بی‌گمان پیدا کردن بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران مهم‌ترین قدم برای داشتن پیوند ابروی موفق هست. در چند سال اخیر کلینیک‌های زیادی در تهران و دیگر شهرهای ایران به کاشت مو و ابرو اقدام کرده‌اند، اما آیا پیوند ابرو در هر کلینیکی می‌تواند منجر به موفقیت شود؟

در پاسخ به این پرسش، بهتر است ویژگی‌های بهترین کلینیک پیوند ابرو را بشناسید تا بتوانید انتخاب درست و موفقی داشته باشید. با ما در کلینیک VIP همراه باشید.

تاثیر کلینیک کاشت ابرو در تهران در نتیجه پیوند ابرو:

نخستین تاثیری که یک کلینیک حرفه‌ای و موفق در پیوند ابروی شما بر جای می‌گذارد، دور کردن شما از پیامدها و عوارض کاشت ابرو است. پیوند ابرویی که به دست افراد غیرمتخصص صورت گیرد، می‌تواند چند پیامد مهم برای شما به همراه داشته باشد:

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

1- نخستین پیامد کاشت ابروی ناموفق از دست دادن بانک مو، بدون دستیابی به نتیجه است. در روش پرکاربرد پیوند ابرو یا همان روش FUT، بخشی از بافت پوست سر شما با پیازهای موی روی آن جدا می‌شود. این کار زخمی روی سر شما پدید می‌آورد که باید بخیه شود.

جای این زخم برای همیشه روی پوست سر شما باقی می‌ماند که با موهای اطراف آن پوشیده می‌شود. کاشت ناموفق ابرو فقط جای زخم و عوارض جراحی را برای شما به جا خواهد گذاشت.
در مقابل، پیوند ابرو در بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران بهترین نتیجه و کمترین عوارض را به شما هدیه خواهد کرد.

2- دومین تاثیر سپردن کاشت ابرو تهران به دست افراد متخصص یا غیرمتخصص، رشد کردن یا اختلال در رشد موهای کاشته‌شده است.

متخصصان باتجربۀ پیوند ابرو کار جداسازی فولیکول‌های مو از بافت پوست سر و پیوند زدن آنها به ابروهای شما را با صرف کمترین زمان ممکن انجام می‌دهند. پیازهای مو سلول‌های زنده‌ای هستند که هرگونه تأخیر در کاشت یا آسیب زدن به آنها، باعث مرگشان می‌شود.

نتیجه بلفاروپلاستی

نتیجه بلفاروپلاستی

پزشکان متخصص و باتجربه ابتدا فولیکول‌ها را به‌صورت سالم جدا می‌کنند و پس از آن، آنها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به ابروی شما پیوند می‌زنند. این کار جلوی از دست رفتن این فولیکول‌ها را می‌گیرد و پیوند موی موفقی برای شما رقم می‌زند.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو هستید یا خیر ؟

3- عوارض ناخوشایند یکی دیگر از پیامدهای پیوند ابرو به دست افراد بی‌تجربه و غیرمتخصص است. عفونت و خون‌ریزی بانک مو و عفونت ابرو نیز می‌تواند از عوارض دیگر کاشت ابرو به دست افراد غیرمتخصص باشد. در مقابل آن، دوره بهبودی کوتاه و نداشتن عوارض نتیجه پیوند ابرو در بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران هست.

چرا باید بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران را بشناسیم؟

کاشت ابرو تهران نوعی عمل جراحی است و هر عمل جراحی، اگر به دست افراد ناوارد صورت گیرد، می‌تواند عوارض مختلفی داشته باشد.

کمترین پیامد ناگوار پیوند ابرو موفق نبودن پیوند است. در روش معمول پیوند ابرو که همان روش FUT است، نواری از بانک مو از بافت پوست سر شما که در ناحیه بین دو گوش قرار گرفته است، جدا می‌شود.

