قیمت کاشت ابرو در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر شما هم به هر دلیلی دچار ریزش ابرو و کم‌پشتی آن شده‌اید، بهتر هست دنبال روشی همیشگی برای درمان آن باشید. بهترین روش برای داشتن ابروهای طبیعی و پرپشت، پیوند ابرو در کلینیک کاشت VIP هست.

کاشت ابرو با هدیه کردن ابروهایی طبیعی و دائمی، این امکان را برای شما خانم‌ها فراهم می‌کند که آن را به هر شکلی که دوست دارید، اصلاح و مرتب کنید. همچنین ابروهای طبیعی و پرپشت شما آقایان را هم به شما بازمی‌گرداند.با ما در نگاهی به عوامل موثر در قیمت کاشت ابرو تهران همراه باشید.

نتیجه کاشت ابرو در تهران

نتیجه کاشت ابرو در تهران

عوامل موثر در قیمت کاشت ابرو در تهران:

هزینه کاشت ابرو تهران به گزینه‌های مختلفی بستگی دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

1- قیمت کاشت ابرو در تهران با توجه به روش کاشت ابرو:

  • روش FUT یا اف یو تی: از مهم‌ترین عوامل موثر در قیمت کاشت ابرو، روش پیوند ابرو هست. روش‌های مختلفی برای پیوند ابرو وجود دارد. روش اف یو تی قدیمی‌ترین روش پیوند مو و ابرو هست. در این روش، بافت نواری و کم‌عمقی از پوست سر شما برای پیوند برداشته می‌شود.

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

[/fusion_text]

برداشتن این بافت با خون‌ریزی و بخیه زدن همراه هست. به همین دلیل روش FUT از روش‌های دیگر کاشت مو تهاجمی‌تر هست. البته این روش ارزان‌تر از روش‌های دیگر کاشت مو هست.

  • روش SUT یا اس یو تی: قیمت کاشت ابرو در تهران با روش SUT بالاتر از روش اف یو تی هست. در متد اس یو تی همه تارهای موی مورد نیاز برای پیوند در ابروی شما از یک بخش بانک مو برداشته نمی‌شود. فولیکول‌های مورد نیاز از بخش‌های مختلف سر و یکی‌یکی برداشت می‌شوند. این متد پیوند مو سخت‌تر از روش قبلی هست و زمان بیشتری هم نیاز دارد. طبیعی هست هزینه آن هم بیشتر از روش اف یو تی باشد.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو در تهران هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

  • روش FUE: اساس روش FUE مانند روش اس یو تی هست، اما در روش اف یو ای ابزار و دستگاه‌های پیشرفته‌تری برای برداشت و کاشت پیازهای مو مورد استفاده قرار می‌گیرند. همین ابزار در هزینه کاشت ابرو تهران هم تاثیرگذار هست و قیمت کاشت ابرو در تهران را بیشتر از روش‌های قبلی کرده هست.
عوامل موثر در قیمت کاشت ابرو

عوامل موثر در قیمت کاشت ابرو

  • روش SFUE یا Super FUE: روش Super FUE از روش FUE نیز پیشرفته‌تر شده هست. ابزار میکرومتری و پانچ‌های بسیار ظریف و دقیق که در این روش کاشت مو و ابرو استفاده می‌شود، از دقیق‌ترین تجهیزات پیوند مو به شمار می‌روند. این تجهیزات احتمال آسیب به پیازهای مو را به کمترین اندازه ممکن می‌رساند و درصد موفقیت جراحی را افزایش می‌دهد.
  • کاستن از عوارض کاشت ابرو از دیگر برتری‌های این روش پیوند هست. قیمت کاشت ابرو در تهران به روش Super FUE از روش‌های FUT، FUE و SUT بالاتر هست.

کاشت ابرو در کلینیک کاشت VIP با هرکدام از این روش‌ها انجام می‌شود و هزینه آن در جلسه مشاوره برای شما مشخص خواهد شد.

2- قیمت کاشت ابرو در تهران با توجه به گرافت‌های مورد نیاز ابروی شما:

دومین عامل موثر در تعیین هزینه کاشت ابرو تهران مقدار ریزش ابروهای شما، و در نتیجه تعداد فولیکول‌های مورد نیاز برای ترمیم آن هست. حدود 200 تا 300 گرافت مو برای ترمیم ابروهای طبیعی کافی هست.

