هزینه ژنیکوماستی در سال جدید چقدر تمام می‌شه؟ آقایانی که مشکل بزرگی سینه دارند و می‌خواهند با کمک این عمل زیبایی‌اندام خودشون رو تغییر بدهند به دنبال پیدا کردن جواب این سؤال هستند. چون ژنیکوماستی یا جراحی سینه در مردان به عنوان یکی از عمل‌های زیبایی محبوب در جهان شناخته می‌شه؛ و مبلغی که برای این عمل زیبایی در نظر گرفته می‌شه ممکنه قابل توجه باشه.


بنابراین مردانی که سینه‌هایشان بزرگ و آویزان هست، قبل از اقدام برای ژنیکوماستی یا جراحی سینه باید درباره قیمت این عمل زیبایی اطلاعات به دست بیاورند. سپس با وجود شناخت کاملی که درباره ژنیکوماستی و قیمت اون دارند، به کلینیک مد نظرشان مراجعه کرده و مراحل جراحی سینه رو طی کنند.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

در این مطلب از کلینیک زیبایی VIP تهران، قیمت ژنیکوماستی برای مردان را بررسی کرده‌ایم؛ و عواملی که در قیمت تمام شده‌ی عمل مؤثر هستند ارائه شده. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در این رابطه دارید، از طریق واتساپ با مشاورین کلینیک زیبایی VIP تهران در ارتباط باشید.

هزینه ژنیکوماستی

هزینه ژنیکوماستی

ژنیکوماستی چیست؟

ژنیکوماستی یا بزرگی سینه در آقایان مشکلی هست که مردان معمولاً در سن بلوغ تجربه می‌کنند. در واقع هورمون‌ها و تغییراتی که در سطح اون‌ها رخ می‌دهد عامل اصلی تغییر فرم سینه آقایان هستند. استروژن و تستوسترون به عنوان هورمون زنانه و مردانه شناخته می‌شوند؛ و در دوران بلوغ سطح هورمون زنانه در مردان بیشتر می‌شه.

البته مدتی پس از تغییرات بدن آقایان تداخلی هورمونی معمولاً بهبود پیدا می‌کنه و سینه‌های مردان به شکل نرمال در می‌آید؛ اما گاهی مواقع این تداخل همچنان ادامه داره و آقایون لازمه که با کمک روش‌های درمانی دارویی یا جراحی فرم سینه‌هایشون رو اصلاح کرده و بدنی خوش‌فرم برای خودشون بسازند.

 

آیا شما کاندید مناسب “عمل ژنیکوماستی هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

علائم ژنیکوماستی کدامند؟

قبل از اینکه هزینه ژنیکوماستی را برآورد کنید، لازمه که علائم ژنیکوماستی را بشناسید. از جمله علائمی که نشان دهنده این مشکل هستند می‌شه به موارد زیر اشاره کرد.

  • بزرگ شدن و متورم شدن سینه‌ها
  • احساس درد در سینه‌ها
  • ترشح از نوک سینه‌ها
  • حساسیت سینه‌ها به لمس و فشار

نحوه درمان ژنیکوماستی برای آقایان

پزشکان زیبایی از روش‌های متنوعی مانند ماساژ، ورزش و دارودرمانی برای برطرف کردن ژنیکوماستی استفاده می‌کنند؛ اما در صورتی که این روش‌ها جوابگو نباشه، متقاضی ممکنه نیاز به جراحی یا لیپوساکشن پیدا کند. در ژنیکوماستی خفیف‌تر، معمولاً پزشک متخصص با کمک تجهیزات لیپوساکشن از طریق سوراخ‌های ریزی که در قسمت سینه ایجاد شده چربی‌های انباشته شده در این ناحیه رو خارج می‌کنه.

اما در شرایطی که ژنیکوماستی حادتر باشه، لازمه که پزشک متخصص از جراحی برای برداشتن چربی‌ها و پوست‌های سینه استفاده کند. در این حالت، ابتدا یک برش در قسمت زیر یا کنار سینه برای برداشت پوست‌ها و چربی‌ها ایجاد می‌شه؛ پس از برداشتن چربی‌های سینه و پوست‌های اضافی، پزشک متخصص این بخش رو بخیه میزنه. اگر نیاز به تنظیم نوک سینه وجود داشته باشه پزشک متخصص نوک سینه رو هم در محل مناسب تنظیم کند.

نمونه تصاویر قبل و بعد از پیکر تراشی کلینیک vip تهران

سپس متقاضی می‌تواند به منزل مراجعه کرده و دوران نقاهت را تا بهبودی کامل سپری کنه. در این بازه زمانی باید متقاضی توصیه‌های پزشک رو رعایت کند تا با عوارض شدیدی مانند عفونت محل زخم مواجه نشه.

