افتادگی پلک مشکلی هست که بیشتر افراد پس از سن 35 سالگی تجربه می‌کنند. این ناهنجاری چشمی بیش از آنکه روی بینایی شما تاثیرگذار باشد، روی زیبایی و جذابیت چهره شما موثر هست. درمان افتادگی پلک روش‌های مختلفی دارد که برخی از آنها موقتی هست و بعضی نیز تا چند سال دوام می‌آورد. از طرفی، پلک‌ها نزدیک‌ترین عضو به چشم‌ های شما هستند و هرگونه مشکلی که در این روش‌های درمانی پیش بیاید، روی آنها هم اثرگذار هست. بدین ترتیب دانا ترین افراد به‌دنبال بهترین پزشکان و بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران هستند تا با اطمینان کامل، درمان خود را به آنها واگذار کنند.

اما یک کلینیک خوب زیبایی چه شرایطی باید داشته باشد تا بتوانید با خیال راحت درمان خود را در آنجا پیگیری کنید؟ با کلینیک  VIP، بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

نتیجه بلفاروپلاستی پلک بالا

نتیجه بلفاروپلاستی پلک بالا

علت‌های افتادگی پلک چیست؟

افتادگی پلک دلایل گوناگونی دارد:

جهت مشاوره رایگان و تماس کارشناسان ما با شما لطفا فرم زیر را پر کنید

1.بالا رفتن سن و پیری:

مهم‌ترین و بیشترین عاملی که باعث افتادگی پلک در افراد می‌شود، بالا رفتن سن هست. بالا رفتن سن و پیری تاثیرات زیادی روی بدن انسان می‌گذارد که یکی از آنها کم شدن مقدار ساخت کلاژن در سلول‌های پوستی هست. کلاژن ماده‌ای است که باعث ترمیم پوست می‌شود و کمبود آن شل شدن پوست صورت و افتادگی پلک‌ها را به‌ دنبال دارد.

علت های شایع افتادگی پلک

علت های شایع افتادگی پلک

2. آسیب‌های چشمی:

یکی دیگر از علت‌های افتادگی پلک، آسیب‌های چشمی هست. تصادف، مسابقه‌های رزمی، دعوا و حادثه‌های دیگر هم می‌توانند باعث آسیب‌های چشمی شوند. آسیب‌هایی که یکی از مهم‌ترین آنها از کار افتادن ماهیچه‌های پلک و در نتیجه، افتادگی پلک‌ها است.

3. افتادگی پلک مادرزادی:

یکی از انواع افتادگی پلک رایج در کودکان، افتادگی پلک مادرزادی هست. این بیماری به‌ دلیل رشد ناکامل ماهیچه پلک بالایی در کودکان اتفاق می‌افتد.

شماره تماس: 09120634472

بیشتر اوقات افتادگی پلک در یک چشم کودکان روی می‌دهد. اگر شدت افتادگی پلکِ مادرزادی زیاد باشد و زود درمان نشود، می‌تواند روی بینایی کودک تاثیرگذار باشد. مراجعه به در ماه‌ های اولیه تولد کودک می‌تواند از کم‌بینایی و تنبلی چشم کودک جلوگیری کند.

افتادگی پلک از چه سنی شروع می‌شود؟

سن معمول آغاز افتادگی پلک در افراد مختلف، به‌طور معمول بین 35 تا 40 سالگی هست. این مشکل می‌تواند زودتر یا دیرتر به سراغ افراد بیاید. اینکه شروع افتادگی پلک به‌طور دقیق چه زمانی هست، بستگی به روش زندگی هر فرد دارد. البته عوامل ژنتیک را هم نمی‌توان در این میان نادیده گرفت. اما به‌طور کلی نوع رسیدگی و برخورد با پوست صورت و پلک‌ ها از عوامل مهم در سرعت بخشیدن یا به تأخیر انداختن این ناهنجاری پوستی هست.

