بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو کیست؟ این سؤال را کسانی مطرح می‌کنند که می‌خواهند تغییر جدی در ناحیه بالاتنه خودشان ایجاد کنند. یکی از قسمت‌های بدن که تجمع چربی می‌تواند زیبایی آن را از بین ببرد ناحیه بازو است.

افزایش چربی در قسمت بازو موجب شل شدن و آویزان شدن بازو شده و نمی‌گذارد که بالاتنه فرد حالتی کشیده و خوش‌تراش داشته باشد.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

با توجه به اینکه بازو به‌عنوان یکی از عضوهای کم‌تحرک بدن شناخته می‌شود. به‌راحتی نمی‌توان چربی‌هایی که در این ناحیه تجمع کرده‌اند را از بین برد و آن‌ها را برطرف کرد. مخصوصاً کسانی که به‌صورت ژنتیکی یا مادرزادی دارای بازوهای درشتی هستند راهکاری برای درمان این مشکل پیدا نمی‌کنند.

افزایش چربی در قسمت بازو

افزایش چربی در قسمت بازو

 بهترین راهی که می‌توان برای برداشتن چربی‌های بازو و برطرف کردن مشکل شل شدن و افتادگی این ناحیه استفاده کرد انجام لیپوماتیک بازو خواهد بود.

 

لیپوماتیک بازو چیست؟

لیپوماتیک بازو در واقع به معنای خارج کردن چربی‌های اضافی از ناحیه با استفاده از ابزارهای پیشرفته و روش‌های جراحی زیبایی نوین است. در این روش پزشک متخصص برش‌های کوچکی را در ناحیه بازو ایجاد می‌کند و چربی‌های که در این ناحیه وجود دارند را با کمک تجهیزات مدرن خارج خواهند کرد.

 

آیا شما کاندید مناسب “لیپوماتیک هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

پس از سپری شدن دوران نقاهت به دلیل استفاده از گن و داروهای تجویزشده توسط پزشک می‌توانید شاهد لیفت شدن پوست بازوهایتان و تغییر حجم و اندازه آن باشید.

اگر نمی‌خواهید از لباس‌هایی که ۲ تا ۳ سایز از اندازه معمولی خودتان بزرگ‌تر هستند استفاده کنید و بدون جراحی بزرگی و تورم بازوهایتان را از بین ببرید می‌توانید لیپوماتیک بازو را در نظر داشته باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این عمل زیبایی می‌توانید با مشاورین کلینیک VIP تهران در ارتباط باشید.

 

علت انجام لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو به دلایل مختلفی انجام می‌شود. افرادی که به دلیل افزایش و کاهش وزن، انجام ورزش‌های غیراصولی و یا به دلیل ژنتیکی دچار مشکل افتادگی و بزرگی پوست و چربی‌های بازویشان هستند، یا اینکه به دلیل افزایش وزن حجم زیادی از چربی‌ها را در ناحیه بازوهایشان دیده می‌شود می‌توانند با لیپوماتیک تنها تحت بی‌حسی و بدون بیهوشی یا جراحی سنگین این مشکل را برطرف کنند.

به‌ طور معمول عوارضی که این عمل زیبایی دارد پس از گذشت چند هفته از بین می‌رود و دوران نقاهت لیپوماتیک بازو نیز کوتاه خواهد بود. به همین دلیل است که افرادی که بازوهایشان درشت است از این روش برای برداشتن چربی‌های این ناحیه و تغییر فرم بدن خودشان استفاده می‌کنند.

 

لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو

بهترین کاندیدای لیپوماتیک بازو

بهترین کاندیدای لیپوماتیک بازو افرادی هستند که از لحاظ سلامتی در شرایط مناسبی قرار دارند و با مشکلاتی مانند چربی خون، فشارخون، بیماری قلبی و غیره مواجه نیستند. افراد بالای ۱۸ سال و افرادی که از ورزش، رژیم غذایی و غیره برای تغییر بافت و اندازه بازوهای خوشان نتیجه نگرفته‌اند و کسانی که نسبت به نتیجه این عمل زیبایی واقع‌بین هستند را می‌توان جز کاندیداهای مناسب لیپوماتیک بازو در نظر گرفت.

پس از بررسی این فاکتورها، بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو جهت شناخت کاندیداهای این عمل زیبایی، ابتدا آزمایش‌های لازم را برای متقاضی تجویز کند و سپس لیپوماتیک بازو برای افرادی انجام دهد که بهترین نتیجه را از آن دریافت می‌کنند.

روش‌های انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک بازو

یکی جراح باتجربه و متخصص راهکارهای مختلفی را برای انجام لیپوماتیک بازو در نظر می‌گیرد و این عمل زیبایی را تحت بهترین شرایط انجام می‌دهد. برای اینکه بتوانید بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو را در نظر بگیرید فاکتورهای متعددی وجود دارد. در ادامه برخی از این فاکتورها را جهت شناخت بیشتر ارائه کرده‌ایم.

