کاشت ابرو در تهران بدون درد به عنوان یکی از متدهای فوق العاده ای در نظر گرفته شده که اکثر افراد به آن روی می آورند. یکی از اجزای بسیار تاثیرگذاری که در چهره به شدت خودنمایی می‌ کند و این قابلیت را به همراه دارد که چهره شما را فردی بی روح و یا برعکس یعنی فردی شاداب و بسیار پر انرژی نشان دهد، ابرو است.

چنانچه در اثر عوامل متفاوتی مانند بالا رفتن سن، ژنتیک، بیماری های گوناگون و سایر عوامل موثر به طور کامل ابروهای خود را از دست داده اید یا به شدت کم پشت شده به هیچ عنوان نگران این موضوع نباشید چرا که کاشت ابرو در تهران بدون درد می تواند به شما در رفع این مشکل کمک کند.

 

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

خوشبختانه پیشرفت علم در حوزه پزشکی به گونه ای است که امروزه با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های ممکن امکان پرکردن ابروهای افراد فراهم شده و با استفاده از آن می توانند زیبایی را به طور مجدد به چهره خود هدیه دهند. کاشت ابرو در تهران بدون درد یکی از روش های موثر درمانی بوده که البته باید توسط بهترین متخصص پوست و مو صورت بگیرد.

 

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو در تهران هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

 

چرا که در کلینیک کاشت ابرو به خوبی متوجه خواهید شد پزشک با انواع پوست و جنس موها آشنایی کامل داشته و از این طریق می ‌تواند به خوبی تشخیص دهد که باید پیوند ابرو به چه صورت برای شما صورت بگیرد. همچنین این کار بدون درد و با استفاده از بی حسی صورت می گیرد. در ادامه سعی می کنیم موارد کامل را برای شما توضیح دهیم، پس با ما همراه باشید.

 

کاشت ابرو به روش fit در تهران

کاشت ابرو به روش fit در تهران

چرا کاشت ابرو در تهران بدون درد؟

در مطالب فوق نیز به این موضوع اشاره کردیم امروزه با پیشرفت بسیار چشمگیری که در علم پزشکی رخ داده و از همین طریق نیز سعی کرده اند برای اکثر عمل های زیبایی یک روش غیر تهاجمی را به کار بگیرند.

باید به توضیح این موضوع بپردازیم که قبلاً بسیاری از عمل ها با استفاده از روش تهاجمی که البته درد بیشتری نیز به همراه داشت انجام می شد، اما امروزه سعی شده جهت به حداقل رساندن درد و عوارض پس از عمل، از  روش غیرتهاجمی استفاده کنند که با استقبال بیش از حدی نیز مواجه شده و کاشت ابرو در تهران بدون درد نیز از این قضیه مستثنی نیست.

 

کاشت ابرو در تهران بدون درد و بیهوشی

همانطور که به خوبی مطلع هستید ابرو به عنوان یکی از عناصر بسیار مهم برای زیبایی چهره تمامی افراد تلقی شده که در صورت داشتن ریزش و کم پشتی بسیار زیاد سعی می‌ کنند روش های درمانی مختلفی را جهت پر پشت کردن آن استفاده نمایند و البته در بیشتر مواقع خانم ها از روش هایی مانند تاتو یا حتی آرایش کردن برای حجیم نشان دادن ابروها استفاده خواهند کرد، اما در حالت کلی باید به توضیح این موضوع بپردازیم که انجام این کارها نیز یک روش مصنوعی بنظر می رسد و جذابیت آنچنانی به همراه ندارد و در بیشتر اوقات نیز باعث افزایش سن خواهد شد.

 

با توجه به موارد گفته شده کاشت ابرو در تهران بدون درد یک روش کاملا موثر جهت پرپشت کردن و حجیم نمودن ابرو می باشد. لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم که این عمل زیبایی به مهارت و تکنیک خاصی نیازمند است و در کلینیک vip با استفاده از روش ‌هایی همچون fit و fut برای شما انجام خواهد شد.

 

کاشت ابرو در تهران

کاشت ابرو در تهران

 

توجه داشته باشید که روش های نام برده شده کاملا غیر تهاجمی و به هیچ عنوان خطر جدی برای فرد به دنبال ندارد و در صورت مراجعه به کلینیک معتبر و دکتر متخصص می توانید کاشت ابرو بدون درد و بیهوشی را تجربه کرده و بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید.

