کاشت ابرو در تهران درمانی همیشگی برای کسانی است که به‌دلایل مختلف موهای ابروی خود را از دست داده‌اند. چشم‌ها دریچه نگاه شما، و تاثیرگذارترین بخش چهره شما هستند. زیبایی چشم‌ها با داشتن ابروهایی زیبا و پرپشت کامل می‌شود. معیارهای زیبایی در هر دوره‌ای با دوره دیگر متفاوت است. در حال حاضر، در دنیا داشتن ابروهای طبیعی و پرپشت پسندیده است و دیگر ابروهای نازک و باریک طرفدار ندارد. خانم‌ها می‌توانند ابروهای پهن و پرپشت را به هر شکلی که دوست دارند مرتب کنند و در صورت تمایل، آنها را رنگ کنند.
بسیاری از آقایان نیز به‌دلایل مختلف تارهای ابروی خود را از دست داده‌اند. این گروه از مردان نیز داوطلبان خوبی برای پیوند ابرو به شمار می‌روند.

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

[/fusion_text]

کلینیک کاشت ابرو VIP از مشاوره تا پایان مراحل پیوند ابرو و دستیابی شما به ابرویی زیبا و پرپشت در کنار شما خواهد بود.

نتیجه کاشت ابرو در تهران

نتیجه کاشت ابرو در تهران

بهترین داوطلبان کاشت ابرو در تهران چه کسانی هستند؟

اگر شما هم دارای یکی از شرایط زیر هستید، کاشت ابرو تهران برای شما گزینه مناسبی است:
* اگر موهای ابروی خود را برای مدت‌ها و بیش از اندازه برداشته‌اید و باعث شده تا قسمت‌هایی از ابروی شما خالی شود.
* اگر پیش از این اقدام به خال‌کوبی ابرو، هاشور ابرو و موارد مشابه دیگر کرده‌اید و در نتیجه ابروهایتان کم‌پشت شده است.
* اگر از مدادهای ابرو برای پرتر نشان دادن ابروهای خود استفاده کرده‌اید و همین مسئله باعث ریزش موهای ابروی شما شده است.
* اگر ابروی شما در اثر سوختگی، زخم، آکنه، شکستگی و جای بخیه خالی شده است.
* اگر برخی از بیماری‌ها مانند اختلالات هورمونی باعث ریزش موهای ابروی شما شده است، شما هم نیاز به کاشت ابرو در تهران دارید.
* اگر در اثر بیماری‌های پوستی ریزش موی سکه‌ای در ابروهای خود داشته‌اید.
* اگر از ابتدای تولد ابروهای پرپشتی ندارید.
* اگر به هر دلیل دیگری ابروهای شما دچار ریزش شده باشد، شما هم بهتر است به بهترین کلینیک کاشـت ابرو در تهران مراجعه کنید.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

چرا باید به دنبال بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران باشیم؟

همه افراد می‌دانند برای هر نوع درمان پزشکی باید به بهترین پزشک متخصص، و به بهترین کلینیک تخصصی مراجعه کنند. این نکته درباره کاشت ابرو تهران هم دارای اهمیت بسیار است. آنچه قطعی است آن است که بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران به‌دلیل بهره‌مندی از بهترین دکتر متخصص در این زمینه ممتاز شده است.
گذشته از تاثیرات درمان بهترین پزشک برای پیوند ابرو، باید به مشکلاتی اشاره کنیم که در صورت استفاده از فرد غیرمتخصص در پیوند ابرو با آن روبه‌رو خواهید شد. در ادامه مطلب به این موضوع پرداخته‌ایم.

ویژگی‌های منحصر ‌به فرد بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران:

کاشت ابرو تهران در صورتی موفقیت‌آمیز است که به دست پزشکی صورت گیرد که دانش بالایی در زمینه پیوند ابرو داشته باشد. دستیابی به این دانش در صورتی ممکن است که پزشک مورد نظر دوره‌های تخصصی مربوط به پیوند ابرو را گذرانده باشد. آشنایی دکتر با آناتومی صورت و رویش موهای ابرو نیاز دیگر این مهارت است. بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران این دوره‌ها را با موفقیت گذرانده و ابتدا زیر نظر استادان به پیوند ابرو پرداخته است.
از ویژگی‌های منحصربه‌فرد دکتر کاشت ابرو تهران موارد مختلفی است که بهتر است با آنها آشنا باشید:

1- تشخیص درست پزشک:

یکی از مهارت‌های مورد نیاز پزشک پیوند ابرو، توانایی تشخیص او در نیاز به پیوند و همچنین تشخیص تعداد گرافت‌های لازم برای پیوند است. پزشکان ماهری همچون متخصصان کلینیک VIP تهران با اولین نگاه به چهره و ابروی شما، نیاز شما را به پیوند ابرو تشخیص می‌دهند. البته این توانایی در همین جا پایان نمی‌یابد. تعداد تارها یا گرافت‌های مورد نیاز برای ابروی شما نکته بعدی است که دکتر کاشت ابرو در تهران برای شما مشخص خواهد کرد.
مقدار برداشت و تعیین بخشی از سر که باید موها از آن برداشته شوند نیز با نگاهی به موهای شما مشخص می‌شود. در این معاینه، باکیفیت‌ترین و بهترین فولیکول‌های موی شما در سرتان شناسایی می‌شوند تا در روز جراحی از آنها استفاده شود.

کاشت ابرو در تهران توسط متخصصان کاشت ابرو vip

کاشت ابرو در تهران توسط متخصصان کاشت ابرو vip

2- تجربه بالای پزشک در پیوند ابرو:

تجربه نخستین حرف را در هر عمل جراحی می‌زند. کاشت ابرو در تهران هم تنها در صورت تجربه پزشک شما موفقیت‌آمیز خواهد بود. پس پیش از عمل پیوند در هر کلینیکی از این نکته باید اطمینان خاطر پیدا کنید. شما ابتدا باید نمونه‌های کار پیوند ابروی پزشک را دیده باشید. نتیجه بسیاری از پیوندهای ابرو، رشد نامتوازن موهای ابرو است. موهایی که هریک به سمتی رشد می‌کنند.
نتیجه کار بهترین پزشک در کلینیک کاشـت ابرو در تهران، رشد متوازن موهای ابرو است. ابرویی که جهت رشد موهای آن همانند ابروهای طبیعی است. البته این تنها نکته کاشت موفق ابرو نیست. ماندگاری موهای کاشته‌شده نتیجه دیگر کار متخصص پیوند ابروی ما در کلینیک VIP تهران است.
البته یک مسئله دیگر هم در زمینه کاشت موهای ابرو دارای اهمیت بسیار است. کم‌تجربه بودن پزشک در پیوند موهای ابرو باعث می‌شود تا زمان پیوند طولانی شود. طولانی شدن زمان جراحی نیز فولیکول‌های مو را پیر و ناکارآمد می‌سازد، در نتیجه پیوند بسیاری از فولیکول‌ها ناموفق خواهند بود. آسیب نزدن به فولیکول‌های مو در زمان برداشت و کاشت نیز تنها در صورت تخصص و سرعت‌عمل دکتر کاشـت ابرو در تهران امکان‌پذیر است.

3- مشاوره درست و اصولی:

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد دکتر کاشت ابرو در تهران، مشاوره و راهنمایی درست داوطلب پیوند ابرو است. پزشکان ما در کلینیک VIP تهران تنها در صورتی پیوند ابرو را به شما پیشنهاد می‌کنند که نیاز ضروری به آن داشته باشید. در مرحله بعدی مدل ابروی شما مشخص می‌شود و نتیجه واقع‌بینانه‌ای که پس از پیوند در انتظار شما خواهد بود برایتان مجسم می‌شود. پاسخ به پرسش‌ها و ابهامات شما گام بعدی مشاوره است. البته تشریح مشکلات و عوارضی که ممکن است در نتیجه پیوند پدید آید هم برایتان توضیح داده می‌شود.
4- انتخاب روش مناسب کاشت ابرو:
برای کاشت ابرو در تهران باید روش مناسبی انتخاب شود. روش‌های مختلفی برای کاشت ابرو وجود دارد. پزشکان ما در کلینیک VIP روش‌های مختلف را برایتان توضیح داده، انتخاب بهترین روش را به‌عهده شما می‌گذارند.
5- حمایت از داوطلب پیوند ابرو در تمام مراحل:
حمایت جسمی و روانی داوطلب پیوند ابرو وظیفه دیگر پزشکان کلینیک کاشـت ابرو در تهران است. همراهی پزشکان از پیش از پیوند تا پایان پیوند ابرو و دستیابی به نتیجه، ویژگی منحصربه‌فرد بهترین پزشک پیوند ابرو در تهران است.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

مراحل کاشت ابرو در تهران:

پیوند ابرو مراحل مختلفی دارد که بد نیست پیش از اقدام به آن، از این روند آگاه شوید:

مرحله یک: طراحی ابروها:

پس از جلسه مشاوره و اطمینان از اینکه تنها راه پرپشت ساختن ابروی شما پیوند ابرو است، روند جراحی برای شما آغاز می‌گردد. در ابتدا باید ابروی شما طراحی شود. طراحی ابروها گاهی دستی و گاهی نیز رایانه‌ای صورت می‌گیرد. اما در هر دو صورت، شکل نهایی ابرو باید روی صورت شما هم مشخص شود. طراحی ابرو با توجه به دو گزینه مهم صورت می‌گیرد. گزینه نخست سلیقه و پسند شما، و گزینه دیگر طراحی طبیعی‌ترین شکل ابرو برای شما است. طراحی و کاشت ابرو در تهران با توجه به این دو گزینه آغاز می‌شود.

