افراد زیادی هستند که درصد چربی بالایی در بازوهای خود دارند و پوست این ناحیه شل و افتاده است. بازو یکی از اعضای بدن است که رژیم غذایی و ورزش در آن، پاسخگوی خوبی برای لاغری و کاهش وزن نیست.  داشتن اندامی ایده آل برای بیشتر افراد مهم است و این مشکل به خصوص در خانم ها به چشم می خورد.

اولین راه برای به دست آوردن اندام مورد نظر از طریق رژیم غذایی و ورزش است. اما در برخی موارد این دو مورد به خودی خود جواب نمی دهند و همچنان قسمت هایی از بدن مانند شکم چاق می ماند.  برای شناسایی کاندیدهای مناسب برای لیپوماتیک بازو، توصیه های قبل و بعد از عمل و عوارض جانبی عمل جراحی بازو و معرفی بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو، تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

10 تا از بهترین دکترها برای لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بارو در تهران زیر نظر بسیاری از پزشکان و متخصصان انجام می شود. اغلب، بیمارانی که به دنبال نتایج بهتر از جراحی لیپوماتیک هستند ترجیح می دهند زیر نظر بهترین جراح لیپوماتیک کار کنند. یک پزشک با تجربه و مهارت بالا می تواند نتیجه جراحی خوبی به بیمار بدهد. یکی از جراحی های زیبایی برای داشتن فرم بهتر بدن، جراحی لیپوماتیک است. از آنجایی که این جراحی بسیار ظریف است و نیاز به مهارت و تجربه پزشک دارد، انتخاب جراح برای انجام این عمل بسیار مهم است. در این مقاله بهترین جراح لیپوماتیک بازو را به شما معرفی  و بیوگرافی کوتاهی را برای شما ارائه می کنیم.

 

جراحی لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک

 

 • دکتر خانی جراح لیپوماتیک

دکتر خانی دوره پزشکی عمومی فارغ التحصیل شد و پس از آن به تحصیل در رشته جراحی عمومی پرداخت و سپس در سال موفق به اخذ مدرک تخصص شد. وی در زمینه جراحی ژنیکوماستی، لیپوماتیک شکم و ران، لیپوماتیک تحت بیهوشی، تزریق چربی و تزریق فیلر فعالیت دارد.او را می توان به عنوان  فوق تخصص جراحی عمومی و بهترین جراح لیپوماتیک در تهران نیز نامید.

 

آیا شما کاندید مناسب “لیپوماتیک بازو هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

 • دکتر طهماسب  جراح پلاستیک

دکتر طهماسب  در تهران جراحی لاغری یا لیپوماتیک انجام می دهد و بسیاری از شهروندان تهرانی او را می شناسند. طبیعتا مشتریان شهرهای دیگر او را برای عمل های جراحی در تهران انتخاب می کنند و به عنوان  بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو شناخته شده است.

 

 • دکتر کافی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی

دکتر کافی یکی از مجرب ترین جراحان پلاستیک در ایران و بهترین جراح لیپوماتیک بازو در تهران است. دکتر کافی بیش از بیست هزار عمل جراحی زیبایی در کلینیک VIP و کلینیک های دیگر انجام داده است. هم اکنون با کوله باری از تجربه در خدمت هموطنان داخل و خارج از ایران و گردشگران عزیز از کشورهای دور و نزدیک هستند.دکتر کافی متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و عضو هیات علمی تهران است.

 

 • دکتر سامان طهماسبی

پزشک متخصص زیبایی و جراحی پلاستیک، سامان طهماسبی ، عضو انجمن بین المللی پزشکان متخصص پلاستیک و زیبایی و عضو بنیاد ملی نخبگان ایران است. کسانی که نحوه عمل جراحی این پزشک را دیده اند به او لقب بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو داده اند.

 

عمل لیپوماتیک بازو در تهران

عمل لیپوماتیک بازو در تهران

 

 • دکتر سروش کافی

پزشک متخصص سروش کافی، دکتر جراح عمومی که به عنوان  پزشک عمومی، دکتر اورژانس، مدیر مراکز جراحی عمل زیبایی و تزریق بوتاکس و فیلر با  4 سال سابقه است. او 5 سال به عنوان جراح در زمینه های مختلف مراقبت از بیمار و جراحی زیبایی سابقه درخشان دارد.

 

 • دکتر امیر دریانی بهترین دکتر لیپوماتیک

دکتر امیر دریانی متخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی در تهران است.  در سال 1392 دکتر داریانی برای شرکت در دوره فلوشیپ جراحی میکروواسکولار برای بازسازی سینه انکوپلاستیک از دانشگاه ساپینزا رم پذیرفته شد و مدرک ویژه جراحی پلاستیک و زیبایی را از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کرد. دکتر  امیر دریانی با بیش از 12 سال سابقه جراحی موفق در حال حاضر جزء بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو در تهران شناخته شده است.

