برای جراحی پلک به چه دکتری مراجعه کنیم؟ این سؤالی است که اغلب افراد ممکن است قصد انجام بلفاروپلاستی رادارند با آن مواجه شوند. چون جراحی پلک به‌عنوان یکی از عمل‌های زیبای شناخته می‌شود و با توجه به اینکه پزشکان زیادی در زمینه عمل‌های زیبایی فعالیت می‌کنند. ممکن است با افراد زیادی مواجه شوید که به‌عنوان جراح پلک یا جراح بلفاروپلاستی خودشان را معرفی می‌کنند. اما تمام این افراد ممکن است تخصص کافی در این زمینه را نداشته باشند و صرفاً با دانش پزشکی عمومی یا پرستاری جراحی پلک را انجام دهند. 

انجام جراحی پلک به‌صورت ناقص یا با روش‌های نامناسب عوارض جبران‌ناپذیری را برای متقاضی در پی خواهد داشت. گاهی مواقع این عوارض می‌تواند به قیمت از بین رفتن بینایی فرد تمام شود و گاهی مواقع کوتاه شدن پلک، آسیب وارد شدن به عضلات پلک و حتی نامتقارن شدن چشم‌ها در پی خواهد داشت. برای اینکه با این مشکلات مواجه نشوید لازم است که جراح پلک را با دقت بالایی انتخاب کنید. 

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

فاکتورهای مهم برای انتخاب پزشک متخصص

در ادامه فاکتورهایی که موقع انتخاب یک پزشک متخصص برای انجام جراحی پلک‌هایتان باید در نظر داشته باشید را جهت شناخت بیشتر ارائه کرده‌ایم.

 

نتیجه بلفاروپلاستی پلک بالا

نتیجه بلفاروپلاستی پلک بالا

1)تحصیلات و تخصص جراح پلک

برای انجام جراحی پلک لازم است پزشکی را انتخاب کنید که دانش و تجربه زیادی در زمینه انجام این عمل زیبایی دارد. پزشکان عمومی ۷ سال دوره پزشکی را سپری می‌کنند و پس‌ از آن پزشک باید ۴ سال دوره تخصصی جراحی عمومی را پشت سر گذاشته باشد. در نهایت باید پزشک ۵ سال دیگر نیز به‌ عنوان فوق تخصص جراحی پلاستیک باید دوره‌های لازم را طی کند تا بتواند دانش و مهارت کافی برای انجام جراحی پلک را بدست بیاورد. 

متقاضیان زیادی برای اینکه هزینه کمتری را برای انجام جراحی بلفاروپلاستی پرداخت کنند به سراغ جراحی‌های عمومی یا پزشک عمومی می‌روند. در صورتی‌ که پزشک عمومی تحصیلات کمتری نسبت به یک پزشک متخصص دارد و آسیب‌ها و عوارض جبران‌ناپذیری ممکن است پس از انجام جراحی پلک برای فرد رخ دهد. بنابراین موقع انتخاب پزشک متخصص جراحی پلک باید ابتدا سال‌های تحصیلات دانشگاهی و علمی پزشک را بررسی کرده و در مورد اعتبار مدرک تحصیلی او و تخصص او در زمینه جراحی زیبایی اطمینان حاصل کنید. 

 

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی “ هستید یا خیر.*

واتساپ

همچنین پزشک باید در مراکز درمانی معتبر فعالیت داشته باشد، سابقه او نشان‌دهنده جراحی‌های متعدد پلک باشد و بتوانید رضایت مشتریان قبلی پزشک را جهت اطمینان از میزان تحصیلات و تخصص او بررسی کنید. در این شرایط می‌توانید با آسودگی خاطر کامل پزشک متخصص موردنظرتان را برای انجام جراحی پلک انتخاب کنید.

 

نتیجه بلفاروپلاستی پلک بالا

نتیجه بلفاروپلاستی پلک بالا

2)تجربه و مهارت یک متخصص جراحی پلک

تخصص و تجربه و مهارت پزشک یکی دیگر از مواردی است که موجب می‌شود که پزشکان متخصص جراحی را پلاستیک نیز بتوانید از هم تفکیک کرده و بهترین پزشک را برای انجام بلفاروپلاستی انتخاب کنید. یک جراح خوب باید با توجه به تخصص و جایگاهی که دارد عمل‌های زیبایی متعدد را انجام داده باشد و نتایج آن را از طریق وب‌سایت یا شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته باشد. 

