مرگ بر اثر پیکرتراشی یکی از دغدغه هایی است که افرادی با اضافه وزن مواجه هستند همیشه با آن مواجه می شوند. می توان گفت که امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی بسیاری از کارها در حالت نشسته و بدون تحرک انجام می شود.

بسیاری از کارمندان اداره ها، بانک ها و غیره عملاً تحرک خاصی ندارند. همین موضوع نیز موجب شده است تا افراد بیش تر در معرض چاقی قرار بگیرند. امروزه عمل های زیبایی جایگاه ویژه ای در میان افراد زیباجو پیدا کرده است. در این مقاله میخواهیم مفصل درباره مرگ بر اثر پیکرتراشی صحبت کنیم و تمامی علل آن را بررسی کنیم.

عمل هایی که تنها در یک جلسه می توانند شما را خوش اندام سازند، بسیار وسوسه انگیز هستند. حال این بهترین جای این قضیه است. همین عمل ها گاهی می توانند منجر به مرگ شما شوند. از این رو در این بخش از مقاله به بررسی این موضوع “مرگ بر اثر پیکرتراشی” می پردازیم. همراه کلینیک vip باشید و مقاله را تا به انتها مطالعه فرمایید.

 

پیکر تراشی و مرگ بر اثر پیکرتراشی در تهران

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم، داشتن شغلی بدون تحرک کافی می تواند منجر به اضافه وزن شما شود. همچنین داشتن تغذیه نا مناسب، شرایط آب و هوایی بد و غیره نیز از عامل های اصلی اضافه وزن به شمار می روند. برخی از افراد نمی توانند رژیم های سخت را تحمل کنند و یا اهل ورزش نیستند. این دسته از افراد می خواهند در واقع راه صد ساله را در یک شب بپیمایند.

از این رو بهترین گزینه را برای این کار که پیکر تراشی در تهران است را انتخاب می کنند. اما این دسته از افراد گاهی این عمل را بدون در نظر گرفتن نکات مراقبتی و یا عارضه های آن انجام می دهند. همین موضوع نیز موجب می شود تا گاهی برخی از آن ها دچار سانحه مرگ بر اثر پیکرتراشی بشوند.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

پیکر تراشی چیست و مرگ بر اثر پیکرتراشی چه علتی دارد؟

پیکر تراشی در واقع تخلیه چربی های اضافه بدن است که توسط دستگاه های لیپولیز، لیپوماتیک، بادی جت یا لیپوساکشن انجام می ‌شود. باید بگوییم که در واقع این روش بسیار مناسب افرادی با توده بدنی بالاتر از 25 تا نهایتاً 31 می باشد.

شایان به ذکر است که پیکر تراشی بیشتر مناسب افرادی است که دارای پایین تنه بسیاربزرگ هستند. “مرگ بر اثر پیکرتراشی” نیز موضوعی است که ممکن است برای عده بسیار کمی اتفاق بیفتد. بعد از انجام این عمل همواره باید نکات بهداشتی را مد نظر قرار دهید و توصیه های پزشک متخصص را به دقت انجام دهید تا خطر بروز این عارضه را به حداقل برسانید. در ادامه به بررسی انواع روش های پیکر ترشی می پردازیم.

علت مرگ بر اثر پیکرتراشی

علت مرگ بر اثر پیکرتراشی

 

روش لیپوماتیک چیست و مرگ بر اثر پیکرتراشی چرا اتفاق می افتد؟

باید بگوییم که بروز “مرگ بر اثر پیکرتراشی” بسیار احتمال کمی دارد.انجام پیکر تراشی با روش لیپوماتیک یکی از محبوب ترین روش های تخیله چربی به شمار می رود. در حالت کلی در این روش در واقع با استفاده از امواج مادون صوت موجب شل کردن چربی می شوند.از این رو این امواج با برخورد با چربی آن ها را شکسته و خورد می کنند و بافت چربی به طور کامل تخریب می شود. دقت داشته باشید که بهره گیری از این روش در واقع باید توسط یک پزشک متخصص انجام شود.

چرا که گاهی پیش‌آمده است که پزشک با نگفتن نکات درمانی و مراقبتی بعد از عمل، باعث مرگ بر اثر پیکرتراشی تعدادی از بیماران شده است. بنابراین انجام این روش کار بسیار دقیق و ظریفی است که باید توسط پزشک با تجربه انجام بپذیرد. از روش لیپوماتیک در کلینیک vip می توان برای رفع غبغب, بالای سینه, اطراف زانو و ….استفاده کرد.

