ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی یکی از مهم ترین و در واقع پر اهمیت ترین نکاتی است که باید رعایت شود. انجام عمل بلفاروپلاستی در تهران و یا عمل جراحی پلک از آن دسته عمل های پر اهمیت است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بسیاری از افراد هستند که افتادگی پلک شدید داشته و حتماً باید آن را عمل کنند.

با انجام این عمل در کلینیک بلفاروپلاستی به راحتی از شر افتادگی پلک هایتان خلاص شده و زیبایی چهره تان را بیش تر کنید. در ادامه این مقاله به بررسی “ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی” تهران پرداخته و نکاتی را در این خصوص برای شما عزیزان شرح می دهیم. از این رو پیشنهاد ما به شما این است که تا به انتهای این مقاله، همراه تیم کلینیک vip باشید.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

بلفاروپلاستی و نحوه ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی

در حالت کلی نام دیگر عمل بلفاروپلاستی، همان جراحی پلک است. این عمل از دسته عمل هایی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در عمل بلفاروپلاستی پوست اضافه پلک ها برداشته می شود. در زیر این پوست ها تجمع چربی وجب شده است تا افتادگی پلک پیدا کرده و چشمانتان بسیار بد فرم دیده شود. البته این عمل علاوه بر حذف چربی و پوست اضافه در واقع با هدف، اصلاح افتادگی و رفع چین و چروک نواحی اطراف پلک انجام می پذیرد.

 

قبل بعد از بلفاروپلاستی

قبل بعد از بلفاروپلاستی

 

“ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی” موجب می شود تا چین و چروک های چشم شما از بین برود. همچنین به هیچ وجه چربی بر زیر پلک هایتان با انجام ماساژ مداوم بر نخواهد گشت. این موضوع آن قدر اهمیت دارد که پزشکان زیبایی، حتماً این کار را در دوره نقاهت برای بیمار تجویز می کنند.

 

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

 

واتساپ

 

عوامل موثر در افتادگی پلک و تأثیر ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی

همان طور که در ابتدا گفته شد، بلفاروپلاستی و یا جراحی پلک امروزه بسیار انجام می شود. اما فکر می کنید که علت افتادگی پلک چه چیزی می تواند باشد؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که افزایش سن می تواند منجر به کشیده شدن پلک ها و عضلات پلک ها شود. در نتیجه در این بخش ها تجمع چربی اضافه در پلک های بالا و پایین می تواند منجر به افتادگی پلک ها شود. در این حالت که پلک های شما افتاده شود، صد درصد چهره شما بسیار پیر تر دیده شده و سنتان را افزایش می دهد.

همچنین افتادگی پلک ها کی تواند دید شما را کم کرده و مشکلات بینایی برای شما ایجاد کند. از این رو با انجام عمل بلفاروپلاستی در تهران توسط کلینیک عمل بلفاروپلاستی vip می توانید این مشکل را رفع کنید. دقت داشته باشید که علاوه بر انجام این عمل همواره باید ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی را فراموش نکنید. با انجام “ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی” می توانید در مدت زمان کوتاهی می توانید نتیجه بهتری از این عمل بگیرید.

 

مجموعه ای مراقبت های بعد از عمل زیبایی بلفاروپلاستی و تأثیر ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی

همان طور که می دانید مراقبت های بعد از عمل یکی از مهم ترین نکاتی است که بسیار حائز اهمیت است. در واقع با دانستن نکات مراقبتی در دوره نقاهت بعد از عمل بلفاروپلاستی در تهران می توانید بهترین نتیجه را از این عمل زیبایی بگیرید. بنابراین در ادامه ای مقاله به بررسی نکاتی در خصوص مراقبت های لازم در جهت عمل بلفاروپلاستی می پردازیم. از این رو در ادامه همراه ما باشید.

نقاهت بعد از بلفاروپلاستی

نقاهت بعد از بلفاروپلاستی

 

• مراقبت کامل از زخم ایجاد شده توسط عمل پلک

دقت داشته باشید که همواره نباید به هیچ وجه بعد از این عمل، اجازه دهید که زخم شما عفونت کند. برای این منظور به هیچ وجه تا خوب نشدن زخم پلکتان، از لوازم آرایشی استفاده نکنید. همچنین باید به طور مدام و به صورت کاملاً بهداشتی ماساژبعد از عمل بلفاروپلاستی را انجام دهید.

 

• کنترل کامل تورم

دقت داشته باشید که کنترل التهاب و تورم ایجاد شده در این عمل یکی از مهم ترین نکات مراقبتی است. می توان گفت که با  ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی می توان تا حدودی این التهاب را کم کرد. همچنین می توانید برای کم کردن میزان التهاب پلک ها از کمپرس یخ استفاده کنید. برای استفاده از کمپرس یخ دقت داشته باشید که بعد گذشت یک ساعت از عمل، به مدت 20 دقیقه از کمپرس می توانید بهره بگیرید.

