کاشت ابرو به روش SUT در تهران از پیشرفته‌ترین روش‌های پیوند ابرو به شمار می‌رود. بیشترین موی مورد نیاز برای پیوند ابرودر همه روش‌های کاشت ابرو از بین موهای سر شما انتخاب می‌شود. روش قدیمی‌تر کاشت ابرو تهران یا روش FUT با برش پوست سر و برداشتن بخش باریکی از بافت آن عملی می‌شود. این روش به‌دلیل برش پوست سر، با خون‌ریزی و درد همراه هست. برای رفع کاستی‌های پیوند مو با روش اف یو تی روش دیگری جایگزین شده که متد SUT نام دارد.

متد پیوند مو و ابروی اس یو تی نیازی به برش پوست سر ندارد. شما در این روش پیوند ابرو با کمترین عوارض پس از جراحی روبه‌رو می‌شوید. با کلینیک کاشت VIP همراه باشید تا نگاهی به برتری‌های متد پیوند ابروی SUT و دیگر موارد مربوط به آن داشته باشیم.

کاشت ابرو به روش SUT در تهران چگونه است؟

کاشت ابرو تهران با روش SUT تکنیکی مدرن در پیوند ابرو هست که از ترکیب روش قدیمی و روش‌های جدید به وجود آمده هست. کاشت ابرو به روش SUT در تهران نیاز به ابزارهای پیشرفته و دقیقی دارد که با مدد از آنها فولیکول‌های مو به‌صورت تک‌تک از بافت پوست سر شما جدا می‌شود.

پس از برداشت فولیکول‌ها، آنها وارد مرحله آماده‌سازی می‌شوند و مرحله پیوند نیز پس از آماده‌سازی فولیکول‌های مو صورت می‌گیرد.

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

[/fusion_text]

در این روش پیوند مو در کلینیک کاشت ابرو در تهران، روی پوست سر شما ردی از هیچ برش و بخیه‌ای بر جا نمی‌ماند. به این ترتیب عمل کاشت مو با خون‌ریزی و بخیه زدن هم همراه نیست. از طرف دیگر، احتمال عفونت هم از این روش پیوند ابرو دور می‌شود.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو در تهران هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

آشنایی با برتری‌های کاشت ابرو به روش SUT در تهران:

برتری‌های کاشت ابرو تهران با روش SUT در کلینیک کاشت VIP بسیار هست:

کاشت ابرو تهران با روش SUT

کاشت ابرو تهران با روش SUT1- پیوند ابرو در این روش بدون برش پوست سر صورت می‌گیرد که مهم‌ترین برتری این متد در پیوند ابرو هست. همین نکته باعث می‌شود خط برش و بخیه‌ای هم روی پوست سر شما باقی نماند.

2- برداشت موها در کاشت ابرو به روش SUT در تهران به‌صورت یک‌به‌یک انجام می‌شود. جداسازی تک‌تک فولیکول‌های مو با ابزارهای تمام‌اتوماتیکی صورت می‌گیرد که تنها جای زخم کوچکی بر روی پوست شما باقی می‌گذارد. این زخم کوچک دلمه‌بسته هم چند روز پس از کاشت ابرو بهبود می‌یابد.

3- ابزار و تجهیزات مورد استفاده در روش اس یو تی بسیار ظریف و میلی‌متری هستند. این پانچ‌های بسیار ظریف با مکش کردن فولیکول‌های مو را از جای خود بیرون می‌آورند. به این ترتیب برداشت موها در کلینیک کاشت ابرو در تهران آسیبی به فولیکول‌های موی شما وارد نمی‌کند.

4- کاشت موها در این روش مانند همه روش‌های دیگر کاشت ابرو تهران هست. اما ابزارهای ریز، ظریف و تمام‌اتوماتیک کاشت مو باعث می‌شوند تا پیازهای مو بدون کمترین آسیبی در ابروی شما کاشته شوند.

