اگر بخواهیم بهترین متخصص بلفاروپلاستی در تهران را به شما معرفی کنیم باید دکتر قلیچ خانی را معرفی کنیم، ایشان متخصص جراحی عمومی و زیبایی هستند و از نظر انجمن جراحان عمومی و زیبایی ایران، مراجع قانونی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جراح عمومی مطمئنی هستند.

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین، هم زیبایی را به بیمار هدیه می‌دهد و هم افتادگی پلک و چروک‌های ایجاد شده در دور چشم بیمار را درمان می‌کند.

این جراحی برای هر دو پلک بالا و پایین انجام می‌شود. اثرات پیری در ناحیه پلک و زیر چشم زودتر رخ می‌دهد و تغییراتی در این نواحی ایجاد می‌شود که حالات درونی هر فرد را بیان می‌کند.

مثلاً اگر شما نگران یا ناراحت شوید، صورت شما بلافاصله تغییر شکل می‌دهد و افراد دیگر را از حالت درونی شما باخبر می‌کند.

در بیشتر افراد بعد از ۳۵ سالگی پلک‌ها و زیر چشم دچار افتادگی می‌شوند و پوست شلی دارند که چهره ناخوشایندی به فرد می دهد، به همین دلیل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی انجام می‌شود تا این مشکل برطرف شود.

بلفاروپلاستی عملی برای رفع حالت افتاده پلک ها و شل شدن پوست و پف زیر چشم‌ها است. اما باید بدانید که مشکل سیاهی چشم با این روش قابل درمان نیست پیشنهاد ما به شما این است که از بهترین متخصص بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین در تهران که کلینیک ما افتخار همکاری با ایشان را دارد مشاوره بگیرید.

 

دکتر قلیچ خانی بهترین متخصص بلفاروپلاستی در کلینیک

جراح بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین کسی هست که عمل جراحی پلک را انجام می‌دهد که باعث برطرف شدن افتادگی پلک‌ها می‌شود و هم‌ چنین صورت بیمار را جوان‌ تر نشان می‌دهد، اگر با افزایش سن چنین مشکلاتی داشتید باید اقدام به شناخت بهترین جراح بلفاروپلاستی کنید، به همین منظور باید یک سری نکات را در نظر بگیرید.

انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی کمی سخت است چون در این روزها دکترهای زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند که انتخاب از میان آن‌ها را سخت می‌کند.

 

 انتخاب بهترین جراح پلک چه اهمیتی دارد؟

اهمیت چشم ها دو بعد است: بعد بینایی و بعد زیبایی، پس انتخاب بهترین متخصص بلفاروپلاستی است که اهمیت قابل توجهی دارد و چشم به عنوان عضوی حساس و حیاتی به شمار می رود.

به همین دلیل افرادی که تمایل دارند جراحی پلک انجام دهند، به انتخاب جراح معالج خود اهمیت داده وسهل‌ انگاری در خصوص این انتخاب مهم نکنند. زیرا عدم تخصص کافی جراح ، علاوه بر این‌که سلامتی و بینایی چشم را به خطر می اندازد ؛ در زیبایی  چشم اثر سوء دارد.

آیا یافتن بهترین جراح پلک امری آسان هست؟ خیر بلکه امری دشوار تلقی می‌شود ، چون امروزه شمار جراحانی که در زمینه عمل جراحی زیبایی فعالیت می کنند رو به افزایش هست.

شماره تماس: 09120634472

هم چنین افراد بدون تجربه و تخصص کافی هستند که ممکن است خسارات جبران ناپذیری به سلامتی شما وارد کنند.

چرا به کلینیک VIP مراجعه کنیم؟ اگر در این کلینیک عمل بلفاروپلاستی پلک بالا  انجام دهید اثری از جای بخیه در اطراف چشم باقی نمی‌ماند چون از تکنیک بخیه ممتد و زیر پوست استفاده شده است و بهترین متخصص بلفاروپلاستی (دکتر قلیچ خانی) در این کلینیک حضور دارند.

در این کلینیک براساس میزان افتادگی پلک خط برش‌ها در نظر گرفته می‌شوند. وهم چنین چین وچروک‌ های ‌گوشه‌ چشم ‌کاملاً برطرف می‌شوند.

عوارض جراحی با پیگیری بیماران توسط تیم پزشکی کلینیک VIP در دوران نقاهت محدود می‌شود.

 

دکتر قلیچ خانی چه ویژگی هایی دارد؟

پزشکی که سلامت بیمار را مهم و اساسی می‌شمارد و به خواسته های منطقی بیمار توجه می‌کند و اگر خواسته‌‌ ی بیمار غیر منطقی باشد با دلایل علمی فرد را قانع می‌کند دارد و با حوصله به سوالات افراد متقاضی عمل بلفاروپلاستی پاسخ می دهد دکتر قلیچ خانی جراح بسیار با اخلاق و صبوری هستند که تمام این ویژگی ها را دارا است.

هم چنین اقدامات عمل بلفاروپلاستی‌ پلک بالا و پایین را توضیح می دهد. محل جراحی باید استاندارد باشد و امکانات و تجهیزات به روز و کافی دارد.

