افتادگی پلک‌ ممکن هست بخشی از روند پیری پوست، یا مادرزادی باشد. زمانی که افتادگی پوست خللی در زیبایی یا دید افراد ایجاد کند، می‌توان آن را جراحی کرد. پوست پلک‌های پایین چشم‌ها هم دچار این مشکل می‌شوند و در نتیجه زیبایی و گیرایی چشم‌ها کمتر می‌شود. جراحی افتادگی پلک بلفاروپلاستی نام دارد. پرسشی برای بسیاری از افرادی که تمایل به انجام این عمل دارند، مطرح می‌شود و آن این هست: هزینه عمل افتادگی پلک در تهران چقدر است؟ همراه با کلینیک VIP باشید تا به عوامل موثر بر هزینه این عمل بپردازیم.

 

نتیجه بلفاروپلاستی

نتیجه بلفاروپلاستی

آشنایی با عمل جراحی بلفاروپلاستی و هزینه عمل افتادگی پلک در تهران:

عمل جراحی افتادگی پلک یا بلفاروپلاستی نوعی جراحی پلاستیک هست. پزشکان متخصص زیبایی در این عمل جراحی، پوست اضافه پلک‌های بالا و پایین را برمی‌دارند و چربی جمع‌ شده در زیر پلک‌ها را تخلیه می‌کنند. در واقع با عمل بلفاروپلاستی ناهنجاری پلک‌های بالای چشم که باعث شل شدن و افتادگی آنها شده، برطرف می‌شود. اما همان‌طور که اشاره شد این مشکل ممکن هست در پلک‌های پایین هم پدید آمده باشد. پس برای بازگرداندن چشم‌ها به حالت طبیعی خود ممکن هست نیاز باشد تا پلک‌های پایین چشم هم جراحی شوند کلینیک  VIP سعی خود را بر این داشته که با نهایت دقت و تبحر لازم این جراحی را برای متقاضیان عزیز به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

 

جهت مشاوره رایگان و تماس کارشناسان ما با شما لطفا فرم زیر را پر کنید

 

نتیجه عمل جراحی افتادگی پلک، درمان نقص‌ پلک‌ها، صاف شدن پوست آنها و در نتیجه شادابی و زیبایی بیشتر چشم‌ها است. این ناهنجاری که دلیل مهم آن بالا رفتن سن هست، در بین افراد زیادی عمومیت دارد.

شماره تماس: 09120634472

به همین دلیل هم بسیاری از افراد در پی آن هستند که بدانند هزینه عمل افتادگی پلک در تهران چقدر هست. اما برای تعیین این هزینه، ابتدا باید عوامل موثر بر هزینه عمل جراحی پلک مورد بررسی قرار گیرند.

 

عوامل موثر بر هزینه عمل افتادگی پلک در تهران:

گزینه‌های مختلفی در تعیین هزینه عمل جراحی پلک دخالت دارند:

 

1- تاثیر شدت ناهنجاری در پلک‌ها روی هزینه عمل افتادگی پلک در تهران:

مهم‌ترین عامل موثر بر هزینه این عمل، شدت و مقدار افتادگی پلک هست. هر چقدر مقدار افتادگی پلک بیشتر باشد و مقدار لایه‌های پوست و چربی زیر آن بیشتر شده باشد، زمان عمل و کار روی پلک بیشتر می‌شود. این نکته را به شکل دیگری نیز می‌توان مطرح کرد. هرچه مشکلات پلک‌های بیمار بیشتر باشد، برطرف کردن آن سخت‌تر، زمان عمل طولانی‌تر و هزینه آن بیشتر خواهد شد.

 

2- مقدار ماده بی‌حسی که استفاده می‌شود:

مقدار استفاده از ماده بی‌حسی هم ارتباط مستقیم با زمان عمل جراحی دارد. هرچه این عمل سخت‌تر باشد و زمان عمل جراحی بیشتر باشد، مقدار ماده بی‌حسی بیشتری هم مورد نیاز هست. در نتیجه هزینه عمل افتادگی پلک در تهران بیمار هم بیشتر می‌شود.

 

3- تاثیر جراحی یک یا هر دو پلک روی هزینه عمل افتادگی پلک در تهران:

نکته تاثیرگذار دیگر بر هزینه بلفاروپلاستی این هست که فقط پلک‌های بالا باید عمل شوند، یا عمل زیبایی باید بر روی پلک‌های پایین هم صورت گیرد؟ بدیهی هست در صورت درگیر بودن پلک‌های بالایی و پایینی، هزینه جراحی بیشتر خواهد شد.

