از عوامل مهم در هزینه کاشت ابرو در تهران، مدل و فرم کاشت ابرو هست. با نگاهی به مدهای رایج فرم ابرو در دهه‌های گذشته، تفاوت‌های آشکار آنها را با یکدیگر می‌بینید. در طول سال‌ها، گاهی ابروهای کوتاه و پهن، گاهی ابروهای باریک و منحنی، گاهی ابروهای پهن قوس‌دار و گاهی مدل‌های دیگری از ابرو معمول شده هست.
ابروهای پهن و بلند را به‌راحتی می‌توانید به فرم‌های مختلف اصلاح و مرتب کنید. همین نکته باعث شده تا بسیاری از افراد خواستار ابرویی با فرم پهن و بلند باشند. البته این‌طور ابروها به تعداد بیشتری پیازهای مو نیاز دارد و این نکته نیز در هزینه کاشت ابرو تاثیرگذار هست.
با کلینیک کاشت VIP در نگاهی به تاثیر مدل‌های مختلف کاشت ابرو در هزینه آن همراه باشید.

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

[/fusion_text]

هزینه کاشت ابرو در تهران به چه عواملی بستگی دارد؟

گزینه‌های مختلفی در هزینه کاشت ابرو تهران تاثیرگذار هست. اما در این بخش از مقاله قصد داریم یکی از عوامل موثر در هزینه پیوند مو را مورد توجه قرار دهیم که کمتر به آن پرداخته شده، و آن مدل ابرو هست.

ابروهای پهن و بلند را به‌راحتی می‌توانید به فرم‌های مختلف اصلاح و مرتب کنید

ابروهای پهن و بلند را به‌راحتی می‌توانید به فرم‌های مختلف اصلاح و مرتب کنید

هزینه کاشت ابرو در تهران با توجه به مدل ابرو:

فرم و مدل ابرو تاثیر زیادی بر چهره شما می‌گذارد. صورت هرکسی ویژگی‌های مخصوص به خود را دارد و با فرم‌های مختلف ابرو، چهره متفاوتی پیدا می‌کند. مدل‌های مختلف ابرو پهنا و درازای متفاوتی دارند و کاشت هریک از آنها نیاز به فولیکول‌های کمتر یا بیشتر مو دارد. کم یا زیاد بودن تعداد فولیکول‌ها هم از عوامل موثر در هزینه کاشت ابرو در تهران به شمار می‌رود.

بررسی مدل‌های مختلف ابرو تعداد تارهای مورد نیاز مو برای هریک را مشخص می‌کند:

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

انواع مدل ابرو و تاثیر آن در هزینه کاشت ابرو در تهران:

ابروها را به مدل‌های مختلفی می‌توان طراحی کرد. البته بهتر هست فرم و مدل ابرویی را برای پیوند انتخاب کنید که با ویژگی‌های چهره شما هماهنگ باشد. پزشکان ما در کلینیک کاشت VIP شما را در انتخاب بهترین مدل کاشت ابرو همراهی می‌کنند.

• ابروی معمولی:

هزینه کاشت ابرو در تهران برای پر کردن بخش‌های خالی ابروی شما در بیشتر موارد پائین‌تر از هزینه طراحی و کاشت مدل‌های خاصی از ابرو هست. برای این کار بخش‌های ریخته ابروی شما ترمیم می‌شود و ابرو پهن‌تر و بلندتر نمی‌شود.

• ابروی پهن و صاف:

ابروی پهن نیاز به فولیکول‌های موی بیشتر دارد. برخی افراد دوست دارند ابروهایی پهن و نسبتا صاف داشته باشند. طراحی این ابروها صاف هست، اما در بخش دم ابرو شکل‌های مختلفی به خود می‌گیرد.

• ابروی صاف، پهن و قوس‌دار:

برخی نیز به داشتن ابروهایی پهن و حالت‌دار علاقه‌مند هستند. ابروهایی که پهن و صاف هستند، اما دم آنها به سمت پائین کشیده می‌شود. این ابروها نیاز به تعداد بیشتری از پیازهای مو دارند.

• ابروی شیب‌دار منحنی:

ابروهای شیب‌دار منحنی نوع دیگری از ابروها هستند که در حالت چهره شما بسیار تاثیرگذارند. این ابروها قوس زیادی دارند و شبیه طاق طراحی می‌شوند. البته زمانی که ابرویی پهن و بلند طراحی و کاشته شود هم امکان اصلاح آن به این شکل وجود دارد. کلینیک کاشت VIP پیش از پیوند ابرو، با موافقت شما بهترین مدل را برای کاشت ابروی شما برمی‌گزیند.