همچنین از این روش می توان برای کوچک تر کردن سینه های آقایان نیز بهره گرفت. توجه داشته باشید که در عمل لیپوماتیک به هیچ وجه به سلول های چربی آسیب نمی رسد. از این رو بسیاری از افراد از این چربی می توانند برای ناحیه باسن، سینه و دیگر نواحی استفاده کنند.

 

مزایای پیکر تراشی در تهران 

با توجه به توضیحاتی که در خصوص عمل پیکرتراشی در تهران دادیم، در ادامه به بررسی مزایای این روش لاغری می پردازیم. دقت داشته باشید که اگر قصد انجام این روش را دارید، حتماً نکات بهداشتی و مراقبتی بعد از آن را رعایت کنید. چرا که ممکن است این عمل منجر به مرگ بر اثرپیکر تراشی شود. می توانید با رعایت نکات بهداشتی و مراقبتی احتمال “مرگ بر اثر پیکرتراشی” را کاهش دهید.

 

• به دست آوردن فرم زیبا در بدن با کمک این روش

دقت داشته باشید که به دست آوردن فرم زیبای بدن در این روش لاغری در مدت کوتاه به دست می آید. همین موضوع نیز باعث می شود تا در مدت بسیار کم فرم بدنتان را به صورت دلخواه مشاهده کنید و از نتیجه عمل خود راضی باشید.

 

• عدم ایجاد افتادگی و شل شدن پوست

دقت داشته باشید که بعد از انجام این عمل به سرعت پوست شما در کمتر از یک ماه جمع شده و فرم بسیار خوبی می گیرد.

 

• نداشتن بیهوشی در این عمل

در این عمل شما به هیچ وجه عوارض بیهوشی را نخواهید داشت. چرا که این نوع عمل در دسته عمل های سرپایی قرار دارد. از این رو برای انجام لیپوماتیک، فقط از بی حسی موضعی استفاده می شود.

 

• احتمال بسیار پایین عفونت

دقت داشته باشید که در این عمل احتمال عفونت ناحیه هایی که تخلیه شده اند، بسیار کم است. از این رو می توان گفت که احتمال آمبولیسم چربی بسیار پایین است.

 

• نیاز نداشتن به بستری بیمار

در این نوع عمل در واقع لازم نیست فرد در بیمارستان بستری شود. از این رو بعد از انجام این عمل که حدودا با گذشت 3 تا 4 ساعت ، فرد مرخص می شود.

 

• دوران نفاهت کوتاه

دقت داشته باشید که در این نوع عمل دوران نقاهت بسیار کوتاهی را تجربه می کنید. از این رو بعد از گذشت یک الی دو روز از عمل، می توانید به راحتی به انجام کارهای روزمره خود ادامه دهید.

 

مزایای پیکر تراشی در تهران 

مزایای پیکر تراشی در تهران

 

عوارض پیکر تراشی چیست؟

در حالت کلی تمامی عمل های زیبایی دارای عوارض هستند. اما برخی از این عمل ها عوارض جبران ناپذیری دارند. می توان گفت که گزارش مرگ بر اثر پیکرتراشی چیزی حدود نزدیک به صفر است. از این رو هیچ گونه نگرانی ای در خصوص مرگ بر اثر پیکرتراشی نداشته باشید.

نمونه تصاویر قبل و بعد از پیکر تراشی کلینیک vip تهران

در این عمل به راحتی در یک جلسه به فرم دلخواه بدنتان رسیده و لاغر می شوید. دقت داشته باشید که همواره می توانید برای کم کردن عوارض ناشی از پیک تراشی، از پزشک متخصصتان مشاوره بگیرید.

در واقع مشورت و مشاوره گرفتن از پزشک متخصص می تواند موجب شود تا کم ترین عوارض ناشی از این عمل را تجربه کنید. از این رو با کمترین آسیب این عمل را انجام دهید. در ادامه به بررسی عوارض عمل پیکر تراشی می پردازیم.قبل از پرداختن به این عوارض، باید بگوییم که قطعاً نوع عمل پیکر تراشی می تواند در نوع عوارض ناشی از آن متفاوت باشد.

