هزینه ابدومینوپلاستی چقدر است؟ برای انجام عمل جراحی زیبایی شکم و برداشتن پوست‌ها و چربی‌های انباشته شده در این ناحیه باید پاسخ این سؤال رو بدونید. عمل زیبایی ابدومینوپلاستی یکی از محبوب‌ترین عمل‌های پیکرتراشیه که به متقاضیان کمک می‌کنه تا بعد از کاهش وزن، زایمان‌های متوالی و افتادگی پوست به خاطر بالا رفتن سن بتونند به اندام ایده آل خودشون برسند.


در این عمل زیبایی پزشک ممکنه کل ناحیه شکم رو در قسمت زیر ناف برش بزنه و چربی‌ها و پوست‌های این ناحیه رو برداره، یا اینکه صرفاً بخشی از شکم رو برای برداشتن پوست‌های اضافی و چربی‌های زائد شکمی در نظر بگیره.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

در عمل زیبایی عمل که ابدومینوپلاستی کامل هست، هزینه عمل بیشتر میشه. چون حساسیت و زمان عمل بیشتره؛ اما در عمل زیبایی دوم که به عنوان مینی ابدومینوپلاستی هم شناخته میشه، حساسیت عمل کمتره و هزینه ابدومینوپلاستی هم کمتر خواهد شد.

برای اینکه بدونید چه عواملی روی هزینه این عمل زیبایی تاثیرگذار هستند و چطور قیمت عمل ابدومینوپلاستی محاسبه میشه، با کلینیک زیبایی VIP تهران همراه باشید.

جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی

جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی

عوامل موثر در قیمت ابدومینوپلاستی

برای برآورد هزینه هر عمل زیبایی چند فاکتور ثابت وجود داره. مواردی که می‌تونه قیمت عمل زیبایی ابدومینوپلاستی رو تحت تاثیر قرار بده در ادامه ارائه کردیم.

سبک یا سنگین بودن ابدومینوپلاستی

با توجه به شرایط بدنی متقاضی ممکنه عمل زیبایی ابدومینوپلاستی سبک یا مینی ابدومینوپلاستی برای فرد انجام بشه. یا اینکه شرایط جسمانی فرد به نحوی باشه که نیاز به عمل ابدومینوپلاستی سنگین یا نیمه سنگین داشته باشه. با توجه حجم پوست و چربی برداشت شده و مدت زمانی که برای انجام این عمل زیبایی در نظر گرفته میشه، “هزینه ابدومینوپلاستی” متغیر خواهد بود.

 

دستمزد جراح پلاستیک

یه جراح پلاستیک حرفه‌ای با تمام نکات ریز و درشت نحوه انجام مینی ابدومینوپلاستی و ابدومینوپلاستی کامل آشنا هست. به همین خاطر وقتی پیکرتراشی را با یک پزشک متخصص انجام داده باشید؛ کمتر با عوارض سبک و سنگین ناشی از این عمل زیبایی مواجه می‌شوید.

شماره تماس: 09120408890

برای اینکه بتونید عمل زیبایی ابدومینوپلاستی را با کمترین مشکل انجام بدید، نیاز به یک پزشک متخصص و حرفه‌ای دارید. فردی که تجربه و تخصص کافی برای انجام ابدومینوپلاستی رو داشته باشه و با دقت و ظرافت این عمل زیبایی رو انجام بده. پزشکان باتجربه این حوزه به تکنیک‌های جراحی پلاستیک مسلط هستند و با شناخت کامل اجزای شکم این عمل زیبایی را به نحوی انجام می‌دهند که هیچ ردی از بخیه یا برش روی شکم باقی نمونه.

 

 

این پزشکان نسبت به پزشکان عمومی دستمزد بیشتری برای ابدومینوپلاستی در نظر می‌گیرند؛ بنابراین دستمزد جراح پلاستیک رو هم می‌تونیم به عنوان یکی از عوامل مهم در برآورد هزینه ابدومینوپلاستی در نظر بگیریم.

پزشک متخصص در عمل زیبایی ابدومینوپلاستی

پزشک متخصص در عمل زیبایی ابدومینوپلاستی

هزینه بیهوشی و اتاق عمل

عمل زیبایی ابدومینوپلاستی تحت بیهوشی و در اتاق عمل‌های مجهز انجام میشه. تجهیزاتی که برای این عمل زیبایی استفاده می‌شه باید مدرن و امروزی باشند. چون نوع تجهیزات و کیفیت اون‌ها می‌تونه در کیفیت ابدومینوپلاستی تاثیرگذار باشه.

این تجهیزات و هزینه‌ای که برای بیهوشی توسط متخصص این کار در نظر گرفته میشه رو هم می‌تونیم به عنوان بخش مهمی از هزینه‌های تشکیل دهند عمل زیبایی ابدومینوپلاستی در نظر بگیریم.

واتساپ

هزینه دارو و آزمایشات لازم

قبل از اینکه برای عمل ابدومینوپلاستی حاضر شوید باید آزمایش‌هایی که توسط پزشک متخصص تجویز شده رو انجام داده باشید. این آزمایش‌ها شرایط جسمانی فرد رو بررسی می‌کنند؛ و پس از ارائه نتیجه آزمایش پزشک تشخیص می‌ده که متقاضی شرایط مناسبی برای ابدومینوپلاستی داره یا خیر! مبلغی که برای انجام آزمایش‌های پیش از ابدومینوپلاستی باید بپردازید بخشی از هزینه‌های ضروری این عمل زیبایی هستند.

