کاشت ابرو در تهران به روش fut یکی از روش های بسیار کاربردی برای خانم ها و آقایانی است که به هر دلیلی دچار ریزش مو از ناحیه ابرو شده اند.یکی از قسمت های مهم چهره که نقش فوق العاده مهم و اساسی در زیبایی کلی صورت به همراه داشته و زمانی که یک فرم و ظاهر کاملا ایده آل داشته باشد باعث زیبای دو چندان صورت فرد می شود، ابرو ها هستند.

اما در بسیاری از موارد دیده شده که با گذشت زمان و بالا رفتن میزان سن تعداد بسیار زیادی از آقایان و خانم ها به وضوح شاهد این موضوع بوده اند که ابروهای آن ها به شدت نازک شده و به غیر از در نظر گرفتن دلیلی مانند سن موارد دیگر همچون اصلاح بیش از حد ابرو و… باعث ریزش و از بین رفتن ابرو خواهد شد.در این مواقع کاشت ابرو در تهران به روش fut می تواند کمک بسیار مناسبی به شما باشد.

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

[/fusion_text]

اما شما با استفاده از متد های جدیدی که امروزه در اختیار تمامی افراد قرار گرفته که و یکی از مهمترین آن ها که کاشت ابرو است می توانید به طور مجدد زیبایی را به چهره خود بازگردانید.کاشت ابرو در تهران به روش fut یکی از مناسب‌ ترین و منطقی ترین راه حل ها برای رفع دائمی ریزش ابرو می باشد که در ادامه سعی می کنیم موارد لازم را در رابطه با آن بیان کنیم.

نتیجه بلفاروپلاستی

نتیجه بلفاروپلاستی

روش نام برده شده به عنوان یکی از پیوند های ابروی طبیعی در نظر گرفته شده که در مدت زمان کوتاهی نیز از محبوبیت فوق العاده بالایی در بین مردم دنیا برخوردار شده. قصد داریم در ادامه به بررسی تمامی جوانب لازم در رابطه با کاشت ابرو به روش fut بپردازیم.

آماده سازی لازم برای کاشت ابرو در تهران به روش fut

همانطور که می دانید انجام هر گونه عمل زیبایی دارای یک سری قوانین مربوط به خود بوده که کاشت ابرو در تهران به روش fut نیز شامل این مورد می شود و باید بیان کنیم آن دسته از افرادی که قصد کاشت ابرو به این روش را دارند بیش از هر چیزی باید به کلینیک vip مراجعه کرده و در جلسات مشاوره متخصص به طور کامل شرکت نمایند تا علاوه بر بررسی کردن تمامی موارد علی ‌الخصوص سلامت عمومی بدن متقاضی، سایر نکات لازم همچون تعداد گرافت مورد نیاز، روش مورد نظر و مراقبت های لازم برای قبل و بعد پیوند صحبت شود.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو در تهران هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

در حالت کلی تمامی افراد اعم از آقایان و خانم هایی که ابروهای کم پشت، نازک و… دارند امکان استفاده از این روش برای آن ها وجود دارد، اما توجه داشته باشید یکی از مهمترین موارد دیگری که در مدل کاشت ابرو تاثیر گزار است ساختار صورت شما می باشد و باید تناسب کاملی میان اجزای صورت و ابروی شما ایجاد شود.

کاشت ابرو در تهران به روش fut در یک جلسه

شاید این سوال برای بسیاری از افراد به وجود آمده باشد که کاشت ابرو به روش fut به چند جلسه احتیاج دارد و در پاسخ به این سوال باید بیان کنیم که در کاشت ابرو تهران تنها با یک جلسه پیوند زیبایی برای شما انجام خواهد شد و دلیل آن هم تراکم کمتر ابروها نسبت به موهای سر می باشد. با در نظر گرفتن این موضوع شما تنها با یک جلسه می ‌توانید به این فرآیند خاتمه داده و به آنچه که مد نظر دارید برسید.

لازم است به توضیح این موضوع نیز بپردازیم که پس از انجام کاشت ابرو در تهران به روش fut این امکان وجود دارد که پس از مدتی شروع به ریزش کند، اما به هیچ عنوان نگران نباشید چرا که در برخی مواقع به دلیل از بین رفتن فولیکول های مو قادر به رشد نیستند. در چنین مواقعی می توانید تنها برای ترمیم برخی از قسمت های خالی ابرو به کلینیک مراجعه فرمایید.

