چشم‌ها مهم‌ترین عضو بدن شما در انتقال احساساتتان به دیگران هست. ارتباط چشمی با دیگران از بهترین و تاثیرگذارترین انواع ارتباط هست. کسانی که راز این روش ارتباطی را فراگرفته‌اند، در روابط عمومی موفق‌تر از دیگران عمل می‌کنند. چشم‌ها که بخش اصلی این رابطه هستند، در گذر زمان شادابی خود را از دست می‌دهند. البته از دست دادن این شادابی به‌دلیل تغییر چشم‌ها نیست. پلک‌های چشم با بالا رفتن سن شل می‌شوند و زیبایی و تاثیرگذاری چشم‌ها را کم می‌کنند. اینجا هست که درمان افتادگی پلک در تهران با بلفاروپلاستی به کمک شما می‌آید.

درمان افتادگی پلک در تهران با بلفاروپلاستی نوعی جراحی هست که در بیشتر موارد برای زیباتر نشان دادن چهره افراد انجام می‌شود. البته این جراحی جنبه درمانی هم دارد و میدان دید چشم‌ها را بیشتر می‌کند. تشخیص درمان چشم‌های شما با بلفاروپلاستی را تنها باید پزشک متخصص تشخیص دهد. پزشکان و مشاوران ما در کلینیک VIP با دیدن چهره و مقدار افتادگی پلک‌های شما، بهترین روش درمانی را به شما پیشنهاد می‌دهند.

درمان افتادگی پلک در تهران با بلفاروپلاستی

درمان افتادگی پلک در تهران با بلفاروپلاستی

 

جهت مشاوره رایگان و تماس کارشناسان ما با شما لطفا فرم زیر را پر کنید

بهترین روش درمان افتادگی پلک در تهران با بلفاروپلاستی

روش‌های گوناگونی برای رفع افتادگی پلک وجود دارد. برای انتخاب بهترین روش درمانی، ابتدا بهتر هست  برخی از این روش‌ها را بشناسید و سپس بهترین آنها را انتخاب کنید.

* درمان افتادگی پلـک با ژل:

تزریق ژل به بافت‌های افتاده پلک بالا یکی از روش‌های درمان افتادگی پلک هست. این نوع درمان چشم‌ها بازتر و زیباتر می‌کند، اما تاثیر آن چند ماه بیشتر نیست.

* درمان افتادگی پلـک با نخ:

درمان با نخ نوعی درمان پزشکی هست که پلک را کوتاه می‌کند. لیفت با نخ با بی‌حسی روی پلک‌های شما انجام می‌شود و افتادگی پلک را می‌تواند درمان کند. لیفت پلک بالا با نخ جای بخیه روی پلک‌های شما باقی نمی‌گذارد.

شماره تماس: 09120634472

برخلاف درمان افتادگی پلک در تهران با بلفاروپلاستی، لیفت پلک‌ها با نخ ممکن هست عوارضی مانند حساسیت‌، بی‌حسی و عدم تقارن داشته باشد. لیفت با نخ موقتی هست و تاثیر آن تا زمان جذب نخ‌ها به پوست باقی می‌ماند.

 

درمان افتادگی پلک با نخ

درمان افتادگی پلک با نخ

 

* درمان افتادگی پلک با لیزر:

در درمان با لیزر، پوست‌های اضافی پلک در چند جلسه از بین می‌روند تا سلول‌های جدیدی جایگزین آنها شود و افتادگی پلک برطرف شود. درمان با لیزر باید در چند جلسه صورت گیرد و نتیجه نهایی آن نیز پس از سه تا شش ماه نمایان خواهد شد.

 

* درمان افتادگی پلـک با داروهای گیاهی و خانگی:

درمان‌های گیاهی و خانگی شامل کیسه‌های چای سبز، چای بابونه، زنجبیل، سفیده تخم‌مرغ، عسل و برخی مواد دیگر هست. درمان با مواد گیاهی و خانگی باید دو یا سه بار در هفته، و هر بار به‌مدت بیست دقیقه انجام شود. این نوع درمان‌‌ها از شدت افتادگی پلک و پف پلک‌ها کم می‌کنند. اما فقط در مواردی که افتادگی پلک شما خفیف هست، پاسخ‌گو هستند.

