اگر بخواهید افتادگی پلک بالا و پایین بیمار رفع شود و یا چین و چروک های دور چشم، ،گودی، سیاهی و تیرگی زیر چشم برطرف شود؛ روشهای مختلفی از جمله بلفاروپلاستی وجود دارد که مزایا و معایب خاصی دارند. پزشک با معاینه وضعیت چروک‌ها، شلی پوست و غیره ،روش مناسب را انتخاب می‌کند. انتخاب روش مناسب به شدت عوارض ایجاد شده، انتظارات و شرایط بیمار بستگی دارد.

 

بلفاروپلاستی پلک و از بین رفتن چروک های دور چشم

اگر این روش انجام شود شاهد تغییرات چشمگیری در لیفت پلک‌ خواهیم بود. همچنین بلفاروپلاستی عوارضی مثل افتادگی پلک و چین و چروک های دور چشم و پف و چین و چروک‌ های پلک پایین را از بین می‌برد. اگر این عمل توسط پزشک متخصص انجام شود،ناچیز هست و بهبود پلک در بلفاروپلاستی می‌تواند بسیار چشمگیر و موثر باشد.

 

رفع افتادگی پلک با بلفاروپلاستی

رفع افتادگی پلک با بلفاروپلاستی

پلاسماتراپی یا بلفاروپلاستی غیر جراحی

برای درمان چروک های دور چشم می‌توان از تکنولوژی جدید پلاسما تراپی استفاده کرد. اثرگذاری این روش بالاست و غیر جراحی هست و همچنین به زمان کوتاهی نیاز دارد ونیاز به استراحت ندارد. اما در محل درمان دلمه‌ های ریزی دیده می‌شوند که بعد گذشت ۳تا ۷ روز برطرف می‌شوند برای این که دلیل انجام عمل بلفاروپلاستی برای پلک هایتان و جزییات عمل را بدانید، حتما با مشاوران کلینیک VIP در ارتباط باشید.

 

 

جهت مشاوره رایگان و تماس کارشناسان ما با شما لطفا فرم زیر را پر کنید

 

 

لیزر فرکشنال

این روش درمانی، تاثیرات بسیار مطلوبی بر چین و چروک‌ های پوست دارد و عوارض این روش کم هست که به کاربردی بودن آن کمک کرده است. فرکشنال به عنوان یکی از بهترین روش جوانسازی دور چشم معرفی می‌‌شود.

 

آراف فرکشنال

درمان چروک های دور چشم با این روش  عالی هست. این روش آسیبی به سطحی‌ ترین لایه پوست نمی‌رساند و بر‌‌ روی لایه‌ های عمقی‌ تر کار می‌کند که نتایج بسیار خوبی در درمان چین و چروک‌ ها دارد. انواع پوست‌ حتی پوست‌های تیره و در تمام فصول سال، می‌توان تاثیرگذاری این روش را دید. اثرگذاری آراف فرکشنال در جوانسازی دور چشم، نسبت به پلکسر و لیزر فرکشنال به صورت ناچیز کم‌تر هست.

 

تزریق پر کننده ها

اگر بخواهید گودی و سیاهی دور چشم و همچنین چین و چروک های دور چشم خود را از بین ببرید، می‌توانید از روش تزریق ژل استفاده کنید که باید توسط پزشک متخصص در این زمینه انجام شود. آسیب پوست در اثر افزایش سن و لاغر شدن صورت وعوامل ژنتیکی و محیطی و سلامتی ایجاد می‌شود.

 

بلفاروپلاستی پلک بالا

بلفاروپلاستی ممکن هست به منظور بهبود زیبایی انجام شود و الزام پزشکی نداشته باشد، این روش پف ناخوشایند زیر چشم‌ها و پلک‌ های افتاده و عوارض افزایش سن را درمان می‌کند. با افزایش سن، کیسه‌های چربی برجسته‌ تر شده و عضلات پلک ضعیف می‌شوند و پوست پلک‌ها کشیدگی داردکه این موارد باعث پیرتر و خسته‌ تر شدن صورت و هم چنین چروک های دور چشم ها می‌شود.

