اگر درباره زبان بدن مطالعه کرده باشید، می‌دانید ارتباط چشمی از مهم‌ترین راه‌های ارتباطی در بین مردمان هر قوم و قبیله‌ای هست. شما با نوع نگاه کردن به دیگران احترام می‌گذارید، آنها را تأیید می‌کنید، احساسات خود را نشان می‌دهید و حتی گواهی می‌دهید که حرف شما راست و درست هست. مهم‌تر از همه این‌‌ها، جذابیت شخصیت شما بیشتر با نوع نگاه کردن شما در دیگران تأثیر می‌گذارد. اما گاهی افتادگی پلک از گیرایی نگاه جذاب شما کم می‌کند.

اما نگران نباشید! راه‌های درمان افتادگی پلک در تهران نی نی سایت جذابیت چشم‌های شما را به آنها بازمی‌گرداند. با کلینیک VIP همراه باشید.

نتیجه بلفاروپلاستی

نتیجه بلفاروپلاستی

روش‌های درمان افتادگی پلک در تهران نی نی سایت:

درمان‌های گوناگونی برای افتادگی پلک وجود دارد که با شناخت آنها می‌توانید روش درمانی بهتری را در کلینیک VIP تهران انتخاب کنید.

جهت مشاوره رایگان و تماس کارشناسان ما با شما لطفا فرم زیر را پر کنید

1- درمان با روش هایفوتراپی:

هایفوتراپی روشی در درمان افتادگی پلک در تهران با امواج فراصوتی هست. این امواج با تمرکز در بخش خاصی از پوست پلک، به آن انرژی وارد می‌کند و باعث تحریک سلول‌های پوستی برای ترشح کلاژن می‌شود.

شماره تماس: 09120634472

نتیجه هایفوتراپی به سفت‌تر شدن پوست پلک‌ها و رفع افتادگی آنها منجر می‌شود. هایفوتراپی در بازه‌های زمانی چندماهه باید تکرار شود.

2- درمان افتادگی پلک در تهران نی نی سایت با تزریق ژل:

تزریق ژل در پلک‌ ها و فرم دادن آنها از راه ماساژ، روشی دیگر در درمان افتادگی پلک در تهران هست. این روش درمانی همانند بیشتر درمان‌های افتادگی پلک همیشگی نیست، شما می توانید در کلینیک VIP تزریق ژل انجام دهید.

 

3- درمان با تزریق بوتاکس:

تزریق بوتاکس می‌تواند ماهیچه‌های پلک را به سمت بالا بکشد و حالت طبیعی پلک‌ را به آن برگرداند.درمان افتادگی پلک در تهران با بوتاکس اثری موقت دارد و پس از هر سه یا چهار ماه باید تکرار شود.

4- درمان افتادگی پلک در تهران نی نی سایت با لیزر CO2 فرکشنال:

درمان افتادگی پلک با لیزر نیاز به چند جلسه درمان دارد. لیزر سلول‌های قدیمی پوست پلک را از بین می‌برد تا سلول‌های جدیدی جایگزین آنها شود. نمایان شدن تاثیر درمان با لیزر نیاز به چند ماه زمان دارد.

5- درمان با استفاده از نخ:

لیفت پلک‌ها با نخ یکی دیگر از راه‌های درمان افتادگی پلک هست و تاثیر آن خیلی زود نمایان می‌شود. درمان افتادگی پلک با نخ سلول‌های پوست را هم وادار به ساخت کلاژن می‌کند. از برتری‌های لیفت با نخ، سرعت نتیجه‌گیری در این روش درمانی هست. البته درمان افتادگی پلک با نخ، در صورت تجربۀ کمِ پزشک، ممکن هست باعث از دست دادن تقارن پلک‌ها شود.

 

درمان افتادگی پلک با نخ

درمان افتادگی پلک با نخ

 

6- درمان افتادگی پلک در تهران نی نی سایت با پلاسماجت یا پلکسر:

پلاسماجت یا پلاسماتراپی نوعی درمان با پلاسما هست. در این روش درمانی لایه‌هایی از پوست با دستگاه مخصوص آن برداشته می‌شود و پوست آن بخش از پلک جمع می‌شود. پلاسماتراپی نیاز به بیش از یک جلسه درمان دارد و هر جلسه درمان آن حدود 20 دقیقه طول می‌کشد. پلاسماجت روشی دائمی نیست و هرچند وقت یک ‌بار باید تجدید شود.