 

* درمان افتادگی پلـک با ورزش:

درمان‌های ورزشی با هدف تقویت ماهیچه‌های پلک شما صورت می‌گیرد. با این نوع درمان‌ها می‌توانید افتادگی پلک را تا حدودی کاهش دهید. درمان‌های ورزشی شامل لیفت ابرو، کشش پلک، و موارد دیگری هست که اگر درست انجام شود، در درمان افتادگی پلک موثر هست. این درمان‌‌ها را باید هر روز به‌مدت 20 تا 30 دقیقه انجام دهید تا پس از مدتی نتیجه آنها را ببینید.

یک نکته را هم به خاطر داشته باشید. درمان‌های ورزشی موقتی هستند و قابل‌مقایسه با درمان افتادگی پلک در تهران با بلفاروپلاستی نیستند. اگر انتخاب این تمرین‌‌ها اشتباه باشند، نه‌تنها تاثیری در کاهش افتادگی پلک‌های شما ندارند، بلکه به بدتر شدن آن هم کمک می‌کنند.

 

* درمان افتادگی پلـک با قطره‌های چشمی:

قطره‌های چشمی که باید با دستور پزشک استفاده شوند، پلک‌ها را در زمان کوتاهی جمع کرده، افتادگی پلک را تا حدودی برطرف می‌کنند. استفاده از این قطره‌ها عوارض مختلفی مانند تاری دید، خشکی چشم، ورم کردن پلک و ریزش اشک را به‌دنبال دارد. بهره بردن از این قطره‌ها در صورتی تاثیر خود را حفظ می‌کند که مداوم باشد. قیمت این قطره‌ها نیز ارزان نیست.

 

* درمان افتادگی پلـک با پمادها و کرم‌ها:

برخی پمادها یا کرم‌ها را هم می‌توان برای درمان افتادگی پلک مورد استفاده قرار داد. این کرم‌ها یا پمادها را باید پزشک برای شما تجویز کند. استفاده طولانی‌‌مدت از این کرم‌ها و پمادها می‌تواند افتادگی پلک را تا حدودی درمان کند. یکی از مواردی که در درمان با پمادها و کرم‌ها باید در نظر داشته باشید، تاثیر کوتاه‌مدت آنها است. هزینه این کرم‌ها هم کم نیست.

 

* درمان افتادگی پلـک با روغن‌های گیاهی:

از روغن‌هایی مانند روغن زیتون، روغن چای، روغن نارگیل و روغن زنجبیل هم می‌توانید برای درمان افتادگی پلک استفاده کنید. این درمان‌‌ها باید همیشگی باشند تا تاثیر خود را نشان دهند. همچنین نمی‌توانند افتادگی‌های شدید را درمان کنند.

 

* درمان افتادگی پلک با بلفاروپلاستی:

روش دائمی در درمان پوست شل‌شده و افتاده پلک‌ها، درمان افتادگی پلک در تهران با بلفاروپلاستی است. از برتری‌های این عمل جراحی، ماندگاری آن هست. عمل جراحی بلفاروپلاستی یک نوع جراحی سرپایی هست و نیازی به بیهوشی ندارد. پس از گذشت دوره استراحت پس از جراحی، شما به زندگی عادی خود بازمی‌گردید. بدین ترتیب نیازی به استفاده مرتب از ماسک‌ها، روغن‌های گیاهی، کرم‌ها، پمادها، ورزش صورت و هیچ‌کدام از درمان‌های موقت ندارید.

 

آیا درمان افتادگی پلک در تهران با بلفاروپلاستی دردناک است؟

پزشکان جراحی بلفاروپلاستی را در بیشتر موارد با بی‌حسی موضعی چشم‌ها و اطراف آن انجام می‌دهند. در برخی موارد هم که پزشک صلاح بداند، ممکن است این جراحی با بیهوشی صورت گیرد. نکته مهم این است که در زمان جراحی، شما هیچ دردی حس نمی‌کنید. مانند هر جراحی کوچک یا بزرگی، پس از جراحی در محل برش کمی احساس درد خواهید داشت.