نتیجه بلفاروپلاستی

نتیجه بلفاروپلاستی

در بلفاروپلاستی کاربردی، بینایی فرد در اثر افتادگی پوست پلک فوقانی دچار مشکل شده است، که با این عمل درمان می‌شود. از موارد دیگری که با این عمل برطرف می‌شود به دشواری گذاشتن لنزهای تماسی یا عینک به علت بادکردگی پلک بالایی یا پایینی، ناراحتی ناشی از فرسودگی ماهیچه‌ ای که برای بالا کشیدن پلک درگیر می‌شوند و ناراحتی ناشی از بی‌حسی پوست اضافه در حین حرکات چشم می‌توان اشاره کرد.

 

شماره تماس: 09120634472

 • در عمل بلفاروپلاستی درمانی؛ چربی‌ها، عضلات و پوست اضافه‌ حذف می‌شوند تا سنگینی، چین خوردگی و افتادگی چشم‌ها برطرف شود. در این جراحی برشی در چین پلک بالایی ایجاد می‌شود که با چروک‌ های پلک تلفیق دارد و بعد بخیه اثری باقی نمی‌گذارد. این عمل موارد زیر درمان می‌شود:

 

 • افتادگی در پوست پلک بالا
 • پف کردگی یا کیسه‌ها بالا یا پایین چشم
 • افتادگی پوست انحنای پلک
 • افتادگی پلک در برابر میدان دید
 • انباشتگی بیش از حد چربی در پلک
 • پوست اضافی و چروک های دور چشم

 

نحوه انجام جراحی پلک بالا برای رفع چروک‌های دور چشم

جراحی پلک بالا عملی هست که چهره فرد را جوان‌ تر از قبل  می‌‌ شود. جراحی پلک بالایی برای بیمارانی که افتادگی پلک‌ های بالاییشان به قدری هست که میدان دیدشان را مسدود می‌کند، و هم چنین چروک های دور چشم زیادی دارند مفید هست.

جراح در عمل بالا بردن پلک بالایی پوست اضافی و بافت چربی‌ را برمی‌ دارد تا افتاده و متورم به نظر رسیدن پلک‌ها برطرف شود. با کمک این جراحی  نشانه‌های افزایش سن مانند تجمع چربی، افتادگی پلک و پوست شل را می‌توان درمان کرد، زمان را به عقب برگرداند و دیگر بار صورتی شاداب و جوان داشت.

 

مشاهده نمونه کار های جراحی پلک در اینستاگرام

 

همانطور که گفته شد در جراحی پلک بالایی خطوط برش در چین‌ های طبیعی پلک‌های بالایی به گونه‌ای ایجاد می‌شود که جای زخم کاملاً مخفی باشد. جراح باید پوست اضافی مسدود کننده میدان دید یا عامل افتاده یا خسته به نظر رسیدن چهره و چروک های دور چشم را از بین ‌ببرد.

عضله‌ها باید تنظیم شوند تا موقعیتشان اصلاح شود. پوست باقی‌ مانده بالا برده می‌شود و دوباره متصل می‌شود تا چهره بیمار جوان‌ تر شود. جراحی بعد از بستن برش‌ها توسط جراح به اتمام می‌رسد.

جراحی پلک بالا به چهره بیمار جوانی و شادابی دوباره  می‌بخشد و پزشک معالج هم در طی عمل به دنبال این هدف هست.

بهتر هست عمل توسط جراحی انجام شود که هم ماهر و مجرب باشد و هم از زیبا شناسی صورت آگاه باشد تا بیمار بتواند مطمئن باشد بعد اتمام عمل چهره‌ای غیرطبیعی با چشم‌های بسیار باز نخواهد داشت و چهره‌اش طبیعی باشد‌.

چین و چروک در ناحیه پلک ها

چین و چروک در ناحیه پلک ها

سوالات متداول

به منظور پاسخ به سولات شما عزیزان در خصوص بلفاروپلاستی و رفع چروک‌های دور چشم برخی از سوالات شما عزیزان را مطرح و پاسخ داده ایم.

