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

* انتخاب مدل ابرو با توجه به فرم چهره:

به‌طور کلی می‌توان گفت هرچقدر مدل ابروی انتخابی در کلینیک کاشت ابرو در تهران پهن‌تر و بلندتر باشد، هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود. اما زیباترین ابرو برای هرکسی، ابرویی است که متناسب با چهره او باشد. قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران هم با توجه به مدل ابروی شما تغییر می‌کند:

• ابروهای تیز و زاویه‌دار انتخاب مناسبی برای صورت‌های گرد است. انتخاب این ابروها در کلینیک کاشت VIP چهره شما را استخوانی‌تر نشان می‌دهد و گردی آن را تعدیل می‌کند.

• ابروهای پهن و بلند انتخاب خوبی برای صورت‌های کشیده است. کلینیک کاشت ابرو در تهران برای این فرم چهره، ابروهای پهن و بلند را پیشنهاد می‌دهد تا صورت شما را پهن‌تر و کوتاه‌تر نشان دهد.

• برای صورت‌های بیضی‌شکل که مانند تخم‌مرغ هستند، ابروهای پهن و صاف، با قوس ملایم انتخاب خوبی است.
• صورت‌های مربعی‌شکل نیاز به ابروهایی گرد دارند تا چهره آنها گردتر به نظر برسد.

• کلینیک کاشت ابرو در تهران برای افرادی با چهره قلبی‌شکل ابروی پهن و زاویه‌دار را پیشنهاد می‌کند. چنین ابرویی چانه را از مرکز توجه خارج می‌کند و باعث می‌شود چشم‌ها زیباتر به نظر برسند.

* انتخاب مدل ابرو با توجه به فاصله بین چشم و ابرو:

اگر فاصله بین چشم و ابروی شما زیاد است، ابروهای پهن صورت شما را زیباتر می‌کند. البته ابروهای باریک هم برای چهره شما برازنده است. اما اگر فاصله بین چشم و ابروی شما کم است، نباید ابروی خیلی پهن برای شما طراحی شود. در چنین شرایطی باید فاصله مناسبی بین چشم‌ها و ابروی شما در نظر گرفته شود. طراحی ابرو در کلینیک کاشت VIP با توجه به ویژگی‌های چهره شما صورت می‌گیرد. قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران نیز وابسته به مدل آن است.

* انتخاب مدل ابرو با توجه به فاصله بین دو چشم:

اگر فاصله بین دو چشم شما بیشتر از اندازه معمول چهره‌ها باشد، بهتر است تاج ابروها نزدیک‌تر به یکدیگر طراحی شوند تا این فاصله کمتر نمایان شود. بهترین کلینک کاشت ابرو در تهران طراحی ابروی شما را با توجه به فاصله بین چشم‌ها انجام می‌دهد. در واقع در برابر پرداخت قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران باید بهترین ابرو برای شما طراحی شود.

4- تاثیر دستمزد پزشک بر قیمت کاشت ابرو در تهران:

شاید بتوان گفت مهم‌ترین عامل موفقیت کاشت ابرو تهران، متخصص پیوند مو است. موفقیت یک کلینیک کاشت ابرو در تهران وابسته به پزشکان و کادر درمانی آن است. شهرت پزشکان متخصص و باتجربه در پیوندهای موفق مو و ابرو از راه آموزش، تلاش و تجربه بسیار به دست آمده است. همین تخصص و تجربه باعث موفقیت کلینیک‌ها در درمان ریزش ابرو شده است. وجود همین پزشکان کاردان و باتجربه هزینه پیوند ابرو را هم بالاتر می‌برد.

5- تاثیر گزینه‌های مربوط به کلینیک بر قیمت کاشت ابرو تهران:

هزینه‌های یک کلینیک کاشت ابرو در تهران را باید از چند دیدگاه مورد بررسی قرار دهیم:
* منطقه کلینیک مورد نظر:

مکان و منطقه یک کلینیک می‌تواند بر هزینه کاشت ابرو طبیعی در تهران تاثیرگذار باشد. هزینه اجاره و خرید در مناطق مختلف تهران با هم متفاوت است. همین نکته در قیمت کاشت ابرو نیز موثر است.

* تجهیزات یک کلینیک:

از دیگر عوامل اثرگذار بر قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران، تجهیزات موجود و مورد استفاده در یک کلینیک است. متدهای جدیدتر کاشت ابرو تهران نیاز به تجهیزات مدرن‌تر و پیشرفته‌تری دارد. البته تنها وجود این تجهیزات در قیمت کاشت ابرو تهران موثر نیست. یادگیری کار با این تجهیزات نیاز به دوره‌های آموزش پزشکی دارد. همین نکته نیز هزینه پیوند ابرو در کلینیک کاشت VIP و هر کلینیک دیگری را بالاتر می برد.

