کاشت ابرو پر تراکم در تهران ابروهای کم‌پشت و باریک شما را تبدیل به ابروهایی پرپشت می‌کند. بیشتر مردم دنیا چهره آقایان را با ابروهای پرپشت، جذاب‌تر و زیباتر می‌دانند. همین نکته باعث می‌شود مردانی که به دلایل مختلف ابروهای خود را از دست داده‌اند، داوطلب کاشت ابرو طبیعی باشند.

داشتن ابروهای پرپشت برای خانم‌ها نیز این امکان را در اختیار آنها می‌گذارد تا ابروهای خود را به هر مدلی که دوست دارند، مرتب و اصلاح کنند. بسیاری از خانم‌ها در اثر اصلاح بیش از حد یا دلایل دیگر دچار ریزش ابرو شده‌اند. این گروه از خانم‌ها هم دوست دارند پرپشتی ابروهای آنها به حالت قدیم خود برگردد. پیوند ابرو در کلینیک کاشت VIP به کمک همه خانم‌ها و آقایانی می‌آید که خواستار داشتن ابروهایی طبیعی و پرپشت هستند.

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

[/fusion_text]

کاشت ابرو پر تراکم در تهران چیست؟

پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران با هدف نهایی پرپشت ساختن ابروی شما صورت می‌گیرد. کاشت ابرو در همه روش‌های پیوند ابرو روشی یکسان، اما با ابزارهای مختلف هست. برای کاشت ابرو تهران باید در ابروهای شما سوراخ‌های ریزی ایجاد شود و موهای برداشت‌شده در این سوراخ‌ها کاشته شوند. توجه داشته باشید که باید فضای مناسبی در بین این فولیکول‌های کاشته‌شده باشد تا پیازهای مو بتوانند رشد کنند.

قبل و بعد از کاشت ابرو

قبل و بعد از کاشت ابرو

فاصله بسیار نزدیک فولیکول‌های کاشته‌شده می‌تواند خطرهایی برای کاشت ابرو پر تراکم در تهران پدید آورد. در نظر نگرفتن فاصله مناسب بین پیازهای موی کاشته‌شده باعث ایجاد جوش‌ها و کیست‌های چرکی در ابروها می‌شود. به‌طور کلی باید گفت نزدیک بودن بیش از اندازه فولیکول‌های مو نتیجه کاشت ابرو طبیعی را با خطر روبه‌رو می‌کند. در واقع کاشت ابرو پر تراکم در تهران باید از استاندارد خاصی پیروی کند که کلینیک کاشت VIP همواره آن را در نظر دارد.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو هستید یا خیر ؟

روش‌های مورد استفاده برای کاشت ابرو پر تراکم در تهران:

کاشت ابرو طبیعی و پرپشت با بهره بردن از روش‌های مختلف کاشت ابرو امکان‌پذیر هست:

* کاشت ابرو تهران به روش FUT.

* کاشت ابرو طبیعی به روش SUT.

* کاشت ابرو تهران به روش FIT.

* کاشت ابرو طبیعی به روش میکروفیت.

* کاشت ابرو تهران به روش‌های جدیدتر و ترکیبی.

 استاندارد خاص کاشت ابرو پر تراکم در تهران

استاندارد خاص کاشت ابرو پر تراکم در تهران

کاشت ابرو پر تراکم در تهران به روش FIT چگونه است؟

کاشت ابرو پر تراکم در تهران با روش FIT یا اف آی تی هم می‌تواند پرتراکم باشد. در پیوند ابرو با روش اف آی تی در کلینیک کاشت ابرو در تهران، شما باید بانک مویی خوب و پرپشت داشته باشید. زنان و مردانی که موهای سر آنها ریخته و بانک موی خوبی ندارند، داوطلبان خوبی برای این روش کاشت ابرو تهران به شمار نمی‌روند.

کاشت ابرو با روش اف آی تی نیاز به زمان بیشتری نسبت به متد FUT یا اف یو تی برای پیوند ابرو دارد. همین نکته باعث می‌شود در مواردی، دستیابی به ابروی پرپشت نیاز به بیش از یک جلسه پیوند ابرو داشته باشد. یک نکته دیگر هم ضامن موفقیت کاشت ابرو تهران با روش FIT هست و آن هم مهارت بالای متخصص کاشت ابرو هست.

دلیل اصلی موفقیت پیوند ابرو با این روش در کلینیک کاشت VIP هم همین نکته هست. مهارت بالای متخصصان ما در این کلینیک باعث شده فولیکول‌ها بدون آسیب، و با پانچ‌های دستی برداشته شوند. همچنین پیوند آنها در ابروی شما نیز با سرعت بیشتری انجام می‌شود که تضمین‌کننده سالم ماندن گرافت‌های مو هست.

بیشترین روش مورد استفاده برای کاشت ابرو پر تراکم در تهران کدام روش است؟

در بین روش‌های مختلف پیوند ابرو، کاشت ابرو طبیعی به روش FUT بیشتر در کلینیک‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. پیوند ابرو با روش اف یو تی در هر کلینیک کاشت ابرو در تهران با برداشت نواری باریک از بافت پوست سر شروع می‌شود. بخشی از پوست سر که در بین دو گوش قرار می‌گیرد، برای این کار انتخاب می‌شود که بهترین فولیکول‌های مو را داشته باشد. پس از برداشت این نوار باریک از پوست سر، باید جای آن بخیه شود.

