انجام آزمایشات ژنیکوماستی برای کسانی که قصد دارند این عمل زیبایی را انجام دهند ضروری خواهد بود. چون تنها پزشکان متخصص با ارائه نتایج آزمایش‌ها می‌توانند متوجه شوند که فرد شرایط مناسبی برای انجام جراحی ژنیکوماستی دارد، یا اینکه باید عمل‌های زیبایی دیگر یا روش‌های دیگری را برای برطرف کردن مشکل برجستگی سینه‌ها در آقایان در نظر داشته باشد.

با توجه به اینکه فرد سالم است یا خیر و چه شرایط جسمانی یا روحی دارد، آزمایش‌هایی که برای او تجویز می‌شود نمونه‌های مختلفی خواهند داشت. با این‌ وجود در ادامه آزمایش‌های رایج ژنیکوماستی که اغلب آقایان باید انجام دهند توسط کلینیک VIP تهران ارائه‌شده است.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

آزمایشات ژنیکوماستی قبل از عمل

آزمایشات ژنیکوماستی قبل از عمل

انواع آزمایشات ژنیکوماستی

آزمایش‌هایی که برای ژنیکوماستی در نظر گرفته می‌شود چندین نمونه دارند و برخی از متقاضیان لازم است که همه آن‌ها را انجام دهند، در صورتی‌ که برای برخی دیگر طبق صلاحدید پزشک متخصص گزینه‌های محدودتری در نظر گرفته می‌شود. آزمایش‌هایی که به‌ طور کلی فرد باید برای انجام ژنیکوماستی یا کوچک کردن سینه‌ها در مردان انجام دهد عبارت‌اند از:

 

1) انجام آزمایش خون

آزمایش خون اولین گزینه‌ای است که متقاضیان ژنیکوماستی حتماً باید آن را انجام دهند. در آزمایش خون وضعیت فرد از نظر بیماری‌ها و اختلالات خونی و شرایط جسمانی به‌طور کامل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

آیا شما کاندید مناسب “ژنیکوماستی هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

فاکتورهایی که در آزمایش خون مورد بررسی قرار می‌گیرند عبارت‌اند از CBC یا شاخص نشان‌دهنده وضعیت گلبول‌های قرمز، سفید، پلاکت‌ها و دیگر فاکتورهای مهم در سنجش میزان کم‌خونی، FBS یا میزان قند خون و PT و PTT یا شاخص وضعیت انعقادی خون( این فاکتور برای بررسی میزان انعقاد خون و مجموعه‌ای از پروتئین‌هایی که برای انعقاد و بسته شدن زخم‌ها در حین جراحی و خونریزی برای فرد لازم هستند موردبررسی قرار می‌گیرد).

در آزمایش خون ممکن است پزشک وضعیت تيروئيد، ابتلای فرد به هپاتیت، ایدز و سایر بیماری‌ها را نیز تجویز کرده باشد. اگر این موارد جزو آزمایش‌های تجویز شده باشد، علاوه بر موارد بیان‌شده این گزینه‌ها نیز تحت آزمایش قرار گرفته و نتیجه آن‌ها در اختیار پزشک متخصص قرار خواهند گرفت. آزمایش CPR (جهت بررسی وجود عفونت داخلی)

 

انواع آزمایشات ژنیکوماستی

انواع آزمایشات ژنیکوماستی

 

2) انجام سی‌تی‌اسکن

سی‌تی‌اسکن به‌عنوان یک تست غیرتهاجمی شناخته می‌شود و تصویر سه‌ بعدی از ناحیه اسکن شده را ارائه می‌کند. این تست برای تشخیص بیماری‌ها و غیره استفاده می‌شود.به‌ طور معمول کسانی که قصد دارند آزمایشات ژنیکوماستی را انجام دهند لازم است که سی‌ تی‌ اسکن تجویز شده توسط پزشک را انجام داده و آن را ارائه کنند.طبق این نتیجه پزشک متوجه می‌شود که ژنیکوماستی در اثر اضافه‌ وزن، عدم تعادل هورمون‌ها یا بیماری‌های خاص رخ‌داده است و درمان مناسبی را برای آن در نظر می‌گیرد.

