کاشت ریش به روش fUt در تهران نیز به عنوان یکی از روش های کاملا موثر و پرطرفدار واقع شده که البته پیش از انجام عمل باید توسط پزشک تشخیص داده شود آیا این روش برای متقاضی مناسب است یا خیر.

در بسیاری از مواقع شاهد این موضوع بوده ایم که برخی از آقایان تنها به صورت ارثی موی صورت آن ها کم می باشد، البته در این میان گروه دیگری نیز وجود دارد که قبلاً ریش پر پشتی داشتند اما اکنون بنا به رخ دادن برخی دلایل دچار ریزش موی صورت شده اند و درمان ‌های مختلف نیز روی آن ها کارآمد نبوده و مجدداً به حالت اولیه خود بازگشته اند. در این مواقع کاشت ریش می تواند برای هر دو گروه گزینه بسیار مناسب و کاملا ایده آلی باشد. افرادی که می خواهند در رابطه با کاشت ریش به روش fut در تهران اطلاعات کاملی به دست آورند، دنبال کردن این مطلب می تواند کمک مناسبی برای آن ها باشد.

عکس قبل و بعد از کاشت ریش طبیعی

عکس قبل و بعد از کاشت ریش طبیعی

شاید به خوبی از این موضوع اطلاع داشته باشید که امروزه متد های مختلفی برای کاشت ریش وجود دارد که در این میان کاشت ریش به روش fUt در تهران نیز دارای طرفداران خاص خود بوده و به عنوان یکی از روش های رایج در زمینه کاشت ریش می باشد. امروزه کلینیک های بسیار زیادی در سطح کشور در حال انجام عمل کاشت طبیعی ریش هستند، اما در هر صورت پیشنهاد ما این است که به یک کلینیک معتبر مراجعه فرمایید.

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

[/fusion_text]

کاشت ریش به روش fut در تهران

در قسمت قبل به این موضوع اشاره کردیم که برای کاشت ریش روش های متعددی وجود دارد که با توجه به وضعیت متقاضی روش لازم برای او انتخاب خواهد شد، اما در این میان نیز ممکن است برای بسیاری این سوال به وجود آمده باشد که آیا کاشت ریش به روش fut بهتر است یا fit؟ در ادامه قصد داریم در رابطه با این دو روش برای شما یک سری مطالب را بیان کنیم.

زمانی که از کاشت مو به روش fut استفاده می‌ شود معمولاً پیوند واحدهای فولیکولی برداشت شده بیشترین تار مو را ایجاد خواهند کرد. معمولاً هر زمان که هدف اصلی بیمار برای به دست آوردن حداکثر میزان مو باشد این روش توصیه خواهد شد. یکی دیگر از دلایلی که برای انجام این روش از کاشت ریش وجود دارد، بالا بودن دقت تشریح با استریو میکروسکوپ و قادر بودن به برداشت بسیار کارآمد نوار از یک سطح منتخب در قسمت ناحیه اهدا کننده است.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ریش هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

یکی از مزیت های ویژه ای که باعث منحصر به فرد شدن کاشت ریش به روش fut شده این است که به هیچ عنوان اسکار خطی در قسمت ناحیه اهدا کننده به جا نمی ماند و این مورد بهبود سریعتر آن را به دنبال دارد. معمولاً اگر بیمار بخواهد که موهای بسیار کوتاه خود را تقویت کند یا قصد داشته باشد که در کوتاه‌ ترین زمان ممکن تمامی فعالیت های سخت روزانه خود را از سر بگیرد روش fut می ‌تواند گزینه‌ ی مناسب ‌تری باشد.

همانطور که ملاحضه کردید هر یک از روش های کاشت ریش از نوع fit و fut را نام بردیم، اما اینکه بخواهیم بیان کنیم کدام یک روش بهتری است کار دشواری می باشد چرا که هر یک از آن ها در موارد خاص خود کارایی لازم را به همراه دارد.

روش FUT در کاشت ریش

روش FUT در کاشت ریش

برای مطلع شدن از این موضوع که کدام روش روی شما کارایی لازم را دارد در ابتدا باید به پزشک و کلینیک مورد نظر مراجعه کرده و پس از انجام مشاوره لازم، پزشک متخصص می تواند شما را به طور کامل قانع کرده و روش کاشت ریش تهران در کلینیک vip مشخص می شود.

کاشت ریش به روش fut در تهران چگونه انجام می شود؟

می ‌توان گفت از دیگر روش های تضمینی که در دنیای پزشکی از آن برای کاشت ریش استفاده می شود، کاشت ریش به روش fut است. برای به کارگیری این روش از پانچ های کاملا مخصوص و منحصر به فردی جهت استخراج گرافت استفاده خواهد شد. شاید به خوبی از این موضوع اطلاع داشته باشید که روش های متنوع کاشت ریش نیز تقریباً مانند همان روش کاشت مو بوده، اما تفاوت میان این دو در رابطه با تعداد استخراج گرافت و همچنین زاویه و عمق کاشت آن است.

