افتادگی پلک یکی از مشکلات اجتناب ناپذیری هست که با گذشت سن رخ می دهد. این مشکل نه تنها زیبایی را تحت تاثیر قرار می دهد، بلکه بر روی دید افراد نیز تاثیرگذار هست. عمل بلفاروپلاستی پلک بالا در تهران یکی از روش های مدرن بهبود افتادگی پلک به شمار می رود. این عمل که پس از جراحی بینی پرطرفدارترین عمل جراحی زیبایی هست، توسط کلینیک های معتبر صورت می گیرد. ما در ادامه نحوه انجام این عمل و سایر اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهیم.

 

عمل بلفاروپلاستی پلک بالا چهره ای شاداب تر

پیش از هر نکته ای باید اطلاعاتی جزئی در خصوص عمل بلفاروپلاستی پلک بالا در تهران به شما ارائه دهیم. این عمل یکی از جراحی هایی هست که اجباری در آن وجود ندارد ولی از آن جا که چهره ای شاداب و زیبا را به ارمغان می آورد، طرفداران بسیاری دارد.

در این عمل نواقص اطراف پلک، ضعف ها و ناهنجاری ها از بین رفته و چهره جوان تر خواهد شد. ولی در برخی افراد این عمل به دید بهتر
آن ها نیز کمک می کند.

 

بلفاروپلاستی پلک بالا در تهران کلینیک مجهز مارال

بلفاروپلاستی پلک بالا در تهران کلینیک مجهز مارال

 

جهت مشاوره رایگان و تماس کارشناسان ما با شما لطفا فرم زیر را پر کنید

 

بهترین کاندید های عمل بلفاروپلاستی پلک بالا؟

افتادگی پلک مشکلی هست که اغلب با افزایش سن رخ می دهد ولی برخی از افراد نیز به صورت مادرزادی به این بیماری دچار هستند. بنابراین افراد بالای 30 سال بیشتر کاندید این جراحی می باشند.

در پاسخ به این پرسش که عمل بلفاروپلاستی پلک بالا برای چه کسانی مناسب هست؟ هنگامی که پلک بالا به دلیل جاذبه به سمت پایین گرایش پیدا می کند، دچار افتادگی پلک شده و علاوه بر زیبایی، دید را نیز مختل می نماید. در نتیجه عمل بلفاروپلاستی پـلک بالا برای افراد بالای 30 سال انجام می شود.

 

کاربرد بلفاروپلاستی پلک بالا در تهران

یکی از مهم ترین کاربرد عمل بلفاروپلاستی از بین بردن افتادگی و چربی های بالای پلک هست که در نهایت با حذف چین و چروک ها جوانی و شادابی به چشم های شما با گردانده می شود.

با افتادگی پلک دید نیز کاهش یافته و از این رو شما محدوده دید کمتری خواهید داشت. بنابراین با شما با این جراح وسعت دید خود را افزایش می دهید.

همچنین با این عمل پف و ورم چشم نیز از بین می رود و شما از شر سنگینی پلک نیز خلاص خواهید شد.

با عمل بلفاروپلاستی پـلک بالا شما ظاهری زیباتر خواهید داشت و چهره شما جوان تر و شاداب تر می شود.

 

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ

 

عمل بلفاروپلاستی چگونه انجام می شود؟

برای اجرای عمل بلفاروپلاستی پلک بالا ابتدا باید محل جراحی را با استفاده از مواد مخصوص بی حس می کنند تا عضله ها و اعصاب از کار افتاده و بیمار دردی را در حین جراحی احساس نکند.

مدت زمان این جراحی بین 1 تا 2 ساعت هست که زمان دقیق آن به میزان مهارت جراح بستگی دارد. با این کار پلک بالایی به سمت بالا رفته و بدین طریق نقص و مشکل آن از بین می رود.

برای این کار ابتدا برشی در پلک بالایی ایجاد می شود و چربی و قسمت های اضافی پوست از بین می رود. در انتها پس از این که فرم پلک ها به شکل ایده آلی درآمد، بخیه زده شده و کار به پایان می رسد.

میزان زیبایی و نتیجه کار به صورت مستقیم با میزان تخصص و مهارت جراح در ارتباط هست. به همین دلیل توصیه می کنیم که از افراد متخصص برای این کار کمک بگیرید.

مدت زمان بلفاروپلاستی

مدت زمان بلفاروپلاستی

 

آیا نیاز به کشیدن بخیه های بلفاروپلاستی دارم؟

بسته به نوع بخیه هایی که جراح شما استفاده می کند ممکن هست نیاز به کشیدن بخیه ها داشته باشید. به طور معمول در طی بلفاروپلاستی، از بخیه های قابل جذب استفاده می شود و پس از جراحی نیازی به برداشتن آنها نیست.