روش های پیوند ابرو

روش های پیوند ابرو

در واقع دومین نتیجه یک پیوند ناموفق این است که شما بخشی از بانک موی خود را هم از دست داده‌اید، اما به نتیجه دل‌خواه دست پیدا نکرده‌اید.
البته این دو مورد تنها پیامدهای یک پیوند ابروی ناموفق نیست. سپردن این کار به دست افراد کم‌تجربه و غیرمتخصص عوارض دیگری هم می‌تواند برای شما داشته باشد.

عفونت در بخش بانک مو و ابرو یکی دیگر از این عوارض هست. برای پرهیز از این مسائل ناخوشایند باید بهترین کلینیک کاشت ابرو تهران را انتخاب کنید. اما ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران چیست؟

ویژگی‌هایی که باید هر کلینیک کاشت ابرو داشته باشد:

از ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران به موارد مختلفی می‌توانیم اشاره کنیم:

1- بهترین کلینیک کاشت ابرو تهران باید مشاوره درستی به شما ارائه دهد:

شاید بتوان گفت یکی از بهترین ویژگی‌های هر کلینیک کاشت ابرو تهران مشاوره و راهنمایی درست کارشناسان آن است.

کارشناسان و پزشکان ما در کلینیک VIP پیش از هر اقدامی، ابتدا از نیاز شما به پیوند ابرو مطمئن می‌شوند. در صورتی که این نیاز قطعی شد، آنگاه پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو به شما توصیه می‌شود.

2- کلینیک کاشت ابرو باید دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد:

بدیهی‌ترین نکته‌ای که باید در مورد یک مرکز پیوند ابرو بدانید، جواز داشتن آن است. البته پس از داشتن مجوز هم گزینه‌های دیگری مطرح می‌شوند، اما نداشتن مجوز دلیل بر غیرقانونی بودن آن مرکز و سودجویی افرادی است که با دیدن بازار گرم جراحی‌های زیبایی می‌خواهند به سود برسند.

3- مدیر و مسئول کلینیک کاشت ابرو باید پزشک متخصص در پیوند ابرو باشد:

یکی از مهم‌ترین شرایط بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران این هست که پزشکی متخصص مدیریت کلینیک را در دست داشته باشد.

در کلینیک‌های تخصصی پیوند مو و ابرو، مانند کلینیک VIP سرپرستی تیم کاشت ابرو به دست یک پزشک متخصص است. به این ترتیب همه مراحل درمانی کاشتن ابرو یا به‌وسیله خود پزشک، یا زیر نظر پزشک انجام می‌شود.

4- کادر پزشکی کلینیک کاشت ابرو تهران باید متخصص و باتجربه باشند:

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، تخصص و پس از آن، تجربه پزشک یا تکنسین کاشت ابرو است. برای گرفتن تخصص در کاشت ابرو، پزشکان و تکنسین‌های کاشت مو و ابرو دوره‌های خاصی را می‌گذرانند.

در این دوره‌‌ها، روش‌های کاشت مو و ابرو آموزش داده می‌شوند. البته پس از یادگیری روش‌های کاشت ابرو، تجربه هر پزشک یا تکنسین کاشت مو از موارد مهم موفقیت در جراحی شمرده می‌شود.

آموزش روش‌های کاشت ابرو شامل یادگیری کار با ابزار و تجهیزات پیوند مو نیز هست. روش‌های مختلف کاشتن مو نیاز به ابزارهای مختلفی دارد که استفاده حرفه‌ای از آنها می‌تواند پیوند موی موفقی برای شما رقم بزند.

مهارت و تجربه در بهره بردن از این ابزار به‌وسیله پزشک‌ها و تکنسین‌های ما عامل مهمی در موفقیت پیوند ابروی شما در کلینیک کاشت ابرو VIP است.

5- مراجعه‌کنندگان از پیوند ابروی خود رضایت داشته باشند:

یکی از ویژگی‌های مهم بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران، رضایت مراجعان از آن مرکز درمانی هست. اما ممکن است این نکته پرسشی برای شما به وجود ‌آورد که این رضایت را باید از کجا بدانیم.