1) مشاهده نمونه کارهای پزشک

بررسی و مشاهده نمونه کارهای جراح به فرد کمک می‌کند که سبک جراحی پزشک را بررسی کرده، میزان تغییراتی که روی فرم بازوها ایجاد می‌شود را بشناسد. حتماً این موضوع را در نظر داشته باشید که نمونه کارهای ارائه‌شده متعلق به پزشک متخصص شما باشد و بدون استفاده از نرم‌افزارهای ویرایشی منتشر شده باشند.

زیرا ممکن است پزشکان غیرحرفه‌ای و مبتدی که با هدف سودجویی وارد این کارشده‌اند نمونه کارهای دیگران را با مقداری تغییر در ساختار و نام فرد منتشر کنند تا بتوانند بیماران زیادی را برای خودشان جذب کنند. حتماً باید این را در نظر داشته باشید که پزشک نمونه کارهای خودش را در اختیارتان قرار داده باشد تا بتوانید با دید واقع‌بینانه و منطقی نسبت به انجام این عمل زیبایی اقدام کنید.

 

 مشاهده نمونه کارهای پزشک قبل از لیپوماتیک بازو

مشاهده نمونه کارهای پزشک قبل از لیپوماتیک بازو

2) مشاوره حضوری

پزشکی که برای لیپوماتیک بازو انتخاب می‌کنید حتماً باید خدمات مشاوره حضوری را داشته باشد و انتظاراتتان را بررسی کرده و با بررسی کامل اندامتان میزان موفقیت عمل را به شما اعلام کند.

در مشاوره‌های حضوری پزشک ابتدا شرایط بدنی فرد را تحت بررسی قرار می‌دهد و به متقاضی احساس امنیت خاطر و اطمینان خواهد داد که نتیجه عمل زیبایی برای او چه چیزی خواهد بود. در نتیجه پزشکانی که مشاوره حضوری را برای متقاضیان ارائه نمی‌کنند نمی‌توانند گزینه مناسبی باشند و حتماً باید موقع انتخاب بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو این موضوع را در نظر داشته باشید.

3) بررسی رضایت مراجعین

یکی دیگر از مواردی که برای انتخاب پزشک لیپوماتیک بازو باید در نظر بگیرید، بررسی رضایت مراجعينی است که قبلاً عمل زیبایی را نزد او انجام داده‌اند. چون شنیدن اسم یک پزشک متخصص از کسانی که شناخته‌شده هستند می‌تواند اعتماد بیشتری برای فرد به وجود بیاورد.

همچنین شما می‌توانید با بررسی رضایت مراجعین قبلی، نمونه کارهای پزشک را به‌ صورت زنده و بدون ادیت تماشا کنید و در صورتی از عمل و باقی نماندن جای بخیه‌ها و غیره رضایت دارید برای انجام لیپوماتیک بازو پزشک مورد نظر را انتخاب کنید.

4) تحقیق در فضای مجازی

یکی دیگر از مواردی که حتماً موقع انتخاب پزشک متخصص باید به آن توجه داشته باشید تحقیق کردن در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی است. اغلب پزشکان در پیچ اینستاگرام خودشان نتایج عمل زیبایی را ارائه می‌کنند. با بررسی کلیه عمل‌هایی که روی بازو انجام‌شده می‌توانید نتیجه کلی لیپوماتیک بازوی که توسط پزشک انجام می‌شود را بررسی کنید و یک کلکسیون از نمونه کارهای پزشک را تحت نظر داشته باشید.

همچنین قسمت کامنتها و سایر شبکه‌های اجتماعی که ارتباطی با پیچ موردنظر دارند نیز می‌تواند واقعی بودن این عکس‌ها و رضایت‌بخش بودن نتایج عمل پزشک متخصص را برای مراجعین جدید مشخص کنند. در نتیجه با کمک تحقیق در فضای مجازی می‌توانید شناخت جامع‌تری نسبت به پزشک پیدا کنید و فقط در شرایطی که لیپوماتیک بازو را نزد او انجام دهید که شرایط مناسبی داشته باشد.

5) کلینیک یا بیمارستان انتخابی

پزشکان متخصص و حرفه‌ای معمولاً عمل‌های لیپوماتیک را در کلینیک‌ها یا بیمارستان‌های بسیار مجهز انجام می‌دهند.

درنتیجه اگر پزشکی که انتخاب کرده‌اید فقط در مراکز معمولی عمل را انجام می‌دهد و هیچ توجهی به اینکه کلینیک یا بیمارستان دارای مجوزهای لازم برای این موضوع است، یا امکاناتی مانند تجهیزات جدید را در اختیار افراد قرار می‌دهد توجه ندارد، نمی‌توانید روی نتیجه نهایی لیپوماتیک بازو و کیفیت آن حساب کنید.

بنابراین موقع انتخاب بهترین پزشک برای لیپوماتیک بازو حتماً به کلینیک یا بیمارستان انتخابی او نیز توجه داشته باشید.

