با دانش درباره ویژگی های عمل پیکر تراشی می توانیم دریابیم که روش ماساژ به چه صورت است. در ابتدا بهتر است که از کف دست و یا چهار انگشت خود برای ماساژ استفاده کنیم. این روش به ما کمک می کند تا مایعات اضافی را به سیستم لنفاوی در ناحیه زیر بغل برسانیم. همچنین از قسمت پشت شکم هم که در خارج کردن آن بسیار نقش مهمی دارد کمک بگیریم. انگشت را باید بدون وارد کردن فشار زیادی برخلاف عقربه های ساعت بر روی بالای شکم خود به صورت دورانی حرکت دهیم.


با انگشت وسط هم باید ناحیه های فرو رفته را در بالا استخوان ترقوه قرار داد و به آرامی بر ناحیه گردن به سمت بالا حرکت داد. انگشت ها باید به آرامی بر خلاف جهت عقربه ساعت بر روی قفسه سینه مالش داده شود. بعد از آن به سمت گره های لنفاوی حرکت کند. دست باید در ناحیه زیر بغل قرار گیرد و به صورت دایره وار ماساژ داده شود.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

این کار باید در هر دو زیر بغل به صورت همزمان صورت گیرد. همچنین با کمک کف دست می توان ناحیه ران را از قسمت پشت به قسمت داخلی زانو به سمت بالا ماساژ داد. پشت زانو ماساژ دادنش باید به صورت هل دادن و یا اسکوپ کردن باشد. همچنین مایعات لنفاوی آن ها به سمت بالا و شکم هدایت می شوند.

 

همه چیز درمورد ماساژ بعد از عمل پیکرتراشی

می دانیم تناسب اندام برای بسیاری از افراد یکی از مهم ترین خواسته هایی است که دارند. بنابراین در این مقاله با تکیه بر تجهیزات روز تصمیم گرفتیم روشی را به شما معرفی کنیم که با کمک آن می توانید به راحتی به اندام ایدآل خود برسید. در واقع پیکر تراشی یکی از روش هایی است که با جدید ترین متود های روز دنیا برای افرادی که دارای وزن بالایی هستند ارائه شده است.

روش ماساژ بعد از عمل پیکر تراشی

روش ماساژ بعد از عمل پیکر تراشی

 

این عمل اصلا ریسک بالایی ندارد و هیچ مشکلاتی را برای افراد فراهم نمی آورد. با این حال مراقبت هایی را فرد باید در نظر داشته باشد که یکی از مهم ترین آن ها ماساژ به موقع بدن است. ماساژ بعد از عمل پیکر تراشی یکی از مهم ترین کار هایی است که باید به صورت دقیق صورت گیرد. در این مقاله با نحوه این کار آشنا خواهید شد.

 

آیا شما کاندید مناسبعمل پیکرتراشی هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

ماساژ لنفاوی چه اهمیتی در عمل پیکر تراشی دارد؟

همانطور که می دانید امروزه یکی از جدید ترین روش هایی که برای عمل اندام انجام می گیرد، عمل پیکر تراشی است. با این حال روش هایی که باید بعد از عمل به آن توجه کرد این است که بهتر است از روش های جدید ماساژی برخوردار شد. این کار کمک می کند که تورم هایی که در این بخش به وجود آمده است با کمک ماساژ رفع شود. تورمی که در این بخش صورت می گیرد بخشی از فرایند بهبودی می توان دانست. این سلول ها بعد از عمل شروع به سفت شدن می کنند. ماساژ لنفاوی به حرکت مایعی که جمع شده است کمک می کند که مایع اضافی بدن خارج شود.

 

مزیت ماساژ دادن عمل لیپوماتیک چیست؟

ماساژ دادن می تواند کمک کند تا با وارد کردن لوله های کانولا به بافت چربی و ارتعاش هایی که باعث تورم می شود جلوگیری به عمل آورده شود. در صورتی که این بخش های به صورت کبود باقی بماند باعث می شود که فشار های زیادی وارد شود. همچنین آب و چربی در این ناحیه باقی می ماند.

ماساژ بعد از عمل پیکر تراشی با توجه به ویژگی هایی که دارد کمک می کند که تورم و برآمدگی در این بخش ها کمتر شود.

• با توجه به استفاده از این ماساژ در بدن بهتر است که توسط فرد متخصص صورت گیرد تا درد کمتر شود.