پس از این مرحله، فولیکول‌های مو از بافت پوست سر جدا می‌شوند و بعد از آماده‌سازی به ابروی شما پیوند زده می‌شوند. سرعت کاشت ابرو پر تراکم در تهران با روش FUT بالاتر از روش‌هایی هست که باید فولیکول‌های مو از بخش‌های مختلف سر، به‌صورت تک‌به‌تک برداشته شوند.

از دلایل استفاده بیشتر از این روش برای کاشت ابرو طبیعی در تهران، حفظ کیفیت فولیکول‌های مو هست. سرعت کاشت ابرو تهران با این روش بیشتر از روش‌های دیگر پیوند مو هست. این نکته هم حفظ کیفیت گرافت‌های مو، از زمان برداشت تا زمان پیوند را به دنبال دارد.

ریکاوری و مراقبت‌های پس از کاشت ابرو پر تراکم در تهران چه مواردی هستند؟

پیوند ابرو در هر کلینیک کاشت ابرو در تهران فقط با مراقبت‌های پس از آن می‌تواند دوامی طولانی و حتی برای همه عمر داشته باشد. عمل کردن به نکته‌های مراقبتی که در ادامه به آنها اشاره می‌شود، بهترین نتیجه را از پیوند ابرو ممکن می‌سازد:

1- از دست زدن به ابروهای کاشته شده خودداری کنید:

یکی از مهم‌ترین اقداماتی که ابروی کاشته‌شده شما را دائمی می‌سازد، دست نزدن به آن پس از کاشت ابرو تهران هست. ابروی شما پس از کاشت ممکن هست خارش داشته باشد. در مقابل این حس مقاومت کنید و دست به آنها نزنید. همچنین ریزش پوسته‌های ابرو و دلمه‌های ابرو ممکن هست شما را وسوسه کند که آنها را جدا کنید. توجه داشته باشید هرگونه تماس دست‌های شما با ابروهایتان ممکن هست باعث عفونت یا درآمدن فولیکول‌های کاشته‌شده شود.

2- ابروهای خود را دو تا پنج روز پس از کاشت ابرو پر تراکم در تهران نشویید:

رسیدن آب و رطوبت به ابروهای تازه کاشته‌شده خطر عفونت را به همراه دارد. همین نکته کافی هست تا دقت کنید دو تا پنج روز پس از کاشت ابرو طبیعی در کلینیک کاشت VIP از رسیدن هرگونه رطوبت به آن جلوگیری شود.

3- تا دو هفته پس از پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران، مراقب باشید هیچ فشاری در زمان خواب و بیداری به ابروها وارد نشود:

خوابیدن روی صورت و هر نوع فشار وارد کردن به ابروها تا دو هفته پس از کاشت ابرو طبیعی ممنوع هست. تارهای ابروی شما مانند شاخه گیاهی هست که در خاک کاشته شده، اما هنوز ریشه آن محکم نشده هست. تا زمان محکم شدن ریشه‌ها نباید هیچ فشاری به ابروهایتان وارد شود.

4- صورت خود را تا دو هفته پس از کاشت ابرو تهران با آب ولرم بشویید و ضدعفونی کنید:

دو تا پنج روز پس از کاشت ابرو پر تراکم در تهران می‌توانید صورت خود را بشویید. اما دقت کنید که شستن صورت شما باید با توجه به دستورات پزشک صورت گیرد. شستن صورت معمولا با اسپری کردن آرام آب ولرم بر روی ابروها انجام می‌شود. همچنین پس از شستن صورت، از پمادهای آنتی باکتریال که پزشک شما تجویز کرده، استفاده کنید. این کار از عفونت زخم‌ها جلوگیری می‌کند.

شست و شوی صورت پس از کاشت ابرو در تهران

شست و شوی صورت پس از کاشت ابرو در تهران

5- تا یک هفته پس از پیوند ابرو در کلینیک کاشت VIP در هنگام خواب، سر خود را بالاتر از بدن قرار دهید:

گذاشتن دو بالش در زیر سر در زمان خواب باعث می‌شود سر شما بالاتر از بدنتان قرار گیرد. این نکته به حفظ فولیکول‌های کاشته‌شده کمک می‌کند.

6- داروهای تجویزشده در کلینیک کاشت ابرو در تهران را به‌موقع مصرف کنید:

پس از کاشت ابرو طبیعی، داروهای مختلفی مانند محلول‌های شست‌وشو، پمادهای ضد باکتری و داروهای دیگری توسط پزشک شما تجویز می‌شود. مصرف به‌موقع هریک از این داروها در زمان خود، دوره بهبودی شما را کوتاه می‌کند.