5- خط رویش ابرو در روش SUT در کلینیک کاشت ابرو در تهران بسیار طبیعی است.

6- استفاده از ابزار اتوماتیک و پیشرفته در این روش، سرعت برداشت و کاشت فولیکول‌های مو را بیشتر کرده هست.

7- کاشت ابرو به روش SUT در تهران امکان بیشترین استفاده را از بانک موی شما در اختیار پزشک متخصص پیوند مو در کلینیک کاشت VIP قرار می‌دهد.

8- دوره بهبودی در متد پیوند ابروی SUT بسیار کوتاه هست.

9- کاشت ابرو با متد اس یو تی در کلینیک کاشت ابرو در تهران عوارض مهمی مانند عفونت، زخم، دردهای شدید و موارد دیگر ندارد.

10- با کاشت ابرو به روش اس یو تی در تهران و در کلینیک کاشت VIP تنها در یک جلسه به ابروهایی پرپشت دست پیدا می‌کنید.

معایب کاشت ابرو به روش SUT در تهران:

هر متد کاشت مو و ابرو دارای نقص‌هایی هم هست. پیوند ابرو با روش اس یو تی نیازمند ابزار و تجهیزات دقیق و میکرومتری، و همچنین تخصص بالای پزشک هست. البته تجربه پزشک و متخصص پیوند مو را هم نمی‌توان نادیده گرفت که ضامن موفقیت کاشت ابرو با این روش هست. اشکال روش پیوند ابروی اس یو تی دقیقا در همین مسئله هست. تنها پزشکان و تکنسین‌هایی می‌توانند کاشت ابرو تهران با روش SUT را با موفقیت به پایان برسانند که تخصص و تجربه لازم را داشته باشند.

البته هزینه کاشت مو به روش SUT در تهران را نیز می‌توانیم به‌عنوان یکی از معایب این متد مطرح کنیم. هزینه پیوند مو با روش SUT در کلینیک کاشت ابرو در تهران بالاتر از هزینه پیوند با روش‌های قدیمی‌تر هست.

تصاویر قبل و بعد از کاشت ابرو

تصاویر قبل و بعد از کاشت ابرو

بهترین داوطلبان پیوند ابرو به روش SUT در تهران چه کسانی هستند؟

کاشت ابرو تهران با روش SUT برای افراد مختلفی مناسب هست:

* برای خانم‌هایی که برداشتن و اصلاح ابرو در مدت زمان طولانی، ابروی آنها را کم‌پشت و ناقص کرده هست.

* برای خانم‌هایی که از مداد کشیدن و تتوی ابروی خود خسته شده‌اند و دوست دارند ابرویی طبیعی و پرپشت داشته باشند.

* برای افرادی که به‌صورت مادرزادی ابروهای باریک و کم‌رنگی دارند.

* برای خانم‌ها و آقایانی که یک بخش یا تمام ابروی آنها در حوادث مختلفی مانند آتش‌سوزی، تصادف، ضربه خوردن و موارد دیگر از بین رفته هست. همچنین برای کسانی که موهای ابروی آنها به‌دلیل جای بخیه رشد نمی‌کند.

* کاشت ابرو به روش SUT در تهران برای افرادی که به‌دلیل بیماری‌های مختلفی مانند بیماری‌های قارچی ابروهای خود را از دست داده‌اند هم روش موثری هست.

* برای همه کسانی که به خاطر شیمی‌درمانی یا مصرف داروهای دیگر ابروهای خود را از دست داده‌اند.

* برای خانم‌ها و آقایانی که در اثر بالا رفتن سن، ابروهایشان کم‌پشت شده هست.

مراحل کاشت ابرو به روش SUT در تهران چگونه است؟

خلاصه مراحل کاشت ابرو تهران با روش اس یو تی در کلینیک کاشت ابرو در تهران به این صورت هست:

1- استریل کردن بانک مو و ابروها.