 

3) انجام اسکن MRI

اسکن MRI یکی دیگر از تست‌های غیر تهاجمی است که تصاویر سه‌ بعدی ناحیه اسکن شده را ارائه می‌دهد. پزشک برای تشخیص و تعیین برنامه دقیق درمان معمولاً برای متقاضیان MRI را تجویز می‌کند.

با توجه به اینکه شرایط بدنی فرد چقدر است و وزن او چه میزانی در نظر گرفته‌شده، متقاضی می‌تواند از دستگاه‌های MRI مخصوص بیماران سنگین‌ وزن یا دستگاه‌های MRI روباز یا اینکه دستگاه MRI معمولی برای ارائه اسکن MRI استفاده کند.

 

4) انجام سونوگرافی و ماموگرافی

سونوگرافی و ماموگرافی از دیگر مواردی هستند که برای تشخیص علت بزرگی سینه‌ها در آقایان و ژنیکوماستی استفاده می‌شوند. با توجه به اینکه پزشک کدام‌یک از این موارد را تجویز کرده لازم است که متقاضی حتماً در آزمایش‌های ژنیکوماستی آن‌ها را انجام داده و نتیجه را به پزشک متخصص ارائه دهد.

 

علت انجام آزمایشات قبل از عمل ژنیکوماستی

قبل از انجام ژنیکوماستی لازم است که پزشک متخصص وضعیت فیزیکی و روحی متقاضی را بررسی کند و درصورتی‌که فرد در شرایط جسمانی مناسبی قرار دارد، می‌تواند به لحاظ روحی عمل جراحی را تحمل کند ژنیکوماستی را برای او انجام دهد. برای تشخیص وضعیت سلامتی متقاضی بهترین روش انجام آزمایش‌های ضروری است.

سی تی اسکن قبل از ژنیکوماستی

سی تی اسکن قبل از ژنیکوماستی

 

آزمایش خون به دلیل اینکه می‌تواند وضعیت انعقاد خون، ابتلای فرد به بیماری‌های مختلف، میزان اکسیژن خون و غیره را نشان می‌دهد یکی از آزمایش‌های ضروری برای متقاضیانی است که قصد دارند عمل جراحی ژنیکوماستی را انجام دهند.

بنابراین اولین موردی که پزشکان متخصص برای تشخیص وضعیت سلامت متقاضی تجویز می‌کنند آزمایش خون است. علاوه بر آزمایش خون مواردی که در ادامه ارائه‌شده است می‌تواند گزینه‌های تجویزشده توسط پزشک برای بررسی وضعیت سلامتی متقاضی و انجام عمل جراحی ژنیکوماستی در نظر گرفته شود.

 

در جواب آزمایشات قبل از عمل ژنیکوماستی چه چیزهایی باید مشخص شود؟

در این آزمایش‌ها وضعیت مانند مشکلات خونی، سلامت روحی و روانی، اطمینان از سلامتی قلبی، عدم وجود مشکلات تنفسی و غیره مشخص خواهند شد؛ بنابراین پزشک متخصص می‌تواند ژنیکوماستی با نتیجه بهتر و اطمینان خاطر انجام دهد.

 

جواب آزمایشات ژنیکوماستی چقدر طول می‌کشد؟

با توجه به اینکه متقاضی چه زمانی آزمایشات ژنیکوماستی را انجام داده نتیجه آن مشخص خواهد شد. به‌ طور کلی درصورتی‌که مشکل خاصی برای فرد وجود نداشته باشد جواب آزمایش‌ها حدود 24 ساعت پس از انجام آن‌ها در اختیار متقاضی قرار خواهند گرفت.

در صورتی‌ که پزشک تست‌های خاصی مانند آزمایش کرونا را نیز جزء گزینه‌های ضروری برای ژنیکوماستی در نظر گرفته باشد ممکن است ارائه نتایج آزمایش‌ها تا 48 ساعت یا 72 ساعت زمان نیاز داشته باشد؛ بنابراین حتی ممکن است پزشک متخصص بعضی از آزمایش‌ها را تکرار کند و متقاضی زمان بیشتری را برای ارائه نتیجه آن‌ها منتظر بماند.