 

کار های ضروری که باید بعد از انجام عمل بلفاروپلاستی انجام دهیم

رعایت نکات ذکر شده بعد از انتخاب جراح و کلینیک از اهمیت بالایی برخوردار هستند

 

 • پزشک معالج تخصص جراحی چشم داشته باشد.

 

جراحانی که عمل بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین را انجام  می‌دهند، متخصص جراحی چشم هستند یا دوره تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را گذرانده اند. پس در ابتدا باید به داشتن تخصص پزشک معالج دقت کافی داشته باشید.

معمولاً پزشکانی که دارای تخصص هستند، این مدرک را در معرض دید عموم قرار می‌دهند. بنابراین در مراجعه حضوری به مدرک نصب شده در مطب توجه کنید.

 

 • جراح پلک باید مهارت و تجربه کافی در زمینه جراحی بلفاروپلاستی را داشته باشد.

 

دکتر قلیچ خانی “بهترین متخصص بلفاروپلاستی” از جمله پزشکانی هستند که می تواند بهترین نتیجه را از انجام بلفاروپلاستی برای شما به ارمغان آورند زیرا تجربه و مهارت کافی در این زمینه دارند وافراد زیادی توسط ایشان جراحی پلک انجام دادند.

اگر پزشکی مهارت و تجربه فراوان در زمینه خاصی داشته باشد، بیماران آن‌ ها را به دیگران نیز معرفی خواهند کرد. در نتیجه اگر می‌خواهید بهترین جراح بلفاروپلاستی پلک بالا را انتخاب کنید پزشکی را در نظر داشته باشید که در این زمینه حرف اول را می زنند.

 

 • پزشکی مورد توجه عموم است که رابطه صمیمانه با بیماران برقرار کند.

 

اگر شما با پزشک خود رابطه خوبی داشته باشید، نتیجه عمل به احتمال زیاد خوب می‌شود. شاید سوالی ذهن شما را درگیر کند که علت آن چیست؟

اگر شما با پزشک خود رابطه خوبی برقرار کنید، سوالات خود را به راحتی از او می‌پرسید و می‌توانید دقیق و کامل به سوالات ایشان جواب دهید فقط اگر به یک نتیجه منطقی از انجام بلفاروپلاستی رسیدید؛ اقدام به عمل بلفاروپلاستی کنید.

همه افراد قبل از تصمیم به انجام عمل بلفاروپلاستی با دکتر خود صمیمانه صحبت کنند و اگر مشکلی در این زمینه دارند یا اگر بیماری خاصی دارند به پزشک معالج مطرح کنند پس برای همین هست که بهترین متخصص بلفاروپلاستی در ایران را باید بشناسیم.

 

بهترین جراح زیبایی در تهران دکتر مهدی قلیچ خانی

بهترین جراح زیبایی در تهران دکتر مهدی قلیچ خانی

چه کسی کاندیدای مناسب برای عمل بلفاروپلاستی است؟

 

 • اگر فردی متقاضی جراحی زیبایی پلک چشم باشد، باید سلامت جسمانی مناسبی داشته باشند و دچار مشکلاتی در زمینه سلامتی نباشند و اگر این چنین بود با پزشک خود مشورت کنند.
 • کمترین سن برای انجام جراحی حدوداً 35 سالگی است ولی اگر فردی در سنین پایین با افتادگی پلک چشم مواجه شد می تواند در سنین پایین نیز این جراحی را با نظر پزشک انجام دهد.
 • اگر فردی به خاطر افتادگی پلک اعتماد به نفس خود را از دست داده است، با انجام این عمل با اعتماد به نفس بالاتری در اجتماع ظاهر می‌شود.
 • مراجعه کننده باید از نتیجه نهایی جراحی انتظار واقع بینانه ای در نظر خود داشته باشد.

مشاهده نمونه کار های جراحی پلک در اینستاگرام

چرا کلینیک VIP بهترین کلینیک بلفاروپلاستی پلک بالا در ایران است؟

کلینیک VIP واقع در تهران، یکی از لاکچری ترین و مجهزترین کلینیک های ایران است، که خدمات زیبایی مختلفی از جمله درمان افتادگی پلک و بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین در تهران را ارائه میدهد و دارای کادری مجرب و پزشکانی متبحر و زبر دست از جمله دکتر قلیچ خانی است.

این کلینیک 15 سال سابقه درخشان در زمینه زیبایی دارد و با کادر مجرب و متخصص آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. تمامی پزشکان کلینیک VIP درک بالایی از چهره و زیبایی صورت دازند، که با توجه به هارمونی چهره شما عمل زیبایی را انجام میدهند، تا شما بهترین نتیجه ممکن را یگیرید.

کلینیک VIP دارای امکانات و تجهیزات پزشکی پیشرفته در زمینه زیبایی و سلامت است. برخی از ویژگی های کلینیک ما:
  • تمیز و استریل بودن کلینیک و دارا بودن پروانه وزارت بهداشت
  • حضور پزشکان متبحر و باتجربه
  • دارا بودن امکانات امروزی و مجهز بودن کلینیک
  • ارائه خدمات مشاوره به متقاضیان
  • پشتیبانی مناسب پس از جراحی پلک

  و به خاطر تمام این ویژگی ها کلینیک VIP بهترین کلینیک بلفاروپلاستی تهران به شمار می رود.

  برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

  واتساپ