علاوه بر این مبلغ، برای دوران پس از عمل هم هزینه‌های داروها رو باید در نظر داشته باشید. چون شکم در ابدومینوپلاستی کامل باز میشه و درد زیادی در این ناحیه خواهید داشت. همچنین به دلیل سنگین بودن عمل ابدومینوپلاستی و طولانی بودن دوران نقاهت بعد از انجام این عمل زیبایی، احتمال بروز عفونت در ناحیه شکم وجود داره. پزشک متخصص برای کاهش احتمال عفونت هم داروهای لازم رو برای فرد تجویز می‌کنه.

بنابراین “هزینه ابدومینوپلاستی” شامل هزینه داروهای لازم برای کاهش عوارض عمل و هزینه آزمایش‌های پیش از عمل هم خواهد بود.

 

هزینه‌های جانبی

موقعیت جغرافیایی کلینیک‌های زیبایی مشخص هستند و افرادی که قصد انجام ابدومینوپلاستی رو دارند باید به این محل مراجعه کنند. با توجه به اینکه فاصله مکانی متقاضی و کلینیک چقدر هست؛ و آیا فرد برای رسیدن به کلینیک سفر کرده و در شهر دیگه اقامت داره یا نه، مبلغی که برای ابدومینوپلاستی در نظر گرفته شده متغیر خواهد بود.

علاوه بر هزینه رفت و آمد و اقامت در محل کلینیک، پزشک متخصص ممکنه گن و … رو برای استفاده بعد از عمل تجویز کنه. این مبلغ رو هم می‌تونیم به عنوان هزینه‌های جانبی ابدومینوپلاستی در نظر بگیریم.

ترکیبی بودن عمل ابدومینوپلاستی

اگر متقاضی در ناحیه پشت و بالای شکم چربی داشته باشه، امکان انجام عمل لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی هم‌زمان برای فرد وجود داره در صورتی که پزشک تشخیص بده متقاضی می‌تونه این دو عمل زیبایی رو با هم انجام بده، فرد مورد نظر باید مبلغی که برای ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک در نظر گرفته شده رو هم‌زمان بپردازه. هزینه ابدومینوپلاستی ترکیبی نسبت به مینی ابدومینوپلاستی یا انجام این عمل زیبایی به تنهایی بیشتر هست.

هزینه ابدومینوپلاستی

هزینه ابدومینوپلاستی

پرداخت هزینه ابدومینوپلاستی توسط بیمه

ابدومینوپلاستی یک عمل زیبایی هست که متقاضی برای برداشتن چربی‌ها و پوست‌های شکمی اون رو انجام می‌ده. با توجه به غیرضروری بودن این عمل، بیمه‌ها معمولاً “هزینه ابدومینوپلاستی” رو پرداخت نمی‌کنند.

البته در شرایطی که چربی‌ها یا پوست شکم باعث اختلال در زندگی فرد شده باشه امکان پوشش بخشی از هزینه‌های این عمل زیبایی توسط بیمه وجود داره. برای اطلاع از پرداخت هزینه عمل ابدومینوپلاستی توسط بیمه، باید با بیمه‌ای که دارید تماس بگیرید و در این باره سوال کنید.

 

و در انتها…

هر فردی با توجه به شرایطی که داره ممکنه برای انجام‌ یک یا چند عمل زیبایی اقدام کنه. در شرایطی که متقاضی واجد شرایط این کار باشه، پزشک متخصص مبلغ نهایی که باید پرداخت بشه رو تخمین زده و به فرد اعلام می‌کنه.

با توجه به اینکه متقاضی نیاز به چه نوع عمل ابدومینوپلاستی داره و آیا لازمه این عمل با یک یا چند عمل زیبایی دیگه هم‌زمان انجام بشه، پزشکان کلینیک زیبایی vip قیمت نهایی ابدومینوپلاستی رو به متقاضیان اعلام می‌کنند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق واتساپ با مشاورین ما در ارتباط باشید.

سؤالات متداول+ جواب

1) چه عواملی روی هزینه عمل ابدومینوپلاستی موثر هستند؟
نوع عمل، دستمزد جراح و داروها و آزمایشات لازم برای ابدومینوپلاستی بخشی از هزینه‌های لازم برای انجام این عمل زیبایی هستند.
2) آیا دستمزد جراح روی هزینه جراحی شکم تاثیرگذار هست؟
با توجه به اینکه پزشکان متخصص تجربه زیادی در این زمینه دارند و عمل جراحی شکم را با بهترین نتیجه و کمترین عوارض انجام می‌دهند؛ قیمتی که برای ابدومینوپلاستی در نظر می‌گیرند بیشتر هست.
3) آیا بیمه هزینه جراحی شکم رو پرداخت می‌کند؟
معمولاً بیمه‌ها هزینه عمل‌های زیبایی مانند ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم رو پرداخت نمی‌کنند.
4) آیا نتیجه ابدومینوپلاستی ماندگار هست؟
اگر نکات دوران نقاهت و پس از این عمل زیبایی رو رعایت کنید و فعالیت بدنی و برنامه غذایی مناسبی داشته باشید، نتیجه ابدومینوپلاستی براتون ماندگار خواهد بود.