3- قیمت کاشت ابرو در تهران با توجه به مدل ابرو:

مدل ابرویی که دوست دارید هم می‌تواند در هزینه تمام‌شده آن تاثیرگذار باشد. ابروهایی با دنباله بلندتر نیاز به تارهای موی بیشتری دارد و این مسئله هم به گزینه قبلی، یعنی نیاز به فولیکول‌های بیشتر مو برمی‌گردد. همچنین اگر کسی بخواهد ابروهای پهن‌تری داشته باشد، نیاز به تعداد بیشتری از پیازهای مو دارد که زمان و هزینه پیوند را بالاتر می‌برد.

زاویه موها در بخش تاج یا انتهای ابرو با بخش اصلی ابرو متفاوت هست. اگر شما تمایل داشته باشید در این دو قسمت تعداد بیشتری تار مو کاشته شود، این نکته هم روی قیمت کاشت ابرو در تهران تاثیرگذار خواهد بود.

4- قیمت کاشت ابرو در تهران با توجه به کلینیک مورد نظر شما:

طبیعی هست کلینک‌های حرفه‌ای‌تر، مجهز‌تر و باسابقه‌تر هزینه بیشتری برای پیوند ابرو از شما درخواست می‌کنند. هزینه تجهیزات پزشکی بالاست و هرکدام از این ابزار قیمت نهایی کاشت ابرو تهران را بالاتر می‌برند. اما یک نکته را به خاطر داشته باشید.

کلینیک‌های حرفه‌ای در بازه‌های زمانی مختلف، طرح‌های تشویقی و تخفیفی گوناگونی را ارائه می‌کنند تا شما را به پیوند ابرو در این کلینیک‌‌ها ترغیب کنند. با بهره بردن از طرح‌های تشویقی کلینک کاشت VIP می‌توانید پیوند ابروی خود را با مناسب‌ترین قیمت به پایان برسانید.

5- قیمت کاشت مو در تهران با توجه به دستمزد پزشک:

تجربه، مهارت و سرعت‌عمل پزشک عامل موثر دیگری در تعیین هزینه پیوند ابرو در تهران هست.

مقایسه قیمت کاشت ابرو در تهران با شهرهای دیگر ایران:

قیمت کاشت ابرو تهران با شهرهای دیگر ایران متفاوت هست. در واقع هزینه پیوند در تهران بالاتر و بیشتر از این هزینه در شهرستان‌هاست. اما آیا می‌دانید دلیل پائین‌تر بودن هزینه پیوند ابرو در شهرستان‌ها نسبت به تهران چیست؟

دلیل‌های تفاوت قیمت کاشت ابرو در تهران با شهرهای دیگر ایران:

چند دلیل اصلی را باید در این زمینه در نظر داشته باشید:

1- تجهیزات موجود در کلینیک:

یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های بین کلینیک‌های تهران با شهرهای دیگر ایران، تجهیزات موجود در تهران بزرگ هست. به جرأت می‌توان گفت مجهزترین تجهیزات در همه بخش‌های پزشکی در تهران یافت می‌شود. البته این تجهیزات در شهرهای دیگر ایران هم می‌تواند استفاده شود، اما استقبال از پیوند مو و ابرو در تهران بیشتر از شهرهای دیگر ایران هست.

این نکته استفاده از این تجهیزات را در تهران منطقی‌تر نشان می‌دهد. همین مسئله بالا‌تر بودن قیمت کاشت ابرو در تهران را نسبت به شهرهای دیگر ایران به دنبال داشته هست.

2- روش‌های پیوند ابرو در شهرهای دیگر ایران:

دلیل دیگر گران‌تر بودن قیمت کاشت ابرو تهران، بهره بردن از روش‌های پیشرفته در پیوند ابرو در پایتخت هست. برای نمونه کلینیک کاشت VIP تهران از همه روش‌های پیوند ابرو در این کلینیک استفاده می‌کند. روش‌های پیشرفته‌ای مانند روش FUE و Super FUE نیاز به تجهیزات پیشرفته‌تر و گران‌تری دارند که در گزینه قبل به آنها اشاره شد. اما یک مسئله مهم دیگر را هم باید در این زمینه در نظر داشته باشید.

در واقع تفاوت قیمت کاشت ابرو در تهران با شهرهای دیگر ایران در این مورد، به یادگیری روش‌های نوین بازمی‌گردد. هرکدام از این روش‌ها نیاز به یادگیری، تجربه و مهارت دارند.

دلایل گران تر بودن قیمت کاشت ابرو در پاییتخت

دلایل گران تر بودن قیمت کاشت ابرو در پاییتخت

استقبال زیادی که در تهران از روش‌های کاشت مو می‌شود، این یادگیری و هزینه کردن‌ها را منطقی نشان می‌دهد. همین روش‌ها تجهیزاتی دقیق دارند که کار با آنها هم باید آموزش داده شود. در مقابل، بیشترین متدهایی که در شهرستان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، FUT و FIT هست.