این روش کاملا دائمی بوده و تمام موهایی که پس از پایان پیوند ابرو رشد می کنند به طور همیشگی برای شما ماندگاری دارند. همچنین می توانید آن ها را کوتاه کرده و مطمئن باشید ابرو ها مجددا رشد خواهند کرد.در ادامه قصد داریم برای شما چگونگی انجام روش fut را به طور کامل نام ببریم.

کاشت ابرو به روش FUT در یک جلسه

کاشت ابرو به روش FUT در یک جلسه

چگونگی و نحوه برداشت مو برای کاشت ابرو در تهران به روش fut

برای انجام این متد کاشت ابرو و همچنین برداشت مو در روش fut معمولاً از دو ناحیه که شامل پشت سر و پشت گوش می شود، استفاده خواهند کرد.قسمت های نام برده شده از موهایی برخوردار هستند که حتی در صورت داشتن مشکلات ژنتیکی نیز به هیچ عنوان دچار آسیبی نخواهند شد.

به همین علت باید بیان کنیم در کلینیک vip برای کاشت ابرو در تهران متخصص سعی می ‌کند به سراغ موهایی که در قسمت پشت گوش قرار گرفته برود چرا که این قسمت دارای موهایی بسیار نازک تر و ظریف تر و همین موضوع در نهایت باعث طبیعی تر نشان دادن پیوند ابروی شما خواهد شد.البته این کار مراحل استخراج مربوط به خود را در پی دارد که در ادامه آن را نیز بیان خواهیم کرد.

  • نشانه گذاری یک نوار کوچک با توجه به در نظر گرفتن تعداد گرافت مورد نیاز در قسمت بانک مو
  • با استفاده از یک سری ابزار بسیار حساس و تیز پوست اطراف آن را به شکل یک نوار کوچک از قسمت سر جدا کرده
  • پس از پایان یافتن مرحله قبل دو طرف خراش را به صورت کامل به هم بخیه می زنند.
  • نواری که از قسمت بانک مو جدا کرده اند قابل استفاده در ناحیه ابرو نیست و به پردازش احتیاج دارد. به همین دلیل آن را در زیر میکروسکوپ های بسیار قوی برده و به واحدهایی به نام فولیکولار تقسیم می کنند. واحد نامبرده شده حدود یک چهارم تار مو می باشند. پس از دسته بندی، آن را در یک محلول استاندارد نگه داشته و هر زمان که قرار باشد کاشت ابرو در تهران به روش fut صورت بگیرد پزشک می تواند از آن ها استفاده نماید.

نحوه انجام کاشت ابرو در تهران به روش fut

به طور کلی برای انجام این روش سعی می ‌شود از واحدهای یک تا دو تار استفاده نمایند و دلیل آن هم ظرافت و خط رویش بهتری است که برای ابرو ایجاد خواهد کرد.به این موضوع توجه داشته باشید که قرار دادن هر کدام از واحدهای فولیکولی در ناحیه مورد نظر ابرو به مهارت و تجربه بسیار بالایی احتیاج دارد.

به جز تجربه و مهارت در کاشت ابرو متخصص باید از این امکان برخوردار باشد که به درستی عمق و زاویه کاملاً مناسب را برای کاشت انتخاب کند تا در نهایت نتیجه بسیار طبیعی به نظر برسد که این مورد در کاشت ابرو تهران به بهترین وجه ممکن رعایت خواهد شد.

همانطور که می‌ دانید ابروها دارای قسمت تاج ابرو، قسمت پهن ابرو و دم ابرو بوده که زاویه رویش در هر یک از آن ها کاملاً متفاوت می باشد و به همین دلیل گرافت هایی برای این بخش ها در نظر گرفته می شود که خط رویش خوبی را ایجاد کنند.

برای کاشت ابرو در تهران به روش fut با استفاده از سوزن مخصوص که دارای قطری به ابعاد یک میلیمتر می باشد شکافی در ناحیه های مشخص شده ایجاد می کنند و گرافت های یک یا دو تار مو را با زاویه کاملاً درست برای رویش در منطقه کاشت قرار خواهند.

