کاشت ابرو به روش FIT در تهران روشی دائمی و موثر برای داشتن ابرویی طبیعی، زیبا و پرپشت هست. اگر شما هم به هر دلیلی ابروهایی کم‌پشت دارید، کاشت ابرو تهران با این روش می‌تواند زیبایی و جذابیت شما را بیشتر کند. همچنین اگر ابروی شما در حادثه‌ای مانند تصادف و آتش‌سوزی از بین رفته هست، با کاشت ابرو به روش FIT در تهران در کلینیک کاشت ابرو  دارای ابروهایی پرپشت و دائمی شوید.

با کلینیک کاشت VIP همراه باشید تا به بررسی این روش پیوند ابرو بپردازیم.

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

[/fusion_text]

کاشت ابرو به روش FIT در تهران چگونه انجام می‌شود؟

پیوند ابرو با روش FIT در کلینیک کاشت ابرو در تهران با برداشت یک‌ به‌ یک گرافت‌های موی سر و کاشت آنها در ابرو انجام می‌شود. این روش کاشت ابرو تهران نسبت به روش پرکاربرد دیگر، یا روش FUT زمان بیشتری نیاز دارد. برای آشنایی بیشتر با پیوند ابرو به‌روش FIT بهتر هست تفاوت بین این روش را با روش اف یو تی بدانید.

در کاشت ابرو تهران با روش اف یو تی چند سانتی‌متر از بافت پوست سر شما برداشته می‌شود. این بافت نواری‌شکل بانک موی شما به شمار می‌رود. فولیکول‌های مو از این بافت جدا شده، به ابروهای شما پیوند زده می‌شوند.

در مقابل، همان‌طور که اشاره شد، روش اف آی تی با جداسازی یک‌به‌یک موهای سر از بخش‌های مختلف بانک موی شما و کاشت آنها در ابرو همراه هست. به این ترتیب پیوند ابرو با روش FUT زمان کمتری نسبت به کاشت ابرو به روش FIT در تهران نیاز دارد.

کاشت ابرو به روش fit در تهران

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو هستید یا خیر ؟

برتری‌های کاشت ابرو به روش FIT در تهران:

کاشت ابرو تهران با روش اف آی تی برتری‌های زیادی دارد:

* برخلاف روش کاشت ابروی اف یو تی، روش FIT با برش پوست سر، زخم، بخیه و آثار اسکار روی پوست سر همراه نیست. همه این موارد امکان عفونت را در این روش کمتر می‌کند.

* کاشت ابرو به روش FIT در تهران با درد کمتری همراه هست. برداشت تک‌به‌تک فولیکول‌های مو از بانک موی شما زخمی کلی و گسترده از خود بر جا نمی‌گذارد. همین نکته باعث می‌شود در این روش درد زیادی احساس نشود.

* یکی از مهم‌ترین برتری‌های پیوند ابرو با روش اف آی تی در کلینیک کاشت ابرو در تهران ظرافت این روش پیوند هست. زخم‌هایی که متد FIT روی پوست سر شما باقی می‌گذارد، نقطه‌های ریز محل برداشت فولیکول‌های مو هست. این زخم‌های کوچکِ دلمه‌بسته نیز تا چند روز پس از جراحی بهبود پیدا می‌کنند و اثری از آنها بر جا نمی‌ماند.

* داشتن ابروی طبیعی برتری دیگر کاشت ابرو به روی FIT  هست. با پیوند ابرو در کلینیک کاشت VIP دوره مداد کشیدن در ابرو، و حتی تتو کردن ابرو برای شما به پایان می‌رسد.