مرحله دو: مشخص کردن بانک موی شما:

در این مرحله، بخشی از پوست سر شما که موهای نازک و مناسب پیوند زدن به ابرو را دارد، انتخاب می‌شود. یکی از روش‌های پرکاربرد پیوند ابرو در کلینیک کاشـت ابرو در تهران، روش FUT است. برای عمل پیوند با این روش، دکتر کاشت ابرو تهران بخشی از پوست سر که بین دو گوش قرار می‌گیرد را انتخاب می‌کند تا موهای پیوندی را از آن بردارد. نکته مهمی در اینجا باید مورد دقت قرار گیرد. بخشی که برای برداشت مو انتخاب می‌شود باید دارای سالم‌ترین فولیکول‌های مو باشد. این مسئله می‌تواند نتیجه پیوند ابرو را تضمین کند.

کاشت ابرو در تهران به روش fut

کاشت ابرو در تهران به روش fut

مرحله سوم: بی‌حسی موضعی:

پزشک کاشت ابرو در تهران این جراحی را با بی‌حسی پوست سر شما آغاز می‌کند. در روش پیوند موی FUT و FUE ابتدا سر شما در قسمت بانک مو بی‌حس می‌شود و پس از آن نوبت بی‌حسی ابروها می‌رسد.

مرحله چهارم: برداشت و آماده‌سازی گرافت‌های مو:

در روش پیوند ابروی FUT، بخشی از بافت رویی پوست سر شما، همراه با فولیکول‌های مو برداشته می‌شود و جای آن بخیه می‌خورد. اکنون پزشکان ما در کلینیک VIP تهران وارد مرحله آماده‌سازی فولیکول‌های مو می‌شوند. فولیکول‌های مو با دقت بسیار از بافت پوست سر جدا شده، تک‌تک آنها برای پیوند آماده می‌شوند.
در روش پیوند موی FIT یا FUE فولیکول‌های مو به صورت تکی و جداگانه از بخش‌های مختلف سر جدا می‌شوند. پزشکان برای این کار از وسایل ریز و بسیار ظریفی استفاده می‌کنند تا اثر زخمی بر روی پوست سر شما به جا نگذارند. پیازهای موی جداشده با این روش نیز وارد مرحله آماده‌سازی می‌شوند.

مرحله پنجم: کاشت موها:

اکنون باید کاشت موهای برداشت‌شده یک‌به‌یک در ابروی شما صورت بگیرد. پیازهای سالمی که با هرکدام از این روش‌ها برداشت شده‌اند، اکنون دانه ‌به دانه در ابروی شما کاشته می‌شوند. البته دکتر کاشت ابرو در تهران پیوند هر تار مو را به‌صورتی انجام می‌دهد که زاویه آن دقیقا مطابق با جهت رویش موی ابروهای شما باشد.
برای این کار پزشک ابتدا با تیغ‌های بسیار ظریف برش‌هایی در ابروی شما پدید می‌آورد و پس از آن پیاز مو را داخل هرکدام از این برش‌ها قرار می‌دهد. شما در روند این جراحی به هوش هستید. در پایان، دکتر کاشت ابرو تهران نتیجه پیوند را در آینه به شما نشان می‌دهد تا از رضایت خاطر شما مطمئن شود.
مرحله پنجم: دستیابی به نتیجه پیوند ابرو و عوارض آن:
پس از جراحی، فرم ابرو مشخص می‌شود. جراحی شما در کلینیک کاشـت ابرو در تهران عوارضی هم دارد. پیامدهایی مانند پوسته‌های ریز و درشت، قرمز شدن پوست دوروبر محل کاشت، تورم و کبودی که تا دو سه روز آینده برطرف می‌شوند. اما نتیجه پیوند ابرو چند ماه طول می‌کشد تا خود را نشان دهد. ابتدا موهای کاشته‌شده دچار ریزش می‌شوند، اما پس از دو سه ماه دوباره رشد می‌کنند. پس از حدود سه تا چهار ماه نتیجه نهایی کاشت ابرو مشخص می‌شود.

مراقبت‌های پس از کاشت ابرو در تهران:

ابروی شما پس از پیوند در کلینیک کاشت ابرو در تهران پانسمان می‌شود. این پانسمان به‌طور معمول دو روز باید بر روی ابروهای شما باقی بماند. البته بر اساس دستور پزشک، پانسمان باید به‌صورت مرتب عوض شود و ابرو تمیز نگه داشته شود. شست‌وشوی ابروها نیز باید با توجه به توصیه پزشک انجام شود.
داروهایی به‌وسیله پزشکان ما در مرکز کاشت ابرو VIP برای شما تجویز می‌شود که باید آنها را مصرف کنید. از نمونه این داروها اسپری‌هایی است که برای زدن بر روی ابروها استفاده می‌شوند. در این زمان لخته‌ها و پوسته‌هایی روی بافت ابرو وجود دارند که نباید آنها را دست‌کاری کنید. این دلمه‌ها به‌زودی از بافت پوست شما جدا می‌شوند و می‌ریزند.

عوارض کاشت ابرو در تهران:

قرمزی، تورم، التهاب، خارش و کبودی از پیامدهای طبیعی پیوند ابرو است. این عوارض نیز تا چند روز بعد از جراحی برطرف می‌شوند و شما به حال عادی بازمی‌گردید. البته زخم شما در بخش بانک مو در روش پیوند موی FUT دیرتر بهبود پیدا می‌کند.
تاثیرات و نتایج حاصل از کاشت ابرو در تهران به دست بهترین متخصص:
سپردن کاشت ابرو تهران به دست بهترین متخصص در کلینک VIP نتایج مختلفی برای شما به دنبال دارد:

1- پیوند موهای ابرو در جهت درست:

یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی که دکتر کاشت ابرو در تهران از آن بهره می‌برد، پیوند موهای ابرو در جهت درست آن است. اگر کاشت موهای ابرو در جهتی غیر از جهت رویش مو انجام شود و پیوند مو به شکل درست صورت نگیرد، موی ابروی شما رشد خواهد کرد. اما نکته مهم این است که رشد مو در جهت اشتباه خواهد بود. یعنی به جای اینکه موی ابروی شما از سمت بینی به سمت گوش رشد کند، به سمت بیرون، بالا یا بینی قرار خواهد گرفت. به عبارتی، کاشـت ابرو در تهران باید در جهت خواب ابروی شما باشد.

2- تراکم خوب موهای ابرو:

دومین نتیجه کاشت ابرو تهران به‌وسیله بهترین پزشک کلینیک ما، تراکم خوب موهای ابروی شما است. همه کسانی که برای پیوند ابرو اقدام می‌کنند، تمایل دارند دارای ابروهایی با تراکم بالا شوند. دستیابی به ابروهای پرپشت در کلینیک VIP تهران کاری آسان است.

3- کاشت ابرو بدون هیچ‌گونه خطر و آسیب‌های جانبی:

هیچ عمل جراحی بدون خطر و آسیب نیست. مهارت و تجربه پزشکان باعث می‌شود تا شما از کوچک‌ترین و بزرگ‌ترین عمل‌های جراحی بدون خطر گذر کنید. کاشت ابرو تهران نیز ممکن است با پیامدها و خطرهایی همراه باشد. اما تجربه و مهارت پزشکان کاشت ابرو در تهران این جراحی‌ها را برای شما بی‌خطر و موفق می‌سازد.

4- طراحی بهترین مدل برای ابرو:

پزشکان باتجربه و متخصص کلینیک کاشت ابرو در تهران ابروی شما را با توجه به دو گزینه مهم طراحی می‌کنند. نخستین گزینه سلیقه و خواست شما است. اما نکته دیگری هم در این میان دارای اهمیت است. هماهنگی ابروی طراحی‌شده با چهره شما نیز از موارد مهم برای پزشکان ما در کلینیک VIP است.

هماهنگی چهره با کاش ابرو در کلینیک Vip

هماهنگی چهره با کاش ابرو در کلینیک Vip

5- طبیعی بودن ابرو:

شما از پول و وقت خود هزینه نمی‌کنید تا ابرویی غیرطبیعی داشته باشید. همه زمان و هزینه‌ای که شما و دکتر کاشت مو در تهران صرف می‌کنید در راستای این هدف است که ابروی شما طبیعی باشد. پزشکان ما هم این خواسته طبیعی را برای شما جامه عمل می‌پوشانند.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

نتیجه بی‌توجهی به انتخاب بهترین متخصص کاشت ابرو در تهران:

انتخاب فرد غیرمتخصص برای پیوند ابرو ممکن است شما را با چند مشکل مهم روبه‌رو سازد:

1- آسیب به بانک مو:

نخستین مشکلی که فرد غیرمتخصص به شما خواهد زد، آسیب به بانک موی شما است. در روند پیوند ابرو، نوار باریکی از موهای پشت سر شما برداشته خواهد شد. البته روی این بخش را موهای دوروبر می‌پوشاند. اما این نوار مو دیگر جایگزین نخواهد شد. بهترین دکتر کاشـت ابرو در تهران این موها را به ابروی شما پیوند می‌زند و این پیوند تا آخر زندگی شما دوام می‌آورد. اما در صورتی که پیوند ابروی خود را به فرد ناوارد بسپارید، ضرری که متوجه شما خواهد شد، از دست دادن این بخش از موهایتان، بدون دستیابی به نتیجه است.