از طرف دیگر، نوع دیگری از بخیه مورد استفاده نیاز به کشیدن ظرف 7 تا 10 روز دارد، مهم هست که قبل از جراحی در این مورد با جراح خود صحبت کنید.

 

آیا جای زخم دائمی خواهم داشت؟

خوشبختانه پلک‌ها یکی از آسان‌ترین مکان‌ها برای بهبودی هستند و جای زخم کمی باقی می‌گذارند، به این معنی که افراد نباید نگران ایجاد جای زخم پس از بلفاروپلاستی خود باشند.

 

چه مدت بعد از بلفاروپلاستی نتایج را می بینید؟

نتیجه نهایی بلفاروپلاستی معمولاً پس از حدود 6 هفته مشاهده می شود، در این مرحله تنها تورم بسیار جزئی ممکن هست همچنان قابل مشاهده باشد زیرا بافت اطراف چشم پس از جراحی تنظیم می شود. در این مرحله چشمان شما شاداب و شاداب به نظر می رسند.

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ

 

هزینه عمل بلفاروپلاستی پلک بالا در تهران

عمل بلفاروپلاستی در لیست عمل های جراحی قرار دارد و از این رو هزینه آن بالا است ولی با توجه به نتیجه فوق العاده ای که بر روی زیبایی و جوانی چهره می گذارد، بسیار منصفانه و مقرون به صرفه می باشد.

هزینه جراحی بلفاروپلاستی به مواردی از جمله میزان افتادگی پلک، ابزار و مدل جراحی، هزینه کلینیک، دستمزد جراح و … بستگی دارد.

با توجه به این که عمل بلفاروپلاستی در ناحیه چشم صورت می گیرد، از حساسیت بالایی برخوردار هست و از این رو باید توسط افراد حرفه ای و متخصص انجام پذیرد. جهت اطلاع از هزینه عمل بلفاروپلاستی پلک بالا در تهران با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

مراقبت های پیش از عمل بلفاروپلاستی

پیش از عمل بلفاروپلاستی پلک بالا در تهران باید موارد زیر را رعایت کرد:

از مصرف داروهای رقیق کننده همچون آنتی بیوتیک پیش از جراحی خودداری نمایید.

در صورت مصرف هر گونه داروی خاص باید جراح را در جریان قرار دهید.

در روز جراحی از مصرف هر گونه محصول آرایشی اجتناب نمایید.

بهتر هست پیش از عمل غذای زیادی مصرف نکنید.

 

مراقبت های پس از جراحی

برای این که نتایج جراحی بلفاروپلاستی نتیجه بخش باشد، باید پس از جراحی مراقبت های لازم را انجام دهید. از جمله این مراقبت ها عبارت است از:

برای این که تورم ناشی از جراحی را کاهش دهید باید از کمپرسور آب سرد استفاده کنید.

تمامی داروهای تجویز شده توسط پزشک را بدرستی و در زمان مناسب مصرف کنید.

از مصرف قهوه و یا الکل پس از جراحی خودداری کنید.

از ماساژ دادن و یا خاراندن پلک تا حداقل یک هفته پس از جراحی اجتناب نمایید.

خیس کردن بخیه ها ممکن هست منجر به عفونت شود. بنابراین از شستن صورت خودداری کنید.

برای عمل بلفاروپلاستی پلک بالا در تهران فقط کافیست با شماره تماس های موجود در سایت ما تماس بگیرید

نمونه بلفاروپلاستی پـلک بالا-کلینیک مارال

نمونه بلفاروپلاستی پـلک بالا-کلینیک مارال

 

عوارض بلفاروپلاستی پـلک بالا

همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم، عمل افتادگی پلک یکی از جراحی های حساسی هست که باید با دقت و وسواس بالایی انجام شود.

در حالت عادی پس از عمل بلفاروپلاستی پلک بالا عوارضی همچون تورم، کبودی، سوزش و کاهش دید را تجربه خواهید کرد که تمامی این عوارض موقتی بوده و پس از مدتی تمامی آن ها از بین می رود.

ولی در صورتی که این جراحی در کلینیک های غیر معتبر انجام شود امکان بروز عواضی همچون دوبینی، عفونت پلک، کوتاه شدن پلک ها، بی حسی پلک ها، تشکیل جای زخم یا اسکار در پوست، چربی اضافه در پلک و … وجود دارد.

به همین دلیل توصیه می کنیم که برای عمل بلفاروپلاستی پلک در تهران به کلینیک های معتبر مراجعه کنید.

 

چرا باید در هنگام انتخاب جراح دقت کرد؟

همان طور که می دانید چشم ها یکی از مهم ترین و حساس ترین اعضای چهره هست که به شما در دید بهتر کمک می کند. در این میان پلک ها نقش محافظتی دارند و سلامت و کیفیت چشم ها را تضمین می کنند.

ورود هر گونه آسیب به چشم ها جبران ناپذیر بوده و برای همیشه بینایی را از شما می گیرد. به همین دلیل در هنگام عمل بلفاروپلاستی پلک در تهران باید دقت ویژه ای کرد.

 

چگونه بهترین جراح بلفاروپلاستی را در تهران پیدا کنیم؟

حساسیت و دقت در عمل “بلفاروپلاستی پلک بالا” اهمیت بسیاری دارد. برای پیدا کردن بهترین جراح در تهران باید ابتدا نمونه کارها و سوابق جراح را مورد بررسی قرار دهید تا از سلامت و کیفیت کار اطمینان حاصل نمایید. لازم هست بدانید که در صورت عدم مهارت جراح ممکن است مشکلات جبران ناپذیری را تجربه کنید.

 

دوره نقاهت عمل بلفاروپلاستی چقدر است؟

در حالت عادی دوره نقاهت عمل بلفاروپلاستی پلک نزدیک به 10 روز می باشد. البته زمان دقیقی را نمی توان برای این عمل محاسبه کرد. ولی در صورتی که شما پس از جراحی به توصیه پزشک عمل کنید، دوران نقاهت کوتاه تر شده و سریع تر سلامتی خود را باز خواهید یافت.

مدت زمان نقاهت بلفاروپلاستی

مدت زمان نقاهت بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی پلک بالا برای آقایان

بلفاروپلاستی یکی از جراحی های زیبایی هست که نه تنها خانم ها، بلکه آقایان نیز از آن استقبال می کنند. با گذر زمان پلک بالا دچار افتادگی شده و نه تنها دید را مختل می کند، بلکه چهره را نیز ناراحت نشان می دهد. بنابراین بلفاروپلاستی پلک برای آقایان می تواند از این مشکل جلوگیری کند.

این روش زیبایی که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است، در کلینیک های تخصصی و توسط افراد باتجربه و حرفه ای انجام می پذیرد. با ما همراه باشید تا با یکدیگر این عمل زیبایی را مورد بررسی قرار دهیم.

 

کاربرد بلفاروپلاستی پلک بالا برای آقایان

به صورت فهریست کاربردهای بلفاروپلاستی پلک برای آقایان به شرح زیر می باشد:

در این روش شل شدن پلک بالا که چین و چروک دور چشم را به دنبال دارد، برطرف می گردد.

سنگینی پوست و در نهایت کاهش دید از بین می رود.

تورم و پف پلک ها با این جراحی حذف می شود.

جوان تر و شاداب تر شدن چهره نتیجه این جراحی می باشد.

 

چه کسانی می توانند بلفاروپلاستی انجام دهند؟

عمل بلفاروپلاستی پلک پایین نه سن می شناسد و نه جنسیت. این جراحی در بسیاری از افرادی که به مرور با افزایش سن دچار شلی پوست و افتادگی پلک می شوند، مرسوم هست.

بنابراین تمامی افراد چه خانم ها و چه آقایان که در گذر زمان دچار افتادگی پلک شده اند می توانند از این جراحی بهره ببرند. برای این که بدانید این روش جراحی برای شما نیز مناسب هست، می توانید در جلسات مشاوره رایگان ما شرکت کنید.

 

سن مناسب بلفاروپلاستی-کلینیک vip

سن مناسب بلفاروپلاستی-کلینیک vip

هزینه بلفاروپلاستی پـلک بالا برای آقایان

یکی از مهم ترین مواردی که در بلفاروپلاستی پلک برای آقایان اهمیت دارد، هزینه این جراحی است. پزشکان برای برخی از بیماران آزمایشاتی را تجویز می کنند که این آزمایشات در لیست هزینه های این جراحی قرار می گیرد.

همچنین هزینه دارو و رسیدگی های بعد عمل نیز باید محاسبه گردد. ولی به طور کلی مواردی از جمله هزینه کلینیک، دستمزد جراح و مواردی از این قبیل تعیین کننده قیمت بلفاروپلاستی می باشد. شما نیز از طریق تماس تلفنی می توانید قیمت این جراحی را استعلام نمایید.

 

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ

 

بلفاروپلاستی برای آقایان به چه صورت انجام می گیرد؟

برای انجام این عمل ابتدا جراح نواحی بالای پلک را با استفاده از یک مداد مشخص کرده و در آن نواحی برش هایی را ایجاد می کند. لازم هست بدانید که پیش از شروع به این عمل جراح پلک ها را با استفاده از مواد مخصوص بی حس می کند تا بیمار دردی را احساس نکند.