 

 • دکتر رفیع پرنیا جراح لیپوماتیک

دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران است. دوره های تخصصی را در سال 1366 و سپس در سال 1372 گذراند و موفق به اخذ دوره ویژه شد. دکتر رفیع پرنیا که دوره تخصصی جراحی عمومی را به عنوان هیئت علمی گذراند، کار خود را در دانشگاه علوم پزشکی کرمان آغاز کرد. وی سپس در سال ۱۳۷۲ در ارومیه عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شد و در آن جا به عنوان بنیانگذار جراحی پلاستیک و زیبایی فعالیت خود را شروع کرد.

 

 • دکتر حمیدرضا وفایی، جراح لیپوماتیک

دکتر  حمیرضا وفایی فوق تخصص جراحی عمومی در تهران بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو است. دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۷۷ به پایان رساند. پس از آن در رشته جراحی عمومی تحصیل کرد و در سال 1392 تخصص خود را کسب کرد.دکتر  وفایی پس از اخذ بورد تخصصی در رشته های جراحی زیبایی و پلاستیک، در زمینه های جراحی شکم، جراحی پلک، لیپوساکشن، کانتورینگ بدن، لیپوماتیک و غیره فعالیت داشته است.

 

 • دکتر علی اکبر مروتی جراح پلاستیک

دکتر مروتی دارای گواهینامه بورد جراحی و فوق تخصص پلاستیک، زیبایی و ترمیمی است که در سال 1386 از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شده و با دانش و تجربه فراوان بیش از هزاران عمل جراحی موفق و 17 سال سابقه جراحی را انجام داده است. دکتر مروتی در زمینه زیبایی یکی از پزشکان برجسته، خوش نام و منصف تهران است که از تخصص و مهارت بالایی برخوردار است. در زمینه جراحی لیپوماتیک وی همچنین عضو انجمن جراحی پلاستیک و زیبایی ایران است.

 

 • دکتر یوسف شفایی، جراح لیپوماتیک

دکتر یوسف شفایی متخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی در تهران است. دکتر شفائی دانشیار و مدرس دانشگاه علوم پزشکی ایران و بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو محسوب می شود. همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک با بیش از 20 سال سابقه در تمامی زمینه های جراحی پلاستیک بوده و در زمینه های رینوپلاستی (جراحی بینی)،  استخوان و جراحی ترمیمی بینی و ابدومینوپلاستی عمل های جراحی موفقی انجام داده است.

 

بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو

بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو

 

ویژگی‌های بهترین جراح لیپوماتیک بازو

یکی از جراحی های زیبایی برای رسیدن به اندامی ایده آل، جراحی لیپوماتیک است. از آنجایی که این جراحی بسیار حساس است و نیاز به مهارت و تجربه پزشک دارد، انتخاب جراح برای انجام این عمل بسیار مهم است. ویژگی های بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو در زیر لیست شده است.

 

 • ارتباط پزشک با بیماران

یکی از معیارهای انتخاب بهترین پزشک، میزان مسئولیت است. یعنی پزشک در توصیه های خود صادق بوده و اگر به هر دلیلی لیپوماتیک برای شما مناسب نبود به شما اطلاع خواهد داد. در ضمن همیشه باید بعد از جراحی تا پایان دوره مراقبت که معمولاً 2 هفته است در دسترس بیمار باشد.

 

 • تجربه در پیکر تراشی

فرآیند از بین بردن چربی های اضافی با دستگاه هایی مانند لیپوماتیک انجام می شود، اگرچه این دستگاه ها پیچیده تر و آسان تر از قبل شده اند، اما باید ماهرانه از آن استفاده کنید تا فرد عذاب نبیند.

 

 • تایید تجربه جراح در انجام درمان مورد نظر

هر بخش از جراحی زیبایی نیاز به مهارت های متفاوتی دارد، بدیهی است که جراحی بینی با استخوان، غضروف و راه های هوایی با جراحی سینه با بافت نرم کاملا متفاوت است. بنابراین بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو باید در هر یک از این اعمال تجربه و تخصص داشته باشد

 

 • تطبیق دادن سلیقه هنری جراح با سلیقه بیمار

همه ما می دانیم که زیبایی امری نسبی و در چشم بیننده است. بنابراین نمی توانید بر اساس توصیه دوست یا تجربه یک جراح عجولانه، متخصص را انتخاب کنید. بهترین کار این است که عکس های قبل و بعد از جراحی های قبلی جراح انتخابی خود را به دقت بررسی کنید.

 

 • توجه به تعامل بین جراح و پرسنل کلینیک

جراحی یک کار جدی است و ممکن است در طول مسیر دست اندازها و چرخش های زیادی وجود داشته باشد. برای اینکه در طول مسیر احساس راحتی کنید، باید با پزشک و پرسنل بیمارستان احساس راحتی کنید. پزشک مورد اعتماد خود را انتخاب کنید و بدون نگرانی امنیت و زیبایی خود را به دستان ماهر او بسپارید.