3- هزینه کمتر زندگی در شهرهای دیگر ایران:

یکی دیگر از عوامل موثر در هزینه قیمت کاشت ابرو در تهران، هزینه بالاتر زندگی در پایتخت هست. در تهران هزینه اجاره، خرید و مالیات ساختمان بسیار بیشتر از شهرهای دیگر ایران هست. البته این موارد تنها اختلاف هزینه بین تهران و شهرهای دیگر ایران نیست.

هزینه رفت‌وآمد و تمام هزینه‌های جانبی هم در تهران بالاتر از شهرستان‌های دیگر ایران هست. همین مسئله اختلاف قیمت بین تهران و شهرهای دیگر ایران را منطقی نشان می‌دهد.

مقایسه قیمت کاشت ابرو در تهران و کشورهای دیگر:

سال‌ها هست که کشور ترکیه محل سفرهای تفریحی، توریستی و حتی درمانی ایرانی‌ها شده هست. هزینه پیوند ابرو در ترکیه نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی پائین‌تر هست. اما این هزینه در مقایسه با قیمت پیوند ابرو در ایران بسیار بالاتر هست.

ویژگی‌های طبیعی موهای ابرو:

موهای طبیعی ابرو دارای ویژگی‌های خاصی هست که آنها را با موهای سر متفاوت نشان می‌دهد. همین تفاوت می‌تواند باعث نوعی ناهماهنگی در موهای کاشته‌شده در ابرو شود. این نکته دلیل کافی بر آن هست که پیوند ابرو باید به دست متخصصان باتجربه صورت گیرد. به این ترتیب این تفاوت‌ها در نتیجه عمل کمتر خودنمایی می‌کنند و شما از نتیجه راضی خواهید بود.

از ویژگی‌های موهای ابرو چند مورد آن مشخص‌تر و بارز‌تر هست:

1- جهت رویش ابرو یا به‌اصطلاح خواب ابرو در بخش‌های مختلف ابرو با یکدیگر متفاوت هست.

2- جهت رویش موهای ابرو به‌صورت افقی هست، اما موهای سر تا حدودی به شکل عمودی رشد می‌کنند. در واقع می‌توانیم بگوییم زاویه رشد موهای سر بیشتر از موهای ابرو هست. به همین دلیل جهت قرارگیری موهای پیوندی ابرو نسبت به موهای طبیعی آن کمی ایستاده‌تر هست.

3- موهای سر به‌صورت دسته‌های چندتایی رشد می‌کنند. اما موهای ابرو تکی هستند و ابروی پیوندی طبیعی هم باید به همین شکل باشد.

4- چرخه رشد موهای سر بسیار سریع‌تر از موهای ابرو هست و همین نکته رشد زیاد موهای پیوندی ابرو را به دنبال دارد.

البته با وجود همه این تفاوت‌ها، اگر کاشت ابرو به‌وسیله افراد متخصص در کلینیک کاشت VIP صورت گیرد، دیگران متوجه پیوندی بودن آن نخواهند شد.

برتری‌های کاشت ابرو:

پیوند ابرو نسبت به روش‌های دیگری که برای پر نشان دادن یا پهن‌تر نشان دادن ابروها به کار می‌روند، برتری‌های بسیاری دارد:

1- در نتیجه پیوند ابرو، شما دارای ابرویی طبیعی می‌شوید:

مهم‌ترین برتری پیوند ابرو طبیعی بودن آن هست. شما با تتو، میکروبلیدینگ و روش‌های مشابه دیگر تنها ابروی خود را رنگ می‌کنید. هیچ‌کدام از این روش‌ها ابرویی طبیعی را برای شما رقم نمی‌زند و فقط بخش‌های خالی ابروهای شما را با تیره کردن پوستتان پر می‌کند. از برتری‌های مهم کاشت ابرو تهران، دادن ابرویی طبیعی به شما هست که می‌توانید آن را اصلاح کنید، مدل بدهید و نیازی به کشیدن مداد در ابرویتان نداشته باشید. به‌ عبارتی، در مقابل اینکه قیمت کاشت ابرو در تهران را می‌پردازید، زیبایی طبیعی ابروهای خود را نیز بازمی‌یابید.