جراحی پلک پایین از داخل چشم بهتر است یا بیرون چشم؟

با انجام جراحی‌های متعدد می‌توانید تشخیص دهید آیا پزشک می‌تواند عمل بلفاروپلاستی را برایتان انجام دهد یا خیر؟ مناسب بودن نمونه‌های جراحی و کیفیت بالای عمل‌های انجام‌شده از دیگر مواردی است که تجربه و مهارت یک پزشک متخصص را در زمینه انجام بلفاروپلاستی نشان می‌دهد. فرم چشم‌ها، شیوه بخیه زدن و مشکلات پس از جراحی را که ساید افراد با آن مواجه شده‌اند را می‌توانید بررسی کرده و سپس پزشک مورد نظرتان را برای انجام بلفاروپلاستی انتخاب کنید. حتماً باید به این موضوع توجه داشته باشید که آیا پزشک بیماران غیر ایرانی هم دارد یا خیر؟ 

اگر پزشکی بیماران از کشورهای دیگر نیز برای انجام بلفاروپلاستی به پزشک یا مرکز موردنظر مراجعه می‌کنند، نشان‌دهنده اعتبار بالای مرکزی که پزشک در آن فعالیت می‌کند و تخصص او خواهد بود. شرکت در انجمن‌های علمی و داشتن گواهی‌نامه‌های معتبر، توانایی انجام دیگر جراحی‌های صورت و جراحی‌های تکمیلی و حضور در بیمارستان‌های حرفه‌ای از دیگر مواردی است که نشان‌دهنده تجربه و مهارت یک متخصص جراحی پلک هستند.

 

3)اخلاق و محل طبابت جراح

در قدم سوم باید توجه داشته باشید که بهترین جراح پلک، پیش از اینکه پزشک شما باشد مشاور و راهنمایتان است. بنابراین موقع انتخاب یک پزشک متخصص باید به سراغ افرادی بروید که می‌توانند توصیه‌های لازم و کامل را در اختیارتان قرار دهند. همچنین پزشک باید درباره تغییراتی که فرد پس از انجام عمل زیبایی با آن‌ها مواجه می‌شود او را آگاه کند.

 گاهی مواقع لازم است انجام یک روش جراحی مانند لیفت ابرو در کنار بالا بردن ابرو بتواند افتادگی پلک‌ها را برطرف کند. پزشک می‌تواند با ارائه این نکات قبل از انجام عمل زیبایی، عمل‌های ترکیبی را نیز برای فرد انجام دهد تا بتواند بهترین نتیجه را پس از انجام جراحی پلاستیک بگیرد. پزشک باید در محلی فعالیت کند که تیم درمانی و محیط مناسبی داشته باشد. 

همچنین لازم است پزشک داده‌های لازم را قبل از انجام عمل و بعدازآن در اختیار متقاضی قرار دهد و محلی را برای ویزیت دوره‌ای متقاضی در نظر داشته باشد. پیگیری‌های مداوم پزشک، رعایت استاندارهای ایمنی و دارا بودن پروانه وزارت بهداشت توسط کلینیک یا محلی که پزشک در آن عمل‌های زیبایی را انجام می‌دهد، وجود استانداردهای ایمنی لازم و غیره می‌تواند کیفیت عمل زیبایی و عدم مواجه‌شدن با مشکلاتی مانند عفونت چشم را برای متقاضیان فراهم کند.

دانش پزشک در زمینه جراحی پلک

دانش پزشک در زمینه جراحی پلک

چطور می‌توان بهترین متخصص جراحی پلک را در تهران پیدا کرد؟

برای پیدا کردن بهترین متخصص جراحی پلک روش‌های مختلفی وجود دارد. می‌توانید از دوستان و آشنایانتان که قبلاً این عمل زیبایی را انجام داده‌اند برای پیدا کردن بهترین پزشک بلفاروپلاستی کمک بگیرید.

همچنین جست‌وجو در شبکه‌های اجتماعی و در وب‌سایت‌های مختلف، بررسی سایت‌هایی که پزشکان برگزیده در حوزه‌های جراحی پلک را معرفی می‌کند. بررسی نمونه کارهای پزشک و همچنین تحقیقات محیطی در مطب پزشک و در محل‌هایی که متقاضیان جراحی پلک حضور دارند، می‌تواند جهت انجام عمل زیبایی توسط پزشکان معتبر و رسیدن به نتیجه مناسب بلفاروپلاستی کمکتان کند. 