 

7- درمان با پمادها و کرم‌های دور چشم:

پمادها و کرم‌های لیفت دور چشم تاثیر خوبی در درمان افتادگی پلک دارند. این کرم‌ها پوست را تحریک می‌کنند و تولید کلاژن را در آنها بالا می‌برند، اما تأثیر آنها کوتاه‌ مدت هست.

 

8-درمان افتادگی پلک در تهران نی نی سایت با قطره‌های چشمی:

چند قطرۀ چشمی تأییدشده وجود دارد که استفاده از آنها باعث انقباض پلک‌ها می‌شود و به این ترتیب به درمان افتادگی پلک شما کمک می‌کند. استفاده از هرکدام از این قطره‌ها فقط باید با تجویز پزشک و دیدن شرایط چشم شما باشد. این قطره‌ها اثر فوری در کوتاه شدن پلک دارند، اما ممکن است باعث تاری دید، تورم پلک و ریزش اشک شوند. توجه داشته باشید که تأثیر این قطره‌ها موقتی هست و اثر آنها تا ده روز باقی می‌ماند.

9- درمان با عمل جراحی بلفاروپلاستی:

بلفاروپلاستی نوعی عمل جراحی، و درمان قطعی افتادگی پلک هست. تأثیر جراحی بلفاروپلاستی تا مادام العمر در چهره فرد ماندگار می‌شود. جراحی بلفاروپلاستی با برش زدن پلک انجام می‌گیرد و با بی‌حسی موضعی، و در مواردی، با بیهوشی انجام می‌شود.

بلفاروپلاستی روش قطعی درمان افتادگی پلک

بلفاروپلاستی روش قطعی درمان افتادگی پلک

10- درمان افتادگی پلک در تهران نی نی سایت با داروهای گیاهی:

از داروهای گیاهی مانند روغن زنجبیل، آلوئه ورا، چای معمولی، چای سبز، چای بابونه، خیار ورقه شده، سفیده تخم‌مرغ، عسل و… هم می‌توانید برای درمان افتادگی پلک استفاده کنید. بهترین ویژگی این نوع درمان‌ها، بی‌خطر بودن آنها هست. مداومت در انجام این تمرین‌ها می‌تواند پف پلک‌ها و افتادگی آنها را بهبود ببخشد.

11- درمان با حرکات ورزشی:

حرکت‌های ورزشی مختلفی برای درمان افتادگی پلک وجود دارد که می‌توانید با آنها ماهیچه‌های پلک و قدرت بالابرندگی آنها را تقویت کنید. این حرکات ورزشی باید هر روز به‌مدت بیست تا سی دقیقه انجام شوند تا نتیجه آنها پس از مدتی نمایان گردد. البته انتخاب حرکت ورزشی اشتباه یا انجام اشتباه حرکت می‌تواند به بدتر شدن این ناهنجاری کمک کند.

12- درمان افتادگی پلک در تهران نی نی سایت با روغن‌های گیاهی:

روغن‌های گیاهی مانند روغن زیتون، روغن نارگیل و روغن درخت چای هم تاثیر خوبی در درمان افتادگی پلک در تهراننشان داده‌اند. استفاده از این روغن‌ها باید همیشگی باشد و روزی دو یا سه بار در روز تکرار شود. توجه داشته باشید که روغن درخت چای که تأثیر خوبی در درمان افتادگی پلک داشته، باید با روغن‌های دیگری مانند روغن نارگیل ترکیب شود.

13- درمان با کمپرس آب سرد و یخ:

یکی از راه‌های درمانی افتادگی پلک، کمپرس آب سرد و قرار دادن یخ روی پلک‌ها هست. تاثیر قرار دادن کمپرس آب سرد و خرده‌های یخ روی پلک‌ها هم، در صورت مداومت این کار، تأثیرگذار هست.

بهترین روش درمان افتادگی پلک نی نی سایت:

بهترین روش برای درمان افتادگی پلک برای همه افراد یکسان نیست. بهترین روش درمان بستگی به سن فرد و دلیل افتادگی پلک‌های او دارد. افتادگی‌های مادرزادی پلک را با عمل جراحی بلفاروپلاستی می‌توان درمان کرد. از دید متخصص پلک کلینیک VIP درمان افتادگی پلک درمان قطعی بسیاری از افتادگی‌های پلک اکتسابی هم عمل جراحی بلفاروپلاستی هست.