آگاهی از رضایت مراجعان به یک کلینیک راه‌های مختلفی دارد که یکی از آنها مراجعه به شبکه‌های اجتماعی آن کلینیک است. دیدن عکس و فیلم کسانی که پیوند ابروی موفق داشته‌اند و خواندن نظرات افراد در این صفحه‌ها می‌تواند میزان رضایتمندی مراجعان را برای شما آشکار سازد.

آشنایی با بهترین کلینیک کاشت ابرو تهران:

با جست‌وجو در بین افرادی که پیوند مو یا ابرو داشته‌اند، می‌توانید موفق‌ترین کلینیک‌ها را از زبان خود آنها بشناسید. کلینیک کاشت مو و ابرو VIP یکی از پیشتازان پیوند مو در پایتخت است.

این کلینیک تاکنون هزارها پیوند مو و ابروی موفق داشته است. عکس، فیلم و صحبت افرادی که پیوند ابروی خود را در این کلینیک انجام داده‌اند، گواه موفقیت این کلینیک است.

اما بد نیست درباره دلایل برتری‌های این کلینیک هم نکته‌هایی را بدانید:

کلینیک کاشت ابرو VIP از پیش‌گامان عرصه پیوند مو و ابرو هست و پزشکان این مرکز درمانی تجربه بالایی در پیوندهای موفق داشته‌اند.
جراحان کلینیک کاشت ابرو تهران از بهترین و باتجربه‌ترین پزشکان متخصص در زمینه کاشت مو و ابرو به شمار می‌روند و کاشت ابرو را به‌عنوان یک رشته تخصصی فرا گرفته‌اند.

جراحان و متخصصان کلینیک VIP تنها نقطه قوت این مرکز درمانی نیستند. این کلینیک از کادر درمانی کارآمدی بهره می‌برد که کامل‌کننده تیم پزشکی آن هستند.

فضای کلینیک کاشت ابرو VIP نقطه قوت دیگر آن است. فضایی پاکیزه و استریل که امکان هرگونه عفونت و عوارض غیرمعمول این عمل جراحی را ناممکن می‌سازد.

بهره بردن از جدیدترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات تخصصی کاشت ابرو ویژگی دیگر این کلینیک است. یکی از عوامل موفقیت کلینیک کاشت ابرو در تهران، توانایی استفاده از تجهیزات مدرن کاشت مو و ابرو است.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو هستید یا خیر ؟

در واقع دو عامل دیگر که کاشت ابرو را تضمین می‌کند، یکی وجود تجهیزات مدرن کاشت، و دیگری توانایی استفاده از آنها است.
مدیر و سرپرست یک کلینیک نیز باید پزشک متخصص و ماهری در زمینه پیوند ابرو باشد که بتواند بر کار همه تکنسین‌ها و پرستاران نظارت داشته باشد. مدیریت کلینیک VIP نیز همه این شرایط را دارا است.

ارتباط کادر اداری، درمانی و همه پرسنل کلینیک VIP با مراجعان این مرکز درمانی مطابق با اخلاق پزشکی است. مشتری‌مداری و ارتباط موثر با مراجعان هم از دیگر عوامل موفقیت این کلینیک هست.

مراجعان بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران باید از پیوند ابروی خود در کلینیک رضایت کامل داشته باشند. دیدن و شنیدن نظرهای کسانی که کاشت ابروی خود را در کلینیک VIP انجام داده‌اند، بهترین دلیل موفقیت این کلینیک است.

مراقبت‌های پس از پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو تهران چیست؟

* تمیز نگه داشتن بخیه‌ها و زخم بخشی از سر که فولیکول‌های مورد نیاز ابرو از آن قسمت گرفته شده‌ است، یکی از مهم‌ترین نکته‌ها در بهبودی سریع شما است.
* تا دو روز پس از کاشت ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران نباید حمام بروید. در واقع در این دو روز زخم سر و ابروهای شما نباید خیس شوند.
* ده روز پس از پیوند ابرو، می‌توانید برای کشیدن بخیه‌های بانک موی خود اقدام کنید.
* ابروهای خود را در ماه‌های اول پس از کاشت، با موچین اصلاح نکنید.
* اگر پزشک بری شما داروهای آنتی بیوتیک، پماد یا هر داروی دیگری تجویز کرده، آن را در زمان خود مصرف کنید.