چرا باید درمان افتادگی پلک را بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران بسپاریم؟

همان‌طور که در ابتدای مطلب اشاره شد، چشم‌ها حساس‌ترین عضو بدن ما هستند. هرگونه آسیبی که به چشم‌ها وارد شود، می‌تواند روی بینایی ما تاثیر زیادی بگذارد و ارتباط ما را با دنیای اطراف دچار اشکال کند. البته نیازی به گفتن این نکته‌ها نیست! همۀ افراد می‌دانند بدون داشتن نعمت بینایی زندگی چقدر می‌تواند سخت باشد. از طرف دیگر، نمی‌توان تاثیرگذاری چشم‌ها را در روابط با دیگران نادیده گرفت. چشم‌های جذاب و زیبای شما بهتر از زبانتان می‌توانند حرف‌های دل شما را به دیگران انتقال دهند.

بدیهی هست جراحی پلک‌های شما باید به دست متخصصی صورت بگیرد که هم بینایی چشم‌ها را دچار آسیب نکند، و هم زیبایی و جذابیت چشم‌های شما را به آنها بازگرداند. هرگونه کمی و کاستی در روند درمان پلک‌‌ها می‌تواند زیبایی چشم‌های شما را برای همیشه از آنها بگیرد.

درمان افتادگی پلک توسط متخصص پلک

درمان افتادگی پلک توسط متخصص پلک

ویژگی‌های بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران:

کلینیک یک ساختمان هست که باید به وسایل و تجهیزات پیشرفته برای درمان افتادگی پلک مجهز باشد. در واقع مهم‌ترین ویژگی بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران را باید در پرسنل آن جست‌وجو کرد. در پزشکان و کادر درمانی که جراحی افتادگی پلک و دیگر درمان‌های کلینیک را به‌ عهده دارند. به‌طور کلی دربارۀ ویژگی‌های بهترین کلینیک می‌توان به موارد مختلفی اشاره کرد:

1- اخلاق پزشکی پزشکان کلینیک:

برخورد پزشکان و اخلاق پزشکی یکی از مهم‌ترین اصول در بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران است. بر اساس اخلاق پزشکی، باید اطلاعات کامل و روشنی درباره بیماری هر شخص و راه‌های درمان و عوارض آنها به بیمار داده شود. پس از آن انتخاب روش درمان به عهده بیمار گذاشته شود. همچنین بهتر هست بیمار همه پرسش‌های خود درباره جراحی و پیامدهای آن را با پزشک مطرح کند. پاسخ‌های روشن پزشک بهترین راهنما برای بیمار هست.

احترام متقابل بین بیمار و پزشک از دیگر نکته‌های اخلاق پزشکی هست. این احترام اقتضا می‌کند تا پزشک به حرف‌ها و نگرانی‌های بیمار درباره روند عمل جراحی یا روند کلی درمان گوش کند. توضیحات پزشک درباره این روند می‌تواند نگرانی و اضطراب را از بیمار دور کند.

2- تحصیل پزشکان کلینیک در زمینه جراحی پلاستیک:

یکی دیگر از ویژگی‌هایبهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران، تحصیل پزشکان آن مجموعه در رشته‌های مرتبط با جراحی پلاستیک است. پزشکان متخصص جراحی زیبایی دوره‌ای تخصصی را در زمینه جراحی پلاستیک گذرانده‌اند. به همین دلیل است که سپردن جراحی‌های زیبایی به دست آنها کمترین ریسک را به‌دنبال دارد.

3- تجربه پزشکان و متخصصان در بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران:

توجه به تجربه پزشکان و متخصصان یک مرکز درمانی، یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها در شناخت بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران. تعداد زیاد جراحی‌های زیبایی و آمار بالای جراحی‌های موفق یک کلینیک می‌تواند به شما در شناخت و انتخاب بهترین کلینیک زیبایی کمک کند. برای دیدن نمونه‌های موفق جراحی‌های پلک هر کلینیک می‌توانید به شبکه‌های اجتماعی آنها مراجعه کنید. همچنین گفت‌و گو در کلینیک با افرادی که این درمان‌‌ ها را پشت سر گذاشته‌اند، راه بهتری برای به دست آوردن اطلاعات است.