 کلینیک یا بیمارستان انتخابی برای لیپوماتیک بازو

کلینیک یا بیمارستان انتخابی برای لیپوماتیک بازو

6) ارتباط پزشک با متقاضی

روش رفتاری پزشک متخصص و ارتباط او با متقاضیان یکی دیگر از مواردی است که قبل از انجام لیپوماتیک بازو باید مدنظر قرار دهید. اگر پزشکی که انتخاب می‌کنید به هر دلیلی نتواند با متقاضیان ارتباط مستقیم داشته باشد و به آن‌ها درباره نتایج عمل زیبایی اطمینان دهد، احتمال اینکه اضطراب و استرس فرد درباره کلیت عمل و نتایج آن وجود داشته باشد بسیار بالا خواهد بود.

درنتیجه حتماً باید پزشکی را انتخاب کنید که هم قبل و هم بعد از عمل با متقاضیان در ارتباط است و به آن‌ها درباره نتیجه عمل زیبایی و کیفیت آن اطمینان خاطر می‌دهد.

7) تجربه پزشک در پیکرتراشی

سابقه و تجربه پزشک متخصص یکی دیگر از مواردی است که باید برای انجام لیپوماتیک باید به آن توجه داشته باشید. پزشکانی که سال‌ها است در این زمینه فعالیت می‌کنند و تمام تکنیک‌ها و مواردی که برای انجام لیپوماتیک باید در نظر داشته باشید را می‌شناسند گزینه بهتری برای انجام این عمل زیبایی برای متقاضیان خواهد بود.

مخصوصاً وقتی پزشک تکنیک‌های جراحی پلاستیک را برای عمل لیپوماتیک انتخاب می‌کند به‌هیچ‌عنوان جای بخیه‌ها پس از عمل روی بازو دیده نمی‌شود و فرد می‌تواند ظاهری طبیعی و مناسب داشته باشد. در نتیجه انتخاب پزشک متخصصی که تجربه کافی در زمینه انجام لیپوماتیک دارد می‌تواند برای نتیجه نهایی عمل موفقیت‌آمیز بودن آن و حتی کوتاه‌تر شدن دوران نقاهت تاثیرگذار باشد.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

چرا کلینیک وی آی پی تهران برای لیپوماتیک بازو؟

کلینیک زیبایی VIP تهران پروانه وزارت بهداشت بوده و در محیطی استریل و به دور از هرگونه آلودگی عمل‌های لیپوماتیک را با بهترین تجهیزات و پزشکان این حوزه انجام می‌دهد.

 

آیا شما کاندید مناسب “لیپوماتیک هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

سخن پایانی

با توجه به اینکه متقاضیان لیپوماتیک بازو چه شرایط بدنی دارند و توصیه‌های دوران نقاهت را رعایت می‌کنند یا خیر، نتیجه این عمل زیبایی می‌تواند برای آن‌ها بسیار رضایت‌بخش یا معمولی باشد. البته نمی‌توان نقش پزشک متخصص و کلینیک زیبایی را نیز روی نتیجه نهایی این عمل زیبایی نادیده بگیرید.

اگر تجربه یا سوالی درباره عمل لیپوماتیک بازو دارید، نظرات خودتان را در بخش کامنت‌ها را با ما در میان بگذارید.

سؤالات متداول+ جواب

1) نتیجه لیپوماتیک بازو نی نی سایت رضایت‌بخش بوده است؟
با توجه به کلینیک زیبایی انتخابی و شرایط بعد از عمل لیپوماتیک و تخصص پزشک متخصص، نتیجه کاربران نی نی سایت از لیپوماتیک بازو متفاوت بوده است.
2) هزینه لیپوماتیک بازو چقدر است؟
با توجه به شرایط متقاضی، دستمزد پزشک و… هزینه‌ای که برای انجام این عمل لیپوماتیک در نظر گرفته می‌شود متغیر است.
3) آیا كوچك كردن بازو با ليزر ممکن است؟
طبق نظر کاربران درباره لیپوماتیک نی نی سایت، عمل لاغری بازو با جراحی لیپوماتیک نتیجه بهتری نسبت به لیزر داشته است.
4) تماشای فیلم عمل لیفت بازو چه تاثیری در انجام این عمل برای متقاضیان دارد؟
با توجه به اینکه نظرتان درباره عمل لیپوماتیک چیست و چه روحیه‌ای دارید می‌توانید فیلم لیپوماتیک را قبل از انجام عمل مشاهده کنید.
5) درد بعد از لیپوماتیک نی نی سایت چقدر است؟
درد بعد از عمل لیپوماتیک بسیار کم است؛ اما با این وجود پزشک متخصص داروهای لازم را برای کاهش دردهای احتمالی بعد عمل تجویز می‌کند.
6) دوره نقاهت لیپوماتیک نی نی سایت چقدر است؟
به طور معمول دوران نقاهت بعد از لیپوماتیک طبق نظر کاربران نی نی سایت حدود دو هفته تا یک ماه بوده است.