7- تا دو هفته پس از کاشت ابرو پر تراکم در تهران الکل و دخانیات مصرف نکنید:

مصرف الکل، سیگار و دیگر مواد مخدر کاشت ابرو تهران را با خطر روبه‌رو می‌سازد. دقت کنید تا دو هفته پس از پیوند ابرو در کلینیک کاشت کاشت ابرو در تهران سراغ هیچ‌یک از این مواد و نوشیدنی‌ها نروید.

8- تا پیش از ترمیم زخم‌ها، سر و صورت خود را در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار ندهید:

نور خورشید دشمن موهای تازه کاشته‌‌شده شما هست. دقت کنید زخم‌های روی سر و ابروی شما نباید در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار گیرند. پس در صورت رفتن به فضای باز از کلاه و عینک آفتابی برای پوشش ابروها و سر خود استفاده کنید.

9- پس از کاشت ابرو پر تراکم در تهران، آن را تقویت کنید:

روش‌های تقویت ابرو را جدی بگیرید. پس از پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران، با راهنمایی پزشک خود از روش‌های تقویت ابرو استفاده کنید تا ابروهای شما ریشه‌های محکم‌تری پیدا کنند. روش تقویت PRP یکی از روش‌هایی هست که ممکن هست توصیه پزشک ما در کلینیک کاشت VIP هم باشد.

10- اصول فرم دادن به ابروها و اصلاح آنها را یاد بگیرید:

تارهای جدید ابروهای شما از موهای سرتان گرفته شده‌اند و سرعت رشد آنها بیشتر از سرعت رشد طبیعی ابروها هست. از ماه چهارم کاشت ابرو تهران این موها رشد می‌کنند و بلند می‌شوند. باید یاد بگیرید چگونه آنها را کوتاه و مرتب کنید و فرم قرارگیری آنها را تنظیم کنید.

11- هیچ داروی جدید را بدون دستور پزشک متخصص پیوند مو مصرف نکنید:

توجه داشته باشید مصرف هر داروی جدیدی می‌تواند باعث اختلال در روند رشد فولیکول‌های موی پیوندی باشد. درکاشت ابرو طبیعی، تا پیش از محکم شدن ریشه‌های مو، مصرف هرگونه داروی جدید را باید با پزشک خود هماهنگ سازید.

12- تغذیه پس از پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران را جدی بگیرید:

خوردن خوراک‌های مقوی، و دارای ویتامین و پروتئین کمک بزرگی به محکم ساختن ریشه‌های مو پس از کاشت ابرو تهران هست. در رژیم خوراکی خود پروتئین، سبزی و میوه‌های تازه و مقوی را بگنجانید و از مصرف فست فود و غذاهای چرب و شور خودداری کنید.

تغذیه پس از کاشت ابرو

تغذیه پس از کاشت ابرو

13- در صورت نیاز از مکمل‌های خوراکی استفاده کنید:

قرص‌های امگا 3، آهن، زینک، ویتامین‌های B و C و برخی از مکمل‌های دیگر نقش مهمی در بهبودی سریع شما و رشد موهای ابرویتان دارند. با دستور پزشک به مصرف آنها بپردازید و دوره بهبودی و دستیابی به نتیجه کاشت ابرو پر تراکم در تهران را کوتاه‌تر کنید.

پرسش‌های متداول:

1- آیا امکان کاشت ابرو پر تراکم در تهران وجود دارد؟
بله، پزشکان و متخصصان ما در کلینیک کاشت VIP پیوند ابروی شما را با بالاترین تراکم ممکن انجام می‌دهند.
2- آیا افزایش تراکم غیراستاندارد در کاشت ابرو طبیعی با عوارضی همراه است؟
بله، در نظر نگرفتن فاصله استاندارد بین پیازهای مو در کاشت ابرو تهران می‌تواند خطرهایی برای پیوند ابرو به وجود بیاورد. خطرهایی مانند ایجاد کیست و جوش‌های چرکی که نتیجه پیوند ابرو را با خطر روبه‌رو می‌کند.
3- آیا امکان طراحی مدل ابرو با توجه به سلیقه و مدل مورد نظر من وجود دارد؟
بله، اما طرح نهایی مدل ابرو بهتر است با توجه به فرم چهره شما باشد و متخصصان کاشت ابرو تهران نیز آن را تایید کنند.
4- آیا پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران می‌تواند جای بخیه، شکستگی و سوختگی را در ابروی من بپوشاند؟
بله، تعداد زیادی از داوطلبان کاشت ابرو طبیعی افرادی هستند که ابروی آنها در حوادث مختلف دچار شکستگی، سوختگی یا بخیه شده است.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو هستید یا خیر ؟

سخن پایانی:

متدهای بسیاری در کلینیک کاشت ابرو در تهران برای پیوند ابروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما بهتر هست بهترین متد برای ترمیم یا پرپشت ساختن ابروهای شما با مشورت پزشکان ما در کلینیک کاشت VIP تعیین شود. یک نکته را هم به خاطر داشته باشید! کاشت ابرو پر تراکم در تهران در کلینیک ما با هر روش پیوند ابرو امکان‌پذیر هست.

قبل و بعد از کاشت ابرو

قبل و بعد از کاشت ابرو

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]