4- تجهیزات مناسب کلینیک:

بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران دارای امکانات و تجهیزاتی مدرن و به‌روز هست. درمان‌های حساس زیبایی را نمی‌توان با وسایل و تجهیزات قدیمی انجام داد. بدین ترتیب یکی از عوامل مهم در انتخاب بهترین کلینیک، تجهیزات مدرن و پیشرفته آن هست.

بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک

بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک

5- مراجعه بیماران از خارج از کشور:

به‌عنوان یکی از راه‌های تشخیص بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک می‌توان به این گزینه هم اشاره کرد. آوازه جراحی‌های برخی از پزشکان و کلینیک‌های پزشکی به‌اندازه‌ای در کشور پیچیده که بیماران ایرانی و خارجی از خارج از کشور هم برای جراحی‌های زیبایی به آنها مراجعه می‌کنند.

6- شرکت پزشکان کلینیک در همایش‌های علمی و گرفتن گواهینامه‌های معتبر:

پزشکانی که دانش آنها به‌روز هست، همواره از آخرین خبرهای پیشرفت‌های علمی در دنیا باخبرند. آنها در برخی از کنفرانس‌های مربوط به تخصصشان شرکت می‌کنند و از آخرین رویدادهای علمی آگاه هستند. همچنین دوره‌های ویژه بالا بردن مهارت و تخصص در رشته خود را می‌گذرانند و گواهینامه‌های این همایش‌ها و دوره‌های علمی هم گویای این نکته هست.

کلینیک VIP، بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران:

با مروری بر ویژگی‌هایی که گویای بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران هست و تطبیق دادن آنها با کلینیک‌های زیبایی، نام کلینیک VIP برای شما برجسته خواهد شد. تجربه و تخصص پزشکان این کلینیک جراحی‌های زیبایی بر کسی پوشیده نیست. همچنین پیدا کردن و دیدن نمونه‌های بی‌شمار جراحی‌های درمانی و زیبایی پلک در این کلینیک هم برای شما کار سختی نیست.

درمان افتادگی پلک در تهران با ارتباط مستقیم زیبایی شناختی با ابرو و گونه نقش حیاتی در جوانسازی صورت دارد. بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین برای درمان پوست اضافی و/یا چربی دور چشم اندیکاسیون دارد. ارزیابی قبل از عمل باید شامل شرح حال کامل پزشکی و چشمی همراه با معاینه دقیق پوست و چشم باشد. علائم خشکی چشم باید قبل از عمل مشخص شود، زیرا مستقیماً با عوارض بعد از عمل مرتبط هست. معاینه فیزیکی باید موقعیت ابرو، پتوز پلک، موقعیت پلک پایین و برآمدگی گونه را در نظر بگیرد. بلفاروپلاستی را می توان با روش های جراحی بسیاری انجام داد. این بررسی، بلفاروپلاستی استاندارد فقط برای پوست و برداشتن یا تغییر موضع محافظه‌کارانه چربی پلک تحتانی را برجسته می‌کند

بلفاروپلاستی را می توان با  بی حسی موضعی با آرامبخش یا با بیهوشی عمومی انجام داد.

جراح باید بداند که آیا برای کاهش خطر لخته شدن خون از داروهایی مانند آسپرین یا وارفارین استفاده می‌کنید یا خیر.

جراحی پلک فوقانی به طور کلی شامل موارد زیر است:

 • ایجاد برش (برش) در امتداد چین پلک در چین پوستی طبیعی پلک
 • از بین بردن پوست، چربی یا ماهیچه اضافی
 • بستن برش – جای زخم معمولا در چین طبیعی پلک پنهان می شود.