 

نحوه انجام کاشت ابرو در تهران بدون درد

پیش از هر کاری در ابتدا لازم است متقاضی در رابطه با مدل ابروهای مورد نظر و دلخواه با پزشک صحبت های لازم را انجام داده و آن را طراحی کند. پس از پشت سر گذاشتن این مرحله نیز پزشک سعی می کند با استفاده از تقارن سازی ابروها و یک اندازه گیری دقیق، ابرو را برای انجام کاشت مورد بررسی قرار دهد.

 

 

برای کاشت ابرو نیز لازم است در ابتدا به سراغ موهای بدن مانند پشت گوش و پشت سر مراجعه کرده و از آن بردارند. حتماً به این موضوع توجه داشته باشید که تعداد موهای لازم برای هر یک از افراد کاملاً متفاوت می باشد.

پس از برداشت مو از ناحیه مورد نظر لازم است در نقطه ‌ای کاشته شود که درست در جهت رویش مو و بر روی سطح پوست ابرو قرار بگیرد.

برای آن که ابروهای کاشته شده ظاهری زیبا و بسیار طبیعی داشته باشند بهتر است تارهای مو به صورت فشرده کاشته شود. برای کاشت ابرو در تهران بدون درد به هیچ عنوان جای نگرانی برای اسکارها وجود ندارد چرا که این کار را با استفاده از سوزن های بسیار باریک انجام می دهند.

 

دوره رشد پس از کاشت ابرو در تهران بدون درد

شاید برای بسیاری از افراد این مورد به وجود آمده باشد که پس از انجام کاشت ابرو در تهران بدون درد با یک سری موارد روبرو شده باشند که از رخ دادن آن استرس بگیرند، اما در رابطه با آن باید بیان کنیم که پس از اتمام کاشت ۲ تا ۳ هفته ریزش دارد ولی به هیچ عنوان نگران نباشید چرا که پس از گذشت چهار ماه به صورت مجدد رشد کرده و می توانید شاهد زیبایی و جذابیت صورت خود باشید. به صورتی که اگر کسی شما را ببیند احساس می کند که ابروی طبیعی خود شما است و با گذشت زمان نیز ابروها پرپشت تر شده و به ۹ ماه که برسد رشد کاملی به دنبال داشته و نتایج مثبت آن قابل رویت است.

 

معمولاً انجام کاشت ابرو بدون درد می تواند برای آن دسته از افرادی که دارای ابروهای کم پشت، یا ابروی سوخته و… هستند بسیار مناسب باشد.

 

معاینات لازم پیش از کاشت ابرو در تهران بدون درد

شاید به خوبی از این موضوع اطلاع داشته باشید که پیش از انجام هرگونه عمل زیبایی در ابتدا لازم است پزشک خود را به طور کامل از وجود هرگونه بیماری زمینه‌ ای یا حتی داروهایی که مصرف می کنید مطلع کرده تا پزشک بتواند محیط را با توجه به شرایط بیمار آماده کند و از این طریق از بروز هرگونه عوارض جانبی که ممکن است به طور ناخواسته رخ دهد پیشگیری نماید.

 

معاینات لازم پیش از کاشت ابرو

معاینات لازم پیش از کاشت ابرو

 

با در نظر گرفتن این موارد نیز در کلینیک کاشت ابرو معمولاً پزشک جهت تنظیم نمودن داروهای مصرفی بیمار آزمایش های همچون شمارش گلبول های خونی، زمان لخته شدن و انعقاد خون، بیماری های ویروسی چون ایدز، هپاتیت B و چندین آزمایش مختلف دیگر را تجویز خواهد کرد.

 

پس از اطمینان حاصل کردن از وضعیت فرد به صورت کامل، پزشک درخواست بیمار برای مدل مورد نظر کاشت ابرو و سایر انتظاراتی که از فرایند کاشت به همراه دارد را به طور کامل بررسی کرده و در نهایت کاشت ابرو در تهران بدون درد برای متقاضی انجام می گیرد.

 

چند جلسه برای کاشت ابرو بدون درد لازم است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم تعداد جلسات لازم برای کاشت ابرو در تهران بدون درد، تنها یک جلسه می باشد و دلیل آن هم تراکم کمتر ابروها نسبت به سایر قسمت ها مانند موی سر است. با در نظر گرفتن این موارد نیز می‌ توان گفت هنگام مراجعه برای انجام کاشت ابرو می توانید اطمینان داشته باشید که این فرایند در یک جلسه به اتمام رسیده، اما به این دلیل که ممکن است پس از مدتی ساقه ی موهای کاشته شده بریزد و یا حتی برخی از فولیکول های مو از بین بروند و قادر به رشد نباشد لازم است برای ترمیم و یا پر کردن قسمت های خالی به کلینیک کاشت ابرو مراجعه فرمایید‌.

