با افزایش سن تغییراتی در چهره افراد مشاهده می‌شود‌ و چین و چروک‌ها جای جوانی و زیبایی افراد را می‌گیرند،طبیعی است که همه‌ی ما به جوانی خود اهمیت می‌دهیم و به جوانی و زیبایی دائمی تمایل داریم اما در گذر زمان چهره ما شکسته‌تر و پیرتر می‌شود و شادابی ما را می‌گیرد از این رو مهم ترین نیاز چشم برای رفع این مشکلات عمل بلفاروپلاستی در تهران است.

چرا عمل بلفاروپلاستی در تهران؟

چشم‌ها احساسات درونی ما را بیان می‌کنند و اگر دچار افتادگی چشم باشید چهره شما غمگین و خسته و خشن به نظر می‌رسد و هم‌چنین  افرادی که دچار این ضایعه هستند ناراضی به نظر می‌رسند. عمل بلفاروپلاستی تهران برای درمان ضایعه افتادگی پلک مناسب هست و می‌تواند این ضایعه را برطرف سازد.

یکی از این تغییرات ممکن هست مربوط به چشم‌ها باشد،اگر شما با چین و چروک‌های اطراف چشم و افتادگی چشم خود مواجه شوید که یعنی کاهش توان نگه‌داری پوست توسط ماهیچه ها در اثر کش‌ آمدگی پوست که چربی‌ها در بالا و پایین پلک اضافه شده و باعث می‌شوند تا نواحی زیر ابرو‌ها حالت کیسه‌ای به خود گرفته و پلک‌های بالا و پایین چشم افتاده به نظر آیند، بیشتر افراد در سن بالای ۳۵ سال با این مشکلات مواجه می‌شوند،این مشکلات علاوه بر این‌که سن شما را پیرتر نشان می‌دهد ممکن هست توانایی و قدرت بینایی شما را تحت تاثیر قرار دهد.

 

جهت مشاوره رایگان و تماس کارشناسان ما با شما لطفا فرم زیر را پر کنید

 

اگر در اطراف چشم خود شاهد پلک‌های کیسه شکل یا پوست اضافی و چین و چروک هستید، این مشکل با جراحی بلفاروپلاستی به راحتی قابل درمان هست و شما را جوان‌تر از قبل می‌کند. قطعاً افرادی که با این مسائل مواجه شده‌اند ماسک‌ها و کرم‌های مختلف را تجربه کرده‌اند ولی به نتیجه دلخواه نرسیده اند اما راهکار ایده‌آل و مناسب جراحی بلفاروپلاستی یا عمل زیبایی پلک هست که این عمل می‌تواند درهر سنی انجام شود و چهره شما را شاداب‌تر و جوان‌تر کند.

 

نمونه بلفاروپلاستی-کلینیک مارال

نمونه بلفاروپلاستی-کلینیک مارال

 

فرایند جراحی بلفاروپلاستی

 1. قبل از عمل شما باید با متخصص زیبایی و متخصص چشم جلسات مشاوره برگزار کنید و در مورد حالات خاص از جمله خشکی چشم و حساسیت و گردش خون وغیره صحبت کنید.
 2.  این عمل ۲ یا ۳ ساعت طول می‌کشد که پزشک معالج به اطراف چشم و پلک‌های شما داروی بی حس کننده تزریق می‌کند.
 3. معمولاً در ابتدا پزشک معالج بر روی پلک بالایی کار می‌کند و قسمت‌های تاشده پلک و پوست اضافه و چربی‌ها و برخی ماهیچه‌ها را بر‌می‌دارد، سپس نواحی بریده شده را می‌بندد، در مورد پلک‌های بریده شده نیز جراح زیر موژه‌ها و نواحی چروک شکاف ایجاد کرده و پوست اضافه و چربی‌ها را تخلیه می‌کند.
 4. پس از جراحی در اتاق ریکاوری استراحت می‌کنید و سپس می‌توانید ادامه پروسه بهبودی را در منزل سپری کنید.

 

جراحی پلک با لیزر

لیزر در صنایع مختلف پیشرفت بسیاری داشته است حتی در صنعت پزشکی نیز پیشرفت داشته است که موجب شده است عمل بلفاروپلاستی در تهران از طریق لیزر نیز انجام شود که برای مواردی از‌جمله رفع پف زیر چشم، افتادگی پلک و مواردی از این قبیل را شامل می‌شود. جراحی پلک برای مشکلات حاد چشم بهتر است، اما برای جراحی پلک باید به پزشک مراجعه کنید تا پس از معاینه به شما بگویند چه روشی برای شما مناسب‌تر هست.

 

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ

 

عمل بلفاروپلاستی در تهران با لیزر در دسته عمل‌های غیر تهاجمی هست  بنابراین افراد می‌توانند بدون استرس از عوارض ناشی از بیهوشی و خطرات ناشی از عمل‌های تهاجمی مشکل افتادگی پلک خود را درمان کنند و چهره جوان‌تر و شاداب‌تری را داشته باشند.

اساس کار به این صورت است که پزشک متخصص با استفاده از دستگاه مخصوص بلفاروپلاستی اقدام به از بین بردن بافت‌های اضافی در پلک بالا و پایین می‌کند. در بلفاروپلاستی با اعمال انرژی co2 برای رفع بافت چربی انباشته شده بر رو و زیر چشم اقدام می‌شود.