جراحی پلک پایین به طور کلی شامل موارد زیر است:

 • ایجاد یک برش یا درست زیر مژه های پایین یا در داخل پلک پایین
 • تغییر موقعیت یا برداشتن چربی از کیسه های زیر چشم و گاهی اوقات مقدار کمی از پوست
 • حمایت از عضلات و تاندون پلک در صورت لزوم
 • بستن برش

جراح معمولاً از نوارهای نازک و چسبناکی به نام نوار بخیه برای حمایت از پلک ها پس از جراحی استفاده می کند. اینها معمولاً تا 1 هفته بعد حذف می شوند.

درمان افتادگی پلک در تهران ممکن هست حدود 1 ساعت طول بکشد. جراحی روی پلک پایین ممکن هست تا 2 ساعت طول بکشد. اکثر بیماران می توانند در همان روز به خانه بروند.

بلفاروپلاستی در بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران:

بلفاروپلاستی بهترین درمان ماندگار افتادگی پلک هست. جراحی بلفاروپلاستی نقش جوان‌ سازی پوست پلک‌ها و اطراف چشم را در چهره شما بازی می‌کند. جراحی بلفاروپلاستی بیشتر روی پلک‌های بالا انجام می‌شود، اما انجام آن روی پلک‌های پائین هم امکان‌پذیر است.

* بلفاروپلاستی پلک بالا:

پوست پلک‌های بالا در گذر زمان، و پس از سن سی و پنج سالگی کم‌کم شل می‌شوند و شروع به افتادن می‌کنند. با بالاتر رفتن سن، چربی‌هایی هم در پشت پلک‌های بالا جمع می‌شوند که زیبایی و جذابیت چشم‌ها و چهره را دچار اشکال می‌کنند. این چربی‌ها پف پشت پلک‌ها را به وجود می‌آورند. بلفاروپلاستی پلک‌های بالا چشم‌ها را بازتر و بزرگ‌تر می‌کند و پف آنها را هم از بین می‌برد. بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک تجربه زیادی در جراحی بلفاروپلاستی پلک بالا دارد.

* بلفاروپلاستی پلک پائین:

پلک‌های پائین هم در مرور زمان دچار افتادگی می‌شوند و زیر آنها چروک می‌افتد. چربی‌های زیرپوستی، یا پف زیر پلک‌های پائین هم به‌خوبی نمایان می‌شوند. تنها درمان قطعی پف زیر پلک‌های پائین و درمان افتادگی آنها هم بلفاروپلاستی پلک‌های پائین هست. چه برای درمان افتادگی پلک‌ها و چه برای برطرف ساختن پف پلک‌ها شما نیاز به بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران دارید.

بلفاروپلاستی پلک پایین درمان قطعی پف پلک

بلفاروپلاستی پلک پایین درمان قطعی پف پلک

نکته‌های مهم درباره عمل جراحی بلفاروپلاستی:

نقش موثر پزشکان جراح در بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران از دقت آنها در جزئیات جراحی بلفاروپلاستی مشخص می‌شود. در جراحی بلفاروپلاستی پلک‌ها به گزینه‌های مختلفی باید توجه شود:

1- روش و جای برش روی پلک:

برش زدن پلک‌ها می‌تواند با دست یا با لیزر انجام بگیرد. بسیاری از کلینیک‌های تخصصی جراحی پلک برش‌ها را با لیزر می‌زنند تا کمترین اسکار را به‌دنبال داشته باشند. البته برخی پزشکان متخصص نیز به‌اندازه‌ای در این عمل جراحی تجربه و مهارت دارند که تیغ جراحی در دست آنها کمتر از برش‌های لیزر عمل نمی‌کند.