به همین دلیل هم پزشک شما برایتان داروهای مسکنی تجویز می‌کند که بهتر است پس از درمان افتادگی پلک در تهران با بلفاروپلاستی مصرف آنها را شروع کنید. تجربه نشان داده مصرف داروهای مسکن پیش از آغاز درد بسیار موثرتر از مصرف آنها پس از شروع درد هست.

 

درمان افتادگی پلک با بی حسی و بیهوشی

درمان افتادگی پلک با بی حسی و بیهوشی

 

بلفاروپلاستی پلک بالا تا چه میزان افتادگی پلک را رفع می‌کند؟

همان‌طور که پیش از این اشاره شد، راه‌های مختلفی برای درمان افتادگی پلک وجود دارد. هریک از این درمان‌ها تاثیرات کوتاه‌‌مدت یا حداکثر چندماهه دارند. از مهم‌ترین نکته‌ها درباره درمان افتادگی پلک در تهران با بلفاروپلاستی پلک بالا، ماندنی بودن این روش درمانی هست. در مقایسه این جراحی با روش‌های دیگر درمان پلک، نکته مهم دیگری را هم باید در نظر داشته باشید. پزشک در جراحی بلفاروپلاستی، پوست اضافه پلک را برمی‌دارد، ماهیچه‌های افتاده را سر جای خود می‌گذارد و چربی زیر پوستی را نیز خارج می‌کند.

همه این موارد کمک می‌کند تا پلک کوتاه‌تر شود و اثر آن تا سال‌ها باقی بماند. در واقع می‌توان گفت درمان افتادگی پلک در تهران با بلفاروپلاستی درمانی قطعی با ماندگاری بالا هست. هیچ‌کدام از روش‌های درمانی که تاکنون به‌کارگرفته شده‌اند، نمی‌توانند با جراحی بلفاروپلاستی برابری کنند.

 

بخیه‌های افتادگی پلک بالا از چه نوعی هستند؟

در جراحی بلفاروپلاستی پوست کش‌آمده پلک بالا، به همراه چربی زیر پلک برداشته می‌شود. پس از آن محل برش با دست‌های ماهر پزشک بخیه می‌شود. دو نوع نخ بخیه در این کار مورد استفاده قرار می‌گیرد:

نوع اول بخیه‌هایی هستند که حدود پنج روز پس از جراحی باید کشیده شوند. این بخیه‌ها جذب نمی‌شوند.

نوع دوم بخیه‌های جذبی هستند. این نوع بخیه‌‌ها خودبه‌خود جذب می‌شوند و نیازی نیست تا پزشک آنها را از پوست بیمار جدا کند.

نوع بخیه های بلفاروپلاستی

نوع بخیه های بلفاروپلاستی

 

مراقبت بعد از درمان افتادگی پلک در تهران با بلفاروپلاستی چگونه است؟

مانند هر عمل جراحی دیگری، بلفاروپلاستی هم نیاز به مراقبت‌های پس از عمل دارد. مراقبت‌های بعد از عمل بلفاروپلاستی را در چند مورد خلاصه می‌کنیم:

 

1- مراقبت‌های دارویی و پزشکی:

استفاده به‌موقع از داروهایی که پزشک تجویز کرده، نخستین مراقبت مهم پس از جراحی هست؛ داروهای پیشگیری از عفونت، خشکی چشم و درد که برای شما تجویز شده است. نکته دیگر، استفاده از کمپرس آب سرد یا یخ برای کاستن از مقدار کبودی و تورم پلک‌ها است. شست‌و شوی زخم پلک‌ها نیز باید با توجه به دستور پزشک صورت بگیرد.

 

2- مراقبت‌های فردی:

پس از درمان افتادگی پلـک با بلفاروپلاستی بهتر هست یکی دو روز در خانه به استراحت بپردازید. بهترین حالت خوابیدن و دراز کشیدن، قرار دادن سر روی دو بالش هست تا سر شما نسبت به حالت خواب معمولی بالاتر قرار بگیرد. استفاده از کرم ضد آفتاب و عینک آفتابی را در زمان قرار گرفتن در زیر نور خورشید جدی بگیرید. همچنین بعد از جراحی بلفاروپلاستی از خندیدن بلند، گریه کردن و حرف زدن با صدای بلند هم خودداری کنید.