 

• درد و کبودی

می توان گفت که شایع ترین نوع عوارض در تمامی روش های پیکر تراشی، درد و کبودی است. اما اصلاً نگران نباشید! چرا که این درد و کبودی موقت بوده و در کمتر از دو هفته به طور کامل از بین می رود.

 

• عفونت

دقت داشته باشید که یکی از اتفاقات نادر در عمل های پیکر تراشی، احتمال عفونت است. البته این در حالی است که حتماً نکات مراقبتی، بهداشتی و غیره را سر سری بگیرید و حتماً انجام ندهید.

 

• آسیب رسیدن به بافت چربی

می توان گفت که گاهی درعمل های لیپو ممکن است به بافت پوست و نکروز آسیبب برسد. البته اگر نزد یک پزشک متخصص و با تجربه برای انجام این عمل مراجعه کنید، احتمال بروز این موضوع می تواند بسیار کم شود.

 

• آمبولی

در واقع آمبولی از مهم ترین عوارض به شمار می رود. ریسک آمبولی در تمامی عمل های زیبایی وجود دارد.

 

• آسیب رسیدن به اندام‌ های داخلی بدن

گاهی ممکن است در عمل های پیکر تراشی، به اندام های داخلی آسیب برسد. این موضوع می تواند مربوط به پزشک معالج شما شود. از این رو پیشنهاد ما به شما این است که حتماً برای انجام عمل های زیبایی نزد پزشکان متخصص بروید.

 

• هماتوم

هماتوم و یا همان تجمع خون در ناحیه ای که عمل پیکر تراشی را انجام داده اید، از عوارض این عمل است. از بین بردن این خون ها کار ساده ای است و به سرعت بهبود پیدا می کند.

 

 

کلینیک vip را بیشتر بشناسیم

کلینیک vip سالیان سال است که انجام عمل های زیبایی مانند پیکر تراشی در تهران را انجام می دهد. مرگ بر اثر پیکرتراشی در این کلینیک طبق آمار ها صفر بوده و به راحتی می توانید این عمل را انجام دهید. علاوه بر پیکر تراشی، بسیاری از عمل های زیبایی را می توانید در این کلینیک و تحت نظر بهترین متخصص ها انجام دهید. دقت داشته باشید که کادر درمان در این کلینیک بسیار با تجربه بوده و بهترین مشاوره زبایی را به شما می دهند.

 

مرگ بر اثر پیکرتراشی در کلینیک وی ای پی طبق آمار ها صفر بوده

مرگ بر اثر پیکرتراشی در کلینیک وی ای پی طبق آمار ها صفر بوده

سؤالات متداول

1. آیا مرگ بر اثر پیکرتراشی اتفاق می افتد؟
احتمال مرگ بر اثر پیکرتراشی بسیار نادر است. با رعایت کامل نکات بهداشتی به هیچ وجه این موضوع اتفاق نمی افتد.
2. بهترین کلینیک برای انجام عمل لیپوماتیک در تهران و نداشتن احتمال مرگ بر اثر پیکرتراشی کجا است؟
بهترین کلینیک برای انجام این عمل زیبایی، کلینیک vip است.
3. طول درمان و رفع کبودی ها در عمل لیپوماتیک چه مقدار به طول می انجامد؟
حدوداً بعد از دو هفته کبودی ها از بین می رود و تا یک ماه باید مراقبت داشته باشید.
4. آیا علاوه بر انجام لیپوماتیک، می توان دیگر روش های عمل پیکر تراشی را در کلینیک vip انجام داد؟
بله تمامی عمل های پیکر تراشی در این کلینیک انجام می شود.
5. بهترین روش برای تخلیه چربی های اضافه بدون احتمال مرگ بر اثر پیکرتراشی چیست ؟
بدون شک بهترین روش عمل لیپوماتیک است.

نتیجه گیری

می توانید برای گرفتن مشاوره در خصوص انجام تمامی عمل های زیبایی با کارشناسان مشاوره مجموعه در تماس باشید. بدون شک انجام این عمل ها در یک کلینیک با سابقه بسیار خوب می تواند تجربه و حس خوبی را به شما منتقل کند. عمل لیپوماتیک در تهران از معروف ترین نوع عمل هایی است که در این کلینیک بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اگر تجربه عمل پیکرتراشی تا کنون داشته اید خوشحال میشیم تجربه و نظرتون رو با ما به اشتراک بزارید.

 

آیا شما کاندید مناسب “عمل پیکرتراشی هستید یا خیر ؟

پیکرتراشی