جای برش روی پلک هم باید با دقت بسیار انتخاب شود تا بین چین پلک‌ها پنهان شود. در روزها و هفته‌های نخست پس از جراحی بلفاروپلاستی، جای زخم بر روی پلک پیدا هست، اما اگر جای درستی برای آن انتخاب شده باشد، در چین پلک‌ها مخفی می‌شود. تنها زمانی جای برش و بخیه‌ها آشکار می‌شود که چشم‌ها بسته باشند.

2- نوع بخیه‌ها:

در جراحی بلفاروپلاستی، بخیه زدن جای برش می‌تواند بیشترین اثر را از خود به جا بگذارد. این بخش از کار دقت بالایی را می‌طلبد و باید به شکلی باشد که اثر زیادی باقی نماند. دست‌های باتجربه پزشکان ماهر در بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران به‌گونه‌ ای بخیه می‌زنند که جای آنها در زمان کوتاهی پس از عمل جراحی بهبود می‌یابد و اثری از آنها دیده نمی‌شود.

3- رعایت استانداردهای عمل جراحی در بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران:

هر جراحی زیبایی استانداردهای خاص خود را دارد. برای مثال در جراحی بلفاروپلاستی پلک‌های بالا، بلندی پلک‌ها باید برطرف شود. اما اگر برداشتن پوست پلک‌ ها بیش از اندازه باشد، پلک‌ ها کوتاه می‌شوند. در چنین شرایطی پلک‌ ها کاملا بسته نمی‌شوند. این مسئله می‌ تواند به خشکی چشم‌ های فرد منتهی شود و بینایی او را دچار آسیب کند. پزشکان باتجربه با کوتاه کردن به‌ اندازه پلک‌ها، چشم‌ ها را درشت‌ تر و زیباتر می‌کنند و چین‌های طبیعی را به پلک‌های بالا برمی‌گردانند. همچنین چشم‌ها را دچار اشکال و کم‌بینی نمی‌کنند.

عمل زیبایی پلک توسط پزشکان باتجربه

عمل زیبایی پلک توسط پزشکان باتجربه

مراقبت‌های پس از جراحی بلفاروپلاستی در بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران:

1- مراقبت‌های شخصی پس از جراحی بلفاروپلاستی:

همه مراقبت‌هایی که پس از عمل بلفاروپلاستی انجام می‌شود باید با دستور پزشک معالج شما باشد. برخی از توصیه‌های پزشکان به این شرح هستند:

 •  پس از جراحی، پلک‌ها روزی سه بار با آب و صابون شسته و خشک شوند.
 •  پمادهایی برای پلک شما از طرف پزشک تجویز می‌شود که باید آنها را در زمان خود، و به‌طور مرتب استفاده کنید. توجه داشته باشید که ممکن است این پمادها باعث تاری دید شما شوند. این مسئله طبیعی هست، پس نگران نشوید.
 •  قطره‌هایی برای شما تجویز شده که یکی از مهم‌ترین کارکردهای آنها، مرطوب نگه داشتن چشم‌های شما است. استفاده به‌موقع از آنها را جدی بگیرید.
 • حمام کردن در روزهای پس از جراحی منعی ندارد، مگر اینکه پزشک با ملاحظات خاصی به شما گفته باشد حمام نکنید. اما در هنگام حمام کردن بهتر است چشم‌های خود را زیر دوش آب نگیرید و آب را به آرامی، و با دست به صورت خود بزنید. خشک کردن چشم‌ها هم باید با پارچه‌ای تمیز و به آرامی صورت بگیرد.
 • خوردن بعضی مواد خوراکی مانند مواد دارای ویتامین E یا قرص‌های آن روند بهبود زخم پلک‌های شما را سرعت می‌بخشد. پس از عمل جراحی از آرایش چشم‌‌ها خودداری کنید. پس از گذشت ده روز از جراحی می‌توانید آرایش کردن را شروع کنید.
 • از مالیدن پلک‌ها و خارش آنها تا چهار هفته پس از عمل جراحی خودداری کنید و از دست‌کاری محل بخیه بپرهیزید.