2- پیوند نادرست موها در ابرو:

دومین آسیبی که انتخاب نادرست پزشک پیوند ابرو برای شما به بار خواهد آورد، کاشت موها در عمق و زاویه نامناسب است. در نتیجه کاشت نادرست موها در ابروی شما، چند مشکل متفاوت اتفاق می‌افتد. نخستین مشکل رشد موها در جهت مخالف جهت اصلی رویش موهای شما است که پیش‌تر به آن اشاره شد. این مسئله جلوه نازیبایی به ابروی شما می‌دهد. دست نیافتن به نتیجه و رشد نکردن موهای کاشته‌شده نتیجه دیگر پیوند غیراصولی ابروی شما است.

3- آسیب به فولیکول‌های مو:

در صورت نداشتن سرعت در کاشت ابرو تهران، فولیکول‌های مو آسیب می‌بینند و شما نتیجه‌ای از این جراحی نخواهید گرفت.

4- ماندگار نشدن کاشت ابرو:

نتیجه دیگر مراجعه به فرد غیرمتخصص کاشت ابرو در تهران، رشد نکردن موهای کاشته‌شده است. گاهی نیز مدتی پس از کاشت، موهای پیوندشده می‌ریزند و ابروی شما به حالت پیشین خود بازمی‌گردد.

5- عفونت ابرو:

عفونت نیز یکی از پیامدهای پیوند ابرو در شرایط نادرست و به دست افراد ناوارد است. این مسئله نتیجه پیوند را هم با خطر روبه‌رو خواهد کرد.

6- تقارن نداشتن ابروها:

ابروهای لنگه‌به‌لنگه پیامد دیگر کاشتن ابرو به‌وسیله افراد غیرمتخصص است.

7- باقی ماندن اثر زخم‌ها در سر و صورت شما:

هرگونه برداشت و کاشت مو، در صورتی که به دست پزشک متخصص انجام نشود، ممکن است جای زخمی بر روی سر و صورت شما باقی بگذارد. جای زخمی که هیچ‌گاه از بین نرود.

8- رشد نکردن موهای کاشته‌شده:

یکی دیگر از پیامدهای پیوند مو به دست افراد ناوارد، رشد نکردن پیازهای موی کاشته‌شده است. این مسئله به‌معنای نتیجه نگرفتن از جراحی است.
تنها راه گریز از این مشکلات، سپردن درمان خود به بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران و در کلینیک VIP است.

ارائه مشاوره و راهنمایی رایگان در زمینه کاشت ابرو در تهران:

پیش از هرگونه تصمیمی برای پیوند ابرو، بهتر است با مشاوران ما در کلینیک VIP گفت‌وگو کنید. مشاوره رایگان شما در بهترین کلینیک کاشـت ابرو در تهران، در مرحله اول نیاز شما به پیوند ابرو را مشخص می‌کند. برخی ممکن است در اثر وسواس تصمیم به پیوند ابرو بگیرند، اما راه درمان ساده‌تری نیز پیش روی آنها باشد. برای مثال زمانی که ریزش موها کم و محدود باشد، ممکن است شما بتوانید با تقویت ابرو، مشکل را برطرف سازید.
اما در صورتی که ابروی شما نیاز ضروری به پیوند داشته باشد، بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران در کلینیک VIP این نکته را برای شما روشن خواهد کرد. در این صورت می‌توانید با خیال راحت برای پیوند ابرو اقدام کنید. پس از این مرحله، متخصصان ما ابروی مورد علاقه‌تان را برای شما طراحی می‌کنند و تاثیر آن را در چهره شما برایتان به نمایش می‌گذارند.

مشاوره تخصصی کاشت ابرو در کلینیک vip

مشاوره تخصصی کاشت ابرو در کلینیک vip

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران:

برای گرفتن بهترین نتیجه از عمل پیوند ابرو باید بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران را انتخاب کنید. بهترین کلینیک‌ها دارای ویژگی‌هایی هستند که توجه به آنها شما را از ضرر و زیان جسمی و مالی دور نگه می‌دارد. کلینیک کاشت مو و ابرو VIP در تهران با داشتن چند ویژگی مهم از بهترین مراکز کاشت مو و ابرو در تهران به شمار می‌رود:
* پیوند ابرو یکی از تخصص‌های پزشکان این کلینیک است. سال‌ها تجربۀ پزشکان ما این جراحی را به درمانی روزمره در این کلینیک تبدیل ساخته است.
* دید هنری یکی از ویژگی‌های پزشکان ما در کاشت ابرو به حساب می‌آید تا طراحی ابرو را به بهترین شکل و هماهنگ با ویژگی‌های صورت شما انجام دهند.
* کلینیک پیوند ابرو VIP دارای همه مجوزهای مورد نیاز برای فعالیت است و پزشکان این کلینیک از بهترین متخصصان پیوند ابرو در کشور به شمار می‌روند.
* مهارت در روش‌های مختلف کاشت ابرو یکی دیگر از ویژگی‌های یک کلینیک برتر و پزشکان متخصص کاشت ابرو است.

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران

دکتر کاشت ابرو در تهران ابروهای پرپشت دوره نوجوانی را به شما بازمی‌گرداند. همان‌طور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت در هر عمل جراحی، پزشک جراح آن عمل است. متخصصان کاشت ابرو نیز از اصلی‌ترین عوامل پیوند موفق ابروی شما هستند. البته موفقیت در جراحی کاشت ابرو به عوامل دیگری نیز بستگی دارد که در هر عمل جراحی مطرح هستند. مواردی مانند تجهیزات کلینیک و رعایت استانداردهای پزشکی هم از گزینه‌های موثر دیگر در یک جراحی موفق به شمار می‌روند.

با کلینیک کاشت VIP در نگاهی به نتایج ایدئال پیوند ابرو به دست بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران همراه باشید.

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران کیست؟

کاشت ابرو نوعی عمل جراحی است که در روش معمول و پرکاربرد آن، یعنی روش FUT با برش بخشی از بافت پوست سر و بخیه زدن آن همراه است. هر عمل جراحی کوچک و بزرگ، اگر در شرایط استاندارد و به دست جراحان زبردست صورت گیرد، می‌تواند عمل موفقی باشد. اما کوچک‌ترین جراحی‌ها به دست افراد ناوارد منجر به عوارض تلخ و ناخواسته می‌گردد. کمترین پیامد تخصص نداشتن دکتر پیوند ابرو، بی‌نتیجه بودن کاشت ابرو است.

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران باید ویژگی‌های مختلفی داشته باشد که در ادامه به برخی از آنها پرداخته‌ایم.

کاشت ابرو به روش fut در تهران

کاشت ابرو به روش fut در تهران

ویژگی‌های منحصربه‌فرد بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران:

ارائه مشاوره به‌وسیله بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران:

در گام نخست، بهترین پزشک کلینیک کاشت ابرو در تهران، مشاور خوبی برای شما است. دکتر کاشت ابرو تهران با دیدن مقدار ریزش ابروهای شما، نیاز شما را به کاشت ابرو مشخص می‌کند. اگر به تشخیص پزشک شما نیاز به پیوند ابرو داشته باشید، وارد مرحله طراحی و کاشت ابرو می‌شوید. در مرحله مشاوره، دکتر کاشت ابرو در تهران روند پیوند ابرو را برای شما توضیح می‌دهد و مشکلات و عوارض جراحی را نیز برایتان بازگو می‌کند.

در همین جلسه، پزشک کاشت ابرو تهران در کلینیک کاشت VIP از شما درباره توقع و انتظارتان از نتیجه این پیوند سوال می‌کند. این نشست بهترین زمان برای مطرح کردن خواسته‌های شما است. شما در این جلسه از انتظارات خود با پزشک صحبت کنید تا نمای واقعی پیوند ابرو به‌صورت کامل برایتان مشخص شود. مدل ابروی مورد نظرتان را نیز تعیین کنید تا دکتر کاشت ابرو در تهران درصد موفقیت در دستیابی به آن را برای شما مشخص کند.

مهارت و دقت بالای بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران:

مشاوره درست تنها ویژگی بهترین دکتر کاشت ابرو نیست. آنجا که نوبت به عمل می‌رسد، مهارت و دقت پزشک ضامن موفقیت جراحی پیوند ابرو است. در جراحی‌های کاشت مو و ابرو، پزشک باید در چند مورد مختلف مهارت و تجربه داشته باشد:

* نخستین نکته‌ای که ضامن موفقیت این جراحی است، مهارت دکتر کاشت ابرو در تهران در برداشت موفقیت‌آمیز فولیکول‌های مو از بانک موی شما است. هرگونه آسیب به پیازهای ظریف مو در زمان برداشت آنها را ناکارآمد می‌سازد. در واقع نداشتن تخصص و تجربه ضرر دوجانبه‌ای برای شما به همراه خواهد داشت. نخستین ضرر از دست رفتن بخشی از فولیکول‌های موی سر شما، و دومین ضرر، بی‌نتیجه بودن پیوند ابروی شما است.

* پس از برداشت، نوبت پیوند فولیکول‌ها به ابروی شما می‌رسد. روند برداشت و کاشت فولیکول‌ها در صورتی موفقیت‌آمیز است که فولیکول‌ها سالم برداشته و سالم کاشته شوند. این کار هم با سرعت بالا انجام گیرد که پیازهای مو در این فاصله زمانی از بین نروند. مهارت بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران و سرعت عمل او در روند برداشت و کاشت پیازهای مو مهم‌ترین عامل موفقیت این عمل جراحی است.