کاشت ابرو به روش در تهران با درد کمتری همراه است

کاشت ابرو به روش در تهران با درد کمتری همراه است

معایب کاشت ابرو به روش FIT در تهران:

هر روش پیوند مو و ابرو می‌تواند دارای اشکالاتی هم باشد. کاشت مو در تهران با روش اف آی تی هم معایبی دارد:

* در صورت داشتن بانک موی نامناسب، امکان پیوند مو با این روش امکان‌پذیر نیست. بسیاری از خانم‌ها که به پیوند ابرو رو می‌آورند، از بانک موی خوبی برخوردارند و گزینه‌های خوبی برای پیوند ابرو با این روش به شمار می‌روند. اما برخی از خانم‌ها و بسیاری از آقایان ممکن هست بانک موی خوبی نداشته باشند. در این صورت پیوند مو با روش FIT برای آنها بسیار دشوار می‌شود.

* کاشت ابرو تهران با روش FIT ممکن هست برای پرپشت‌تر شدن نیاز به تکرار پیوند مو داشته باشد.

مراحل کاشت ابرو به روش FIT در تهران:

کاشت ابرو تهران در کلینیک کاشت VIP در چند مرحله انجام می‌گیرد:

1- برداشت گرافت‌های مو از بانک موی شما:

جداسازی و برداشت فولیکول‌های مو در کاشت ابرو به روش FIT در تهران به شکل تکی صورت می‌گیرد. در این مرحله متخصصان پیوند مو در کلینیک کاشت ابرو در تهران از بین بهترین و مناسب‌ترین موهای سر، فولیکول‌هایی را برای پیوند انتخاب می‌کنند. ابزاری که در روش کاشت ابرو تهران با روش FIT مورد استفاده قرار می‌گیرد، پانچ‌های دستی هست. در این مرحله، پزشک یا متخصص کاشت ابرو گرافت‌های مورد نیاز مو را از بخش‌های مختلف سر برداشت می‌کند.

امکان استفاده از موهای بخش‌های دیگر بدن هم در این روش پیوند ابرو وجود دارد، اما بهترین موها همان موهای سر شما هستند.

2- پالایش و جداسازی گرافت‌ها به فولیکول‌هایی با یک تار مو:

مرحله پس از برداشت فولیکول‌های مو، پالایش و جداسازی آنها هست. در این مرحله کاشت ابرو به روش FIT در تهران، متخصصان ما در کلینیک کاشت VIP گرافت‌های چند تار مویی را به‌صورت فولیکول‌هایی با یک تار مو از هم جدا می‌کنند. بیشتر موهای سر به شکل گرافت‌های چند تار مویی هستند. اما موهای ابرو تک تار مویی هستند. برای طبیعی بودن کاشت ابرو تهران، باید گرافت‌های چندتایی از هم جدا شوند.

جداسازی بافت چربی و خون از این فولیکول‌ها، و نگهداری آنها تا زمان پیوند مرحله مهمی در روند کاشت در کلینیک کاشت ابرو در تهران به شمار می‌رود.

3- کاشت فولیکول‌ها در ابروی شما:

پس از جداسازی همه فولیکول‌های مورد نیاز، پزشکان ما در کلینیک VIP وارد مرحله کاشت می‌شوند. اکنون با پانچ‌های مخصوص سوراخ‌های ریزی در ابروی شما ایجاد می‌شود. پس از آن فولیکول‌های تک تار مویی را در این سوراخ‌ها می‌کارند.

با پانسمان ابروی شما کار پیوند در کلینیک کاشت ابرو در تهران به پایان می‌رسد. البته پس از این مرحله مراقبت از موهای کاشته‌شده آغاز می‌گردد.

آیا کاشت ابرو به روش FIT در تهران عوارضی دارد؟

کاشت ابرو به روش FIT در تهران روشی مطمئن و ایمن در پیوند ابرو هست و عوارض مهمی ندارد، اما به شرطی که به دست یک پزشک متخصص انجام شود. یک نکته را همواره به خاطر داشته باشید. حتی برداشتن یک خال از روی پوست شما باید به دست متخصص آن انجام گیرد. پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران نیز یک نوع جراحی هست و این جراحی در صورتی بی‌خطر هست که به دست پزشکان کاردان و متخصص انجام شود.

از نمونه عوارض نامعمولی که این روش پیوند ابرو می‌تواند به دنبال داشته باشد، موارد زیر هست:

* خون‌ریزی غیرمعمول از محل برداشت و کاشت موها.