• ماساژ دادن التهاب را کاهش می دهد.

• باعث می شود که سموم بدن دفع شود.

• به گردش خون و بهبود آن کمک می کند.

• با توجه به اهمیت ماساژ باعث می شود که زخم ها سریع تر خوب شوند.

• از سفت شدن و تجمع مایع لنف در این بخش جلوگیری می شود.

• نیازی نیست حتما پزشک به تخلیه مایع بپردازد زیر با ماساژ اینکار بهتر صورت می گیرد.

 

آیا ماساژ دادن باعث درد در ناحیه عمل پیکر تراشی می شود؟

همانطور که می دانید عمل پیکر تراشی یکی از مهم ترین کار هایی است که باید بعد از ماساژ صورت گیرد. ماساژ باعث می شود که روند بهبودی بیماری بعد از “عمل پیکر تراشی” بهتر پایان پذیرد. ماساژ باعث خارج شدن مایع لنف می شود. در صورتی که فرد به درستی کار های ماساژ را انجام دهد هیچ درد و ناراحتی را احساس نمی کند. برعکس می تواند با آرامش خاطر بیشتری کار را پیش ببرد. روند ماساژ به صورتی است که درد در ناحیه بدن به وجود نیاید. همچنین حس خوبی را بعد از ماساژ دریافت خواهید کرد. بهترین کار بعد از ماساژ این است که به پیاده روی و یا ورزش های کوتاه خانگی بپردازید.

مزایای ماساژ بعد از عمل پیکرتراشی

مزایای ماساژ بعد از عمل پیکرتراشی

 

ماساژ لنفاوی که یکی از ماساژ هایی بی درد سر محسوب می شود. با این حال هرکسی که خواهان از بین بردن چربی های زائد و یا سموم بدن است، هم نمی تواند این کار را انجام دهد. به عنوان مثال می توانیم اشاره داشته باشیم به کسانی که دارای نارسانی قلبی هستند، کسانی که دارای مشکلات کبدی هستند، افرادی که بیماری های عفونتی و یا کلیوی داشته است و همینطور افرادی که دارای سابقه ی سکته مغزی و یا قلبی هستند نباید این کار را انجام دهند. بهترین کار این است که در این زمینه حتما با پزشک معالج صحبت کرد و طبق دستورات وی کار ها را پیش برد.

 

ماساژ بعد از عمل پیکر تراشی بهتر است توسط چه کسانی صورت گیرد؟

همانطور که گفته شد ماساژ یکی از مهم ترین کار هایی است که بعد از عمل پیکر تراشی به آن توجه می شود. در واقع آن را یکی از مراقبه ها می دانند. با این حال بهترین روش این است که کسانی این کار را انجام دهند که به اندازه کافی نسبت به این روش ها واقف هستند. کسانی که عمل پیکر تراشی را انجام داده اند مسلما نمی دانند چگونه باید اینکار را بکنند. اما با کمک پزشک و گفته های وی و یا مطالبی که در اینترنت باز نشر شده است می توان راحت تر کار های ماساژ را انجام داد.

همچنین اگر کسی ماساژ را بلد نباشد باعث مشکلاتی در بدن می شود. از جمله این ها می تواند کاهش سرعت بهبود جای زخم در بدن باشد. بنابراین بهتر است که این کار ها بهتر انجام شود، در واقع به صورتی که مایع لنف به بخش های نامناسب ارائه نشود. ماساژ هایی که در این بخش ها بسیار اهمیت دارد می تواند لیپوماتیک شکم، لیپوماتیک غبغب باشد. بنابراین هر کدام دارای روش هایی هستند که باید توسط افراد به خوبی فراگیری شود.
ماساژ دادن یک روش مناسب برای از بین بردن تورم

می دانیم که بسیاری از افراد برای دسترسی به بدن ایده آل خود دست به عمل پیکر تراشی” می زنند. مسلما تنها انجام این عمل نمی تواند کافی باشد. بعد از آن باید مراقبه هایی صورت گیرد. یکی از آن ها انجام ماساژ دادن مناسب و استفاده از گن و انجام ورزش می باشد. در کنار این ها حتی فرد باید رژیم غذایی خود را هم رعایت کند. همانطور که می دانید یکی از روش های بسیار کارآمدی که می تواند به ما کمک کند تا بهتر ورم های بدن خود را از بین ببریم، ماساژ بدن بعد از عمل می باشد. یکی از اهمیت آن برای از بین بردن تورم است. همانطورکه گفته شد مایعاتی در زیر پوست قرار دارد که جمع می شود و ورم صورت می گیرد.

