هزینه لیپوماتیک بازوها چقدر است؟ و کسانی که قصد دارند این عمل زیبایی را انجام دهند باید چه مبلغی را برای آن در نظر بگیرند؟ راه حل از بین بردن درشتی بازوها یکی از موضوعاتی است که افرادی که دارای اضافه‌وزن هستند یا به دلیل مشکلات ژنتیکی، انجام ورزش‌های بدن‌سازی و غیره با بزرگ شدن بازوها و شل شدن و آویزان شدن پوست آن‌ها مواجه شده‌اند در پی یافتن پاسخ آن هستند.

برای انجام لیپوماتیک بازو لازم است که ابتدا پزشک متخصص ناحیه عمل را بررسی کند و سپس بهترین روش را برای برداشتن چربی‌های بازو و پوست این ناحیه در نظر بگیرد. عوامل متعددی در هزینه عمل پیکرتراشی بازو یا برداشتن چربی‌های بازو موثر هستند.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

در این مطلب کلینیک زیبایی VIP تهران، مواردی که در تخمین نهایی قیمت لیپوماتیک بازوها موثر هستند را جهت شناخت بیشتر ارائه کرده‌ایم. در صورتی که نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه دارید با تیم مشاوره کلینیک VIP در ارتباط باشید.

بهترین روش برای انجام لیپوماتیک بازو

بهترین روش برای انجام لیپوماتیک بازو

نحوه انجام لیپوماتیک بازو

با توجه به اینکه لیپوماتیک برای کاهش چربی‌های زیرپوستی و شکل‌دهی به نواحی از بدن مانند بازوها، پهلوها و غیره استفاده می‌شود به آن گاهی مواقع پیکرتراشی نیز می‌گویند؛ بنابراین در صورتی که با عبارت پیکرتراشی بازو مواجه شدید باید بدانید که لیپوماتیک بازو نیز بخشی از این عمل زیبایی محسوب می‌شود.

 

آیا شما کاندید مناسب “لیپوماتیک هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

برای انجام لیپوماتیک بازو، ابتدا پزشک شرایط فرد را بررسی می‌کند و میزان BMI یا شاخص توده بدنی او مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. افرادی که شاخص BMI بالای ۳۵ داشته باشند، باید ابتدا وزن خودشان را کاهش دهند. در صورتی که پس از  رسیدن به تناسب اندام همچنان فرد  بازوهای درشتی داشته باشد، لازم است برای انجام لیپوماتیک اقدام کنند. برای انجام لیپوماتیک بازو ۲ تا ۳ سوراخ ریز و ظریف در ناحیه مورد نظر توسط پزشک ایجاد می‌شود و سپس لوله‌های کانولا وارد این بافت‌ها می‌شود.

این لوله‌ها بانفوذ به چربی‌های زیرپوستی و حرکت‌هایی که دارند آن‌ها را به حالت مذاب تبدیل می‌کنند و چربی‌ها را از بدن خارج می‌کنند. در طول ۳ تا ۴ ساعت حجم زیادی از چربی‌های انباشته‌شده در بازو خارج می‌شود و فرد می‌تواند شاهد لیفت شدن و کشیده شدن حالت بازوها و پوست آن‌ها باشد.

نحوه انجام لیپوماتیک بازو

نحوه انجام لیپوماتیک بازو

مراقبت‌های بعد از لیپوماتیک بازو

هر عمل زیبایی نیاز به مراقبت‌های خاصی در طول دوران نقاهت دارد. عمل لیپوماتیک بازو نیز از این مورد استثنا نیست. برای اینکه نتیجه مناسبی از این عمل زیبایی بگیرید لازم است که مواردی که در ادامه ارائه‌شده است را رعایت کنید.

  • به مدت 2 هفته پس از جراحی از استعمال دخانیات خودداری کنید.
  • به مدت 2 هفته پس از جراحی از مصرف نوشیدنی‌های الکلی پرهیز کنید.
  • برای کاهش میزان کبودی و تورم از کمپرس یخ استفاده کنید.
  • با توجه به توضیحات پزشک از بازوبندهای مخصوص استفاده کنید.
  • در صورت هرگونه مشکل و عوارضی حتماً به پزشک مراجعه کنید.
  • از دست‌کاری و فشار آوردن به محل مورد نظر خودداری کنید.