* آسیب به بافت عصبی سر و صورت.

* تورم و کبودی غیرمعمول.

* عفونت.

* باقی ماندن جای زخم‌ها بر روی سر و در ابروها.

روش نگهداری از ابروهای کاشته‌شده به روش FIT در تهران چگونه است؟

نگهداری از ابروهای کاشته‌شده با روش FIT تفاوتی با روش‌های دیگر کاشت ابرو تهران ندارد. پس از پایان مراحل پیوند در کلینیک کاشت VIP شما باید موارد مختلفی را رعایت کنید:

* جراحی کاشت ابرو به روش FIT در تهران با پدید آوردن سوراخ‌های ریزی بر روی بافت پوست سر و بیرون آوردن فولیکول‌های مو همراه هست. در زمان برداشت پیازهای مو، پوست سر شما بی‌حس هست، اما پس از پایان بی‌حسی ممکن هست درد خفیفی داشته باشید. ابروی شما هم چنین روندی را، اما برای کاشت مو در تهران در پیش دارد. بنابر این در قسمت ابرو هم ممکن هست درد خفیفی داشته باشید. خوردن مسکن‌هایی که پزشک برای شما تجویز می‌کند، این درد خفیف را هم از بین می‌برد.

* ممکن هست با صلاحدید پزشک، ابروی شما بانداژ شود. در این صورت تا زمانی‌که پزشک شما سفارش کرده، بانداژ را از روی ابروی خود برندارید.

* مراقب باشید تا 48 ساعت پس از پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران ابروهای شما خیس نشوند. پس از آن نیز شستن صورت را باید با توجه به دستور پزشک انجام دهید.

* تا دو هفته پس از پیوند ابرو، از هرگونه فعالیت سنگین بدنی و ورزشی خودداری کنید.

* در دو هفته ابتدای پس از پیوند شامپوی سر خود را با صلاحدید پزشک انتخاب کنید. کف شامپو ممکن هست به ابروهای کاشته‌شده شما صدمه برساند.

* پس از کاشت ابرو در تهران، جلسه‌های معاینه پس از جراحی را جدی بگیرید.

* در صورت دیدن عوارض غیرمعمول، آن را با پزشکان ما در کلینیک کاشت VIP در میان بگذارید.

* برای جلوگیری از آسیب رسیدن به جای فولیکول‌های بانک موی شما، از تابش مستقیم آفتاب به آن جلوگیری کنید.

* در زمان خواب، سر را بالاتر از بدن قرار دهید.

* از هر نوع دست زدن و خارش ابرو و بانک موی خود خودداری کنید.

قیمت کاشت ابرو به روش FIT در تهران در سال 1401 چقدر است؟

هزینه کاشت ابرو تهران با روش FIT به چند گزینه مختلف بستگی دارد:

1- تعداد فولیکول‌های مورد نیاز:

مقدار ریزش ابروهای شما مشخص می‌کند چه تعداد تار مو برای پر شدن نیاز دارد. هرچقدر ابروی شما به تعداد بیشتری تار مو نیاز داشته باشد، زمان جراحی نیز طولانی‌تر خواهد بود. این نکته یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها در برآورد هزینه نهایی کاشت ابرو در هر کلینیک کاشت ابرو در تهران هست.

ارتباط میزان ریزش ابرو و کاشت ابرو

ارتباط میزان ریزش ابرو و کاشت ابرو

2- بانک موی شما:

دومین گزینه موثر در قیمت نهایی کاشت ابرو تهران با روش اف آی تی وضعیت بانک موی شما هست. در صورتی که شما از بانک موی خوب و کافی برخوردار باشید، عمل پیوند آسان‌تر، و در غیر این صورت، این عمل سخت‌تر خواهد بود. همین نکته هم روی هزینه کاشت ابرو تهران تاثیرگذار هست.