 • مدرک جراحی پلاستیک و ترمیمی قطعا برای بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو الزامی است. هنگام انتخاب یک پزشک خوب برای جراحی کاهش وزن لیپوماتیک باید عواملی مانند مدرک و تخصص علمی، آموزش و تجربه حرفه ای، سطح مسئولیت، رضایت مشتری، سایت جراحی، قیمت مناسب و تحقیق در مورد تجهیزات اتاق عمل را در نظر گرفت. ایمنی لیپوماتیک تا حد زیادی به تجهیزات اتاق عمل و بیهوشی بستگی دارد. در اتاق عمل مجهز دستگاه هایی برای نظارت بر علائم حیاتی و در صورت لزوم نجات جان بیمار وجود دارد.

 

فرایند عمل لیپوماتیک

فرایند عمل لیپوماتیک

 

چگونه بهترین پزشک متخصص لیپوساکشن را پیدا کنیم؟

برای انتخاب بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو، ابتدا نام چند پزشک را به صورت آنلاین و در میان دوستان و آشنایان که تجربه خوبی در زمینه عمل لیپوماتیک بازو دارند، تحقیق کنید.با مراجعه به وب سایت یا شبکه اجتماعی (اینستاگرام) از پزشک اطلاعات بیشتری مانند ویدیوها، نمونه کارها، خلاصه ها و نظرات مشتریان دریافت کنید. توجه داشته باشید که نظرات مشتریان قبلی دکتر مورد نظر خیلی مهم است.البته نباید فقط به اینترنت و فشای مجازی اکتفا کرد، شما باید یک بازدید شخصی داشته باشید.

در طول ویزیت حضوری مشاوره و اطلاعاتی در مورد سطح دانش، مهارت و مسئولیت پزشک و دستیار وی دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید مستقیماً با سایر مشتریان در مطب پزشک صحبت کنید.

 

هنگام مراجعه حضوری، این نکات را در نظر داشته باشید:

 • زیبایی و تمیزی مطب بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو نشان دهنده سلیقه و دقت پزشک است. این نکته در انتخاب پزشک برای عمل لیپوماتیک بازو در زمینه زیبایی و کاهش وزن مهم است.
 • وقتی برای مشاوره می روید، فراموش نکنید که تمام شرایط و انتظارات خود را از عمل با پزشک در میان بگذارید.
 • پزشک باید بداند که شما چه بیماری هایی دارید و چه داروهایی مصرف می کنید. بعد از جراحی لاغری چه فرم بدنی را انتظار دارید؟

پس از گوش دادن به داستان شما، یک پزشک خوب تصمیم می گیرد که آیا می توانید تحت عمل جراحی کاهش وزن با لیپوماتیک بازو قرار بگیرید یا خیر. اگر کاندیدای مناسبی نیستید، دلیل آن را با شما در میان خواهد گذاشت.

اگر از نتیجه عمل انتظار عوارض دارید، این را به شما می گوید و شما را با وعده های ناقص به اتاق عمل نمی فرستد.قیمت منصفانه برای هر پزشک به صورت شهر به شهر و با در نظر گرفتن تخصص و تجربه آنها و همچنین محل عمل و عمل قابل تعیین است.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

تخصصی ترین مرکز لیپوماتیک ایران کجاست؟

یکی از چالش های متقاضیان عمل لیپوماتیک بازو، یافتن تخصصی ترین کلینیک و بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو در تهران است. برای یافتن بهترین کلینیک می توانید در اینترنت جستجو کنید و با مراجعه به نظرات سایر متقاضیان بهترین کلینیک را انتخاب کنید. همچنین می توانید از دوستان و آشنایان که در این زمینه تجربه دارند بپرسید و کلینیک مناسب برای لاغری را پیدا کنید. کلینیک VIP در تهران با چندین سال سابقه در زمینه عمل جراحی جزء بهترین کلینیک ایران شناخته شده است.

 

آیا شما کاندید مناسب “لیپوماتیک بازو هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

سوالات متداول

 • آیا لیپوماتیک بازو برای بارداری مشکل ایجاد می کند؟
لیپوماتیک باعث ایجاد بریدگی و سوراخ در پوست می شود و چربی را از این سوراخ ها می کشد و تاثیر منفی بر بارداری ندارد.
 • آیا جراحی لیپوماتیک بازو را در بیمارستان دولتی انجام می دهند؟
انجام لیپوساکشن در بیمارستان دولتی به جراح بستگی دارد. برخی از پزشکان فقط در کلینیک های خصوصی و برخی دیگر در بیمارستان های دولتی عمل می کنند.
 • هزینه جراحی لیپوماتیک بازو چقدر است؟
تخمین دقیق هزینه این جراحی غیرممکن است، زیرا به دستمزد جراح، قیمت اتاق عمل، داروی بعد از عمل، موقعیت جغرافیایی کلینیک و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد.