هزینه عمل بوکال فت چقدر هست؟ آیا برای این عمل زیبایی باید مبلغ قابل توجهی رو در نظر بگیریم، یا کسانی که بودجه متوسطی رو برای تخلیه چربی‌های صورتشون و زاویه سازی صورت در نظر گرفتند هم می‌تونند از این خدمات استفاده کنند؟

این سؤال‌ها توسط کسانی که به صورت‌های استخوانی و جذاب اروپایی علاقه‌مند هستند مطرح می‌شه. چون بوکال فت این امکان رو برای خانم‌ها و آقایون فراهم کرده که چربی‌های صورتشون رو تخلیه کرده و چهره‌ای زیباتر داشته باشند.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

اگر گردی صورتتون رو نمی‌پسندید و به صورت‌های زاویه‌دار و فک‌های چهار گوشه اروپایی‌ها و سوپراستارهای معروف علاقه‌مند هستید، عمل بوکال فت این امکان رو براتون فراهم کرده که در بهترین شرایط و با مناسب‌ترین هزینه بتوانید این آرزوی خودتون رو محقق کنید.

در این مطلب کلینیک زیبایی vip تهران نحوه تخمین هزینه عمل بوکال فت رو برای متقاضیان تخلیه چربی دهانی و زاویه سازی فک و صورت ارائه کرده. با ما همراه باشید و درباره قیمت عمل بوکال فت اطلاعات بیشتری کسب کنید.

عمل بوکال فت

عمل بوکال فت

عمل بوکال فت یا تخلیه چربی دهان چیست؟

چربی‌هایی که در ناحیه اطراف لب‌ها و زیر گونه‌ها وجود داره نقش مهمی رو در توپُر و چاق نشون دادن افراد مختلف دارند. در واقع، خانم‌ها و آقایان زیادی با وجود اینکه تناسب‌اندام دارند و دارای اضافه‌وزن نیستند، تنها به خاطر وجود این چربی‌ها چاق‌تر به نظر می‌رسند. به همین دلیله که یکی از عمل‌های زیبایی پرطرفدار که این روزها افراد زیادی به سراغ اون می‌روند بوکال فت هست.

 

در این عمل زیبایی ابتدا پزشک متخصص ناحیه بوکال یا داخل دهان رو بی‌حس می‌کنه، سپس چربی‌های انباشته شده در این ناحیه رو با ایجاد یک سوراخ ریز خارج کرده و این ناحیه رو بخیه میزنه. پس از گذروندن دوران نقاهت، متقاضی می‌تونه شاهد تغییر چهره خودش و زیباتر شدنش باشه.

 

چون دیگه خبری از چربی‌های سرسخت صورت که با هیچ ورزش و رژیمی از بین نمی‌رفتند وجود نداره؛ و این چربی‌ها و برجستگی‌های صورت به طور کامل از بین رفته و صورتی زیبا و استخوانی دارند.

عمل بوکال فت یکی از عمل‌های زیبایی سرپایی هست؛ و دوران نقاهت نسبتاً کوتاهی داره. البته به شرطی که قیمت بوکال فت رو بدونید و هزینه معقولی رو برای انجام این عمل زیبایی در یکی از کلینیک‌های زیبایی حرفه‌ای در نظر بگیرید. چون در صورت بروز اشتباه در عمل یا عفونت زخم دوران نقاهت براتون طولانی می‌شه.

 

عوامل مؤثر در تعیین هزینه عمل بوکال فت

عوامل مختلفی در تعیین قیمت نهایی بوکال فت یا تخلیه چربی دهانی مؤثر هستند؛ و نمی‌شه مبلغ ثابتی رو برای انجام این عمل زیبایی در نظر گرفت. به همین خاطر در ادامه برخی از عواملی که می‌تونه در کمتر یا بیشتر شدن هزینه بوکال فت برای افراد مختلف مؤثر باشه رو جهت شناخت بیشتر ارائه کردیم.

 

شکل ظاهری صورت فرد

حالت چهره افراد مختلف متفاوت هست؛ و هر فردی ممکنه چربی‌های زیادی در ناحیه بوکال داشته باشه، یا اینکه شدن چربی‌ها انباشته شده در این ناحیه از صورتش کمتر باشه؛ بنابراین حالت چهره فرد و میزان چربی که باید از صورت او خارج بشه در میزان مبلغی که برای عمل بوکال فت در نظر گرفته شده موثر هست.

 

خواسته‌های متقاضیان

بعضی از افراد به صورت‌های استخوانی و لاغر و زاویه‌دار علاقه دارند و ترجیح می‌دهند کل چربی که در صورتشون وجود داره رو تخلیه کنند. میزان تغییر چهره این افراد نسبت به کسانی که تنها چربی بخش‌های خاصی از صورتشون رو تخلیه می‌کنند و تغییرات کمی در چهره‌شان نیاز دارند بیشتر خواهد بود.
بنابراین؛ هر چقدر وسعت ناحیه عمل برای رسیدن به چهره ایده آل و مورد پسند فرد بیشتر باشه؛ مبلغی که به عنوان هزینه بوکال فت در نظر گرفته می‌شه بیشتر خواهد بود.