موارد موثر در قیمت نهایی لیپوماتیک بازو

با توجه به اینکه کدام کلینیک زیبایی را برای انجام عمل لیپوماتیک بازو را در نظر گرفته‌اید و چه شرایطی را برای بهبود حالت بازوهایتان در نظر دارید مبلغی که برای این عمل زیبایی باید بپردازید متغیر خواهد بود. در ادامه برخی از موارد موثر در تعیین مبلغ نهایی لیپوماتیک بازو را جهت شناخت بیشتر ارائه کرده‌ایم.

1) توانایی و تبحر پزشک

توانایی و تبحر پزشکانی که عمل لیپوماتیک را انجام می‌دهند باهم یکسان نیست و بعضی از پزشکان عمل‌های بهتری نسبت به سایرین داشته‌اند و تجربه بیشتری در این زمینه‌ دارند.

پزشکانی که عمل لیپوماتیک بازو را با کیفیت بالاتر و نتیجه رضایت‌بخش‌تری انجام داده‌اند، مبلغ بیشتری را به‌عنوان دستمزد جهت انجام این عمل زیبایی دریافت می‌کنند. در نقطه مقابل افراد تازه‌کار و پزشکانی که کمتر شناخته‌شده هستند، مبلغ پایین‌تری برای لیپوماتیک در نظر می‌گیرند تا بتوانند افراد بیشتری را برای انجام این عمل زیبایی به سمت مراکز مدنظرشان جذب کنند.

اگر می‌خواهید نتیجه عمل لیپوماتیک بازو برایتان قابل‌قبول باشد و پس از عمل با عوارض و مشکلات متعدد مواجه نشوید،  پیشنهاد می‌کنیم از جراحان حرفه‌ای و باتجربه در این زمینه کمک بگیرید.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک بازو

مراقبت های بعد از لیپوماتیک بازو

2) میزان و حجم چربی‌های موضعی بازو

دومین موضوعی که برای تعیین هزینه عمل لیپوماتیک بازو باید در نظر داشته باشید، حجم چربی‌های موضعی انباشته‌شده در این ناحیه است. همه افراد مقدار چربی یکسانی در ناحیه بازو خودشان ندارند. بعضی از متقاضیان جراحی لیپوماتیک تنها دارای مقداری چربی در نواحی خاصی از بازوهایشان هستند و به‌راحتی می‌توانند در طی یک جلسه این چربی‌ها را از بدن خارج کرده و فرم ایده آلی به بازوهای خودشان بدهند.

بعضی دیگر از متقاضیان دارای بازوهای بسیار درشتی هستند و تنها لیپوماتیک نمی‌تواند جوابگوی اصلاح وضعیت بازوی آن‌ها باشد و باید عمل‌های زیبایی ترمیمی نیز برای آن‌ها در نظر گرفته شود؛ بنابراین با توجه به حجم چربی‌های که در ناحیه بازو انباشته‌شده‌اند و بزرگی و حالت بازوی فرد، مبلغی که برای انجام این عمل زیبایی و عمل‌های زیبایی ضمیمه آن در نظر گرفته می‌شود متغیر خواهد بود.

3) تعداد عمل‌های زیبایی

بعضی از افراد تنها با عمل لیپوماتیک بازو می‌توانند تغییر مدنظرشان در این عضو از بدن ایجاد کنند. برای بعضی دیگر از افراد این تغییر با زمان و هزینه بیشتری همراه خواهد بود و لازم است که علاوه بر عمل لیپوماتیک عمل لیفت بازو و حتی برداشتن پوست ناحیه بازو نیز برای آن‌ها انجام شود. با توجه به اینکه تعداد عمل‌های زیبایی فرد چقدر است؟ و چند جلسه برای انجام آن در نظر گرفته می‌شود، هزینه‌ای که برای لیپوماتیک مشخص می‌شود متغیر خواهد بود.

4) هزینه اتاق عمل

بعضی از متقاضیان برای انجام لیپوماتیک باید تحت عمل بیهوشی قرار بگیرند. این متقاضیان باید هزینه استفاده از اتاق عمل و تجهیزاتی که برای بیهوشی لازم است را بپردازند. در صورتی که فرد تحت بی‌حسی عمل لیپوماتیک بازو را انجام دهد، هزینه او نسبت به افرادی که در اتاق عمل بستری می‌شوند و تحت بیهوشی این عمل را انجام می‌دهند متفاوت خواهد بود.