2- فرم ابروی شما مطابق میل و دل‌خواهتان می‌شود:

بسیاری از افراد از زمان تولد هم ابروهای پرپشتی ندارند. پیوند ابرو به همه کسانی که به‌صورت مادرزادی ابروهای کم‌رنگی دارند و همچنین به کسانی که ابروهایشان ریخته هست، ابروهایی با فرم و شکل دل‌خواه می‌دهد.

3- پیوند ابرو جای بخیه، زخم و شکستگی ابروی شما را می‌پوشاند:

سر و صورت کمتر کسی هست که در زمان کودکی دچار آسیب نشده باشد. برای بسیاری از افراد این آسیب در ابروها اتفاق افتاده و جای آن برای همیشه باقی مانده هست. با کاشت ابرو تهران و در کلینیک VIP شکستگی یا سفیدی ابروی شما با موهایی طبیعی پوشانده می‌شود. به این ترتیب شما دارای ابرویی کامل، زیبا و بدون جای شکستگی می‌شوید.

مزایا پیوند ابرو جای بخیه، زخم و شکستگی

مزایا پیوند ابرو جای بخیه، زخم و شکستگی

4- نتیجه پیوند ابرو همیشگی است:

از روش‌های مداد کشیدن در ابرو و ریمل ابرو که بگذریم، هاشور ابرو، تتو و میکروبلیدینگ هم روش‌هایی موقتی هستند و هر چند وقت یک بار باید تجدید شوند. اما با پرداخت قیمت کاشت ابرو در تهران به ابروهای سالم و طبیعی دست پیدا می‌کنید که زمان هم نمی‌تواند آنها را از بین ببرد.

5- اصلاح و پیرایش ابرو با مدل‌های دل‌خواه برای شما امکان‌پذیر می‌شود:

با داشتن ابرویی طبیعی و پرپشت، امکان اصلاح، پیرایش و شکل دادن ابرو به مدل‌های دل‌خواه برای شما ممکن می‌شود. با داشتن ابروهای طبیعی می‌توانید آنها را کوتاه کنید، نازک کنید و هر مدلی که دوست دارید به آن بدهید.

معایب کاشت ابرو:

پیوند ابرو اشکال‌ها و معایبی هم دارد:

1- ممکن است جهت رشد موهای کاشته‌شده با موهای طبیعی ابروی شما متفاوت باشد:

خواب ابرو در هر بخشی از آن با قسمت‌های دیگر ابرو متفاوت هست. اگر عمل پیوند ابروی شما به دست فرد غیرمتخصص انجام گیرد، جهت خواب موهای ابرو در زمان کاشت در نظر گرفته نمی‌شود. در نتیجه ابرویی زیبا نخواهید داشت. در واقع با وجود پرداخت قیمت کاشت ابرو، نتیجه خوبی از آن نخواهید گرفت. با سپردن پیوند ابروی خود به متخصصان ما در کلینیک کاشت VIP، نیازی نیست از این بابت نگران باشید.

2- هزینه کاشت ابرو بالاتر از هزینه روش‌های دیگر اصلاح ابرو است:

یکی دیگر از تفاوت‌های کاشت ابرو تهران با روش‌هایی مانند هاشور ابرو و میکروبلیدینگ، تفاوت هزینه‌های آنهاست. البته به‌طور طبیعی باید هم قیمت کاشت ابرو در تهران که یک نوع عمل جراحی هست، بالاتر هست روش‌های خالکوبی باشد.

3- سرعت رشد موهای کاشته‌شده بالاتر از موهای طبیعی ابرو است:

یکی دیگر از معایب پیوند ابرو به تفاوت رشد موهای بانک مو با موهای طبیعی ابرو بازمی‌گردد. رشد موهای سر دائمی هست، در صورتی که رشد موهای ابرو از حد خاصی بیشتر نمی‌شود. کاشت موهای سر در ابرو، از رشد آنها جلوگیری نمی‌کند. این موها با سرعت رشد می‌کنند و نیازست تا در فاصله‌های زمانی نسبتا کوتاه مرتب شوند. البته گفته می‌شود رشد این موها با گذشت زمان کمتر می‌شود.

4- موهای کاشته‌شده اندکی با موهای ابروی شما تفاوت دارند:

موهای طبیعی ابرو با موهای بلند قیچی‌شده متفاوتند. فرم موهای طبیعی ابرو و اندازه آنها دو عامل موثر در تفاوت این موها با موهای سر هستند. بنابراین با وجود پرداخت قیمت کاشت ابرو در تهران، باز هم موی کاشته‌شده دقیقا مانند موهای ابروی شما نخواهد بود.