 

لازم به ذکر است به توضیح این موضوع بپردازیم که کاشت ابرو بدون درد در واقع همان روش fit بوده و برای تمامی افرادی که به صورت ژنتیکی یا هر دلیل دیگری دچار کم پشتی ابرو شده اند مناسب است.

 

پیش از اقدام برای این عمل زیبایی لازم است در ابتدا با ایمپلنت ابرو علت ریزش آن را به طور کامل کشف کرده و در صورت امکان با استفاده از داروی رفع کنند، اما اگر ناموفق بود برای کاشت اقدام نمایند.

 

روش کاشت ابرو تهران برای افرادی مناسب است که از جراحی و بیهوشی ترس دارند و یا از سایر روش های کاشت ابرو نتیجه دلخواه خود را دریافت نکرده باشد.

 

به طور کلی تمام افرادی که از ابروهای خود ناراضی می باشند یا دارای ابروهای تابه ‌تا و بدون قرینگی هستند و در نهایت آن دسته از افرادی که دارای بانک موی خوب و قوی در ناحیه پشت گوش و پشت سر هم می باشند، یک کاندید بسیار مناسب برای کاشت ابرو در تهران بدون درد هستند.

 

مراقبت های لازم برای کاشت ابرو در تهران بدون درد

زمانی که قصد انجام کاشت ابرو در تهران بدون درد را داشته باشید لازم است یک سری مراقبت ها جهت دریافت نتیجه دلخواه از این عمل را انجام دهید که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد.

 

  • این امکان فراهم است تا جهت به دست آوردن بهبودی زودتر ناشی از درد و تورم با پزشک خود مشورت های لازم انجام داده تا بتواند برای رفع آن ها داروهای لازم را تجویز کند.
  • معمولاً به خانم ها توصیه می شود پس از کاشت ابرو تا یک بازه زمانی که متخصص آن را بیان می کند حتما از آرایش کردن به طور جدی خودداری نمایید.
  • بهتر است تا گذشت ۴۸ ساعت به صورت خود آب نزنید و پس از گذشت این بازه زمانی نیز با استفاده از آب ولرم و بدون وارد کردن هیچ فشاری صورت خود را بشویید.
  • بهتر است یک مدت در زمان استحمام سر خود را به طور مستقیم مقابل دوش آب نگیرید.
  • بهتر است به هیچ عنوان به مکان هایی که دارای آلودگی است نروید.
  • توصیه می شود به مدت چند روز در مکان های سرد قرار نگیرید.
  • بهتر است یک مدت از انجام دادن هرگونه ورزش و فعالیت سنگین خودداری نمایید چرا که ممکن است فشار خون شما بالا رفته و این مورد نیز احتمال خونریزی در محل پیوند را افزایش می دهد.

 

توجه داشته باشید که پس از اتمام کار با ریزش مو مواجه می شوید، اما یک اتفاق عادی است و معمولاً پس از انجام کاشت ابرو رخ می دهد و به این پدیده شوک ریزی ابروها گفته می شود.

 

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

 

سخن پایانی

در مطالب فوق سعی کردیم تمامی موارد لازم در رابطه با کاشت ابرو در تهران بدون درد را برای شما بیان کنیم و لازم به ذکر است به توضیح این موضوع بپردازیم که شما با مراجعه به کلینیک vip و برخورداری از خدمات و امکانات به روز و مدرن به خوبی متوجه مهارت این کلینیک و متخصصین آن نسبت به سایرین خواهید شد.

 

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو در تهران هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

 

پس به طور کلی هدف ما از گفتن موارد فوق تنها راهنمایی شما برای مراجعه به یک کلینیک معتبر و شناخته شده می باشد که بتواند در تمامی مراحل شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی کند.شاید برای بسیاری این سوال پیش آمده باشد که هزینه کاشت ابرو به چه صورت می باشد و در رابطه با آن باید بیان کنیم ابتدا باید به کلینیک مراجعه کرده و بعد از مشاوره هزینه برای شما تعیین خواهد شد.