بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران کیست و چطور می‌توانیم به آن مراجعه کنیم؟ این سوالی است که اغلب کسانی که با مشکل بزرگی سینه‌هایشان مواجه هستند و می‌خواهند برای همیشه این مشکل را برطرف کنند مطرح می‌کنند. به‌طورمعمول ژنیکوماستی در مردان در سنین بلوغ شروع می‌شود و چند سال پس‌ از آن می‌توانند شاهد برطرف شدن این مشکل باشند.

اما درصورتی‌که ژنیکوماستی در اثر عدم تعادل هورمون‌ها ایجاد شده باشد یا اینکه چربی اضافی سینه‌ها یا بیماری باعث ژنیکوماستی شده باشد، باید فرد روش درمانی مناسبی را برای برطرف کردن این مشکل پیدا کند.

در نتیجه کسانی که دچار ژنیکوماستی هستند و این موضوع همچنان از دوران بلوغ برایشان باقی‌مانده یا اینکه در سنین جوانی و میانسالی با ژنیکوماستی مواجه شده‌اند، باید بهترین روش برطرف کردن این عمل زیبایی را برای رسیدن به‌ تناسب اندام در نظر داشته باشند. در ادامه فاکتورهایی که می‌توانید برای انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی در نظر داشته باشید توسط کلینیک VIP تهران ارائه‌ شده است.با ما همراه باشید

 

بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران کیست؟

اغلب کسانی که با مشکل بزرگی سینه‌ها یشان مواجه هستند می‌خواهند بدانند بهترین جراح ژنیکوماستی که در تهران فعالیت می‌کند چه کسی است و چه موضوعی باعث شده که نام او به‌ عنوان بهترین جراح معروف شود.

به همین دلیل است که پزشکان زیادی سعی می‌کنند با ارائه خدمات مناسب و افزایش توانایی و تخصص خودشان در زمینه ژنیکوماستی به رتبه اول عمل‌هایی زیبایی در تهران دست پیدا کنند و مراجعین زیادی را به‌عنوان بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران داشته باشند.

بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

 

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

ویژگی‌های بهترین جراح ژنیکوماستی

در ادامه برخی از مهم‌ترین فاکتورهایی که برای انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی باید در نظر داشته باشید را جهت شناخت بیشتر ارائه کرده‌ایم.

 

ویژگی‌های بهترین جراح ژنیکوماستی

ویژگی‌های بهترین جراح ژنیکوماستی

 

1)تحصیلات پزشک متخصص

با توجه به اینکه عمل‌های زیبایی جزء پردرآمدترین مشاغل در بین پزشکان شناخته می‌شود و متقاضیان زیادی برای انجام آن‌ها به کلینیک‌های زیبایی و بیمارستان‌ها مراجعه می‌کنند. احتمالاً اینکه پزشکان عمومی یا غیر متخصص برای انجام این عمل‌های زیبایی حاضر شده باشند و از طریق مختلف متقاضیان را جذب کرده باشند وجود دارد.

با توجه به اینکه این پزشکان تخصص و تجربه کافی و تحصیلات مرتبط در زمینه انجام عمل‌های زیبایی مانند ژنیکوماستی را ندارند، کسانی که نزد آن‌ها جراحی ژنیکوماستی را انجام می‌دهند با عوارض و پیامدهای متعددی مواجه خواهند شد. گاهی مواقع این عوارض جبران‌پذیر نیستند و متقاضی مجبور است تا آخر عمر آن‌ها را تحمل کند.

بنابراین اولین موردی که برای انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران باید به آن توجه داشته باشید، نوع تحصیلات پزشک متخصص و مرتبط بودن آن‌ با انجام عمل‌های زیبایی مخصوصاً ژنیکوماستی است.

با اطمینان از این موضوع می‌توانید متوجه شوید که آیا پزشک می‌تواند شرایط بدنی‌تان را بررسی کرده و عمل ژنیکوماستی را به بهترین نحو برایتان انجام دهد. یا اینکه پزشک دید کافی نسبت به این عمل زیبایی ندارد و بهتر است گزینه دیگری را برای انجام ژنیکوماستی در نظر داشته باشید.