2- بی‌حسی موضعی بانک مو و ابرو برای بدون درد بودن روند برداشت و کاشت ابرو.

3- برداشت فولیکول‌های مو از بانک مو با استفاده از ابزار تمام‌اتوماتیک.

4- آماده‌سازی فولیکول‌های مو و همچنین جداسازی بافت‌های اضافه‌ای مانند چربی و خون از ریشه موهای جداشده.

5- ایجاد برش‌های بسیار ظریف در ابروها.

6- کاشتن فولیکول‌های آماده در ابروهای شما با مدد از ابزار مدرن و پیشرفته.

مراحل کاشت ابرو به روش SUT در تهران

مراحل کاشت ابرو به روش SUT در تهران

مراقبت‌های پس از کاشت ابرو به روش SUT در تهران:

برای موفقیت کامل در هر عمل جراحی باید مراقبت‌های پس از جراحی را جدی بگیرید. از نمونه مواردی که باید پس از پیوند ابرو با روش SUT در نظر داشته باشید، مواردی هست که در ادامه به آنها اشاره می‌شود:

  •  پس از پایان بی‌حسی، ممکن هست در بخش سر و ابروها دچار دردهای خفیف شوید. داروهای مسکنی که پزشک برای شما تجویز کرده، از بروز این دردها جلوگیری می‌کند.
  •  تا دو روز پس از کاشت ابرو تهران، نباید ابروها شست‌وشو شوند. شست‌وشوی ابروها پس از آن هم باید با اسپری آرام آب صورت گیرد.
  •  تا دو هفته پس از پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران نباید به فعالیت‌های سنگین بدنی از جمله ورزش‌های سنگین بپردازید.
  •  نوشیدن آب کافی و بهره بردن از رژیم خوراکی مناسب به بهبودی سریع شما کمک می‌کند.
  •  دوری از از استرس نتیجه موفق‌تری برای پیوند ابروی شما رقم می‌زند.
  •  داروهای تجویزشده را در زمان خود مصرف کنید.

چرا کلینیک VIP انتخاب مناسبی برای کاشت ابرو به روش SUT در تهران است؟

یک کلینیک حرفه‌ای و تخصصی می‌تواند نتیجه کاشت ابرو تهران را برای شما تضمین کند. برای آشنایی با تاثیر کلینیک کاشت ابرو در تهران در موفقیت پیوند ابرو، بد نیست نکته‌های مهمی را در این‌باره بدانید:

1- کلینیک VIP از تیم تخصصی در کاشت ابرو استفاده می‌کند:

دستیابی به موفقیت در کاشت ابرو به روش SUT در تهران نیازمند داشتن تیم پزشکی متخصص و باتجربه هست. پزشکان و متخصصان کاشت ابرو در کلینیک کاشت VIP پس از گذراندن دوره‌های تخصصی کاشت مو ابرو، صدها تجربه موفق داشته‌اند. برای دیدن نمونه‌های کاشت مو و ابروی این کلینیک کافی هست سری به صفحه‌های اجتماعی ما بزنید.

2- کلینیک کاشت VIP از مراکز مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است:

در آشفته‌بازار استقبال از جراحی‌های زیبایی، بسیاری از افراد سودجو بدون داشتن مدرک و صلاحیت پزشکی، اقدام به گشایش کلینیک‌های زیبایی کرده‌اند. همین نکته دلیل کافی برای این نکته هست که پیش از اقدام به کاشت ابرو تهران باید از صلاحیت کلینیک کاشت ابرو در تهران مطمئن شوید.

3- میزان رضایتمندی مراجعان در کلینیک کاشت VIP بیشتر از * درصد است:

از درصد بالای رضایتمندی افرادی که در یک کلینیک مورد معالجه قرار گرفته‌اند هم می‌توانید کلینیک مورد نظر خود را پیدا کنید. درصد رضایت داوطلبان پیوند مو و ابرو در کلینیک VIP بالاتر از * درصد هست.