3- مقدار تراکم مورد نظر شما:

مقدار پرپشتی مو نیز یکی دیگر از گزینه‌های موثر در هزینه پیوند مو در کلینیک کاشت مو در تهران هست. هرچقدر تراکم بیشتری مورد نظر شما باشد، هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

4- فرم ابروی مورد نظر شما:

گاهی هدف شما از کاشت ابرو به روش FIT در تهران، فقط ترمیم ابروهایتان هست. اما گاهی نیز هدف شما از پیوند ابرو، دستیابی به مدل خاصی از ابرو هست. طبیعی هست در چنین شرایطی نیز مقدار هزینه در کلینیک کاشت ابرو در تهران بیشتر می‌شود.

5- دستمزد متخصص کاشت ابرو:

یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها در برآورد قیمت پیوند ابرو، دستمزد پزشکان کاشت ابرو هست. هزینه جراحی به دست پزشکان باتجربه و موفق هم بیشتر از تکنسین‌های تازه‌کار هست.

6- هزینه کلینیک کاشت ابرو:

تعرفه‌های کلینیکی که پیوند ابرو را در آن انجام می‌دهید هم از گزینه‌های موثر در هزینه کاشت ابرو هست. آنچه همواره مورد نظر کلینیک کاشت VIP بوده این نکته هست که افراد بیشتری بتوانند با ترمیم ابروی خود حس بهتری در زندگی داشته باشند.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو هستید یا خیر ؟

پرسش‌های متداول:

1- کاشت ابرو به روش FIT در تهران چقدر زمان می‌برد؟
این روش پیوند ابرو با توجه به مقدار خالی بودن ابروی شما و تعداد تارهای مورد نیاز مو، نیاز به 4 تا 6 ساعت زمان دارد.
2- آیا نتیجه کاشت ابرو به روش FIT در تهران دائمی است؟
بله، اگر پیوند ابرو با رعایت استانداردهای پزشکی و در کلینیک کاشت ابرو در تهران که دارای مجوز است انجام شود، این پیوند می‌تواند دائمی باشد.
3- از کجا بدانم کاشت ابرو با روش FIT برای من مناسب است؟
تعیین نهایی روش کاشت ابرو برای شما در جلسه مشاوره و معاینه شما با پزشکان ما در کلینیک کاشت VIP صورت می‌گیرد. در این جلسه با بررسی انتظارات شما از این جراحی، و همچنین با در نظر گرفتن بانک موی شما، بهترین روش کاشت ابرو تهران برای شما تعیین می‌شود.
4- کاشت ابرو به روش FIT در تهران برای چه کسانی مناسب است؟
افرادی که دوست ندارند جای بخیه و خط اسکاری بر روی سرشان باقی بماند، بیشتر تمایل دارند پیوند مو با این روش برای آنها انجام شود. البته افرادی که دوست دارند موهای کوتاه‌تری برای پیوند به ابرویشان انتخاب شود هم دوستدار روش اف آی تی هستند.
5- آیا پیوند ابرو زیر پوشش سازمان‌های بیمه قرار می‌گیرد؟
خیر، پیوند ابرو عملی در حوزه زیبایی به شمار می‌رود و سازمان‌های بیمه جراحی‌های زیبایی را پوشش نمی‌دهند. اما بخشی از هزینه پیوند ابرو مربوط به آزمایش‌های پزشکی و خرید داروها است که بیمه آنها را پوشش می‌دهد.

سخن پایانی:

یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت یک عمل جراحی، مراقبت‌های پس از آن عمل هست. فرقی نمی‌کند ابروی شما با کدام‌یک از متدهای پیوند مو و ابرو ترمیم شده باشد. نکته مهم این هست که مراقبت‌های پس از پیوند مو می‌تواند ابروی کاشته‌شده شما را برای همیشه ماندگار سازد. به این ترتیب چند هفته مراقبت و مواظبت پس از کاشت ابرو به روش FIT در تهران و در کلینیک کاشت VIP می‌تواند ابرویی زیبا و همیشگی به شما هدیه کند.

قبل و بعد از کاشت ابرو

قبل و بعد از کاشت ابرو

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]