بهترین روش درمان افتادگی پلک

بهترین روش درمان افتادگی پلک

بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران کدام است؟

برای انتخاب بهترین کلینیک درمان افتادگی پلک در تهران راه سختی پیش روی شما نیست. نگاهی به سابقه درمان و عمل‌های جراحی در هر کلینیک زیبایی و دیدن نمونه‌های درمان‌شده آنها راه را برای شما روشن می‌کند. کلینیک VIP با انجام ده‌ها عمل جراحی بلفاروپلاستی و درمان‌های دیگر زیبایی، همراه همه کسانی هست که نیاز به درمان افتادگی پلک دارند. شما می‌توانید تصویر نمونه‌های بی‌شمار جراحی‌های زیبایی این مرکز را در شبکه‌های اجتماعی ما ببینید.

مشاهده نمونه کار های جراحی پلک در اینستاگرام

بهترین پزشک درمان افتادگی پلک در تهران کیست؟

بهترین پزشک برای عمل‌ها و اقدامات زیبایی کسی هست که مورد تأیید انجمن جراحان ایران باشد. پس از آن، تجربه پزشک مهم‌ترین گزینه برای انتخاب بهترین پزشک درمان افتادگی پلک در تهران است. ده‌ ها عمل جراحی و زیبایی پزشکان کلینیک VIP تأییدی بر این نکته هست که با پزشکانی باتجربه و ماهر سروکار دارید.

پرسش و پاسخ ‌های درمان افتادگی پلک نی نی سایت:

1- آیا جراحی افتادگی پلک بر بینایی چشم تاثیر می‌گذارد؟

خیر، جراحی بلفاروپلاستی و روش‌های دیگر زیبایی فقط روی پلک انجام می‌شوند و تأثیری در بینایی شما نمی‌گذارند.

2- آیا جراحی بلفاروپلاستی باعث تغییر فرم چشم‌ها می‌شود؟

خیر، جراحی بلفاروپلاستی فقط حالت طبیعی چشم‌ها را به آنها برمی‌گرداند و فرم چشم‌ها را تغییر نمی‌دهد. در صورتی که قصد تغییر فرم چشم‌های خود را دارید، با پزشکان ما گفت‌و گو کنید.

3- آیا می‌توان نتیجه درمان افتادگی پلک را تضمین کرد؟

به‌صورت صد در صد نمی‌توان نتیجه درمان‌های افتادگی پلک را تضمین کرد. اما اقدامات زیبایی متخصصان زیبایی کلینیک مارال درصد بالایی از موفقیت را نشان داده و می‌توانند نتیجه عمل را برای شما تضمین کنند.

4- آیا داروها و روغن‌های گیاهی می‌توانند به‌صورت کامل افتادگی پلک را برطرف کنند؟

اگر افتادگی پلک در مراحل اولیه خود، کم و جزئی باشد، درمان آن با روش‌های سنتی و گیاهی امکان‌پذیر هست. اما در موارد شدید آن، این درمان‌ها فقط می‌توانند کاهش‌دهنده افتادگی پلک باشند.

5- آیا درمان‌های افتادگی پلک بیمه هستند؟

درمان‌های افتادگی پلک جزو درمان‌های زیبایی به شمار می‌روند و سازمان‌های بیمه این درمان‌ها را زیر پوشش قرار نمی‌دهند. فقط در صورتی که افتادگی پلک جلوی بینایی فرد را بگیرد، ممکن هست بیمه بخشی از آن را بپردازد.

مشاهده نمونه کار های جراحی پلک در اینستاگرام

سخن پایانی:

روش‌های مختلفی که درمان افتادگی پلک نی نی سایت به شما ارائه کرد، می‌توانند جذابیت، زیبایی و جوانی پلک‌های شما را به آنها بازگرداند. برخی از این روش‌ها تنها با پیگیری در انجام آنها به نتیجه می‌رسند، اما بعضی دیگر هم افتادگی پلک شما را در زمان کوتاهی برطرف می‌کنند. برای انتخاب بهترین روش درمان افتادگی پلک خود با ما در کلینیک VIP مشاوره کنید.

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