عوامل اثرگذار بر قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران

عوامل اثرگذار بر قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران

6- تاثیر عوارض احتمالی بر قیمت کاشت ابرو تهران:

برخی افراد دارای ویژگی‌های خاص بدنی هستند و ممکن است نسبت به داروها یا درمان‌های مختلف بازخورد متفاوتی نشان دهند. این موارد می‌تواند عوارض پیش‌بینی نشده‌ای را در یک عمل پیوند مو و ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران به وجود بیاورد که البته بسیار نادر است. اما در موارد بسیار کمی ممکن است پزشکان و داوطلبان پیوند ابرو با چنین مواردی نیز روبه‌رو شوند. این موارد نیز می‌تواند در قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران موثر باشد.

مقایسه قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران با ترکیه:

اگر شما در ایران زندگی می‌کنید و قصد دارید برای پیوند ابرو به کشور ترکیه سفر کنید، باید به نکته‌‌ای مختلفی توجه داشته باشید. با نگاهی بر عوامل موثر در هزینه کاشت ابرو طبیعی در تهران و ترکیه به موارد مهمی پی می‌برید. در ادامه توجه شما را به چند نمونه از این نکات جلب می‌کنیم:

1- هزینه پیوند ابرو در ترکیه:

نخستین نکته‌ای که باید در مقایسه قیمت کاشت ابرو در تهران و ترکیه مورد توجه شما قرار گیرد، هزینه پیوند ابرو در ترکیه است. هزینه پیوند ابرو در این کشور بین سه تا شش هزار دلار است که می‌توانید هزینه آن را به پول ایران و به قیمت روز محاسبه کنید. در مقابل، هزینه کاشت ابرو تهران در سال 1401 بین 8 تا 10 میلیون تومان است.

2- هزینه رفت‌وآمد به کشور ترکیه:

اگر شما شهروند نیستید، باید برای رفت‌وآمد خود به این کشور هزینه کنید. پس قیمت بلیط رفت‌وبرگشت را هم به هزینه درمان خود اضافه کنید.

3- هزینه اقامت در کشور ترکیه:

برای پیوند ابرو، شما باید چند روز در ترکیه اقامت داشته باشید. هزینه اقامت خود را نیز به موارد پی

شین اضافه کنید.
4- هزینه رفت‌وآمدهای بعدی به کشور ترکیه برای ویزیت شدن تا دستیابی به نتیجه نهایی:
پس از کاشت ابرو تهران یا ترکیه، روند پیوند ابرو برای شما تمام نشده است. تا حدود شش ماه یا بیشتر، شما باید برای ویزیت‌های مختلف به کلینیک کاشت ابرو در تهران یا ترکیه مراجعه کنید. هزینه این رفت‌وآمدها را هم به کل هزینه اضافه کنید.

5- ارزان بودن قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران:

دقت در همه مواردی که گفته شد، یک نکته را برای شما نمایان می‌سازد و آن هم ارزان بودن هزینه کاشت ابرو طبیعی در تهران نسبت به کشور ترکیه است. آسان‌ترین و بهترین راه برای شما که در تهران زندگی می‌کنید این است که کاشت ابروی خود را به کلینیک کاشت VIP بسپارید. سپردن کاشت ابرو تهران به پزشک و کلینیک معتبر در همین شهر، شما را از پرداخت هزینه‌های بیهوده در یک کشور دیگر معاف می‌کند.

کاشت ابرو در کلینیک Vip

کاشت ابرو در کلینیک Vip

کاشت ابرو طبیعی در تهران بهتر است یا ترکیه؟

در پاسخ به این پرسش باید به چند نکته مختلف توجه کنید:

1- انتخاب بهترین کلینیک:

لازمه انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران و ترکیه تحقیق درباره آن است. بدیهی است انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو در هر کشوری برای شهروندان آن کشور آسان‌تر است. برای مردم ایران هم آسان‌تر است که در کشور خود به جست‌وجو برای پیدا کردن بهترین کلینیک پزشکی بپردازند.