تجربه و مهارت متخصص در کاشت ابرو

تجربه و مهارت متخصص در کاشت ابرو

کاشت ابرو در تهران به روش fut دارای چه مزیت هایی می باشد؟

شاید به خوبی از این نکته اطلاع داشته باشید که هر یک از روش های کاشت ابرو دارای مزیت های منحصر به فرد و مخصوص به خود می باشند و مزایای مهم کاشت ابرو به روش fut نیز عبارتند از:

  • کاشت ابرو در تهران به روش fut این امکان را فراهم کرده تا به راحتی تعداد بسیار زیادی گرافت را به ابرو انتقال دهد و به همین دلیل نیز به راحتی می توانید پس از اتمام پیوند ابرو چهره ای کاملا زیبا با ابروهای بسیار پرپشت داشته باشید.
  • استفاده کردن از برداشت مو به روش نواری در نهایت باعث سالم ماندن فولیکول های میانی شده که این موضوع رفع نگرانی برای خراب شدن تعداد بسیار بالایی از فولیکول ها را به دنبال دارد.
  • آن دسته از افرادی که دارای زمان محدودی بوده و علاقه دارند که هر چه زودتر صاحب ابروهای زیبا پرپشت و طبیعی شوند، روش fut می تواند انتخاب مناسبی برای آن ها باشد.
  • چنانچه کاشت ابرو با استاندارد لازم و همچنین مهارت بسیار بالا صورت بگیرد پس از اتمام کار و مشاهده نتیجه عمل به خوبی متوجه طبیعی و زیبایی منحصر به فرد خود شده و به هیچ عنوان کسی متوجه این موضوع آیا کاشت انجام داده اید یا خیر نخواهد شد.
  • به طور کلی انجام این عمل تقریباً چهار الی هشت ساعت طول می کشد و در کوتاه ترین زمان شما می توانید به زندگی عادی بازگشته و تمامی فعالیت های قبلی خود را انجام دهید.
  • این تکنیک علاوه بر داشتن هزینه کاملا مناسب و مقرون به صرفه امکان برداشت گرافت های بیشتر را نیز فراهم کرده که این مورد درخواست ابروهای پهن را برای افراد فراهم کرده.

سخن پایانی

هدف ما از این مقاله تنها توضیح تمامی موارد برای کاشت ابرو در تهران به روش fut بود و در پایان نیز لازم می دانیم تا بار دیگر برای شما به توضیح این موضوع بپردازیم که زمانی نتیجه مطلوب از عمل برای شما فراهم خواهد شد که حتماً به کلینیک شناخته شده و پزشکی با مهارت و تجربه بالا مراجعه فرمایید.

کاشت ابرو با تکنیک fut یک عمل زیبای غیر تهاجمی بوده و به هیچ عنوان درد و خونریزی غیر قابل تحملی برای متقاضی به دنبال ندارد و به خوبی شاهد این موضوع هستید که امروزه اکثر افراد برای انجام هر نوع عمل زیبایی به سراغ روش‌ های غیرتهاجمی می روند.البته در هر شرایطی باید بتوانید تمام مراقبت های لازم را به بهترین نحو ممکن انجام داده تا ابروهای زیبا پرپشت و طبیعی داشته باشید.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو در تهران هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

سوالات متداول

کاشت ابرو به روش fut با ریزش همراه است؟
بله، البته هیچ جای نگرانی نیست چرا که این مورد تنها در روزهای اولِ پس از عمل رخ داده و سپس کاملاً قطع می شود.
روش fut براش کاشت ابرو پر هزینه است؟
خیر، باید بگویم که این روش نسبت به سایرین مقرون به صرفه تر می باشد، اما در هر صورت برای مطلع شدن از هزینه لازم است به کلینیک مراجعه کنید.
کاشت ابرو به روش fut برای چه کسانی مناسب است؟
تمامی افراد، چه خانم ها و چه آقایان بنا به هر دلیلی که باعث ریزش ابروی آن ها شده می توانند از این روش استفاده نمایند.
کاشت ابرو با تکنیک fut جزء عمل های تهاجمی است یا غیر تهاجمی؟
جز عمل های زیبایی غیرتهاجمی بوده، به طوری که هیچ گونه بیهوشی صورت نگرفته و تنها با بی حسی موضعی آن را انجام می دهند.
چه زمانی نتیجه مطلوب از روش fut برای کاشت ابرو حاصل می شود؟
زمانی که به یک کلینیک معتبر و شناخته شده مراجعه کرده و تمامی مراقبت های قبل و بعد را رعایت کنید به نتیجه دلخواه می رسید.

*کانال ما در اینستاگرام:

[instagram-feed user=”vip_kasht” num=6 cols=3]

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]