2- مراقبت‌های عمومی بعد از جراحی بلفاروپلاستی:

 • مراقبت‌های عمومی کمک می‌کند تا دوره پس از عمل جراحی به‌خوبی سپری شود:
 • نخستین نکته تنها نماندن بیمار تا 24 ساعت پس از عمل جراحی هست. در ساعت‌ های اولیه پس از جراحی بلفاروپلاستی تنها نمانید و فردی بالغ در کنار شما باشد.
 • بهتر است تا دو روز پس از عمل بلفاروپلاستی، در زمان خوابیدن و دراز کشیدن، دو بالش زیر سر خود قرار دهید. برای پیشگیری از درد، بهتر است قبل از پایان بی‌حسی و شروع درد، مصرف مسکن‌هایی که پزشک تجویز کرده را شروع کنید. همچنین مصرف داروها را تا پایان زمان مشخص آنها ادامه دهید.
 • خودداری کردن از تماشای زیاد تلویزیون، نگاه نکردن به نمایشگر تلفن همراه، تبلت و رایانه هم یکی دیگر از نکته‌های مهم در پشت سر گذاشتن دوره نقاهت هست. نگاه کردن به نمایشگرهای مختلف می‌تواند خشکی چشم را به‌دنبال داشته باشد.
 • تا یک هفته پس از عمل جراحی، در برابر نور خورشید از عینک آفتابی استفاده کنید. نور خورشید به چشم‌های شما آسیب می‌رساند.
 •  پس از جراحی بلفاروپلاستی، بهره بردن از کیسه یخ یا کمپرس آب سرد می‌تواند از تورم و کبود شدن دور و بر چشم‌ها جلوگیری کند، یا شدت آن را کمتر کند. بسیاری از پزشکان در روز اول پس از جراحی پلک، کمپرس 15 دقیقه یک بار آب سرد یا یخ را توصیه می‌کنند.
 • بهتر است بیمار در چند روز اول پس از جراحی به آرامی وضعیت خود را از خوابیدن به ایستادن تغییر دهد. برای این کار می‌توانید ابتدا از حالت خوابیده به حالت نشسته، و پس از آن به حالت ایستاده تغییر وضعیت دهید.
 •  پس از عمل بلفاروپلاستی، تا مدتی امکان خسته شدن زودرس چشم‌ها زیاد است. برای پیشگیری از این مسئله بهتر است در درازای روز چند بار چشم‌های خود را ببندید و استراحت کنید.
 •  از مهم‌ترین مراقبت‌های پس از جراحی بلفاروپلاستی این است که بیمار باید از خم شدن خودداری کند. همچنین برداشتن وسایل سنگین و فعالیت ورزشی نیز تا مدتی برای بیمار ممنوع است. در کل می‌توان گفت از هر کاری که باعث جمع شدن خون در بخش سر، چشم‌ها و پلک‌ها شود باید خودداری کرد.
 •  گریه کردن پس از جراحی بلفاروپلاستی هم از کارهای ممنوع است. پس از هر موضوعی که باعث غمگین شدن و احساساتی شدن شما می‌شود دوری کنید. همچنین بلند، زیاد و با شدت نخندید.

3- مراقبت‌های خوراکی پس از جراحی بلفاروپلاستی:

* بهترین توصیه برای اینکه بدن شما دچار کم‌آبی نشود، خوردن خوراکی‌های سبک و آبکی پس از عمل جراحی است.

* هیچ‌کدام از وعده‌های غذایی را از دست ندهید تا سرعت بهبودی شما بیشتر شود.

* خوراکی‌های دارای پروتئین میل کنید تا روند بهبودی شما سرعت پیدا کند.

* کم‌تحرکی بعد از هر عمل جراحی، ممکن هست افراد را به یبوست دچار کند. برای جلوگیری از یبوست، و فشار نیامدن به چشم‌ها میوه و سبزی بیشتری مصرف کنید.