انتخاب مدل ابرو قبل از پیوند ابرو

انتخاب مدل ابرو قبل از پیوند ابرو

مقایسه هزینه کاشت ابرو در تهران و شهرهای دیگر ایران:

ملاک‌های سنجش هزینه کاشت ابرو تهران و همه شهرهای ایران یکسان هست. اما این هزینه در بسیاری از شهرهای ایران با توجه به پائین‌تر بودن هزینه زندگی در آنها، ارزان‌تر تمام می‌شود. در ادامه، هزینه پیوند ابرو در تهران و شیراز را با هم مقایسه می‌کنیم.

مقایسه هزینه کاشت ابرو در تهران و شیراز:

شیراز شهری بزرگ هست و هزینه‌های زندگی در این شهر بالا هست. در واقع شباهت‌های زیادی در مقایسه هزینه‌های زندگی و درمان شیراز و تهران وجود دارد. برای مقایسه هزینه کاشت ابرو در تهران و شیراز بد نیست نگاهی به گزینه‌های مختلف و موثر بر کاشت مو در این دو شهر بزرگ ایران داشته باشیم. پیش‌تر به تاثیر مدل ابرو در هزینه آن پرداختیم.

1- دستمزد پزشک:

از مهم‌ترین عوامل موثر در هزینه کاشت در کلینیک کاشت ابرو در تهران و شیراز، دستمزد پزشک هست. در هر دو شهر، پزشکان باتجربه و ماهر پیوند ابرو دستمزد بالاتری هم می‌گیرند.

2- هزینه کلینیک:

اگرچه تهران گران‌ترین شهر ایران هست، اما هزینه زندگی در شیراز هم بالا هست. هزینه کاشت ابرو در تهران و شیراز به ارزش کلینیک و وسایل و تجهیزات آن هم بستگی دارد. محل، اجاره، مالیات و تجهیزات کلینیک از گزینه‌های مهم در برآورد هزینه کاشت ابرو تهران و شیرازهست.

بدین ترتیب طبیعی هست یک کلینیک در منطقه بالاتر هزینه بیشتری از شما تقاضا کند. همچنین تجهیزات پیشرفته نیز عامل موثری در هزینه کاشت ابرو به شمار می‌رود، اگرچه کلینیک کاشت VIP همراه تلاش در متعادل نگه داشتن قیمت‌ها داشته هست.

کلینیک کاشت ابرو vip

کلینیک کاشت ابرو vip

3- تراکم ابرو:

هرچقدر شما خواهان ابروی پرپشت‌تری باشید، زمان کاشت آن هم بیشتر می‌شود. این نکته هم هزینه پیوند را در هر کلینیک کاشت ابرو در تهران و شیراز بالاتر می‌برد.

4- تکنیک کاشت ابرو:

عامل موثر دیگری که هزینه کاشت ابرو در تهران و شیراز به آن بستگی دارد، تکنیک کاشت ابرو هست. تکنیک‌های متفاوتی برای پیوند ابرو وجود دارد که یکی از آنها از بقیه معمول‌تر و کم‌هزینه‌تر هست. تکنیک‌های پیشرفته در کلینیک کاشت ابرو در تهران نیاز به ابزار و تجهیزات مدرن‌تر و صرف زمان بیشتر دارد. هزینه کاشت ابرو در هریک از این تکنیک‌ها با دیگری متفاوت هست.

5- مقایسه نهایی هزینه کاشت ابرو در تهران و شیراز:

در برآوردی کلی می‌توانیم بگوییم میانگین هزینه کاشت ابرو در تهران و شیراز در سال 1401 در یک رده قرار می‌گیرند. البته در هر دوی این شهرها کلینک‌هایی وجود دارند که هزینه کمتر یا بیشتری دریافت می‌کنند که این نکته هم امری معمول هست.