 

4- هزینه‌های پیش از عمل جراحی:

پیش از هر عمل جراحی، ممکن هست نیاز باشد تا آزمایش‌ ها و کنترل‌های مختلفی روی بدن بیمار صورت گیرد. هرچقدر این آزمایش‌ها بیشتر باشند، هزینه آنها و در نتیجه هزینه عمل افتادگی پلک در تهران هم بالاتر می‌رود.

 

5- هزینه‌های کلینیک زیبایی:

هر کلینیک زیبایی هزینه‌های بسیاری دارد که از راه عمل‌ های جراحی و مراجعات پزشکی دیگر تأمین می‌شود. هزینه‌های آماده‌سازی اتاق عمل و تامین مواد اولیه جراحی از نمونه عوامل موثر بر هزینه عمل افتادگی پلک در تهران در هر کلینیک هست.

 

6- تاثیر نوع تجهیزات مورد استفاده در اتاق عمل برهزینه عمل افتادگی پلک در تهران:

تاثیر ابزارهای مدرن جراحی را در نتیجه جراحی‌های زیبایی نمی‌توان نادیده گرفت. طبیعی هست هزینه تجهیزات ساخته شده به وسیله برندهای معتبر جهانی بالاتر از هزینه تجهیزات شرکت‌های ناشناخته دنیا هست. مجهز بودن کلینیک زیبایی و اتاق عمل آن به این تجهیزات پیشرفته جراحی هم از عوامل مهم تاثیرگذار بر هزینه عمل افتادگی پلک در تهران در آن کلینیک هست.

البته لازم هست خاطرنشان کنیم که بالا بودن هزینه‌های کلینیک دلیلی بر بهترین نتیجۀ عمل نیست. بهترین نتیجه را مهارت پزشک، در کنار ابزار و وسایل مدرن جراحی می‌تواند برای شما رقم بزند.

 

7- هزینه عمل افتادگی پلک در تهران با توجه به عوارض احتمالی:

بدن هر فردی با دیگری تفاوت دارد و هر عمل جراحی هم با عمل دیگر متفاوت هست. هیچ دو نفری در دنیا وجود ندارند که شرایط بدنی یکسان داشته باشند. بیشتر جراحی‌های افتادگی پلک عوارض خاصی ندارند. اما اگر بدن فردی به دارو، عفونت یا هر چیز دیگری عکس‌ العمل نشان دهد، ممکن هست دوره نقاهت او کمی طولانی‌تر شود. درمان مشکلاتی که در این افراد پیش آمده مانند عفونت، خون‌مردگی، باز شدن زخم و موارد دیگر هم هزینه این عمل را بیشتر می‌کند.

 

8- تاثیر دستمزد پزشک روی هزینه عمل افتادگی پلک:

داشتن تجربه و مهارت در هر کاری می‌تواند شخص را به بهترین نمونه در همان کار تبدیل کند. مسائل پزشکی را نمی‌توان به هر کسی سپرد، به‌ویژه که عمل حساسی باشد و قرار باشد نزدیک‌ترین عضو به چشم‌های شما جراحی شوند. تجربه پزشکان هم در هزینه عمل افتادگی پلک در تهران موثر هست. پزشکان با تجربه دستمزد بالاتری هم دارند و پزشکانی که به‌تازگی این عمل را فراگرفته‌اند، دستمزد پایین‌تری از شما خواهند گرفت.

 

9- هزینه داروهای پس از عمل جراحی:

قیمت دارو در کشور ما گران هست و این نکته را نیز در نظر داشته باشید که برای نتیجه بهتر عمل جراحی، مراقبت‌های پس از آن هم باید به‌طور کامل انجام شود. یکی از این مراقبت‌ها، استفاده از داروهایی هست که تا مدتی پس از عمل برای شما تجویز می‌شود.

 

10- بیمه و هزینه عمل افتادگی پلک:

هزینه عمل بلفاروپلاستی را همه بیمه‌ ها پرداخت نمی‌کنند. این عمل علاوه‌ بر زیبایی، جنبه درمانی هم دارد و در بسیاری از افراد به دلیل بهبود دید بیمار انجام می‌شود. برای اطمینان از پرداخت هزینه عمل افتادگی پلک در تهران، پیش از جراحی با بیمه خود تماس بگیرید و شرایط آن را بپرسید.

 

حساس بودن عمل جراحی افتادگی پلک:

پلک‌ها نزدیک‌ترین عضو به چشم‌ها هستند که حساس‌ترین عضو بدن هست. هرگونه خلل و اشکال در این عمل جراحی می‌تواند روی چشم‌ها و بینایی فرد تاثیرگذار باشد. به همین دلیل این عمل باید به دست متخصص کارآزموده آن انجام شود.