البته لازم به ذکر است به توضیح این موضوع بپردازیم که برای کاشت ریش باید ظریف کاری های بسیار بیشتری صورت بگیرد و به همین دلیل گرافت ها را با دقت و کیفیت بالاتری برداشته و آماده کاشت می کنند.

آن دسته از پزشکانی که برای متقاضی کاشت ریش به روش fut را انتخاب می کنند به خوبی از این موضوع مطلع هستند که برای انجام این عمل باید ظرافت بسیار بالایی صورت بگیرد و با توجه به این موضوع که برداشت گرافت با استفاده از پانچ انجام می‌شود متخصص باید از حرفه و مهارت بالایی برخوردار بوده تا در این میان هیچ گونه آسیب جدی را به پوست وارد نکند. البته به طور کلی باید به این موضوع نیز دقت شود که حتی جهت آماده سازی گرافت ها و کاشت آن در پوست نیز به دقت بسیار بالایی احتیاج است، به همین دلیل ما پیشنهاد می دهیم به کلینیک vip مراجعه فرمایید چرا که کاشت ریش در تهران را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند‌.

در حالت کلی کاشت ریش به روش fut شامل مراحل زیر می شود.

 • در مرحله اول موهای قسمت سر و بدن فرد را جهت تعیین نمودن محل برداشت مو به طور کامل مورد بررسی قرار داده
 • سپس محل برداشت مو به طور کامل مشخص می شود
 • در این قسمت باید برداشت مو بدون وارد شدن هرگونه آسیبی نسبت به پوست با استفاده از پانچ صورت بگیرد
 • واحدهای فولیکولی برداشت شده را به طور کامل آماده سازی می کنند
 • زاویه مورد نظر و عمق کاشت فولیکول ها نیز تعیین و مشخص خواهد شد
 • و در پایان نیز محل مورد نظر آماده کاشت فولیکول‌های مو می شود.

البته باید این نکته را نیز توضیح دهیم که در کاشت ریش تهران و تمامی کلینیک هایی که در کاشت مو و ریش تخصص دارند، ابتدا پوست صورت را به طور کامل استریل کرده و در محل مورد نظر بی حسی موضعی به طور کامل اعمال خواهد شد. در رابطه با زمان کاشت نیز باید این نکته را بیان کنیم که در وهله اول به تعداد گرافت های برداشت شده، تراکم کاشت و همچنین تخصص و حرفه پزشک بستگی دارد.

کاشت ریش در تهران

کاشت ریش در تهران

مزایای کاشت ریش به روش fut در تهران

همانطور که می دانید هر یک از روش های کاشت ریش دارای یکسری مزایای خاص خود می باشد. مزیت های فوق العاده کاشت ریش به روش fut عبارتند از:

 • هنگام اقدام برای برداشت گرافت به هیچ عنوان در محل آن هیچگونه زخم و اسکار تشکیل نخواهد شد‌
 • دوره نقاهت و ریکاوری در این روش بسیار کوتاه تر از آنچه که فکر می کنید است.
 • این امکان فراهم است تا جهت رسیدن به نتیجه مطلوب و دلخواه آن را به طور مجدد تکرار کرد.
 • در روش fut امکان کاشت ریش با تراکم موی بسیار بالا و همچنین فوق العاده عالی برای افراد وجود دارد.
 • این روش از نظر اقتصادی نیز می ‌تواند بسیار مقرون به صرفه باشد و تقریباً اکثر افراد از عهده مخارج آن برمی ‌آیند.

مراقبت های لازم پس از کاشت ریش به روش fut

هنگام مراجعه به کلینیک vip در طی جلسه مشاوره پزشکی تمامی مطالب لازم در رابطه با کاشت ریش به روش fut در تهران بیان خواهد کرد، اما در هر صورت مراقبت های پس از کاشت به عنوان مهمترین نکته در نظر گرفته می شود که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد.