عوامل مؤثر در هزینه عمل ژنیکوماستی

برای محاسبه هزینه عمل‌های زیبایی مختلف لازمه که مبالغی در قیمت نهایی اون عمل نقش دارند رو بشناسید. سپس با جمع زدن قیمت هر بخش می‌تونید مبلغ نهایی عمل را محاسبه کنید. برای اینکه بتوانید هزینه ژنیکوماستی رو تخمین بزنید و مبلغ مورد نیاز برای انجام این عمل زیبایی رو آماده کنید، مواردی که در ادامه ذکر شده رو در نظر داشته باشید.

1) هزینه کلینیک و بیمارستان محل عمل

هر کلینیک زیبایی امکانات خاصی رو برای انجام جراحی سینه در نظر می‌گیرد و مبلغ ژنیکوماستی در تمام کلینیک‌های زیبایی یکسان نیست. با توجه به اینکه کلینیک چند سال سابقه داره، پروانه بهداشت رو دریافت کرده یا خیر، کادر درمان تا چه اندازه حرفه‌ای هستند و متقاضی در کدام بیمارستان عمل ژنیکوماستی رو انجام می‌دهد، هزینه نهایی عمل جراحی سینه آقایان مشخص خواهد شد. در واقع هزینه کلینیک و بیمارستان رو می‌شه به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌های برآورد قیمت ژنیکوماستی در نظر گرفت.

هزینه های کلینیک و بیمارستان عمل ژنیکوماستی

هزینه های کلینیک و بیمارستان عمل ژنیکوماستی

2) وضعیت جسمانی متقاضی

همان‌طور که شاخص توده بدنی افراد با هم متفاوت هست، کسانی که نیاز به ژنیکوماستی یا جراحی سینه دارند هم شرایط متفاوتی خواهند داشت. با توجه به اینکه سینه‌های متقاضی چقدر بزرگ شده و میزان افتادگی اون‌ها تا چه اندازه هست، احتمال داره که عمل ژنیکوماستی با سختی بیشتری همراه باشه؛ و پزشک متخصص زمان بیشتری رو برای عمل در نظر بگیره.

بنابراین موقع برآورد هزینه ژنیکوماستی باید وضعیت بدنی متقاضی و سختی و آسان بودن عمل بررسی بشه ، سپس کلینیک زیبایی انتخاب شده مبلغ نهایی عمل زیبایی رو به متقاضی اعلام خواهد کرد.

3) هزینه دکتر بیهوشی و داروی بیهوشی

اگر عمل ژنیکوماستی تحت بی‌هوشی در بیمارستان انجام شود، مبلغی به عنوان هزینه دکتر بیهوشی یا داروی بیهوشی به مبلغ کل رقمی که برای عمل جراحی سینه در نظر گرفته‌اید اضافه می‌شه؛ بنابراین با توجه به شرایط متقاضی ممکنه هزینه ژنیکوماستی با بیهوشی بیشتر از انجام این عمل با بی‌حسی تخمین زده بشه.

4) دستمزد پزشک متخصص

پزشکان متخصص زیادی در زمینه عمل‌های زیبایی مانند ژنیکوماستی فعالیت می‌کنند. هر کدام از این پزشکان ممکن هست تازه‌کار یا باتجربه باشند؛ بنابراین باتجربه بودن پزشک و حرفه‌ای بودن او در انجام ژنیکوماستی یا جراحی سینه مردان رو نیز باید موقع برآورد هزینه در نظر داشته باشید.

در واقع اگر این عمل زیبایی را تحت نظر پزشکان حرفه‌ای انجام بدهید، هزینه عمل ژنیکوماستی برایتان بیشتر خواهد شد. البته با توجه به شناخت دقیق پزشک و تخصص او در زمینه ژنیکوماستی، عوارض و مشکلات بعد از جراحی کمتر خواهد شد؛ بنابراین پرداخت هزینه دستمزد جراح متخصص منطقی خواهد بود.

5) هزینه آزمایش‌های قبل عمل

عمل ژنیکوماستی یا جراحی سینه به عنوان یکی از عمل‌های زیبایی تهاجمی شناخته می‌شه. به همین دلیله که پزشکان قبل از عمل آزمایش‌های مختلفی رو برای متقاضیان تجویز می‌کنند، تا وضعیت سلامتی جسمانی فرد مشخص بشه. اگر متقاضی دچار مشکلاتی مانند فشارخون، دیابت و… نباشه، جراحی سینه برای او انجام خواهد شد.

مبلغی که برای آزمایش‌های قبل عمل در نظر گرفته می‌شه هم بخشی از هزینه ژنیکوماستی هست؛ و باید در مجموع هزینه‌های مورد نیاز برای انجام این عمل زیبایی به آن توجه داشته باشید.