 

بخیه‌ها بعد از گذشت چند روز کشیده می‌شوند؟
بعد از گذشت سه الی چهار روز پس از جراحی بخیه‌ها کشیده می‌شوند.

 

آیا بعد از عمل بلفاروپلاستی پلک بالا جای اسکار باقی می‌ماند؟
اسکار بعد شکافت پوست غیرقابل اجتناب است، اما جای اسکار در این جراحی قابل تشخیص نیست، چون خطوط شکاف در میان خطوط طبیعی و چروک های دور چشم در نظر گرفته شده است.

 

پس از عمل بلفاروپلاستی چشم‌ها چه تغییری می‌کنند؟
پس از جراحی پلک بالا، چشم‌ها ظاهری بازتر، شاداب‌تر و با خستگی کمتر هستند.

 

آیا بلفاروپلاستی پلک بالا به ظاهر افتاده ابروها را برطرف می‌کند؟
خیر، جراحی پلک بالا  افتادگی ابرو را برطرف نمی‌کند. برای بازگرداندن ابروها به موقعیت اصلی و جوانتر خود، معمولاً توصیه می‌شود، لیفت ابرو انجام شود.

 

 

 اگر بخواهم عمل بلفاروپلاستی انجام دهم باید چند ساله باشم؟

سن مشخصی برای انجام عمل افتادگی پلک وجود ندارد اما اکثر بیماران تا قبل از سن 35 سالگی به دنبال جلسه مشاوره این عمل نخواهند رفت اما کسانی که پوست و چربی اضافی در زیر چشم خود دارند بایستی زود تر از این جراحی بهره‌ مند شوند و هم‌ چنین کسانی که خط پلک دوگانه (جراحی پلک آسیایی) می‌خواهند، معمولاً بسیار جوانتر هستند و سن آن‌ها حدوداً 18 تا 35 سال هست.

 

همراه با عمل بلفاروپلاستی پلک بالا چه جراحی‌های دیگری را می‌توان انجام داد؟

با جراحی پلک بالا چندین عمل زیبایی دیگر را نیز می‌توان تلفیق کرد که موارد زیر را شامل می‌شود: بلفاروپلاستی زیرین، لیفت ابرو، لیفت صورت، لیفت گردن، لیفت گونه، لیپوساکشن گردن و بازسازی پوست.

 

آیا بلفاروپلاستی در دید افراد تاثیرگذار است؟

بله ،اگر جراحی افتادگی پلک انجام شود، دید فرد بهتر می‌شود که به دلیل برداشتن پوست‌های اضافی پلک است.

 

چگونه باید تشخیص داد به کشیدن پلک بالایی نیاز دارم یا به کشیدن ابرو؟

اگر قسمت خارجی ابرو در خانم ها هم سطح یا پایین تر از لبه استخوانی کره چشم باشد یعنی ایراد افتادگی و افتادگی پوست دارد و نیاز است لیفت ابرو انجام شود.

 

آیا می‌شود جراحی پلک را دوباره اصلاح کرد؟

دکتر نصیری که در جراحی پلک و بلفاروپلاستی متخصص هستند، اعتقاد دارند: امکان عمل دوباره جراحی پلک وجود دارد.

 

چرا کلینیک VIP بهترین کلینیک بلفاروپلاستی پلک بالا در ایران است؟

کلینیک VIP پانزده سال سابقه درخشان در زمینه زیبایی دارد و با کادر مجرب و متخصص آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. تمامی پزشکان کلینیک VIP درک بالایی از چهره و زیبایی صورت دازند، که با توجه به هارمونی چهره شما عمل زیبایی را انجام میدهند، تا شما بهترین نتیجه ممکن را یگیرید.

 

کلینیک VIP دارای امکانات و تجهیزات پزشکی پیشرفته در زمینه زیبایی و سلامت است. برخی از ویژگی های کلینیک ما:
  • تمیز و استریل بودن کلینیک و دارا بودن پروانه وزارت بهداشت
  • حضور پزشکان متبحر و باتجربه
  • دارا بودن امکانات امروزی و مجهز بودن کلینیک
  • ارائه خدمات مشاوره به متقاضیان
  • پشتیبانی مناسب پس از جراحی پلک

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