از مهم‌ترین دلایل موفقیت کلینیک کاشت ابرو در تهران یا کلینیک کاشت VIP بهره بردن از پزشکانی متخصص و با مهارت و تجربه بالا در پیوند ابرو است.

 توانایی تشخیص و پیش‌بینی دکتر کاشت ابرو تهران

پزشکان متخصص پیوند مو با نگاهی به ابروهای شما، تعداد پیازهای مورد نیاز مو برای پر کردن ابروها را تشخیص می‌دهند. زمان جراحی و هزینه جراحی پیوند ابرو بستگی به مقدار ریزش ابروی شما و نیاز به تعداد کمتر یا بیشتر پیازهای مو دارد.

در زمینه تشخیص مسئله دیگری نیز مطرح می‌شود. در روش پیوند موی FUT باید نواری باریک از بافت پوست سر شما جدا شود و فولیکول‌های آن به ابرویتان پیوند زده شود. بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران با بررسی موهای سر شما، بهترین نقطه را برای این منظور انتخاب می‌کند. انتخاب بهترین فولیکول‌های مو تضمین‌کننده نتیجه پیوند است.

در روش‌های دیگر کاشت ابرو، پیازهای مو به‌صورت دانه‌دانه از پوست سر یا بخش‌های دیگر بدن برداشته شده، در ابروی شما کاشته می‌شوند. در این روش‌ها هم تشخیص بهترین موها برای برداشت یکی از عوامل موفقیت در جراحی است. پزشک ماهر کاشت ابرو تهران با نگاهی دقیق به ابرو و موهای سر شما، پیوندی موفقیت‌آمیز برایتان رقم می‌زند.

انتخاب روش مناسب کاشت ابرو تهران:

دو متد اصلی در پیوند مو و ابرو وجود دارد. یکی از این دو متد که معمول‌تر است، روش FUT است. پیوند مو به‌روش FUT در کلینیک کاشت ابرو در تهران با برداشتن بخش کوچکی از بافت پوست سر شما آغاز می‌شود. پس از آن سر شما بخیه شده، فولیکول‌های مو از بافت پوست سر جدا شده، به ابروی شما پیوند زده می‌شوند.

متد دیگر پیوند مو و ابرو جداسازی یک‌به‌یک پیازهای مو از بخش‌های مختلف سر یا بدن، و پیوند زدن آنها به ابروی شما است. دکتر کاشت ابرو تهران در کلینیک VIP با توجه به ملاحظات پزشکی و همچنین با در نظر گرفتن خواسته شما بهترین متد پیوند را برایتان مشخص می‌کند.

آیا کاشت ابرو به رشد خود ادامه می دهد؟

از آنجایی که موهای اهدایی که به ابرو پیوند می‌شوند از پوست سر هستند، رشد مو ثابت می‌ماند و تا کل موهای سر شما رشد می‌کند. بنابراین، موهای کاشته شده ابرو باید به صورت دوره ای (معمولاً یک بار در ماه) کوتاه شوند. این برای کاشت ابرو در تهران کاملاً استاندارد است و پس از مدتی موهای کاشته شده می توانند تنظیم شوند و ممکن است دیگر نیازی به کوتاه کردن نباشند.

کاشت ابرو در تهران با میکروبلیدینگ چه تفاوتی دارد؟

هم کاشت ابرو در تهران و هم میکروبلیدینگ روش‌های زیبایی هستند که ابروهای شما را پرتر نشان می‌دهند. میکروبلیدینگ نوعی خالکوبی آرایشی نیمه دائمی است که می تواند چند سال دوام بیاورد. کاشت ابرو یک عمل جراحی زیبایی برای انتقال فولیکول های مو از پوست سر به سمت ابروهای شما است.

یادداشتی از کلینیک vip

ابروها بخش مهمی از ظاهر صورت شما هستند و برخی افراد اگر می خواهند ابروهای پرتر داشته باشند، کاشت ابرو را انتخاب می کنند. در حالی که آرایش به پر کردن ابروهای شما کمک می کند تا ظاهر دلخواه خود را به دست آورید، ممکن است برای به دست آوردن ظاهر مطلوب خود یک راه حل دائمی بخواهید. اگر به کاشت ابرو علاقه دارید، برای مشاوره با یک جراح پلاستیک متخصص در این روش صحبت کنید.

پشتیبانی و حمایت از داوطلب کاشت ابرو در همه مراحل پیوند:

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران شما را از زمان مشاوره تا چند ماه پس از پیوند ابرو، و همچنین تا زمان دستیابی به نتیجه همراهی می‌کند. کاشت ابرو در کلینیک کاشت VIP با در نظر گرفتن همه ملاحظات در راستای دستیابی به بهترین نتیجه صورت می‌گیرد. پس از پیوند ابرو، دکتر کاشت ابرو تهران نکته‌های مراقبتی را برای شما بیان می‌کند تا دوران بهبودی را به‌خوبی پشت سر بگذارید.

اما اینجا پایان کار شما با دکتر کاشت ابرو در تهران نیست. پزشکان ما در این کلینیک همراه شما هستند تا در زمان ریزش موهای ابرو دچار نگرانی نشوید. همچنین در ماه‌های آینده با رویش دوباره موها بهترین نتیجه را از کاشت ابرو بگیرید. این روند حدود شش ماه به درازا می‌کشد و در طول این زمان، پزشکان ما همراه و پشتیبان شما هستند.

نتیجه پیوند ابرو به‌وسیله بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران:

سپردن جراحی پیوند ابرو به دست بهترین دکتر کاشت ابرو تهران نتیجه‌های مختلفی برای شما در پیش دارد:

1- انتخاب بهترین روش پیوند ابرو:

دکتر کاشت ابرو تهران با معاینه و بررسی ابرو و بانک موی شما، بهترین متد کاشت ابرو را به شما معرفی می‌کند. انتخاب بهترین روش کاشت ابرو اولین قدم برای موفقیت در این راه است.

2- پیوند ابروی موفق:

همه تلاش پزشکان ما در کلینیک کاشت VIP، دستیابی به نتیجه موفق پیوند ابرو است. با انتخاب بهترین پزشک و بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران، دستیابی به این هدف برای شما بسیار آسان است.

3- دستیابی به ابرویی طبیعی:

تتو کردن، کشیدن مداد در ابرو و ریمل ابرو نمی‌تواند نشانگر ابروهای طبیعی باشد. از بهترین نتیجه‌های پیوند ابرو به دست بهترین دکتر کاشت ابرو، داشتن ابرویی طبیعی است. ابرویی که می‌توانید آن را به مدل‌های مختلف اصلاح کنید و همچون دوران پیش از ریزش ابرو با اعتمادبه‌نفس با مردم معاشرت کنید.

4- دستیابی به تراکم ایدئال:

پرپشت ساختن ابرو بالاترین خواسته داوطلبان پیوند ابرو است و همه تلاش پزشکان ما در کلینیک کاشت VIP در راستای دستیابی به این هدف است. نتیجه کار جراحان زبردست این مرکز درمانی ابروهایی با تراکم بالا است که با خیال راحت بتوانید آنها را مرتب و اصلاح کنید.

5- دستیابی به ابروی پرپشت و پهن، بدون داشتن عوارض:

سپری کردن آسان جراحی، دوره بهبودی سریع و رشد موفق موهای پیوندشده یکی دیگر از نتیجه‌های مراجعه به بهترین پزشک کاشت ابرو تهران است. هرگونه رعایت نکردن اصول جراحی و بهداشتی می‌تواند عوارض مختلفی برای داوطلب پیوند ابرو در پیش داشته باشد. انتخاب هوشمندانه دکتر کاشت ابرو در تهران شما را از همه پیامدهای ناخواسته این عمل جراحی دور نگه می‌دارد.

6- داشتن ابرویی با مدل دل‌خواه:

از دیگر برتری‌های سپردن پیوند ابروی خود به دکتر کاشت ابرو تهران این است که مدل ابرویتان را خودتان انتخاب می‌کنید. بعضی‌ها دوست دارند ابروهایی پهن داشته باشند و برخی نیز خواستار ابرو با مدل خاصی هستند. با کاشت ابرو در کلینیک کاشت VIP دستیابی به خواسته‌های شما آسان و قطعی است.

7- زاویه درست کاشت موهای ابرو:

شاید شما هم افرادی را با ابروی کاشته‌شده دیده باشید که جهت هرکدام از موهای ابروی آنها به سمت مختلفی رفته است. در واقع زاویه درست قرارگیری و کاشت موها در پیوند ابروی آنها رعایت نشده است. پیوند ابرویی در کلینیک کاشت ابرو در تهران موفق است که زاویه کاشت موها به‌صورت دقیق رعایت شده باشد. جهت خواب موهای ابرو در بخش‌های مختلف آن با یکدیگر فرق می‌کند. بهترین دکتر کاشت ابرو هر فولیکول مو را با رعایت زاویه و جهت رویش آن، و مطابقت با خواب طبیعی ابروی شما پیوند می‌زند.