* در سه چهار روز نخست پس از جراحی، از خوردن خوراکی‌های سفت خودداری کنید.

* مصرف نمک را به کمترین اندازه ممکن برسانید.

* به‌طور مرتب آب بنوشید.

مشاهده نمونه کار های جراحی پلک در اینستاگرام

سخن پایانی:

قرن کنونی قرن روابط عمومی و ارتباطات هست و از این رشته‌ها به‌عنوان هنر هشتم نام برده شده است. هنر هشتم اهمیت روابط فردی و اجتماعی را مشخص می‌کند. تاثیر روابط فردی در معادلات اجتماعی به‌اندازه‌ای است که پژوهش‌های بسیاری درباره آن انجام شده و در حال انجام است. اکنون کارشناسان روابط عمومی می‌دانند یکی از مهم‌ترین نکته‌های تاثیرگذار در پیشبرد روابط اجتماعی و کاری، ظاهر افراد است.

افتادگی پلک نوعی ناهنجاری است که بیشتر افراد با بالا رفتن سن با آن روبه‌ رو می‌شوند. این ناهنجاری روی زیبایی و جذابیت افراد تاثیرگذار است و افراد زیادی را به فکر اصلاح آن انداخته است. کلینیک vip، بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک می‌تواند افتادگی پلک‌های شما را درمان کند و ظاهر زیبا و جذاب را به شما بازگرداند.

بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران

بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران

نکته های مهم عمل جراحی

4- کم شدن عوارض پس از جراحی بلفاروپلاستی:

هر عمل جراحی، حتی با رعایت همه اصول بهداشتی و پزشکی، ممکن است عوارضی داشته باشد. عفونت و خون‌ریزی پس از جراحی پلک‌ها هم از نمونه پیامدهای این عمل جراحی هست. جراحی پزشکان باتجربه در بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران کمترین میزان عوارض را در بین بیماران این کلینیک‌ها به دنبال داشته است.

پرسش‌های رایج درباره افتادگی پلک در بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران:

1- آیا جای برش پلک‌ها پس از عمل جراحی مشخص می‌شود؟
پزشکان جراحی پلاستیک برش پلک بالا را در جایی می‌زنند که بین خط‌های پلک‌ها مخفی شود. جای این برش ممکن است برای مدتی باقی بماند، اما چون در چین پلک‌ها پنهان شده، دیده نمی‌شود. زمانی که پلک‌ها بسته است، جای برش به‌صورت خطی کم‌رنگ دیده می‌شود.
2- چگونه باید بهترین پزشک و بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران را انتخاب کنیم؟
ابتدا باید کلینیک مورد نظر را از راه‌های مختلف، مانند اینترنت انتخاب کنید. پس از آن بهتر است نمونه‌های جراحی پزشکان کلینیک‌ها را ببینید و با افراد درمان‌شده گفت‌و گو کنید. مراجعه به کلینیک‌ها و گفت‌وگو با افراد مختلفی که برای درمان آمده‌اند یا درمان شده‌اند، بهترین راهکار برای اطمینان از کلینیک مورد نظر شما است.
3- تخصص و مهارت یک پزشک چگونه مشخص می‌شود؟
تعداد زیاد مراجعان، تعداد زیاد عمل‌های جراحی و تعداد بالای درمان‌های موفق یک پزشک بهترین راهکار انتخاب پزشک ماهر است.

کلینیک VIP دارای امکانات و تجهیزات پزشکی پیشرفته در زمینه زیبایی و سلامت است. برخی از ویژگی های کلینیک ما:

  • تمیز و استریل بودن کلینیک و دارا بودن پروانه وزارت بهداشت
  • حضور پزشکان متبحر و باتجربه
  • دارا بودن امکانات امروزی و مجهز بودن کلینیک
  • ارائه خدمات مشاوره به متقاضیان
  • پشتیبانی مناسب پس از جراحی پلک

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