توصیه‌های پیش از پیوند فوق تخصص کاشت ابرو در کلینیک کاشت VIP:

کلینیک کاشت مو VIP به شما پیشنهاد می‌کند پیش از اقدام به پیوند ابرو، توصیه‌های فوق تخصص کاشت ابرو در این کلینیک را بخوانید و بدانید. این توصیه‌ها به دو بخش پیش از عمل پیوند و پس از آن مربوط می‌شوند:

توصیه‌های پیش از کاشت ابرو در کلینیک کاشت VIP:

1- مشاوره و گفت‌وگو با پزشک:

نخستین و مهم‌ترین کار پیش از کاشت ابرو تهران، مشاوره با پزشک هست. در جلسه مشاوره، علاوه بر تعیین هزینه کاشت ابرو در تهران، نکته‌های مختلفی نیز مطرح می‌شود. در این جلسه، شما باید همه نکته‌هایی که لازم هست پزشک درباره عادت‌های خوراکی و نیازهای دارویی شما بداند را به پزشک خود بگویید. نام داروهای شیمیایی و گیاهی که مصرف می‌کنید، از مهم‌ترین مواردی هست که باید در این جلسه مطرح شوند.
به این ترتیب پزشکان ما در کلینیک کاشت ابرو در تهران داروهایی که ممکن هست باعث ایجاد اختلال در عمل پیوند ابرو شوند را قطع می‌کنند و داروی مناسب دیگری را جایگزین آن می‌کنند. توجه داشته باشید که مشاوره و گفت‌وگو پیش از اقدام به پیوند ابرو از هدر رفتن هزینه کاشت ابرو در تهران جلوگیری می‌کند.

2- قطع مصرف دخانیات:

سیگار، قلیان، پیپ و هر مخدر دیگری از عوامل ناکامی در نتیجه پیوند ابرو به شمار می‌روند. افراد سیگاری بهتر هست سه یا چهار هفته پیش از پیوند ابرو در کلینیک کاشت VIP سیگار یا مخدرهای دیگر را ترک کنند. به این ترتیب بدن آنها آماده پذیرفتن فولیکول‌های مو می‌شود.

3- قطع مصرف مکمل‌های دارای ویتامین E:

10 روز پیش از عمل پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران، مصرف مکمل‌های دارای ویتامین E را قطع کنید. ویتامین E خون را رقیق می‌کند و این مسئله در روند درمانی شما مشکل ایجاد می‌کند.

4- قطع مصرف آسپیرین:

جراحی پیوند ابرو تنها با صرف وقت و پرداخت هزینه کاشت ابرو در تهران به نتیجه می‌رسد. رعایت کردن نکته‌هایی مانند قطع مصرف آسپیرین یکی از گزینه‌های موثر در موفقیت پیوند ابرو هست. آسپیرین مانند ویتامین E خون را رقیق می‌کند و رقیق شدن خون جراحی را با خطر روبه‌رو می‌سازد. البته در صورت ضروری بودن مصرف این قرص برای شما، پیش از قطع مصرف آن با پزشک خود مشورت کنید. در این صورت داروی مناسبی جایگزین آن می‌شود.

5- قطع مصرف نوشیدنی‌های الکلی:

الکل نیز از عوامل بازدارنده در دستیابی به بهترین نتیجه کاشت ابرو تهران هست. الکل علاوه بر اینکه خون را رقیق می‌کند، مشکلات دیگری را هم در بدن شما پدید می‌آورد. این مشکلات باعث ناکامی در رسیدن به پیوند ابروی موفق می‌شود. ترک نوشیدنی‌های الکلی نیز باید یک هفته پیش از عمل جراحی صورت گیرد.

6- قطع مصرف ماینوکسیدیل:

اگر برای تقویت مو یا ابروی خود داروی ماینوکسیدیل مصرف می‌کنید، باید یک هفته پیش از جراحی در کلینیک کاشت VIP مصرف آن را قطع کنید. این دارو نیز از موارد اختلال در نتیجه کاشتن ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران به شمار می‌رود.

توصیه‌های پس از کاشت ابرو در کلینیک VIP:

توصیه‌های پس از کاشت ابرو نیز شما را از هدررفت هزینه کاشت ابرو در تهران دور نگه می‌دارد. هر عمل پیوند مو و ابرو در صورتی با موفقیت کامل روبه‌رو می‌شود که با اقدامات پس از کاشت، روند بهبودی را سرعت ببخشید. از این دسته مراقبت‌ها و توصیه‌ها، بد نیست به چند مورد مهم اشاره کنیم:

1- جلوگیری از خیس شدن ابروها:

بسیاری از پزشکان کاشت ابرو تهران توصیه می‌کنند سه تا پنج روز پس از پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران از رسیدن رطوبت به ابروهای خود جلوگیری کنید. خیس شدن ابروها در روزهای نخست می‌تواند عوارضی برای شما پدید آورد و نتیجه پیوند را با خطر روبه‌رو سازد.

2- وارد نشدن فشار به ابروها:

در روزهای اول، موهای کاشته‌شده ریشه محکمی ندارند، به همین دلیل نباید هیچ فشاری به آنها وارد شود. پس از سه تا پنج روز از عمل جراحی، شستن ابروها باید با اسپری آرام آب بر روی آنها صورت گیرد تا احتمال بروز هر آسیبی را به صفر برساند.

3- استفاده نکردن از کمپرس یخ:

کلینیک کاشت ابرو در تهران به شما پیشنهاد می‌کند برای رفع التهاب ابروها از قرار دادن کمپرس یخ بر روی آنها خودداری کنید. این کار ممکن هست باعث اختلال در دستیابی به نتیجه مطلوب شود.

4- کشیدن به‌موقع بخیه‌ها:

در یکی از روش‌های معمول کاشت ابرو تهران، فولیکول‌های مو از موهای سر شما گرفته می‌شود. پس از برداشت بخشی از بافت پوست سر، این بخش باید بخیه شود. هزینه کاشت ابرو در تهران با این روش کمتر از روش‌های دیگر هست. پزشکان فوق تخصص ما در کلینیک کاشت ابرو در تهران به شما توصیه می‌کنند 10 تا 12 روز برای کشیدن بخیه‌ها صبر کنید و سپس برای کشیدن آنها اقدام کنید. البته اگر بخیه‌های شما از نوع جذبی باشند که نیازی به کشیدن آنها ندارید.

5- استفاده نکردن از رنگ و مواد شیمیایی:

توجه به یک نکته دیگر هم نتیجه پیوند ابرو را برای شما موفق‌تر می‌کند. تا سه هفته پس از کاشت ابرو تهران از هیچ نوع رنگ یا مواد شیمیایی برای رنگ کردن یا تقویت ابروهای خود استفاده نکنید.

6- آیا برای اصلاح ابروهای کاشته‌شده خود می‌توانم از موچین استفاده کنم؟

البته که می‌توانید! اما توجه داشته باشید که تا زمان کامل شدن رشد موهای ابرو و محکم شدن پیوند تارهای ابرو نباید موچین را برای اصلاح ابروهای خود به کار ببرید. برداشتن موهای ابرو با موچین، تا زمانی که ریشه آنها محکم نشده هست، باعث از دست رفتن ریشه ابروها می‌شود.

7- در صورت بروز مشکل پس از کاشت ابرو تهران باید چکار کنم؟

بدون نگرانی و با استفاده از راه‌های تماس با کلینیک کاشت VIP با ما تماس بگیرید و مشکل خود را بیان کنید. متخصصان ما راهنمائی‌های لازم را به شما خواهد کرد.

سخن پایانی:

انتخاب مدل ابروی هماهنگ با حالت صورت شما، در کنار پیوند ابروی موفق، چهره شما را زیباتر و جذاب‌تر از قبل می‌کند. مدل‌های ابروی مناسب برای کاشت زیاد نیستند. بهترین مدل متناسب با صورت و سلیقه شما، در جلسه مشاوره با متخصصان ما در کلینیک کاشت VIP، برایتان انتخاب می‌شود. برای تعیین جلسه مشاوره و معاینه خود با ما تماس بگیرید و از هزینه کاشت ابرو در تهران نیز باخبر شوید.

انتخاب بهترین مدل مو در جلسه مشاوره

انتخاب بهترین مدل مو در جلسه مشاوره

پرسش‌های متداول:

1- آیا میزان تراکم ابرو در هزینه کاشت ابرو در تهران تاثیر دارد؟
بله، هرچقدر تراکم ابرو بیشتر باشد، نیاز به تعداد بیشتر پیازهای مو برای پیوند زدن است. تعداد بیشتر موهای پیوندی هم زمان برداشت و کاشت فولیکول‌ها، به‌عبارتی زمان پیوند ابرو را طولانی‌تر می‌کند. این نکته تاثیر مستقیم در قیمت کاشت ابرو دارد.
2- هزینه کاشت ابروی پرتراکم در کلینیک کاشت ابرو در تهران چقدر است؟
هزینه کاشت ابروی پرتراکم با توجه به متد انتخابی متفاوت است. هزینه کاشت با روش FUT ارزان‌تر، و کاشت با روش FUE یا FIT گران‌تر است. در جلسه مشاوره شما با پزشکان ما در کلینیک کاشت VIP مقدار هزینه مشخص می‌شود.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

عکس قبل و بعد از کاشت ابرو

عکس قبل و بعد از کاشت ابرو

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]