5- ممکن است دستیابی به ابرویی پرپشت نیاز به دو جلسه پیوند داشته باشد:

یکی دیگر از معایب پیوند ابرو، طولانی بودن زمان جراحی هست. موهای ابرو یکی‌یکی باید کاشته شوند و این مسئله نیاز به زمان دارد. هر عمل پیوند ابرو چند ساعت به درازا می‌کشد. اگر شما به ابرویی پرپشت و پهن علاقه داشته باشید، ممکن هست به بیش از یک جلسه درمان نیاز داشته باشید.

چرا کلینیک VIP مرکز مناسبی برای کاشت ابرو طبیعی است؟

دلیل‌های زیادی وجود دارد که نشانگر برتری کلینیک کاشت VIP نسبت به کلینیک‌های دیگرست. اگر شما هم دوست دارید این دلایل را بدانید، با ادامه مطلب همراه ما باشید:

* قیمت کاشت ابرو در تهران و در کلینیک کاشت VIP مناسب‌تر از بسیاری از کلینیک‌های دیگرست.

* کلینیک پیوند مو و ابروی VIP دارای مجوز از سازمان بهداشت هست.

* داشتن پزشکانی با تخصص و تجربه بالا در پیوند مو و ابرو از مهم‌ترین برتری‌های این کلینیک هست.

* کلینیک VIP کاشت ابرو را با پیشرفته‌ترین متدهای روز دنیا انجام می‌دهد.

* داشتن تجهیزات پزشکی پیشرفته برتری دیگر این کلینیک معروف هست.

* فضای استاندارد و بهداشتی کمترین نیاز یک مرکز درمانی هست که کلینیک VIP دارای آن هست.

* تیم پزشکی و پرسنل دلسوز کلینیک VIP را نمی‌توان نادیده گرفت.

قیمت کاشت ابرو در تهران

قیمت کاشت ابرو در تهران

پرسش‌های متداول:

1- آیا روش‌های کاشت ابرو روی قیمت کاشت ابرو در تهران تاثیرگذار است؟
بله، همان‌طور که در مقاله به این مطلب اشاره شد، روش مورد استفاده در کاشت ابرو یکی از موثرترین عوامل در هزینه کاشت ابرو تهران است. در بین روش‌های پیوند ابرو، روش FUT کم‌هزینه‌تر از روش‌های دیگر است.
2- آیا هزینه کاشت ابروی کامل با هزینه کاشت قسمت خاصی از ابرو متفاوت است؟
بله، همان‌طور که در متن مقاله اشاره شد، یکی از گزینه‌های موثر در قیمت کاشت ابرو در تهران تعداد فولیکول‌های مورد نیاز مو است. هرچقدر این تعداد بیشتر باشد، هزینه کاشت ابرو تهران هم بیشتر خواهد بود.
3- آیا کاشت ابرو روی تتو یا خالکوبی امکان‌پذیر است؟
داشتن خالکوبی مانعی برای پیوند ابرو نیست. پس اگر دو هفته از تتوی شما گذشته باشد، می‌توانید برای پیوند ابرو اقدام کنید. برخی از پزشکان نیز پیشنهاد می‌کنند قبل از پیوند ابرو اقدام به خالکوبی کنید.
4- آیا برای کاشت ابرو باید ابروهای من تراشیده شود؟
خیر، نیازی به تراشیدن ابروها نیست. پیش از پیوند ابرو در کلینیک کاشت VIP، پزشکان ما فرم ابرو را بر روی ابروی شما طراحی می‌کنند. پس از آن پیازهای موی برداشت‌شده را به این قسمت پیوند می‌زنند.
5- آیا ابروهای کاشته‌شده نیاز به اصلاح دارند؟
بله، شما می‌توانید ابروهای خود را اصلاح و مرتب کنید و به فرم‌های دل‌خواه درآورید. البته به این نکته هم باید توجه داشته باشید که موهای پیوندی ابرو از بین موهای سر شما گرفته شده است. این موها رشد زیادی دارند و باید کوتاه و مرتب شوند.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو در تهران هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

سخن پایانی:

اگر ابروهای شما دچار ریزش شده، باید به دنبال روشی همیشگی برای درمان و پرپشت ساختن آن باشید. کشیدن مداد در ابروها چاره کار شما نیست. حتی تتو و میکرو بلیدینگ هم نمی‌تواند درمانی همیشگی و موثر برای شما باشد. داشتن ابروهای طبیعی و زیبا یک راه بیشتر ندارد و آن هم کاشت ابرو در کلینیک کاشت VIP هست. با ما تماس بگیرید و قیمت کاشت ابرو در تهران را بپرسید.

قبل و بعد از کاشت ابرو

قبل و بعد از کاشت ابرو

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]