 

2)سابقه فعالیت پزشک متخصص

دومین موضوعی که برای انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران باید به آن توجه داشته باشید، سابقه فعالیت پزشک متخصص است. اگر پزشک چندین سال است در این زمینه فعالیت می‌کند و عمل‌های زیبایی متعددی را انجام داده، تجربه زیادی در زمینه جراحی ژنیکوماستی خواهد داشت. در نتیجه عمل زیبایی که پزشک برای فرد انجام می‌دهد موفق تر خواهد بود و خیال متقاضی از بابت اینکه دوران نقاهت را با موفقیت سپری می‌کند، سینه‌هایش نامتقارن نمی‌شود یا اینکه جای زخم یا اسکار روی ناحیه‌های جراحی باقی نمی‌ماند راحت خواهد بود.

اما در صورتی‌ که پزشک تازه‌کاری را برای انجام این عمل زیبایی در نظر بگیرید احتمال دارد که با عوارض متعدد ناشی از جراحی ژنیکوماستی مواجه شوید و نتوانید این مشکل را به‌راحتی برطرف کنید. در نتیجه حتماً باید سابقه فعالیت پزشک متخصص را برای انجام ژنیکوماستی در نظر داشته باشید.

3) کلینیک محل فعالیت پزشک

با وجود اینکه تبحر و تخصص پزشک بسیار مهم است. اما امکاناتی که کلینیک‌های زیبایی در اختیار پزشکان قرار می‌دهند موجب می‌شود که عملکرد هر پزشک ژنیکوماستی با پزشک دیگر متفاوت باشد؛ بنابراین حتماً اعتبار کلینیک را بررسی کرده و سپس یکی از بهترین پزشکانی که در آن محل حاضر هستند را برای انجام ژنیکوماستی در نظر بگیرید.

 

4) بیمارستان محل عمل

بعضی از پزشکان تنها با بعضی از بیمارستان‌ها برای عمل انجام جراحی ژنیکوماستی قرارداد دارند. در نتیجه ممکن است از امکانات به‌روز و تجهیزات لازم برای انجام عمل زیبایی نتوانند استفاده کنند و نتیجه جراحی ژنیکوماستی برای فرد رضایت‌بخش نباشد.

بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران معمولاً بهترین بیمارستان را برای انجام ژنیکوماستی در نظر می‌گیرد تا بتواند با کمک تجهیزات به‌روز و کادر مجرب بیمارستان بهترین عمل زیبایی را برای متقاضیان انجام دهد. در نتیجه حتماً بیمارستانی که پزشک در آن عمل‌های زیبایی انجام می‌دهد را نیز در نظر داشته باشید.

 

5)رضایت بیماران قبلی

پزشکان متخصص معمولاً برای اینکه رزومه خودشان را قوی نگه دارند، سعی می‌کنند عمل‌های زیبایی را با بهترین کیفیت انجام دهند. اگر پزشکی که انتخاب کرده‌اید، رضایت خاطر مشتریان پیشین خودش را به‌خوبی جلب کرده و نتیجه عمل‌های زیبایی سابق او نشان‌ دهنده تبحر و تخصص پزشک است می‌توانید با خیال راحت جراحی ژنیکوماستی را نزد او انجام دهید.

بنابراین رضایت بیماران قبلی پزشک نیز می‌تواند در انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران مؤثر باشد. برای بررسی نتایج رضایت متقاضیان می‌توانید از گوگل، صفحات پزشکی، صفحات مجازی پزشک و پرس‌وجوهای متفرقه در بیمارستان و یا مطب پزشک و غیره استفاده کنید.با این کار می‌توانید اطلاعات جامع ای در مورد نتایج عمل‌های پزشک کسب کرده و سپس عمل ژنیکوماستی را با اطمینان خاطر نزد او انجام دهید.

 

چرا انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی تهران اهمیت دارد؟

انجام عمل زیبایی ژنیکوماستی برای افرادی که مشکل نامتقارن شدن سینه‌ها یا افزایش چربی سینه‌ها یا حجم سینه‌ها را دارند بسیار مهم است. چون آقایانی که برای انجام این عمل زیبایی اقدام می‌کنند، می‌خواهند اندام خودشان را تغییر داده و به‌ تناسب اندام برسند.