بنابراین نمی‌توان زمان دقیقی را برای اعلام نتایج نهایی آزمایش‌های ژنیکوماستی در نظر گرفت. به‌ طور معمول پزشکان توصیه می‌کنند که 2 هفته قبل از انجام عمل این آزمایش‌ها را انجام داده و نتیجه آن‌ها را ارائه کنید.

 

ضرورت آزمایش خون قبل از ژنیکوماستی

ضرورت آزمایش خون قبل از ژنیکوماستی

 

چرا کلینیک وی آی پی تهران برای ژنیکوماستی؟

هر کلینیک و مرکز درمانی شرایط خاصی را برای انجام عمل‌های زیبایی در نظر می‌گیرد و از پزشکان خاصی برای انجام ژنیکوماستی کمک می‌گیرد. به همین دلیل است که نتیجه عمل زیبایی ژنیکوماستی در تمام کلینیک‌های زیبایی یکسان نیست.

کلینیک زیبایی VIP تهران برای اینکه جراحی ژنیکوماستی به بهترین نحو انجام شود پزشکان حرفه‌ای و باتجربه را برای انجام عمل انتخاب کرده است. همچنین این کلینیک زیبایی عمل ژنیکوماستی را در بهترین بیمارستان‌های تهران و در شرایط استریل کامل انجام می‌دهد، بنابراین با مشکلات رایج مانند عفونت و… پس از عمل مواجه نخواهید شد.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

برای انجام عمل‌های زیبایی خودتان با بهترین نتیجه و رضایت آدرس سعادت آباد چهاراه قیصر امین پور ،بلوار جوریکی ،کوچه ی داوود حسینی ، بن بست یکم ، برج تشریفات شمالی ،طبقه هفتم ، واحد 28، تلفن 09120408890 را به خاطر داشته باشید. تجربه متقاضیان ما، نشان‌دهنده کیفیت بالای عمل‌های زیبایی انجام شده در کلینیک زیبایی VIP تهران است.

 

سخن پایانی

آقایانی که پس از دوران نوجوانی هرگز نتوانسته‌اند به تناسب‌اندام برسند یا افرادی که به خاطر چاقی، بدن‌سازی و… دچار بزرگی سینه‌های مردانه شده‌اند می‌توانند از ژنیکوماستی برای درمان این مشکل استفاده کنند. قبل از انجام این عمل زیبایی لازم است که ابتدا آزمایش‌های ژنیکوماستی که توسط پزشک متخصص تجویز شده را انجام دهید.در صورتی که تجربه یا سوالی درباره عمل ژنیکوماستی دارید، نظرات خودتان را در بخش کامنت‌ها را با ما در میان بگذارید.

 

آیا شما کاندید مناسب “ژنیکوماستی هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

سؤالات متداول+ جواب

1) هزینه عمل ژنیکوماستی چقدر است؟
درمان ژنیکوماستی برای هر فردی متفاوت است. با توجه به اینکه پزشک چه روشی را برای درمان ژنیکوماستی در نظر گرفته و فرد مورد نظر در چه کلینیکی و با چه پزشکی عمل ژنیکوماستی را انجام می‌دهد هزینه متفاوتی برای این عمل زیبایی در نظر گرفته می‌شود.
2) تشخیص ژنیکوماستی در مردان چگونه است؟
علائم ژنیکوماستی معمولاً شامل بزرگی سینه‌ها، دردناک شدن سینه‌ها و ترشح نوک سینه‌ها خواهد بود.
4) بهترین دکتر ژنیکوماستی چیست؟
بهترین پزشک ژنیکوماستی دکتری است که تحصیلات مرتبط در این زمینه داشته و سال‌ها در زمینه انجام عمل ژنیکوماستی تجربه دارد.
5) فرق ژنیکوماستی با چربی چیست؟
چربی به ژنیکوماستی کاذب گفته می‌شود که با کاهش وزن می‌توانید تا حد قابل توجهی این مشکل را برطرف کنید.
6) درمان ژنیکوماستی با تاموکسیفن ممکن است؟
برای دارو درمانی و بهبود ژنیکوماستی حتماً باید با پزشک متخصص مشورت کنید.