هزینه کاشت ابرو در بهترین کلینیک کاشت ابرو پتهران:

هزینه کاشت ابرو به گزینه‌های مختلفی بستگی دارد که شهر و محل کلینیک یکی از موارد آن است. در اینجا قصد پرداختن به جزئیات این مسئله را نداریم، اما در این‌باره باید به چند مطلب مهم اشاره کنیم.

نکته اول اینکه درخواست هزینه پائین نسبت به قیمت معمول کاشت ابرو تهران می‌تواند نشانی از کیفیت پائین، تجربی بودن یا غیرمتخصص بودن افراد آن کلینیک باشد.

نکته بعدی که باید به آن توجه داشته باشید این است که بالا بودن بیش ‌از حد قیمت کاشت ابرو در یک کلینیک نیز نمی‌تواند نشانه تخصصی بودن آن کلینیک باشد.

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران، با توجه به نیاز شما به فولیکول‌های مو، قیمت متعادلی به شما ارائه می‌کند. برای آگاهی از قیمت پیوند ابرو در کلینیک VIP با ما تماس بگیرید.

بهترین کلینیک کاشت ابرو

بهترین کلینیک کاشت ابرو

نتیجه پیوند ابرو به‌وسیله بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران:

سپردن جراحی پیوند ابرو به دست بهترین دکتر کاشت ابرو تهران نتیجه‌های مختلفی برای شما در پیش دارد:

1- انتخاب بهترین روش پیوند ابرو:

دکتر کاشت ابرو تهران با معاینه و بررسی ابرو و بانک موی شما، بهترین متد کاشت ابرو را به شما معرفی می‌کند. انتخاب بهترین روش کاشت ابرو اولین قدم برای موفقیت در این راه هست.

2- پیوند ابروی موفق:

همه تلاش پزشکان ما در کلینیک کاشت VIP، دستیابی به نتیجه موفق پیوند ابرو است. با انتخاب بهترین پزشک و بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران، دستیابی به این هدف برای شما بسیار آسان هست.

3- دستیابی به ابرویی طبیعی:

تتو کردن، کشیدن مداد در ابرو و ریمل ابرو نمی‌تواند نشانگر ابروهای طبیعی باشد. از بهترین نتیجه‌های پیوند ابرو به دست بهترین دکتر کاشت ابرو، داشتن ابرویی طبیعی است. ابرویی که می‌توانید آن را به مدل‌های مختلف اصلاح کنید و همچون دوران پیش از ریزش ابرو با اعتمادبه‌نفس با مردم معاشرت کنید.

4- دستیابی به تراکم ایدئال:

پرپشت ساختن ابرو بالاترین خواسته داوطلبان پیوند ابرو است و همه تلاش پزشکان ما در کلینیک کاشت VIP در راستای دستیابی به این هدف است. نتیجه کار جراحان زبردست این مرکز درمانی ابروهایی با تراکم بالا است که با خیال راحت بتوانید آنها را مرتب و اصلاح کنید.

5- دستیابی به ابروی پرپشت و پهن، بدون داشتن عوارض:

سپری کردن آسان جراحی، دوره بهبودی سریع و رشد موفق موهای پیوندشده یکی دیگر از نتیجه‌های مراجعه به بهترین پزشک کاشت ابرو تهران است. هرگونه رعایت نکردن اصول جراحی و بهداشتی می‌تواند عوارض مختلفی برای داوطلب پیوند ابرو در پیش داشته باشد. انتخاب هوشمندانه دکتر کاشت ابرو در تهران شما را از همه پیامدهای ناخواسته این عمل جراحی دور نگه می‌دارد.

6- داشتن ابرویی با مدل دل‌خواه:

از دیگر برتری‌های سپردن پیوند ابروی خود به دکتر کاشت ابرو تهران این است که مدل ابرویتان را خودتان انتخاب می‌کنید. بعضی‌ها دوست دارند ابروهایی پهن داشته باشند و برخی نیز خواستار ابرو با مدل خاصی هستند. با کاشت ابرو در کلینیک کاشت VIP دستیابی به خواسته‌های شما آسان و قطعی هست.