پزشکان و متخصصان کاشت ابرو در کلینیک کاشت VIP

پزشکان و متخصصان کاشت ابرو در کلینیک کاشت VIP

4- هزینه‌ای که کلینیک کاشت VIP از شما دریافت می‌کند، معقول است:

کاشت ابرو به روش SUT در تهران هزینه بالایی دارد. این روش نیازمند تخصص، صرف وقت و استفاده از ابزار ریز و دقیقی هست که نتیجه کاشت ابرو تهران را تضمین می‌کنند. همه این نکته‌ها هزینه کاشت ابرو با این روش را در کلینیک کاشت ابرو در تهران بالا می‌برد. از نکته‌های مثبت پیوند ابرو با روش SUT در کلینیک VIP قیمت منطقی و معقول آن هست.

پرسش‌های متداول:

1- آیا کاشت ابرو تهران با روش اس یو تی ماندگار و دائمی است؟
بله، چنانچه پیوند ابرو با این متد به دست پزشکان متخصص و در شرایط استریل و استاندارد صورت گیرد، شما برای سال‌های طولانی دارای ابروهایی طبیعی خواهید بود.
2- هزینه کاشت ابرو به روش SUT در تهران چقدر است؟
هزینه کاشت ابرو با روش اس یو تی بستگی به تعداد تارهای مورد نیاز برای ترمیم و پرپشت ساختن ابرو و همچنین مدل ابروی مورد نظر شما دارد. تعداد فولیکول‌ها و زمان مورد نیاز برای پیوند در کلینیک کاشت ابرو در تهران، و همچنین هزینه آن در جلسه مشاوره شما با پزشکان ما مشخص می‌شود.
3- آیا ابروهای کاشته‌شده به‌طور کامل شبیه ابروی طبیعی است؟
موهای طبیعی ابرو و موهای سر در شکل ظاهری و سرعت رشد با یکدیگر متفاوت هستند. در واقع به‌صورت قطعی نمی‌توان گفت موهای سر و ابرو شباهت کامل به هم دارند. اما زمانی که ابروی کاشته‌شده اصلاح و مرتب شود، به شکل ابروی طبیعی دیده می‌شود.
4- چرا کاشت ابرو تهران در برخی از کلینیک‌ها ارزان‌تر از کلینیک VIP است؟
شاید شما هم این جمله را شنیده باشید که هیچ ارزانی بی‌علت نیست. کاشت ابرو به روش SUT در تهران نیازمند تیم متخصص جراحی و کلینیک استاندارد است. در صورت روبه‌رو شدن با قیمت‌های بسیار متفاوت و پائین در یک کلینیک، بد نیست درباره پیشینه و موفقیت پیوندهای ابروی آن کلینیک تحقیق کنید.
5- آیا برای پوشاندن کبودی و التهاب ابروهای خود می‌توانم آرایش کنم؟
بهتر است دستِ‌کم تا سه روز پس از پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران از آرایش کردن خودداری کنید. پس از گذشت این زمان می‌توانید از وسایل آرایشی استفاده کنید. البته روی ابروها چیزی نمالید و در زمان پاک کردن آرایش نیز مراقب ابروهای کاشته‌شده باشید.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو در تهران هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

سخن پایانی:

هرچقدر علم پزشکی پیش‌تر می‌رود، روش‌های پیشرفته‌تری هم در پیوند مو و ابرو ابداع می‌شود. این روش‌ها آسیب کمتری به بانک مو و سلامتی شما می‌زنند و نتیجه بهتری هم به دنبال دارند. متد پیوند مو و ابروی SUT یکی از این روش‌های پیشرفته هست. اگر شما هم داوطلب کاشت ابرو به روش SUT در تهران هستید، با ما در کلینیک کاشت VIP تماس بگیرید.

قبل و بعد از کاشت ابرو

قبل و بعد از کاشت ابرو

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]