2- روند طبیعی کاشت ابرو:

روند کاشت ابرو تهران و ترکیه تفاوتی با هم ندارند. یعنی ابتدا مراحل کاشت انجام می‌شود و پس از آن نیاز به صبر کردن و انتظار تا دستیابی به نتیجه نهایی است. مرحله پیوند ابرو تا رسیدن به نتیجه نهایی بیش از شش ماه زمان می‌برد. در این مدت شما باید در فاصله‌های زمانی مشخصی برای معاینه به کلینیک پزشک خود مراجعه کنید.

هر بار مراجعه شما به کشور ترکیه برای معاینه، هزینه‌های زیادی برای شما در بر دارد. درمان شما در کلینیک کاشت ابرو در تهران، شما را از دردسر گرفتن بلیط و پرداخت هزینه‌های اقامت در ترکیه معاف می‌کند. در واقع نگاهی به هزینه‌های پیوند ابرو در ترکیه روشن می‌کند که قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران بسیار ارزان‌تر از هزینه آن در کشور ترکیه است.

3- کیفیت کاشت ابرو تهران در مقایسه با ترکیه:

هر دو کشور ایران و ترکیه در صنعت جراحی‌های زیبایی پیشرفت زیادی داشته‌اند. تجهیزات جراحی‌های زیبایی در ایران و ترکیه تفاوتی با هم ندارند. کیفیت کاشت ابرو در بهترین کلینیک‌های تهران و ترکیه هم تفاوتی با یکدیگر ندارند. تفاوت‌هایی که در این میان چشمگیر است، ارزان‌تر بودن قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران و پیدا کردن آسان‌تر کلینیک پزشکی مورد اطمینان در ایران است.

4- هزینه کاشت ابرو در ترکیه:

همان‌طور که اشاره شد، هزینه پیوند ابرو در ترکیه علاوه بر هزینه پزشکی شامل هزینه‌های دیگری مانند هزینه بلیط، اقامت و رفت‌وآمدهای چندباره برای معاینه است. در واقع می‌توان گفت پیوند ابرو در ترکیه فقط برای کسانی مناسب است که شهروند این کشور هستند. همچنین کسانی که اقامت ترکیه را دارند و همواره بین ایران و ترکیه در رفت‌وآمد هستند. بر اساس برآوردی کلی قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران نسبت به کشور ترکیه سه تا چهار برابر ارزان‌تر است.

5- دانستن زبان ترکی استانبولی:

اگر شما پیوند ابرو در ترکیه را به پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران ترجیح می‌دهید، دانستن زبان ترکی استانبولی هم مورد نیاز شما است. ندانستن زبان شما را از نظر اقامت، شناخت بهترین کلینیک و روند درمانی دچار ضرر می‌کند.

*کانال ما در اینستاگرام:

[instagram-feed user=”vip_kasht” num=6 cols=3]

پرسش‌های متداول:

1- کاشت ابرو در ترکیه بهتر است یا در تهران؟
لازمه داشتن یک پیوند ابروی موفق در تهران یا ترکیه، سپردن این کار به بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران یا در ترکیه است. در واقع سپردن کار به بهترین پزشک، بهترین تیم پزشکی و بهترین کلینیک موفقیت آن را تضمین می‌کند.
2- پیوند ابرو در ترکیه برای چه کسانی مناسب است؟
ایرانی‌هایی که در ترکیه زندگی می‌کنند یا سفرهای طولانی‌مدت به این کشور دارند، می‌توانند برای پیوند ابرو به کلینیک‌های کشور ترکیه مراجعه کنند.
3- قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران و در کلینیک کاشت VIP در سال 1401 چقدر است؟
با توجه به عوامل مختلف و موثر در هزینه کاشت ابرو می‌توان گفت قیمت نهایی پیوند ابرو در کلینیک کاشت VIP بین * تا * تومان است.
4- بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران کجا است؟
کلینیک‌های خوب زیادی در شهر تهران به فعالیت مشغول هستند. اما یکی از بهترین آنها را در غرب تهران و بلوار ستاری می‌توانید پیدا کنید. کلینیک کاشت VIP با کارآزموده‌ترین متخصصان پیوند مو و ابرو، همراه شما تا دستیابی به ابروهایی طبیعی و پرپشت است.
سخن پایانی:

کاشت ابرو تهران بهترین راه برای برای همه کسانی است که دوست دارند چهره‌ای طبیعی‌تر و زیباتر داشته باشند. اما شرط دستیابی به نتیجه دل‌خواه، انتخاب بهترین پزشک و بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران است. برای آشنایی با کلینیک کاشت VIP سری به وبسایت یا صفحه‌های اجتماعی ما بزنید. همچنین برای دانستن قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران با ما تماس بگیرید.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو در تهران هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]