 • معمولا پس از اتمام کاشت ناحیه ای که در آن پیوند زده شده تنها به دلیل لخته شدن خون دچار قرمزی خواهد شد که به طور کلی پس از یک الی دو هفته از بین خواهد رفت.
 • توجه داشته باشید که بهتر است پس از کاشت از مصرف هرگونه دخانیات به مدت دوهفته جداً خودداری نمایید، چراکه دخانیات باعث کاهش سطح اکسیژن خون شده و در نهایت فولیکول ها تنها به دلیل کمبود اکسیژن به طور کامل از بین خواهند رفت.
 • مصرف مشروبات الکلی نیز حداقل باید دو هفته کنار گذاشته شود چرا که الکل خون را رقیق کرده و این مورد خطر خونریزی را در محل هایی که زخم شده بسیار افزایش می دهد.
 • در قسمتی که پزشک برای شما کاشت ریش را انجام داده نباید به مدت دو روز مرطوب شود و پس از گذشت این بازه زمانی نیز نباید آب بسیار گرم به آن بخورد. بهتر است در زمان استحمام به هیچ عنوان زیر فشار دوش قرار نگیرید و اکثر متخصص‌ ها پیشنهاد می دهند که برای یک دوره کوتاه سر خود را با استفاده از یک ظرف آب شستشو دهید که از این طریق هیچگونه فشاری به فولیکول ها وارد نشود.
 • بهتر است هنگام کاشت ریش در تهران تا زمانی که متخصص به شما اجازه نداده به هیچ عنوان ورزش های شدید و سنگین انجام ندهید.
 • نوشیدن آب کافی پس از کاشت ریش به روش fut به هیچ عنوان نباید فراموش شود.
 • بهتر است یک مدت از سشوار استفاده نکنید و رفتن به برخی از محیط های بسیار گرم مانند سونا و جکوزی نیز به هیچ وجه توصیه نمی شود.
 • زمانی که قصد خشک کردن صورت خود را دارید به هیچ عنوان نباید حوله را به صورت بکشید.

هزینه کاشت ریش به روش fut در تهران

در مطالب فوق نیز به توضیح این موضوع پرداختیم که کاشت ریش به روش  fut کاملا مقرون به صرفه می باشد.

البته به طور کلی نمی توان یک هزینه دقیق و مشخص شده را در اختیار شما قرار داد چرا که ممکن است این هزینه در هر یک از کلینیک ها با توجه به خدمات و سرویس دهی های مختلف مانند دستمزد متخصص، هزینه داروها، تعداد گرافت مورد نیاز و عوامل مختلف دیگر متفاوت باشد، پس با در نظر گرفتن این موضوع اگر هزینه برای شما بسیار مهم است و می خواهید در رابطه با آن برنامه ریزی داشته باشید در جلسه مشاوره می توانید در این باره با پزشک صحبت های لازم را انجام دهید. البته باید به توضیح این موضوع نیز بپردازیم که در کلینیک vip مناسب ترین قیمت جهت رفاه حال متقاضیان در نظر گرفته می شود.

هزینه کاشت ریش در تهران

هزینه کاشت ریش در تهران

سخن پایانی

تمامی موارد گفته شده در قسمت های فوق تنها برای مطلع کردن شما از تمامی موارد در رابطه با کاشت ریش به روش fut بود. در پایان نیز باید این نکته را بیان کنیم که برای انجام عمل پیوند کاشت ریش لازم است به کلینیک معتبر و شناخته شده مراجعه کرده و پس از معاینه شدن توسط پزشک متخصص و تشخیص دادن علت ریزش موهای صورت شما می تواند روش مناسبی همچون fut یا کاشت ریش به روش fut در تهران را برای شما در نظر بگیرد. البته در کلینیک vip و کاشت ریش تهران روش های دیگری نیز برای کاشت ریش مورد استفاده قرار می گیرد که هر یک از آن ها دارای شرایط خاص خود هستند. بهتر است این نکته را بیان کنیم که اگر دچار ریزش موی صورت شده اید به جای صرف هزینه‌ های اضافه مستقیماً به سراغ راهکار دائمی، یعنی کاشت ریش به روش fut بروید. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ریش هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

سوالات متداول

کاشت ریش به روش fut دائمی است؟
بله، شما با انجام این روش می توانید تا آخر عمر از داشتن ریش هایی یکدست و زیبا لذت ببرید.
آیا نتیجه کاشت ریش به روش اف آی تی طبیعی می باشد؟
بله، با انجام این روش در نهایت شما به موهایی دست خواهید یافت که دارای ظاهری کاملاً طبیعی با زاویه رشد مناسب می باشند.
آیا می توان به هر کلینیکی برای کاشت ریش به روش fut مراجعه کرد؟
خیر، لازم است پیش از مراجعه به کلینیک مورد نظر در رابطه با آن اطلاعات کامل را به دست آورده و از تخصص پزشکان نیز اطمینان حاصل کنید.
دوره ریکاوری و نقاهت کاشت ریش به روش fut چقدر است؟
با توجه به غیر تهاجمی بودن این عمل می توانید روز بعد به سر کار رفته و کارهای روزمره را انجام دهید، اما در هر صورت بهتر است یک الی دو روز استراحت کنید.
کلینیک vip تنها کاشت ریش به روش fut را انجام می دهد؟
خیر، این کلینیک روش های مختلف دیگری همچون کاشت ریش به روش fut را نیز با تخصص بالا انجام می دهد.

*کانال ما در اینستاگرام:

[instagram-feed user=”vip_kasht” num=6 cols=3]

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]