عمل بلفاروپلاستی در تهران با لیزر

عمل بلفاروپلاستی در تهران با لیزر

عمل بلفاروپلاستی یا جراحی باز

در روش نوین با استفاده از لیزر برش‌های پلک انجام می‌شود بنابراین متقارن و با دقت اندازه گیری انجام می‌شود و جای بخیه به هیچ عنوان باقی نمی‌ماند و بعد از خارج کردن پوست اضافی و چربی و بافت‌های ماهیچه‌ای جای برش‌ها بخیه زده می‌شود. تریکو فتیس اسکارلس نوع خاصی از بخیه هست که به هیچ عنوان جای بخیه باقی نمی‌ماند.

چه موقع نیاز به جراحی افتادگی پلک دارید؟

بلفاروپلاستی عملکردی است که بیشتر مواقع با دلایل پزشکی انجام می‌شود. اگر هنگام رانندگی یا دیگر وظایف بصری به علت افتادگی پلک با کاهش دید مواجه هستید باید این عمل را انجام دهید. عمل بلفاروپلاستی در تهران به منظور بهبود عملکرد پلک و حذف پوست شل شده پلک بالا انجام می‌شود. یکی دیگر از مواردی که منجر به این عمل می‌شود، دشواری در استفاده از عینک یا لنز‌های تماسی که به دلیل درم پلک بالا و پایین هست. سایر شرایط پزشکی که ممکن است نیاز به جراحی عملکردی پلک‌ها داشته باشد عبارت است از:

سازشی که بر‌اثر سایش پوست اضافی پلک‌ها بر‌روی هم ایجاد می‌شود.

ناراحتی پیشانی که بر‌اثر استفاده بیش‌از‌حد عضلات برای بالا بردن پوست چروک‌ شده در ناحیه پلک ایجاد می‌شود.

 

چه کسانی بهترین کاندیدا برای جراحی افتادگی پلک هستند؟

اگر افتادگی و چروکیدگی بیش‌از‌حد پوست به دلیل روند طبیعی پیری ایجاد شود، می‌توان بلفاروپلاستی را به عنوان گزینه‌ای برای بهبود وضعیت خود در نظر بگیرید. با وجود این‌که عمل‌های زیبایی گاهاً منجر‌‌ به بهبود چشمگیر وضعیت افراد شود اما عمل‌های زیبایی مانند بلفاروپلاستی اکسیر جوانی نیستند.

نمونه عمل بلفاروپلاستی-کلینیک مارال

نمونه عمل بلفاروپلاستی-کلینیک مارال

مراقبت‌های پس از عمل بلفاروپلاستی در تهران

 • افراد بزرگسال در چند ساعت بعد از انجام عمل بلفاروپلاستی در تهران می‌توانند مرخص شوند ولی کودکان باید تا از بین رفتن اثرات بیهوشی در مرکز جراحی بمانند.
 • تا چند روز پس از جراحی در منزل استراحت کنید البته باید پیاده روی آهسته در منزل داشته باشید تا خون در پاهایشان لخته نبندد.
 • تورم و کبودی در زیر چشم‌ها بعد از عمل مشاهده می‌شود که با استراحت و خوابیدن مناسب برطرف می‌شود.
 • تا دو روز بعد عمل در ناحیه جراحی شده احساس درد می‌کنید که با مصرف دارو‌های تجویز شده برطرف می‌شود.
 • در صورت مشاهده درد بسیار زیاد یا خونریزی یا کبودی بیش از حد به پزشک معالج مراجعه کنید.
 • تا ۵ روز بعد جراحی بلفاروپلاستی ناحیه دور اطراف چشم را خشک نگه دارید و از مصرف رقیق کننده‌های خون مانند ویتامین Eجداً پرهیز کنید.
 • تا دو هفته بعد از عمل از شنا کردن و لنز‌های تماسی جداً پرهیز کنید و در مقابل نور آفتاب از عینک آفتابی استفاده کنید.

 

چرا کلینیک مارال بهترین کلینیک بلفاروپلاستی است؟

کلینیک مارال با 15 سال سابقه فعالیت در زمینه جراحی پلک و یلفاروپلاستی و هم چنین کسب تمام مجوز های لازم بهداشت و درمان این اطمینان را به شما عزیزان می دهد، که با خیالی آسوده جراحی پلک خود را در این کلینیک انجام دهید تا از نتیجه کار لذت ببرید.

کلینیک مارال دارای امکانات و تجهیزات پزشکی پیشرفته در زمینه زیبایی و سلامت است. برخی از ویژگی های کلینیک ما:

 • تمیز و استریل بودن کلینیک و دارا بودن پروانه وزارت بهداشت
 • حضور پزشکان متبحر و باتجربه
 • دارا بودن امکانات امروزی و مجهز بودن کلینیک
 • ارائه خدمات مشاوره به متقاضیان
 • پشتیبانی مناسب پس از جراحی پلک

کلینیک مارال همه این امکانات را در اختیار متقاضیانی که درخواست جراحی پلک دارند قرار می‌دهد. برای تجربه بهترین عمل زیبایی عمرتان آماده هستید؟ همین الان با واتساپ ما ارتباط بگیرید.

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