 

3- مراقبت‌های عمومی:

بهترین نتیجه برای درمان افتادگی پلک در تهران با بلفاروپلاستی زمانی دیده می‌شود تا فعالیت‌های خود را دستِ‌کم ده روز تا دو هفته پس از جراحی محدود کنید. همچنین زمان ماندن خود را در زیر نور آفتاب و در معرض باد و خاک کمتر کنید. در هفته نخست پس از جراحی، از انجام فعالیت‌های چشمی که منجر به خستگی چشم‌های شما می‌شود، بپرهیزید. از هرگونه فعالیتی که باعث شود خون به سر و چشم‌های شما پمپاژ شود هم دوری کنید.

مشاهده نمونه کار های جراحی پلک در اینستاگرام

بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران با بلفاروپلاستی کجا است؟

بهترین کلینیک برای درمان افتادگی پلـک بالا مرکز درمانی هست که چند ویژگی مهم را دارا باشد. نخست اینکه از بهترین امکانات پیشرفته روز در این عمل جراحی کمک بگیرد. نکته دوم و مهم‌تر از اولی، وجود پزشکان متخصص و باتجربۀ جراحی زیبایی در کلینیک است. نکته سومی را هم باید در این زمینه مطرح کرد و آن راهنمایی درست مشاوران و پزشکانی است که وظیفه راهنمایی شما را به عهده دارند کلینیک VIP سعی دارد تا با تجهیزات پیشرفته و کادر مجرب پذیرای شما عزیزان باشد.

 

کلینیک مارال بهترین کلینیک بلفاروپلاستی

کلینیک VIP بهترین کلینیک بلفاروپلاستی

 

عمل جراحی بلفاروپلاستی باید در صورت ضروری بودن برای بیمار انجام شود. در غیر این صورت باید از روش‌های دیگر درمانی استفاده شود. پزشکان و مشاوران ما در کلینیک VIP راه‌های درمانی را برای شما توضیح می‌دهند و بهترین راه را پیشنهاد می‌دهند، اما انتخاب نهایی با خود شما هست.

پرسش‌های متداول درباره درمان افتادگی پلــک با بلفاروپلاستی:

1- آیا جراحی بلفاروپلاستی عوارضی هم دارد؟
این جراحی هم مانند هر جراحی دیگری دارای عوارض موقتی است که نباید به خاطر آنها نگران شوید. تاری دید، خشکی چشم، خون‌ریزی کم و محدود، بسته نشدن کامل چشم و آب‌ریزش چشم از پیامدهای معمول بلفاروپلاستی هستند.

 

2- آیا درمان افتادگی پلـک با بلفاروپلاستی می‌تواند خطرناک باشد؟
بلفاروپلاستی عمل خطرناکی نیست، اما ریسک خطر در هر عمل جراحی وجود دارد. این ریسک زمانی کاهش می‌یابد که جراحی بلفاروپلاستی به دست پزشکان باتجربه و متخصص انجام شود.

 

3- دوره نقاهت پس از جراحی بلفاروپلاستی چقدر است؟
این دوره در افراد مختلف یکسان نیست و با توجه به سن و وضعیت جراحی کم یا زیاد می‌شود. به‌طور تقریبی همه بیماران پس از گذشت ده روز به زندگی عادی بازمی‌گردند.

 

سخن پایانی کلینیک VIP:

درمان افتادگی پلک با بلفاروپلاستی پلک‌های شما را بالا می‌برد و زیبایی چشم‌های شما را به آنها بازمی‌گرداند. با جراحی بلفاروپلاستی تاثیرگذاری چشم‌های شما در ارتباط با دیگران بیشتر و بهتر می‌شود. جوانی پلک‌ها جادوی چشم‌های شما را به آنها بازمی‌گرداند و شما قدرت تاثیر نگاه خود را دوباره پیدا می‌کنید. کلینیک VIP همراه شما در مشاوره، جراحی و مراقبت‌های پس از این عمل زیبایی هست.

 

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