همچنین عوارض ژنیکوماستی و مشکلات و پیامدهای آن‌که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد نیز از جمله مواردی هستند که افرادی که قصد دارند این عمل زیبایی را انجام دهند آن‌ها را مدنظر قرار می‌دهند.  چون هر چقدر پزشک متخصصتان حرفه‌ای‌تر باشد و این عمل زیبایی را در یکی از کلینیک‌های زیبایی حرفه‌ای تهران انجام دهد با عوارض و پیامدهای کمتری پس از ژنیکوماستی مواجه خواهید شد.

دکتر مهدی قلیچ خانی

دکتر مهدی قلیچ خانی

 

عوارض و خطرات جراحی ژنیکوماستی چیست؟

انجام ژنیکوماستی توسط پزشکانی که تخصص کافی در این زمینه ندارند با عوارض زیادی همراه خواهد بود. از جمله خطرات و عوارض که این عمل زیبایی توسط پزشکان غیر متخصص و تازه‌کار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • خطرات بیهوشی
  • خونریزی (هماتوم)و لخته شدن خون
  • عدم تقارن سینه
  • دفرمه شدن شکل سینه
  • ایجاد تغییرات در حس نوک سینه
  • آسیب به ساختارهای عمیق‌ترمانند اعصاب، رگ‌های خونی، ماهیچه‌ها و ریه‌ها

هزینه بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران

به‌طورمعمول بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران دارای تخصص و تجربه زیادی در این زمینه است و در بیمارستان‌ها و کلینیک‌های زیبایی حرفه‌ای عمل ژنیکوماستی را انجام می‌دهد. در نتیجه افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند معمولاً مبالغ بالاتری را برای این عمل زیبایی در نظر می‌گیرند. با این‌ وجود، جهت استعلام هزینه جراح ژنیکوماستی با کلینیک VIP تهران در ارتباط باشید.

چرا کلینیک وی آی پی تهران برای ژنیکوماستی؟

کلینیک زیبایی VIP تهران برای اینکه جراحی ژنیکوماستی به بهترین نحو انجام شود پزشکان حرفه‌ای و با تجربه را برای انجام عمل انتخاب کرده است. همچنین این کلینیک زیبایی عمل ژنیکوماستی را در بهترین بیمارستان‌های تهران و در شرایط استریل کامل به خاطر دارا بودن پروانه وزارت بهداشت انجام می‌دهد، بنابراین با مشکلات رایج مانند عفونت و… پس از عمل مواجه نخواهید شد.

برای انجام عمل‌های زیبایی خودتان با بهترین نتیجه و رضایت تلفن: 09120408890 را به خاطر داشته باشید. تجربه متقاضیان ما، نشان‌دهنده کیفیت بالای عمل‌های زیبایی انجام شده در کلینیک زیبایی VIP تهران است.

سوالات متداول+ جواب

1)هزینه عمل ژنیکوماستی چقدر است؟
هزینه عمل ژنیکوماستی در بیمارستان بقیه الله با سایر بیمارستان ها متفاوت است. بنابراین متقاضیان برای استعلام قیمت پیکرتراشی و ژنیکوماستی باید با پزشک متخصص خودتان مشورت کنند.

 

2)عمل ژنیکوماستی با لیزر چقدر موثر است؟
این عمل زیبایی تنها برای کسانی مناسب است که بزرگی سینه هایشان زیاد نیست.

 

3) جراحی ژنیکوماستی برای چه کسانی مناسب است؟
درمان ژنیکوماستی با جراحی تنها برای کسانی تجویز می شود که کاندیدای مناسبی برای این عمل زیبایی هستند.

 

4) بهترین دکتر پیکر تراشی کیست؟
پزشکان حاضر در کلینیک زیبایی VIP تهران جزء بهترین پزشکان متخصص پیکر تراشی و ژنیکوماستی هستند.

 

سخن پایانی

آقایانی که دچار بزرگی سینه‌های مردانه شده‌اند می‌توانند از ژنیکوماستی برای درمان این مشکل استفاده کنند. اگر پزشک حرفه ای را برای ژنیکوماستی انتخاب کنید می‌توانید سینه هایتان را کوچک کنید، بدون اینکه نگران نامتقارن شدن سینه هایتان و بروز عوارض شدید این عمل زیبایی باشید.در صورتی که تجربه یا سوالی درباره عمل ژنیکوماستی دارید، نظرات خودتان را در بخش کامنت‌ها را با ما در میان بگذارید.

 

آیا شما کاندید مناسب “ژنیکوماستی هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.