نمونه تصاویر قبل و بعد از پیکر تراشی کلینیک vip تهران

بنابراین با توجه به استخراج چربی که در بدن اتفاق می افتد، باعث می شود بدن به متورم شود. این ورم ها بیشتر بر روی جایگاه زخم ها اتفاق می افتد. در صورتی که ماساژ دریافت نشود و یا ماساژ جان دار نباشد، مسلما این چربی ها در زیر پوست بدن سفت می شود. خطراتی را با خود به همراه می آورد که جبران ناپیذیر است. بعد از اینکه بیمار به خوبی ماساژ دریافت می کند می تواند ببیند که چقدر تاثیر گذار بوده است. این کار باید بین 1 تا 2 ماه ادامه دار باشد.

 

دوران نقاهت بعد از عمل پیکرتراشی

دوران نقاهت بعد از عمل پیکرتراشی

 

کلینیک vip را بیشتر بشناسیم

همانطور که می دانید امروزه با توجه به تکنولوژی که در این زمینه صورت گرفته است، می توانیم با کمک تجهیزات و امکانات به “عمل پیکر تراشی” بپردازیم. بنابراین باید برای ما اهمیت داشته باشد که این کار توسط متخصصین با مدرن ترین تجهیزات صورت می گیرد. کلینیک vip یکی از بهترین روش هایی هستند که با کمک آن ها می توانیم خیلی زود به نتایج کار های خود برسیم. کلینیک vip که برای عمل لیپوماتیک مورد توجه قرار می گیرد، شرایط را به صورتی ارائه می کند تا فرد بیمار آسیبی نبیند.

 

آیا شما کاندید مناسبعمل پیکرتراشی هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

در واقع خطراتی که بعد عمل در برخی از کلینیک هایی که به تجهیزات خاص مجهز نیستند، فرد را به مشکل نمی رسانند. تفاوت های بسیاری در کلینیک vip و کلینیک های معمولی وجود دارد. در کلینیک های وی ای پی معمولا متخصص همیشه خود را به روز نگه دارد. هم علم خود را و هم تجهیزات خود را به روز می کند. بنابراین روند عمل پیکر تراشی در این دو با یک دیگر تفاوت های بسیار فاحشی دارد.

 

سوالات متداول

1_ چرا شکم بعد از عمل پیکر تراشی سفت می شود؟
همانطور که می دانید یکی از مهم ترین مسائلی که باعث می شود شکم دچار سفتی شود، استفاده از دارو های مصرفی در این حوزه می باشد. چرا که گوارش با مشکل برمی خورد و باعث می شود که فرد دچار مشکلاتی شود. با این حال پزشکان در این زمینه به تجویز دارو می پردازند.
2_ چگونه از تورم شکم جلوگیری کنیم؟
ماساژ بعد از عمل پیکر تراشی با استفاده از گن های مخصوص می تواند کمک کند تا تورم از بین برود. بهترین راه روش ماساژی است که با کمک آن می تواند نتیجه بهتری را فرد ملاحظه کند.
3_ چه نکاتی را باید بعد از عمل پیکر تراشی رعایت کرد؟
همانطور که می دانید هر عمل یک دوره نقاهت دارد. با این حال مراقبت هایی که برای آن در نظر گرفته می شود، استفاده از دارو هایی است که باید بیمار مصرف کند. در صورتی که پیکرتراشی در شکم و پهلو صورت گرفته باشد باید از گن های مخصوص در این بخش ها استفاده کرد.
4_ برای عمل پیکر تراشی فرد از چه سنی می تواند اقدام کند؟
معمولا سنی که برای عمل در نظر گرفته می شود بین 18 تا 60 سال می باشد.
5_ چرا باید حتما بدن را ماساژ بدهیم؟
در عمل پیکر تراشی با توجه به این که ناهمواری هایی در سطح پوست به وجود می آید باعث می شود که سطح بهتری را به خود بگیرند. استفاده از نوع دستگاهی که برای آن در نظر گرفته می شود می تواند برای فرم بدن بسیار مناسب باشد و باعث کاهش ناهمواری های پوستی شود.