عمل افتادگی پلک چقدر زمان می‌برد؟

زمان عمل افتادگی پلک بستگی به شدت ناهنجاری در چشم‌های بیمار دارد. عامل دیگر موثر در طولانی‌تر شدن زمان عمل افتادگی پلک، تعداد پلک‌ هایی هست که باید جراحی شوند. در صورتی که عمل بلفاروپلاستی فقط روی پلک‌های بالا انجام شود، زمان کمتری نیاز خواهد داشت. برعکس آن، در صورتی که عمل جراحی برای پلک‌های پایین هم لازم باشد، نیاز به زمان بیشتری برای عمل خواهد بود. میانگین زمان این عمل جراحی بین یک تا دو ساعت هست.

 

سوالات متداول:

1- روش عمل افتادگی پلک چگونه است؟

در این عمل جراحی، ابتدا برشی روی پلک با لیزر، چاقو یا با امواج رادیویی زده می‌شود. این برش ممکن است از بیرون پلک یا از داخل آن صورت گیرد. پس از آن، چربی پلک تخلیه شده و پوست اضافه آن بریده می‌شود. بخیه زدن جای بریده شده یا چسباندن دو بخش پلک با لیزر به یکدیگر، مرحله بعدی عمل هست.

 

2- آیا عمل افتادگی پلک نیاز به بستری شدن دارد؟

خیر، این عمل جراحی سرپایی هست و با بی‌حسی انجام می‌شود. پس از عمل هم بهتر هست یکی یا دو روز در خانه استراحت کنید تا از آلودگی‌های محیط بیرون به دور باشید.

 

3- آیا عمل افتادگی پلک نیاز به بیهوشی دارد؟

خیر، عمل افتادگی پلک نیاز به بیهوشی ندارد. در این عمل از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود و نوع بی‌حسی موضعی با توجه به صلاح‌دید پزشک انتخاب می‌شود. البته اگر این عمل بر روی صورت کودکان انجام شود، ممکن هست از بیهوشی استفاده شود.

 

4- چه کسانی کاندیدای عمل افتادگی پلک هستند؟

افرادی که افتادگی پلک آنها باعث ایجاد اشکالی در زیبایی آنها شده، بیشترین کاندیداهای این عمل هستند. افرادی که شیار پلک بالای چشم آنها به درستی تشکیل نشده و چشم‌هایی شبیه به ژاپنی‌ها دارند هم می‌توانند عمل افتادگی پلک را انجام دهند. کودکانی که به‌طور مادرزاد دارای پلک یا پلک‌های بلندی هستند هم باید این عمل را انجام دهند.

 

5- در چه سنی می‌توان عمل افتادگی پلک را انجام داد؟

هیچ سن خاصی برای این عمل مورد نظر پزشکان نیست، اما سن کسانی که فقط به‌دلیل زیبایی می‌خواهند اقدام به این کار کنند بهتر است از 30 سال گذشته باشد.

 

6- آیا عمل بلفاروپلاستی فقط برای پلک‌های بالا است؟

خیر، گاهی پلک‌های پایین هم به این عمل نیاز دارند. شل شدن و افتادگی پوست پلک پایین و برطرف شدن پف زیر چشم که نیاز به برداشتن چربی از زیر پلک‌ها دارد هم با این عمل جراحی درمان می‌شود.

 

 

سخن پایانی:

اگر پلک‌های شما به هر دلیلی نیاز به عمل جراحی دارد، هزینه عمل افتادگی پلک در تهران نخستین چیزی نیست که باید به آن فکر کنید. فرقی نمی‌کند شما به چه دلیلی نیاز به این عمل جراحی دارید. این عمل جراحی چه به دلیل بهبود بینایی، و چه به خاطر زیبایی در صورت شما انجام شود، نتیجه آن روی زیبایی شما تاثیرگذار هست. البته این نکته را هم نباید از نظر دور کنیم که بینایی شما هم با خوب یا بد شدن نتیجه عمل درگیر می‌شود.

به همین دلیل نخستین چیزی که باید برای شما مهم باشد، انتخاب کلینیک خوب و پزشک کارآزموده و متخصص هست. در صورتی که نیاز به راهنمایی و مشورت درباره هزینه عمل افتادگی پلک در تهران سال 1401 دارید، کارشناسان ما در کلینیک زیبایی VIP پاسخ‌گوی شما هستند.

 

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