سپس چربی و پوست اضافی را برش زده و پوست را به سمت بالا می کشد. در نهایت نیز محل برش بخیه خورده و کار به پایان می رسد. عمل بلفاروپلاستی با وجود نتیجه فوق العاده عالی که دارد، زمان کمی می برد و نهایتا بین یک الی دو ساعت زمان برای این عمل نیاز است.

بلفاروپلاستی پلک بالا برای آقایان

بلفاروپلاستی پلک بالا برای آقایان

مراقبت های پیش از بلفاروپلاستی

برای این که عوارض عمل افتادگی پلک آقایان کمتر شود بیمار باید پیش از جراحی مراقبت های زیر را انجام دهد:

از مصرف قرص هایی همچون آنتی بیوتیک پیش از عمل خودداری کنید.

آرایش کردن و یا زدن هر گونه کرم بر روی پوست پیش از عمل ممنوع است.

در صورت مصرف داروی خاص حتما با پزشک در میان بگذارید.

 

مراقبت های پس از بلفاروپلاستی

بعد از بلفاروپلاستی پلک برای آقایان نیاز به رعایت یک سری مراقبت ها است تا عوارض این جراحی کاهش یابد:

تا چند روز پس از جراحی نیاز به استراحت است تا محل بخیه بهبود یابد.

تا یک روز پس از جراحی از کمپرس سرد استفاده کنید تا تورم و التهاب آن کاهش یابد.

قرص ها و داروهای تجویز شده پزشک را به موقع مصرف نمایید.

از شستن محل جراحی تا پند روز پس از عمل خودداری نمایید.

 

عوارض بلفاروپلاستی

عمل افتادگی پلک بالا برای آقایان ممکن است با کمی عوارض همراه باشد که عبارت است از:

دوبینی

عفونت پلک

ایجاد جای زخم یا اسکار

کوتاه شدن پلک

بی حسی پلک ها

افتادگی مجدد پلک

تمامی عوارض بالا در صورتی است که جراح تسلطی بر روی این جراحی نداشته باشد. بنابراین در صورتی که نتیجه کار برای شما اهمیت دارد، بهتر است که حتما به کلینیک های مجاز و معتبر مراجعه کنید تا این عمل با کمترین عوارض انجام شود.

کلینیک مارال یکی از معتبرترین کلینیک های زیبایی است که در طول روز عمل های متعددی در این کلینیک صورت می گیرد و خوشبختانه تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر عدم تسلط جراحان این کلینیک گزارش نشده است.

مشاهده نمونه کار های جراحی پلک در اینستاگرام

مزایای بلفاروپلاستی در کلینیک مارال

یکی از مهم ترین مزایای بلفاروپلاستی پلک بالا برای آقایان افزایش میدان دید می باشد. در هنگام افتادگی پلک ها کمی مردمک چشم را می پوشانند و از این رو با این عمل از تمامی مردمک چشم می توان به صورت بهینه استفاده کرد.

همچنین افتادگی پلک بالا چشم ها را خسته و سن را بالا نشان می دهد. با عمل افتادگی پلک تمامی چین و چروک های اطراف چشم از بین رفته و چهره شاداب تر و جوان تر می شود.

پس از این عمل اعتماد به نفس افزایش یافته و آقایان با پرستیژ بهتری در محل کار خود حضور پیدا خواهند کرد.

 

بلفاروپلاستی پلک آقایان

بلفاروپلاستی پلک آقایان

 

جهت مشاوره رایگان و تماس کارشناسان ما با شما لطفا فرم زیر را پر کنید

 

چرا کلینیک مارال بهترین کلینیک بلفاروپلاستی پلک بالا در ایران است؟

کلینیک مارال واقع در تهران، یکی از لاکچری ترین و مجهزترین کلینیک های ایران هست، که خدمات زیبایی مختلفی از جمله درمان افتادگی پلک و بلفاروپلاستی پلک در تهران را ارائه میدهد.

این کلینیک 15 سال سابقه درخشان در زمینه زیبایی دارد و با کادر مجرب و متخصص آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هست. تمامی پزشکان کلینیک مارال درک بالایی از چهره و زیبایی صورت دازند، که با توجه به هارمونی چهره شما عمل زیبایی را انجام میدهند، تا شما بهترین نتیجه ممکن را یگیرید.

 

کلینیک مارال دارای امکانات و تجهیزات پزشکی پیشرفته در زمینه زیبایی و سلامت است. برخی از ویژگی های کلینیک ما:
   • تمیز و استریل بودن کلینیک و دارا بودن پروانه وزارت بهداشت
   • حضور پزشکان متبحر و باتجربه
   • دارا بودن امکانات امروزی و مجهز بودن کلینیک
   • ارائه خدمات مشاوره به متقاضیان
   • پشتیبانی مناسب پس از جراحی پلک

   

  برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

  واتساپ