عوارض جراحی پلک توسط پزشکان غیرمتخصص

در صورتی‌ که پزشک معتبری را برای جراحی بلفاروپلاستی انتخاب نکنید، عوارض جبران‌ناپذیری ممکن است برایتان رخ دهد. پزشکان غیرحرفه‌ای موجب آسیب به بینایی، عدم تقارن پلک‌ها، تغییر نامطلوب فرم چشم‌ها، عفونت در نواحی جراحی‌شده، برداشت زیاد پلک‌ها و بازماندن چشم‌ها و همچنین مواردی مانند کبودی و تیرگی ناحیه چشم یا درمان ناقص افتادگی پلک خواهند شد. 

برای پیشگیری از این موارد بهتر است که بهترین متخصص جراحی پلک تهران را انتخاب کرده و با توجه به شرایط که پزشک متخصص دارد، عمل زیبایی را نزد او انجام دهید.

پیدا کردن بهترین متخصص برای بلفاروپلاستی

پیدا کردن بهترین متخصص برای بلفاروپلاستی

هزینه جراحی پلک توسط بهترین متخصص جراحی پلک چقدر است؟

پزشکان متخصص عمل زیبایی دارای تخصص، تجربه و سابقه بالایی هستند. به همین دلیل است که هزینه این افراد برای عمل بلفاروپلاستی دریافت می‌کنند نسبتاً به پزشکان عمومی و متفرقه بیشتر است. همچنین امکانات کلینیک، محیط عمل، شرایط فرد و غیره در تخمین هزینه نهایی بلفاروپلاستی تأثیرگذار خواهند بود. برای اینکه بتوانید نتیجه مناسبی از انجام این عمل زیبایی بگیرید پیشنهاد می‌کنیم که حتماً عمل بلفاروپلاستی نزد پزشکان حرفه‌ای و در مراکز معتبر انجام دهید.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

 چرا کلینیک وی آی پی برای عمل بلفاروپلاستی؟

کلینیک زیبایی VIP تهران برای اینکه جراحی بلفاروپلاستی به بهترین نحو انجام شود پزشکان حرفه‌ای و با تجربه را برای انجام عمل انتخاب کرده است. همچنین این کلینیک زیبایی عمل بلفاروپلاستی را در بهترین بیمارستان‌های تهران و در شرایط استریل کامل به خاطر دارا بودن پروانه وزارت بهداشت انجام می‌دهد، بنابراین با مشکلات رایج مانند عفونت و… پس از عمل مواجه نخواهید شد.

 

 

سخن پایانی

برای انجام جراحی پلک لازم است که سوابق کاری و تحصیلی پزشکان فعال در این زمینه را بررسی کرده و سپس از بین پزشکان فعال در این زمینه بهترین دکتر را برای انجام عمل های خودتان انتخاب کنید.

در صورتی که تجربه یا سوالی درباره عمل بلفاروپلاستی دارید، نظرات خودتان را در بخش کامنت‌ها را با ما در میان بگذارید.

 

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی “ هستید یا خیر.*

واتساپ

سؤالات متداول+ جواب 

1)بهترین جراح پلک در تهران نی نی سایت کیست؟
دکتر خوب برای افتادگی پلک نی نی سایت که توسط کاربران این پلتفرم معرفی شده همان بهترین فوق تخصص جراحی پلک در تهران است که در کلینیک زیبایی وی آی پی فعالیت می‌کند.
2)هزینه جراحی افتادگی پلک چقدر است؟
هزینه عمل افتادگی پلک نی نی سایت برای هر متقاضی با توجه به شرایط بدنی او و پزشک  کلینیکی که برای عمل انتخاب کرده متغیر است.
3)برای افتادگی پلک به چه دکتری مراجعه کنیم؟
اگر تصاویر افتادگی پلک و فیلم عمل افتادگی پلک را در سایت یا شبکه های اجتماعی مراکز مختلف بررسی کنید، به راحتی میتوانید یک پزشک متخصص که در زمینه بلفاروپلاستی تجربه دارد را برای عمل پلک انتخاب کنید.