6) هزینه داروهای بعد از عمل

برای اینکه محل عمل عفونت نکند، متقاضی درد شدیدی رو پس از جراحی سینه نداشته باشه و بتونه دوران نقاهت را به خوبی پشت سر بگذارد، لازمه که فردی که عمل رو انجام داده داروهای تجویز شده توسط پزشک رو مصرف کند. همچنین، برای فرم دهی بدن ممکنه گن مخصوص نیز توسط پزشک تجویز شده باشه؛ و مبلغ این گن به عنوان بخشی از هزینه ژنیکوماستی باید در نظر گرفته می‌شه.

هزینه های بعد از عمل ژنیکوماستی

هزینه های بعد از عمل ژنیکوماستی

7) هزینه حضور در محل کلینیک

کلینیک‌های زیبایی در موقعیت‌های خاصی مانند تهران حضور دارند و متقاضیان برای ویزیت و دریافت خدمات زیبایی لازمه که در این مراکز حاضر شوند. با توجه به اینکه متقاضی در چه شهری ساکنه و چه فاصله‌ای تا محل کلینیک یا بیمارستان داره، مبلغی هم به عنوان هزینه رفت و آمد و اقامت برای عمل ژنیکوماستی در نظر گرفته می‌شه. این هزینه با توجه به دوری یا نزدیکی متقاضی به کلینیک و بیمارستان متغیر خواهد بود.

سخن پایانی

عمل زیبایی سینه در مردان برای تغییر فرم سینه‌ها و برطرف کردن درشت و آویزون شدن سینه‌ها انجام می‌شه. انجام این عمل زیبایی نیاز به ایجاد برش در ناحیه سینه داره و باید متقاضی امکان انجام عمل رو تحت بی‌حسی یا بی‌هوشی داشته باشه. پس از تأیید شرایط متقاضی، لازمه که از خدمات مشاوره کلینیک زیبایی VIP جهت استعلام هزینه ژنیکوماستی استفاده کنید، تا مبلغ نهایی که برای انجام این عمل لازم هست رو بدونید. سپس با برنامه‌ریزی دقیق می‌تونید برای انجام این عمل زیبایی اقدام کنید.

 

آیا شما کاندید مناسب “عمل ژنیکوماستی هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

سؤالات متداول+ جواب

1) عوارض عمل ژنیکوماستی در مردان چیست؟
با توجه به شرایط بدنی فرد، رعایت توصیه‌های نقاهت و انجام عمل زیبایی توسط فرد تازه‌کار یا باتجربه عوارض عمل ژنیکوماستی متفاوت خواهد بود؛ اما به طور کلی عوارض متداول بعد از انجام این عمل زیبایی شامل درد، هماتوم یا خونریزی، عفونت محل عمل، آمبولی، از بین رفتن توده چربی سینه، نامتقارن شدن سینه‌ها، آسیب وارد شدن به نوک پستان و بافت سینه و از بین رفتن احساس نوک سینه یا کل سینه خواهد بود.
2) هزینه عمل سینه چطور تخمین زده می‌شه؟
مواردی که در تعیین قیمت نهایی این عمل زیبایی مؤثر هستند رو در این مطلب ارائه کردیم. اگر نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در این باره دارید از طریق واتساپ با مشاورین کلینیک VIP در ارتباط باشید.
3) آیا عمل ژنیکوماستی درد داره؟
با توجه به اینکه عمل تحت بی‌هوشی یا با کمک بی‌حسی انجام می‌شه و پس از عمل نیز داروهای مسکن برای متقاضی تجویز خواهد شد، متقاضیان این عمل زیبایی درد زیادی رو احساس نخواهند کرد. البته در صورت شدید بودن درد در روزهای اول می‌تونید از کمپرس یخ برای بی‌حس کردن اطراف محل عمل و کاهش درد استفاده کنید.
4) آیا بزرگ شدن سینه مردان نشانه ژنیکوماستی هست؟
برای تشخیص ژنیکوماستی حتماً باید پزشک متخصص وضعیت جسمانی فرد رو مشاهده کند. چون احتمال داره که بزرگ شدن سینه‌ها به خاطر بالا رفتن وزن متقاضی باشه و با کاهش وزن اندازه آن‌ها به وضعیت نرمال برسه.
5) چگونه عوارض ژنیکوماستی را کاهش دهیم؟
برای کاهش عوارض عمل ژنیکوماستی باید در انتخاب پزشک و کلینیک دقت کنید؛ و نکات دوران نقاهت که توسط پزشک متخصص ارائه می‌شه رو جدی بگیرید.
6) آیا بیمه هزینه ژنیکوماستی را می‌پردازد؟
به طور معمول بیمه‌ها هزینه عمل‌های زیبایی رو پرداخت نمی‌کنند، با این وجود لازمه که درباره شرایط پرداخت هزینه ژنیکوماستی با بیمه‌ای که دارید مشورت کنید.