هزینه عمل بوکال فت

هزینه عمل بوکال فت

ترکیب بوکال فت با سایر عمل‌های زیبایی

اگر متقاضی نیاز به تغییرات بیشتری در چهره خودش داشته باشه، امکان داره که پزشک همراه با بوکال فت عمل‌های زیبایی دیگری مانند تزریق بوتاکس و… رو هم برای فرد انجام بده. با توجه به نوع عمل‌های زیبایی و زمان و وسعت انجام اون‌ها، قیمتی که برای ترکیب عمل بوکال فت با سایر روش‌ها اعلام می‌شه با عمل بوکال فت به تنهایی متفاوت خواهد بود.

دستمزد پزشک متخصص

با توجه به حساسیت عمل بوکال فت باید این عمل زیبایی توسط پزشکان متخصص این حوزه انجام بشه. در واقع تنها در صورتی می‌تونید از نتیجه این عمل زیبایی رضایت داشته باشید که، چربی تخلیه شده از صورتتون بیش از حد نباشه و گونه‌ها رو گود و فرو رفته نکند، یا اینکه به خاطر زاویه سازی اشتباه قرینه بودن صورت تغییر نکند.

پزشکان متخصص این حوزه عمل بوکال فت رو تحت بهترین شرایط برای متقاضیان انجام می‌دهند؛ و فرد پس از اتمام دوران نقاهت شاهد چهره‌ای زیبایی و استخوانی خواهد بود. البته هزینه انجام عمل بوکال فت توسط پزشکان حرفه‌ای و با تجربه نسبت به سایر پزشکان بیشتر هست.

هزینه آزمایش و داروها

برای اینکه شرایط جسمانی متقاضی بررسی بشه و انجام عمل بوکال فت برای فرد مورد نظر دردسرآفرین نباشه، لازمه که متقاضی قبل از انجام عمل آزمایش‌های تجویز شده توسط پزشک متخصص رو انجام داده باشه. پس از اعلام نتیجه آزمایش و تأیید سلامتی جسمانی فرد، پزشک عمل تخلیه چربی دهانی رو برای متقاضی انجام می‌ده. بنابراین، هزینه آزمایش‌های قبل از عمل هم بخشی از قیمت عمل بوکال فت رو تشکیل می‌دهند.

پس از انجام عمل بوکال فت هم لازمه که متقاضیان داروهای مسکن و آنتی‌بیوتیک‌های تجویز شده توسط پزشک متخصص رو تهیه کرده و استفاده کنند. مبلغی که برای تهیه این داروها باید پرداخت بشه هم یک بخش از هزینه عمل بوکال فت خواهد بود.

 

هزینه رفت و آمد و اقامت

اگر متقاضی در تهران سکونت داشته باشه، برای انجام بوکال فت تنها لازمه که هزینه تاکسی رو تا محل کلینیک زیبایی VIP بپردازه؛ اما در صورتی که متقاضی در شهری غیر از محل کلینیک انتخابی زندگی کنه، لازمه که هزینه‌ای رو برای رفت و آمد تا شهر محل کلینیک و اقامت در اون شهر به مبلغ نهایی تعیین شده برای بوکال فت اضافه کنه. این مبلغ با توجه به فاصله متقاضی تا کلینیک و مدت اقامت فرد در مقصد متفاوت خواهد بود.

هزینه محل اقامت برای انجام عمل بوکال فت

هزینه محل اقامت برای انجام عمل بوکال فت

هزینه‌های جانبی عمل بوکال فت

اگر متقاضی در دوران نقاهت توصیه‌های پزشک رو رعایت نکنه و دچار مشکلاتی مانند عفونت ناحیه عمل بشه؛ لازمه که مجدداً تحت نظر قرار بگیره و داروهای لازم رو برای درمان استفاده کنه. مبلغ این داروها بخشی از قیمت نهایی عمل بوکال فت رو تشکیل می‌ده.

همچنین، هزینه لباس اتاق عمل و… هم به عنوان هزینه جانبی بوکال فت در نظر گرفته می‌شه؛ و متقاضی باید این هزینه‌ها رو هم برای انجام عمل زیبایی در نظر داشته باشه.

سؤالات متداول+ جواب

1) آیا بیمه هزینه بوکال فت رو می‌پردازه؟
با توجه به اینکه بوکال فت از عمل‌های زیبایی محسوب می‌شه؛ معمولاً بیمه‌ها هزینه اون رو پرداخت نمی‌کنند.
2) هزینه عمل بوکال فت چطور مشخص می‌شه؟
برای تعیین قیمت عمل بوکال فت باید خدمات مشاوره رو از کلینیک زیبایی مد نظرتان دریافت کنید. چون با توجه به شرایط بدنی و خواسته‌های هر فردی مبلغی که برای این عمل زیبایی در نظر گرفته می‌شه متفاوت هست.
3) کاندیداهای مناسب بوکال فت چه کسانی هستند؟
افرادی که شرایط جسمانی مناسبی دارند و به بیماری‌های زمینه‌ای مبتلا نیستند از کاندیداهای مناسب عمل زیبای بوکال فت محسوب می‌شوند.
4) آیا برای انجام بوکال فت نیاز به بیهوشی داریم؟
عمل بوکال فت تحت بی‌حسی انجام می‌شه و نیازی به بیهوشی برای انجام این عمل زیبایی ندارید.