5) هزینه کلینیک زیبایی و کادر آن

هزینه کلینیک زیبایی و کادر آن نیز در تخمین هزینه لیپوماتیک بازو موثر هستند. اگر کلینیک زیبایی معتبری را برای انجام عمل زیبایی در نظر بگیرید، لازم است که مبلغ بیشتری را برای آن کنار بگذارید.

چون کلینیک‌های زیبایی حرفه‌ای دارای تجهیزات به‌روز و کادر حرفه‌ای هستند و عمل‌های زیبایی مانند لیپوماتیک را با بهترین کیفیت انجام می‌دهند. در صورتی که کلینیک‌های متفرقه امکاناتی مانند دستگاه‌های به‌روز یا مدارک معتبری مانند پروانه وزارت بهداشت را ندارند و انجام عمل در آن‌ها ممکن است با عوارض جبران‌ناپذیری برای فرد همراه باشد.

حجم چربی‌های موضعی بازو

حجم چربی‌های موضعی بازو

6) فاصله زمانی و مکانی

در بعضی از روزهای سال عمل‌های زیبایی با متقاضیان بیشتری مواجه است و تعداد نفرات بیشتری وقت لیپوماتیک بازو را رزرو می‌کنند. برخی کلینیک‌های زیبایی نیز در مراکز خاصی و شهرهای خاصی مستقر هستند و لوکیشن آن‌ها در مبلغ نهایی هزینه لیپوماتیک مؤثر است.

اگر در فاصله زمانی که تمام افراد قصد عمل لیپوماتیک بازو را دارند یکی از این کلینیک‌های معتبر مراجعه کنید، مبلغی که باید برای انجام این عمل زیبایی بپردازید بیشتر از مواقعی خواهد بود که لیپوماتیک بازو را قصد دارید در یک کلینیک معمولی و در یک‌زمان کم پیک انجام دهید.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

چرا کلینیک زیبایی تهران برای عمل لیپوماتیک بازو؟

کلینیک زیبایی VIP تهران برای اینکه برداشتن چربی بازو به بهترین نحو انجام شود، پزشکان حرفه‌ای و با تجربه را برای انجام عمل انتخاب کرده است. همچنین این کلینیک زیبایی لیپوماتیک را در بهترین بیمارستان‌های تهران و در شرایط استریل کامل به خاطر دارا بودن پروانه وزارت بهداشت انجام می‌دهد، بنابراین با مشکلات رایج مانند عفونت و… پس از عمل مواجه 4نخواهید شد.

 

آیا شما کاندید مناسب “لیپوماتیک هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

سخن پایانی

برای انجام عمل‌های زیبایی لازم است که امکانات کلینیک را بررسی کرده و بهترین مرکز را برای انجام عمل زیبایی مانند لیپوماتیک بازو انتخاب کنید. در این مطلب نحوه تخمین هزینه لیپوماتیک بازو را جهت شناخت بیشتر ارائه کرده‌ایم. با شناخت این موارد بهتر می‌توانید مبلغی که برای این عمل زیبایی باید پرداخت شود را تخمین بزنید.در صورتی که تجربه یا سوالی درباره برداشتن چربی بازو با لیپوماتیک دارید، نظرات خودتان را در بخش کامنت‌ها را با ما در میان بگذارید.

سؤالات متداول+ جواب

1) هزینه عمل جراحی بازو ۱۴۰۲ چقدر است؟
هزینه ساکشن بازو و هزینه لیفت بازو با نخ و هزینه جراحی بازو تا حد زیادی با توجه به شرایط فرد و تخصص و تبحر پزشک متخصص مشخص می‌شود.
2) هزینه عمل جراحی بازو نی نی سایت چقدر است؟
لیپوماتیک بازو نی نی سایت با توجه به اینکه متقاضیان در کدام مرکز زیبایی این عمل را انجام داده‌اند قیمت متفاوتی داشته است.
6) هزینه لیپوماتیک ران پا یا هزینه تخلیه چربی شکم چقدر است؟
برای تعیین قیمت دقیق این عمل‌های زیبایی لازم است که حتماً شرایط بدنی فرد بررسی شود.