7- زاویه درست کاشت موهای ابرو:

شاید شما هم افرادی را با ابروی کاشته‌شده دیده باشید که جهت هرکدام از موهای ابروی آنها به سمت مختلفی رفته است. در واقع زاویه درست قرارگیری و کاشت موها در پیوند ابروی آنها رعایت نشده است. پیوند ابرویی در کلینیک کاشت ابرو در تهران موفق است که زاویه کاشت موها به‌صورت دقیق رعایت شده باشد. جهت خواب موهای ابرو در بخش‌های مختلف آن با یکدیگر فرق می‌کند. بهترین دکتر کاشت ابرو هر فولیکول مو را با رعایت زاویه و جهت رویش آن، و مطابقت با خواب طبیعی ابروی شما پیوند می‌زند.

پرسش‌های متداول:

1- آدرس بهترین کلینیک کاشت ابرو در غرب تهران کجا است؟
اگر به دنبال کلینیک کاشت ابرو تهران می‌گردید، کافی است به نشانی ستاری جنوبی، بلوار فردوس غربی، خیابان ورزی جنوبی، کوچه هفدهم شرقی بیایید و به ساختمان پزشکان کامیار سری بزنید. کادر پزشکی ما در طبقه چهارم این ساختمان پذیرای شما هستند.
2- کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟
همه کسانی که به‌صورت مادرزادی ابروهای کم‌پشتی دارند، به دلایل مختلف دچار ریزش ابرو شده‌اند، یا دارای جای زخم و شکستگی در ابروی خود هستند می‌توانند برای پیوند ابرو در بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران اقدام کنند.
3- آیا تکنیک خاصی برای پیوند ابرو وجود دارد؟
تکنیک‌های پیوند ابرو همان روش‌های کاشت مو هستند، اما برخی از پزشکان به‌طور تخصصی برای کاشت ابرو تهران آموزش می‌بینند.
4- مراحل پیوند ابرو چگونه است؟
دو تکنیک اصلی در پیوند ابرو وجود دارد. در یکی از این متدها، نواری باریک از بافت پوست سر برداشته می‌شود و فولیکول‌های آن به ابروی شما پیوند زده می‌شود. جای این برش هم بخیه می‌خورد. در روش دیگر پیوند ابرو، موهای پیوندی تنها از یک بخش خاص سر گرفته نمی‌شود. این فولیکول‌‌ها به شکل تک‌تک از بخش‌های مختلف سر برداشته می‌شود.
5- آیا روز پس از کاشت ابرو می‌توانم به سر کار خود برگردم؟
اگر کار شما فشار فیزیکی به بدنتان وارد نمی‌کند، می‌توانید فردای کاشت ابرو به سر کار خود برگردید. اما کسانی که کارشان فیزیکی است و به‌ویژه با جابه‌جایی بارهای سنگین همراه است، بهتر است پنج تا هفت روز مرخصی بگیرند.

سخن پایانی:

ابروها کامل‌کننده زیبایی چشم‌ها در چهره شما هستند و زیباترین چشم‌ها با وجود ابروهایی زیبا و پرپشت جلوه بیشتری پیدا می‌کنند. بیخود نیست که مرتب کردن ابروها یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های خانم‌ها به شمار می‌رود. اما گاهی این جزء تاثیرگذار چهره به‌دلایل مختلف دچار ریزش یا شکستگی می‌شود.

خوشبختانه در سال‌های اخیر راه درمانی برای همه کسانی که دچار کم‌پشتی ابرو شده‌اند، ابداع شده و آن پیوند ابرو است. البته کاشت ابرو تنها در صورتی بهترین نتیجه را برای شما به دنبال خواهد داشت که آن را به بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران یا کلینک VIP بسپارید.

*کانال ما در اینستاگرام:

[instagram-feed user=”vip_kasht” num=6 cols=3]

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]