چرا کاشت ابرو در تهران جواب می دهد؟

تکنیک کاشت ابرو در تهران شبیه هنرمندانه و ماندگاری کاشت مو است. روش سریع و موثر تنها دو تا سه ساعت طول می کشد. این تکنیک شامل برداشتن مقدار کمی از مو از ناحیه اهداکننده دائمی و پیوند آنها به ناحیه ابرو است. تکنیک پیشرفته کاشت مو واحد فولیکولی که برای این روش استفاده می‌شود، طبیعی به نظر می‌رسد و با ترکیب شدن موهای پیوند شده با ابروی موجود، عملاً غیرقابل تشخیص است. این یک روش بسیار هنرمندانه است که در آن یک ابرو به صورت جداگانه برای شما بر اساس نوع صورت، ویژگی‌های شما و آنچه که شخصاً می‌خواهید به دست آورید، طراحی می‌شود

چهار مرحله کاشت ابرو د تهران

از آنجایی که کاشت ابرو در تهران فقط به مقدار متوسط ​​200-300 گرافت نیاز دارد، این عمل معمولاً حدود 2-3 ساعت طول می کشد. اینها سه مرحله ای است که در آن روز اتفاق می افتد و همچنین یک مرحله پیگیری در روز بعد از عمل.

 • مشاوره : طراحی ابرو در معاینه فیزیکی مشخص می شود. در طول این مرحله، پزشک با در نظر گرفتن ویژگی های صورت و نیازهای فردی بیمار، برنامه عملیاتی را تدوین می کند. پزشک هم ناحیه گیرنده و هم موهای ناحیه اهدا کننده را ارزیابی می کند.
 • استخراج پیوندها: این مرحله اول خود عملیات است. برداشت پیوند اهداکننده با روش تراشیده نشده امکان پذیر است که عموماً برای افراد دارای موهای بلند اعمال می شود. تعداد اندک گرافت های مورد نیاز نیز باعث می شود که این روش به راحتی انجام شود. برداشت گرافت ها با استفاده از روش تراشیده نشده فقط به یک ناحیه کوچک در پشت سر نیاز دارد تا تراشیده شود. (بنابراین، قسمت “تراشیده نشده” این اصطلاح به این واقعیت اشاره دارد که بقیه موهای شما نقطه ریز تراشیده شده را می پوشانند. ناحیه تراشیده شده که در آن گرافت ها کشیده می شوند برای افراد دیگر قابل مشاهده نخواهد بود.) هنگام کشیدن مو. فولیکول‌ها، فقط موهای منفرد برداشت می‌شوند، در حالی که سایر روش‌های پیوند DHI، پیوندهایی با ساقه‌های موی متعدد را در اولویت قرار می‌دهند. برای ابروها، تنها موهای تکی می توانند ظاهر زیبایی شناسی طبیعی داشته باشند.
 • پیوند شروع می شود : در مرحله بعد، ناحیه گیرنده (ابروها) نیز به صورت موضعی بی حس می شود. با استفاده از قلم کاشت DHI/Choi، فولیکول های مو با در نظر گرفتن زاویه و جهت دقیق رشد مو کاشته می شوند. باز هم، این فرآیند برای دستیابی به ظاهری زیبا از اهمیت بالایی برخوردار است.
 • ریکاوری/پیگیری : در روز بعد از عمل، یک پانسمان برای اطمینان از اینکه فولیکول های مو به اندازه کافی به بافت پوست چسبیده شده اند و همچنین برای جلوگیری از بروز هرگونه عارضه پزشکی دیگر اعمال می شود. ما به شما در مورد نحوه مراقبت صحیح از موهای تازه کاشته شده توصیه می کنیم و یک جدول زمانی برای هر عادت یا رفتاری که باید در هفته ها یا ماه های بعد نظارت کنید ارائه می دهیم. (مانند پرهیز از تابش مستقیم نور خورشید به ناحیه به مدت دو ماه و از اصلاح یا اصطکاک شدید در ماه اول خودداری کنید.)

کاشت ابرو برای آقایان به‌وسیله دکتر کاشت ابرو در تهران:

برخی از مردم فکر می‌کنند پیوند ابرو فقط خاص خانم‌ها است، اما در بین آقایان هم ریزش ابرو دیده می‌شود. ریزش ابرو در بین مردان دلایل گوناگونی دارد که یکی از مهم‌ترین آنها بیماری‌های مختلف است. البته این نکته را هم باید درباره آقایان در نظر داشته باشید که آنها بیشتر از زنان در معرض آسیب‌های فیزیکی، تصادف و حادثه‌های دیگر قرار می‌گیرند. هریک از این حوادث ممکن است باعث شکستگی و آسیب به ابروهای مردان شود.

از آنجا که کارکرد ابروها در بین خانم‌ها و آقایان مانند هم است، آقایان هم در موارد بسیاری نیاز به پیوند ابرو پیدا می‌کنند. پیوند موفق ابروی آقایان هم با سپردن آن به دست بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران، به آسانی قابل دستیابی است.

دلایل ریزش ابرو در آقایان چیست؟

دلایل بسیاری برای ریزش ابروی آقایان وجود دارد که برخی از آنها به این شرح هستند:

* بیماری‌های مربوط به تیروئید.

* بیماری‌های خودایمنی مانند آلوپسی آره‌آتا.

* کمبود مواد مغذی مانند ویتامین‌ها، پروتئین‌ها و مواد معدنی.

* حادثه‌های مختلف مانند سوختگی و شکستگی ابرو.

* بالا رفتن سن.

* شیمی‌درمانی و برخی از درمان‌های دیگر.

* استرس.

آیا آقایان هم باید اقدام به کاشت ابرو کنند؟

روال آرایش و پیرایش چهره و ابرو در جامعه ما برای خانم‌ها و آقایان متفاوت است. برای مثال اگر خانمی موهای ابروی خود را از دست داشته باشد، می‌تواند آن را با مداد ابرو بپوشاند. همچنین بهره بردن از روش‌های خالکوبی ابرو مانند تتو، میکروبلیدینگ و هاشور ابرو هم در بین خانم‌ها بسیار معمول است.

در مقابل، استفاده از این ابزار برای پرتر نشان دادن ابرو برای آقایان معمول نیست. در واقع می‌توانیم بگوییم بهترین راه برای ترمیم ابروی آقایان، پیوند ابرو به‌وسیله دکتر کاشت ابرو در تهران است. با پیوند ابرو، آقایان ابروهایی طبیعی و مردانه پیدا می‌کنند که چهره آنها را به روال پیش از ریزش ابروها بازمی‌گرداند.

بعد از کاشت ابرو در تهران

نواحی گیرنده باز می‌مانند در حالی که پانسمان به مدت 2 روز پس از جراحی در مناطق اهداکننده اعمال می‌شود. ATP لیپوزومی در نرمال سالین (نسبت 1:10) به صورت اسپری هر 2 تا 3 ساعت داده می شود. کبودی و تورم ممکن است تا چند روز ادامه داشته باشد. آنتی بیوتیک ها، مسکن ها و استروئیدهای خوراکی نیز برای 3 تا 5 روز اولیه تجویز می شوند.

بیمار می تواند از روز بعد بعد از عمل روی ناحیه اطراف چشم و بعد از ریختن تمام پوسته ها در ناحیه ابرو آرایش کند. شستشوی مو 3 روز پس از جراحی، یعنی پس از برداشتن پانسمان مجاز است. سپس یک لوسیون یا پاک کننده مناسب توسط پزشک برای شستشوی صورت و ابرو تجویز می شود.

تقریباً تمام کاشت ابرو به دلیل آناژن افلوویوم می ریزد. رشد مجدد مو از 3 تا 4 ماهگی شروع می شود. 4 تا 6 ماه پس از جراحی، رشد ابرو افزایش می یابد که منجر به افزایش تراکم می شود. به بیماران توصیه می شود از هفته سوم به بعد از ژل مو استفاده کنند تا موهای نادرست را رام کنند. قبل از 9 ماه پیوند هیچ جلسه لمسی انجام نمی شود.

بهتر است در چند هفته اول پس از کاشت ابرو در تهران خود را در معرض نور خورشید قرار ندهید و از فعالیت هایی که منجر به تعریق صورت و ابروها می شود خودداری کنید

بهبودی برای کاشت ابرو در تهران چگونه است؟

دوره نقاهت برای کاشت ابرو در تهران نسبتا سریع است. در چند روز اول متوجه پوسته شدن اطراف ابرو خواهید شد. مهم است که در این سایت ها انتخاب نکنید. تا 3 هفته پس از جراحی باید از انجام تمرینات بدنی خودداری شود. در صورت مشاهده هرگونه خونریزی، تورم یا چرک در محل با جراح خود تماس بگیرید. مشاهده ریزش موهای کاشته شده پس از چند هفته جراحی کاملاً طبیعی است. موهای جدید ابرو معمولاً طی چند ماه آینده شروع به رشد می کنند. در این بین، ممکن است لازم باشد موهای کاشته شده را متناسب با طول ابروی خود کوتاه کنید.

داوطلبان مناسب برای کاشت ابروی آقایان در کلینیک کاشت VIP:

همه مردانی که ابروهای نازکی دارند یا به‌دلایل مختلف ابروهای خود را از دست داده‌اند، شرایط پیوند ابرو به‌وسیله دکتر کاشت ابرو در تهران را دارند. البته برای داشتن پیوندی موفق، شما باید بانک مویی سالم داشته باشید. همچنین از آنجا که موهای سفید نمی‌توانند در پیوند ابرو موفق عمل کنند، بهتر است پیش از سفید شدن موهای خود اقدام به کاشت ابرو کنید.

برخی از بیماری‌ها نیز می‌توانند مانعی در راه داشتن پیوندی موفق به شمار روند. بیماری‌هایی مانند دیابت، فشار خون، بیماری‌‌های کبدی و بیماری‌های قلبی نیز می‌توانند مانعی در راه پیوند ابروی شما باشند.

برتری‌های کاشت ابرو برای مردان به‌وسیله دکتر کاشت ابرو در تهران:

از مزایای کاشت ابرو برای مردان به چند مورد مهم دقت کنید:

* جذابیت بیشتر چهره آقایان:

اصولا جذابیت چهره مردانه با ابروهایی پرپشت و پهن به رسمیت شناخته می‌شود و کاشت ابرو چهره‌ جذاب و مردانه شما را به شما بازمی‌گرداند.

ابروهایی پرپشت و پهن

صولا جذابیت چهره مردانه با ابروهایی پرپشت و پهن به رسمیت شناخته می‌شود

* پنهان شدن جای سوختگی و زخم‌ها:

مردان در همه‌جای دنیا بیشتر در معرض آسیب‌های تصادف وسایل نقلیه و حوادث کار هستند. ابروهای بسیاری از مردان در این حوادث دچار آسیب می‌شود و زخم و سوختگی بخشی از ابرو یا تمام آن را از بین می‌برد. پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران چهره این گروه از مردان را هم به حالت عادی و طبیعی برمی‌گرداند.

خطرها و عوارض کاشت ابرو برای مردان:

عوارض پیوند ابرو برای مردان هیچ تفاوتی با این پیامدها برای خانم‌ها ندارد. اگر پیوند ابروی آقایان در کلینیک استاندارد و مجهز، و به دست بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران صورت گیرد، هیچ عوارض جدی برای آقایان نخواهد داشت.

اما از عوارض و خطرهای پیوند در کلینیک غیراستاندارد و به دست پزشکان غیرمتخصص، به موارد مختلفی می‌توانیم اشاره کنیم:

* رشد موهای ابرو در جهت‌های مختلف و خلاف خواب طبیعی ابرو.

* عفونت در بخش بانک مو و ابرو.

* خون‌ریزی در بخش بانک مو.

* قرینه نبودن ابروها.

* کبودی و تورم غیرمعمول.

ریکاوری کاشت ابرو د تهران

 از نظر بهبودی پس از عمل، پزشکان ممکن است داروهای مسکن، آنتی بیوتیک ها یا استروئیدها را تا پنج روز برای کاهش عوارض جانبی پیوند تجویز کنند. متورم شدن و قرمز شدن محل پیوند (کاشته شده) پس از عمل، متداول است. همچنین، پوسته ضخیم می تواند در ساعات بعدی پس از جراحی اطراف موهای تازه کاشته شده شکل بگیرد. جای نگرانی نیست زیرا طبیعی است، مانند هر پیوند موی دیگری.

شما باید قبل از بازگشت به محل کار با متخصصان ما صحبت کنید زیرا معمولاً چند روز (در برخی موارد هفته) طول می کشد تا بیمار برای انجام مجدد کار آماده شود. لطفا به یاد داشته باشید که ریزش مو به مدت ۲ تا ۳ هفته ادامه دارد. بنابراین، در ماه اول پس از کاشت ابرو د تهران هیچ جای نگرانی نیست.

اولین نشانه های رشد مو یک تا سه ماه پس از مراجعه به ما ظاهر می شود، بنابراین لطفا در هیچ نتیجه گیری عجله نکنید.

کاشت ابرو در تهران یک تکنیک بسیار پیشرفته ترمیم مو است که فقط باید توسط جراحان ماهر کاشت مو انجام شود. این روشی نیست که توسط جراحان پلاستیک تازه کار یا تکنسین های کاشت مو انجام شود. دکتر ریچاردسون یک جراح ترمیم مو است که تحت کمک هزینه تحصیلی آموزش دیده است و در بسیاری از انواع مختلف کاشت مو و تکنیک های ترمیم مو متخصص است و می تواند تمام تفاوت های ظریف این عمل را با جزئیات با شما در میان بگذارد.

تمام عمل های کاشت ابرو در مجموعه جراحی آرامش بخش و پیشرفته ما مشرف به آب در قلب فریسکو، تگزاس انجام می شود.

دارو های کاشت ابرو در تهران

دارو های کاشت ابرو در تهران

بعد از کاشت ابرو چه زمانی می توانم استحمام کنم؟

شستن سر بعد از کاشت مو  یک جنبه حیاتی است که باید طبق توصیه های خاص پزشک انجام شود.

او یک کیت شستشوی مو حاوی شامپو و کف و اسپری های خاصی به شما می دهد که به میزان موفقیت جراحی کمک می کند. بهتر است اگر دو روز بعد از کاشت ابرو در تهران سر خود را شستید، فوم توصیه شده را برای پوشاندن موهای کاشته شده اسپری کنید و اجازه دهید برای مدت مشخصی روی پوست شما بماند و سپس به آرامی با آب ولرم بشویید.

از فشار روی پوست سر یا ابروها یا ریش خود اجتناب کنید. در غیر این صورت، پیوندهای کاشته شده شما آسیب خواهند دید. پس از شستن کامل سر، از اسپری ها یا داروهایی استفاده کنید که به افزایش میزان بقای موهای کاشته شده کمک می کند.

ابروها بر زیبایی چهره مردانه و زنانه تأثیر می گذارند و برخی از افراد از ابروهای شما راضی نیستند، بنابراین به دنبال یافتن راهی مناسب برای بهبود زیبایی چهره خود هستند.

کاشت ابرو در تهران از همان اصول کاشت پیروی می کند و جراح فولیکول های مناسب را از پشت سر جدا می کند تا در قسمت های صورت گیرنده پیوند شود. تعداد فولیکول های مورد نیاز به تصمیم بیمار در مورد سبک مورد نظر بستگی دارد. پزشک برای کاشت ابرو از FUE استفاده می کند.

مراحل کاشت ابرو:

اگر با روش های کاشت موی طبیعی آشنا هستید، حتما می دانید که انواع روش های کاشت ابرو تا حدودی شبیه هم هستند. اولین مرحله طراحی ابرو است.

بهتر است با توجه به علایق بیمار و مشاوره تخصصی طراحی شود. موهای اهدایی معمولاً از پشت سر گرفته می شوند که در هر دو روش FUE و FUT رایج است. بسته به هدف بیمار از کاشت ابرو، نژاد و مدل مورد نظر او، بهترین روش تعیین می شود. در کاشت ابرو باید به محل رویش مو توجه کرد، در نتیجه می توان زاویه و میزان رویش مو را تعیین کرد.

هنگامی که موهای کاشته شده برای عمل در زیر میکروسکوپ آماده شدند، متخصص مکان های گیرنده را ایجاد می کند و سپس جهت و زاویه رشد ابرو را تعیین می کند. سپس موهای کاشته شده در نواحی آماده شده قرار می گیرد و فرآیند کاشت ابرو توسط متخصص انجام می شود (در صورت لزوم این معاینه چندین بار انجام می شود).

هدف از مانیتورینگ کاشت ابرو، تعیین اینکه آیا این فرآیند در جهت مشخص انجام می شود یا خیر و همچنین بررسی توزیع تراکم ابروها است.

این روند تا زمانی که بهترین حالت ابرو ایجاد نشود متوقف نخواهد شد. پروسه کاشت ابرو معمولاً 4 ساعت طول می کشد که بستگی به تعداد موهای کاشت شده دارد.

پیش بینی می شود پوست نازک اطراف هر موی کاشته شده و مقداری قرمزی ناشی از عمل تا 5 روز آینده باقی بماند، سپس به صورتی روشن تبدیل شده و با آرایش می توان آن را پنهان کرد. در برخی موارد کوفتگی و تورم دور چشم به مدت 3 روز ممکن است در برخی بیماران دیده شود.

آیا کاشت ابرو راه حلی دائمی برای ریزش مو است؟

در حالی که امروزه روش‌های زیادی در بازار وجود دارد که ادعا می‌کنند مشکلات ریزش ابرو را حل می‌کنند، هیچ‌یک با کاشت ابرو قابل مقایسه نیستند. هیچ درمان دیگری وجود ندارد که ترمیم طولانی مدت مو، ابرو طبیعی واقع بینانه و پایان دادن به ریزش بیشتر مو را ارائه دهد!

بسیاری از بیماران قبل از اینکه به کلینیک ما بیایند، در مورد درمان هایی مانند خالکوبی و میکرو بلیدینگ تحقیق کرده انددر حالی که این روش‌ها گاهی اوقات بیماران را قادر می‌سازد تا بدون نگرانی زیاد در مورد ابروهای خود به زندگی روزمره خود بازگردند، این روش‌ها نه ترمیم موهای جدید را ترویج می‌کنند و نه ابروهای شما طبیعی به نظر می‌رسند.

علاوه بر این، این روش ها توسط آماتورهایی انجام می شود که در را به روی عوارض جانبی مانند واکنش های آلرژیک، عفونت ها، جراحی ترمیمی بیشتر باز می کنند. کاشت ابرو در کلینیک ما همه توسط متخصصان پزشکی انجام می شود و یک روش ایمن، نتیجه طبیعی و ظرفیت رشد مجدد مو را برای بیماران فراهم می کند.

زنان و کاشت ابرو

مطمئناً بر کسی پوشیده نیست که کاشت ابرو در بین زنان محبوب تر از مردان است. دلایل زیادی وجود دارد که چرا خانم ها ممکن است به ظاهر ابروهای خود اهمیت دهند. خواه نازک شدن طبیعی در نتیجه افزایش سن، یا یکی از توضیحات اجتماعی ذکر شده در بالا، بسیاری از زنان نگران ریزش موی ابرو یا ابروهای نازک طبیعی خود هستند.

علاوه بر این، با در نظر گرفتن فشارهای اجتماعی که بر زنان وارد می شود تا دائماً بهترین ظاهر خود را داشته باشند، تعجبی ندارد. از آنجایی که افراد مشهوری مانند کارا دلوین و جسیکا آلبا به خاطر ظاهر کامل ابروهایشان تحسین می‌شوند، جای تعجب نیست که زنان معتقدند ابروهای سالم نشانه زیبایی است.

چیزی که بسیار ناامید کننده است این است که بسیاری از اقدامات اولیه زنان برای پوشاندن ابروهای نازک خود می تواند باعث ریزش موی بیشتر شود! استفاده مداوم از آرایش می تواند برای موهای ابرو شما واقعاً مضر باشد.

نکات مهم در مورد کاشت ابرو:

افرادی که ابرو ندارند یا ابروهای بسیار نازکی دارند می توانند کاشت ابرو انجام دهند. کاشت ابرو یکی از اولین کاشت های مو است که در نیمه اول قرن بیستم معرفی شد. بهترین فولیکول برای کاشت ابرو فولیکول های سر هستند و آنهایی که موهای صاف تا کمی مجعد دارند بهترین انتخاب برای جراحی کاشت ابرو هستند. افرادی که موهای مجعد و بسیار مجعد دارند برای کاشت ابرو مناسب نیستند.

محل قرار گیری ابروهای آقایان اصولاً افقی و روی لبه استخوانی حدقه چشم است و در خانم ها محل کاشت ابرو از لبه استخوانی دور بوده و دارای قوس می باشد.

نواحی اهداکننده مو شامل پوست سر است که با کاشت مو در این ناحیه به ابروها به طور دائم رشد می کند و به طور کلی باید ماهی یک بار کوتاه شود. برای نتایج بهینه، ابتدا موهای برداشته شده را یک به یک و گاهی دو تار مو با هم پیوند می زنند که این یک روش طبیعی برای رشد ابروها است.

کاشت ابرو یک فرآیند بسیار ظریف و حساس است و نیاز به قرار دادن موها در برش های بسیار کوچک (نیم میلی متری) دارد که دقیقاً در جهت درست زاویه داشته باشند و به گونه ای قرار بگیرند که شبیه رشد طبیعی ابروها باشد. استفاده از گرافت های بسیار ریز تقسیم شده اجازه می دهد تا با کوچکترین برش های ممکن، جای زخم و آسیب به موهای قبلی به حداقل برسد.

تعداد واقعی موهای ابرو به اندازه و ظاهر فعلی ابرو و همچنین نتایج مورد نظر بستگی دارد. هر تار مو باید دقیقاً در جای مناسب قرار گیرد و مطابق جهت موهای دیگر و روی سطح پوست قرار گیرد.

موها نیز باید نزدیک به هم باشند تا ابروها پر و صاف به نظر برسند. فولیکول‌های موی اهداکننده با استفاده از سوزن‌های بسیار ظریف برداشته می‌شوند که این اطمینان را می‌دهد که هیچ جای زخمی روی سر یا ابروی پیوند شده باقی نمی‌ماند. یک منطقه معمولی برای حذف موهای زائد پشت گوش است.

مزایای کاشت ابرو:

کاشت ابرو روشی دائمی برای داشتن ابروهایی زیبا و پرپشت است. به علاوه در مقایسه با روش های دیگر مانند خالکوبی ظاهری کاملا طبیعی دارد و خطر ابتلا به بیماری ها را به دنبال ندارد.

هزینه پیوند ابرو برای آقایان در کلینیک کاشت ابرو در تهران:

هزینه پیوند ابروی آقایان به تعداد فولیکول‌های مورد نیاز مو برای کاشت در ابرو و همین‌طور متد کاشت ابروی آنها بستگی دارد.

هرجا که سخن از کاشت مو به میان می‌آید، بیشتر افراد به مردان فکر می‌کنند. در مقابل، هر زمان که صحبت از کاشت ابرو مطرح می‌شود، زنان در نظر می‌آیند. اما نه کاشت مو مختص آقایان، و نه کاشت ابرو خاص خانم‌ها است. هر زن یا مردی ممکن است به دلایل مختلف دچار ریزش ابرو شود که البته این مشکل با توجه به دست‌کاری زیاد ابروها در بین خانم‌ها معمول‌تر است.

بدین ترتیب فرقی نمی‌کند شما مرد باشید یا زن. هر جنسیتی که داشته باشید، در صورت ریزش ابرو، شکستگی یا وجود جای زخم در ابروهای خود به بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران مراجعه کنید.

موهای ابرو و موهای سر دارای یک مرحله رشد و یک مرحله استراحت هستند. در بسیاری از موارد، کندن بیش از حد ابروها، اختلالات پوستی (مانند ریزش موی دایره ای)، آرایش دائمی، شیمی درمانی و … باعث تغییر شکل یا حتی ریزش موهای ابرو می شود.

بعد از کاشت ابرو چه انتظاری می توانم داشته باشم؟

برخی از بیماران برای مدت کوتاهی مقدار کمی کبودی و تورم را تجربه خواهند کرد. با این حال، دوره نقاهت پیوند نسبتاً سریع و بدون درد است. ممکن است طول بکشد تا اثرات کامل کاشت ابرو در تهران اعم از جزئی یا کامل – قابل مشاهده باشد، اما این نتایج دائمی خواهند بود. هم در شکل و هم در ضخامت ابرو شاهد بهبودی خواهید بود.

با این حال، برخی از این موها ظرف چند هفته می ریزند. هنگامی که این اتفاق می افتد نیازی به وحشت نیست، ریزش بخشی کاملا طبیعی از روند بهبودی است و موهای جدید به رشد خود ادامه می دهند. می‌توانید انتظار داشته باشید که نتایج درازمدت را در عرض چند ماه پس از پیوند مشاهده کنید، اگرچه ممکن است تا یک سال طول بکشد تا اثر نهایی کاملاً ثابت شود. موهای کاشته شده به رشد خود ادامه می دهند، بنابراین برای حفظ فرم ابرو، مهم است که آنها را به طور منظم – تقریباً هر چهار هفته یکبار – کوتاه کنید. اگر کنترل نشود، موهای کاشته شده به رشد خود ادامه می دهند، بنابراین اجرای یک روال نگهداری منظم مهم است.

به لطف فناوری مدرن و پیشرفت‌های پزشکی که در کلینیک‌های تخصصی پیشرو کاشت مو استفاده می‌شود، کاشت ابرو در تهران یک روش ساده، ساده و با حداقل زمان بهبودی و نتایج دائمی است.

کاشت ابرو چگونه انجام می شود؟

قرار ملاقات شما با دکتر مارول شروع می شود که یک تاریخچه پزشکی گسترده می گیرد و در مورد دلایل ریزش موهای شما در ناحیه ابرو بحث می کند. سپس، دکتر مارول تعیین می کند که آیا شما کاندیدای خوبی برای این عمل هستید یا خیر. اگر کاندیدای خوبی هستید، می توانید در اسرع وقت پروسه خود را برنامه ریزی کنید.

در طول جراحی، دکتر مارول ابروهای شما را با جایگزین کردن موهای منفرد در امتداد الگوی رشد طبیعی ابروهای شما بازسازی می کند. این تضمین می کند که موها پس از عمل شما به رشد طبیعی خود ادامه می دهند.

دکتر مارول می تواند با دقت چند صد تار موی کوچک را برای جایگزینی و بازگرداندن ابروهای شما به ظاهر طبیعی خود قرار دهد. پس از عمل جایگزینی موهای ابرو، دکتر مارول دستورالعمل هایی را در مورد نحوه مراقبت از ابروهای جدید ارائه می دهد.

نتایج معمول کاشت ابرو چیست؟

بیماران ما در سرتاسر نشویل و تنسی میانه از داشتن ابروهای پرتر و طبیعی پس از جراحی کاشت ابرو به وجد آمده اند. شما می توانید با مرور تصاویر قبل و بعد از کاشت ابرو، کار دقیق دکتر مارول را مشاهده کنید.

نکته ای که در انجام جراحی کاشت ابرو باید در نظر گرفت این است که مو به رشد خود ادامه می دهد به طوری که نیاز به کوتاه کردن دارد. و هنگامی که مو بالغ شد، که حدود یک سال طول می کشد، ممکن است بخواهید یک کاشت ابروی اضافی را برای نتایج مطلوب در نظر بگیرید.

چه کسانی واجد شرایط کاشت ابرو در تهران هستند؟

عمل کاشت ابرو در تهران را می توان برای هرکسی که نیاز به این عمل دارد انجام داد. موارد زیر یکی از رایج ترین دلایل کسانی است که امروزه برای کاشت ابرو درخواست می کنند.

 • کسانی که از ظاهر ابروهای خود ناراضی هستند و ابروهایشان کم پشت است: شکل و نادر بودن ابرو به طور کلی یک عامل ژنتیکی است، اما ممکن است به دلیل کاربردهایی مانند روش های نادرست برداشتن ابرو نیز رخ داده باشد. کاشت ابرو راه حلی دائمی برای بیماران ما خواهد بود که از این مشکل شکایت دارند.
 • افرادی که مشکل ریزش ابرو دارند: برخی بیماری ها، درمان های دارویی و آرایش اشتباه باعث ریزش ابرو می شوند. بیمار برای همیشه از این مشکل خلاص می شود و عمل کاشت ابرو 2 تا 3 ساعت طول می کشد.
 • کسانی که بر اثر تصادف و جراحات ابروهای خود را از دست داده اند: در اثر تصادفات و آسیب های ناشی از این حوادث، ممکن است نقص های دائمی در ظاهر ابروها ایجاد شود. کاشت ابرو طبیعی ترین راه حل این مشکل است. به لطف کاشت ابرو، ابروهای از دست رفته ترمیم می شوند، در حالی که جای زخم های ایجاد شده در ناحیه ابرو قابل پوشاندن است

کاشت ابرو در تهران که دوباره رشد نمی کنند را می توان با موهای کاشته شده جایگزین کرد. کاشت ابرو در تهران مانند کاشت مو با کاشت ریشه مو از ناحیه گردن انجام می شود. موهای نازک گردن استخراج می شود.

با توجه به تعداد ریشه های موی کاشته شده، نوار افقی به عرض 1 سانتی متر و طول 5-10 سانتی متر تراشیده می شود.

ریشه مو با استفاده از یک میکروموتور با سوزن های توخالی بسیار ظریف برداشته می شود. از آنجایی که ناحیه استخراج ریشه مو حداقل است، هیچ اثری در این ناحیه باقی نمی ماند.

ما می توانیم از 40-50 تا 400-500 گرافت برداریم و موها را در جایی که لازم است پیوند بزنیم. پیوند تحت بی حسی موضعی انجام می شود، بنابراین بیمار در حین و بعد از درمان احساس درد نمی کند. در طول کاشت، ساختار آناتومیک و جهت رشد ابروها باید در نظر گرفته شود.

فعالیت هایی که پس از کاشت ریش در تهران باید از آنها اجتناب کرد

پس از انجام کاشت ریش در تهران، حتما از انجام فعالیت های زیر اجتناب کنید تا زمانی که جراح شما در غیر این صورت توصیه کند:

 • چانه و گونه های خود را لمس کنید، مالش دهید و خراش دهید
 • قرار دادن صورت یا پوست سر در معرض نور مستقیم خورشید
 • فعالیت بدنی شدید یا شدید
 • استفاده از رقیق کننده های خون یا داروهای مشابه

آیا کاشت ابرو موثر است؟

بله، کاشت ابرو در تهران یک نوع جراحی زیبایی موفقیت آمیز برای بهبود پر شدن ابروهای شماست. نتیجه کاشت ابروی شما بستگی به این دارد که پیوند چقدر خوب انجام می شود – یعنی چقدر فولیکول های مو در مکان جدید خود قرار می گیرند. این می تواند تحت تأثیر سلامت کلی شما و نحوه مراقبت از پوست خود پس از جراحی باشد. ممکن است چندین ماه طول بکشد تا نتایج را ببینید.

کاشت ابرو در تهران یک عمل زیبایی است که به ترمیم ابروها کمک می کند و ظاهری طبیعی و کامل ایجاد می کند. دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است کسی بخواهد کاشت ابرو داشته باشد – از بیمارانی که ابروهای خود را به دلیل شرایط پزشکی از دست داده اند تا افرادی که قبلاً ابروهای خود را بیش از حد کنده اند – اما بدون توجه به دلیل، جراحی کاشت ابرو در تهران یک نتیجه دائمی برای تغییر ایجاد می کند. صورت.

روش کاشت ابرو شبیه به جراحی کاشت مو است که در آن مو از ناحیه اهداکننده گرفته شده و به ناحیه ابرو منتقل می‌شود.

در کلینیک کرون، ما پیشگام معرفی کاشت ابرو در انگلستان بودیم. در واقع جراح ما دکتر عاصم شاهمالک یکی از معدود جراحان در انگلستان است که واجد شرایط انجام این عمل ظریف است

چه زمانی می‌توانم بعد از کاشت ریش اصلاح کنم؟

ما حداقل 10 روز پس از کاشت ریش، اصلاح را توصیه نمی کنیم. از آنجایی که ممکن است در ابتدا صورت شما قرمز، حساس یا متورم باشد، در چند بار اول باید بسیار ملایم باشید. ما به طور کلی به شما توصیه می کنیم که در چند هفته اول از دست زدن یا نظافت آن ناحیه خودداری کنید تا فولیکول های پیوند شده را مختل نکنید.

دوره نقاهت برای کاشت ابرو نسبتا سریع است

در چند روز اول متوجه پوسته شدن اطراف ابرو خواهید شد. مهم است که در این سایت ها انتخاب نکنید. تا 3 هفته پس از جراحی باید از انجام تمرینات بدنی خودداری شود. در صورت مشاهده هرگونه خونریزی، تورم یا چرک در محل با جراح خود تماس بگیرید.

مشاهده ریزش موهای کاشته شده پس از چند هفته جراحی کاملاً طبیعی است. موهای جدید ابرو معمولاً طی چند ماه آینده شروع به رشد می کنند. در این بین، ممکن است لازم باشد موهای کاشته شده را متناسب با طول ابروی خود کوتاه کنید.

کاشت ابرو در تهران که توسط متخصصان و تیمی مجرب انجام می‌شود، منجر به داشتن ابروهایی با ظاهر طبیعی می‌شود. 4-6 ماه طول می کشد تا ابروها بازیابی شوند و شکل نهایی خود را به خود بگیرند.

پس از دو ماه، بیمار ممکن است ابروهای خود را کند. اولین ابروهایی که بعد از کاشت رشد می کنند، درست مانند موهای ناحیه اهداکننده رشد می کنند، زیرا دارای ویژگی های یکسانی هستند.

بعد از حدود یک سال رشد متوقف می شود زیرا گردش خون ناحیه ابرو سازگار می شود و موها خواص موهای ابرو را به خود می گیرند.

مزایای کاشت ابرو نسبت به تاتو ابرو

کاشت ابرو در تهران از نظر زیبایی شناختی موفق‌تر از بسیاری از روش‌های دیگر فرم دادن به ابرو مانند تاتو یا میکرو بلیدینگ است. تاتو ابرو یک آرایش دائمی ابرو است که روی خط ابرو اعمال می شود.

این جایگزینی برای کاشت ابرو در تهران نیست، بلکه فقط یک اثر آرایش دائمی ایجاد می کند. از طرف دیگر، روش میکرو بلیدینگ که ضخیم شدن ابروها را فراهم می کند، 40 درصد کمتر از تاتو سنتی است.

روش پیگمنتیشن میکرو بلیدینگ به جای دستگاه تاتو با دست ساخته می شود. این فرآیند که به عنوان پر کردن خطوط ابرو با رنگدانه نیز شناخته می شود، منجر به ایجاد خطوط موی کوچک می شود.

روش میکرو بلیدینگ دائمی نیست و باید 1 تا 3 سال تکرار شود. تاتو ابرو یا میکرو بلیدینگ هرگز نمی تواند جایگزین موهای واقعی شود. بازسازی ابرو با روش کاشت ابرو FUE همیشه طبیعی به نظر می رسد. در سالهای اخیر، کاشت ابرو به دلیل خاصیت تجدید طبیعی ابرو برای مردان و زنان ترجیح داده می شود. همچنین ابروها پس از کاشت نیازی به تجدید دوره ای ندارند. کاشت ابرو در تهران تا آخر عمر باقی می ماند.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

پرسش‌های متداول:

1- بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران را در کدام کلینیک پیدا کنم؟
کلینیک‌های زیادی در تهران به کار پیوند ابرو پرداخته‌اند، اما یکی از بهترین آنها کلینیک VIP تهران است. این کلینیک تخصصی با بهره‌مندی از بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران توانسته به برترین رتبه‌های کاشت ابرو در تهران دست یابد.
2- آیا تکنیک‌های خاصی برای کاشت ابرو وجود دارد؟
دو روش پرکاربرد در پیوند ابرو وجود دارد که اولی روش FUT و دومی روش FIT است.
3- آیا انتخاب دکتر کاشت ابرو در تهران روی نتیجه پیوند ابرو تاثیرگذار است؟
بله، انتخاب دکتر پیوند ابرو تاثیر زیادی در موفقیت کاشت ابرو دارد. تجربه و مهارت دکتر کاشت ابرو تهران مهم‌ترین عامل در موفقیت عمل پیوند مو و ابرو است.
4- آیا پس از پیوند ابرو امکان فعالیت‌های عادی برای فرد وجود دارد؟
اصولا کاشت ابرو در تهران با درد خفیفی همراه است که آزاردهنده نیست، بنابراین شما می‌توانید به هر نوع فعالیتی بپردازید. اما نکته مهم این است که بر اساس دستور پزشک و برای دستیابی به نتیجه بهتر باید تا چند روز از فعالیت‌های سنگین پرهیز کنید.
5- آیا ابروی کاشته‌شده را می‌توان با موچین اصلاح کرد؟
بله، پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران ابرویی به شما هدیه می‌کند که شبیه ابروی طبیعی شما است. پس می‌توانید آن را با موچین و قیچی اصلاح و مرتب کنید.

سخن پایانی:

کاشت ابرو تهران در صورتی بهترین نتیجه را برای شما به همراه خواهد داشت که آن را به دست بهترین متخصصان کلینیک VIP بسپارید. تخصص، تجربه و سرعت عمل پزشکان ما در کلینیک کاشت ابرو در تهران نتیجه این عمل جراحی را برای شما بی‌خطر، موفقیت‌آمیز و ماندگار می‌سازد. پس از این عمل جراحی، شما دیگر نیازی به کشیدن مداد ابرو، هاشور ابرو یا خال‌کوبی کامل ابرو ندارید. اکنون موهایی که در نتیجه کاشت ابرو در تهران چهره شما را زیباتر کرده است، همچون موهای طبیعی رشد می‌کند و شما باید آنها را پیرایش و اصلاح کنید.

*کانال ما در اینستاگرام:

[instagram-feed user=”vip_kasht” num=6 cols=3]