 

• استفاده از پماد

دقت داشته باشید که به طور معمول پس از انجام عمل بلفاروپلاستی محل عمل شده، پانسمان نمی شود. اما دکتر برای این که این محل عفونت نکند، پماد تجویز خواهد کرد. این پماد می تواند کمی موجب تاری دید شما شود. اما دقت داشته باشید که این مشکل موقتی است. بنابراین به خودتان سخت نگیرید و پس از گذشت چند مدت به تدریج درست خواهد شد.

 

• استفاده از گاز استریل

گاهی ممکن است که با تکان دادن پلک ها، دچار خونریزی شوند. در این صورت لازم است که برای جلوگیری از خونریزی، از گاز استریل بهره بگیرید. دقت داشته باشید که با اسپری کردن گاز استریل بر روی زخم، باید بلافاصله کمپرس یخ را بر روی پلک ها و جای زخم ها قرار دهید. این کار موجب می شود تا خونریزی شما به طور کامل رفع شود.

 

• از بین رفتن جای بخیه ها در مدت زمان کوتاه

دقت داشته باشید که با ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی می تواند میزان ماندگاری جای بخیه ها را کم کنید. در حالت کلی جای بخیه ها در این عمل طی مدت مان 60 روز محو می شود. اما باید بگوییم که این اتفاق به طور کامل رخ نمی دهد. چرا که یک خط باریک از بخیه برای همیشه باقی خواهد ماند. دقت داشته باشید که جای بخیه در میان چین پلک ها پنهان می شود. بنابراین هیچ گونه صدمه ای به زیبایی چهره شما نخواهد زد.

 

تاثیر ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی

تاثیر ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی

 

• ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی

در خصوص ماساژ بعد از عمل بلفارو پلاستی باید به شما بگوییم که این کار نیز باید در زمان خود انجام شود. از این رو دقت داشته باشید که تا چهار هفته پس از عمل پلک باید از ماساژ و خارش پلک پرهیز کنید. از این رو به هیچ وجه نباید بخیه ها را دستکاری کنید.

 

• به هیچ وجه از لوازم آرایشی استفاده نکنید

دقت داشته باشید که نباید بعد از عمل بلفاروپلاستی از لوازم آرایشی استفاده کنید. البته منظور این است که تا زمانی که بهبودی کامل پیدا نکرده اید، به هیچ وجه این عمل را انجام ندهید.

 

• استفاده نکردن از مواد غذایی سفت

دقت داشته باشید که تا 5 روز اول بعد از انجام عمل بلفارو پلاستی، نباید غذای سفت استفاده کنید. همچنین استفاده از غذاهایی که احتیاج به جویدن دارند نیز، ممنوع است. زیرا این غذاها می توانند به پلک شما فشار بیاورند. علاوه بر این موارد، استفاده از نمک نیز به میزان بالا ممنوع بوده و باید به میزان کافی آب بنوشید.

 

فعالیت های بسیار مهم و تأثیر گذار بعد از عمل بلفاروپلاستی در کلینیک vip و تأثیر ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی

علاوه بر نکات مراقبتی و انجام ماساژ بعد از عمل بلفارو پلاستی، لازم است تیتری را در خصوص فعالیت بعد از عمل نیز اختصاص دهیم. همان طور که می دانید یکی از مهم ترین نکات مراقبتی بعد از عمل پلک، “ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی” است. حال با توجه به این موضوع در ادامه به بررسی فعالیت های مهم بعد از انجام این عمل بسیار مهم می پردازیم. همراه ما باشید تا این نکات را برسی کنیم.

 

• استراحت کامل بعد از عمل پلک

استراحت کردن در این نوع عمل بسیار اهمیت دارد. از این رو واجب است تا 4 روز بعد از انجام این عمل، به طور کامل استراحت کنید. دقت داشته باشید که برای استراحت کردن بهتر است که به طور کامل دراز کشیده باشید. همچنین سعی کنید که از چشمانتان کار زیادی نکشید. در واقع بهتر است که تا چند روز، استفاده زیاد از گوشی را کنار گذاشته و کتاب نخوانید. دقت داشته باشید که برای گرفتن بهترین نتیجه، بهتر است هنگام دراز کشیدن سرتان را بسیار بالا بگیرید.

مشاهده نمونه کار های جراحی پلک در اینستاگرام

• حرف زدن زیاد ممنوع!

توجه داشته باشید که تا چند روز ابتدایی، بهتر است که زیاد نخندید. همچنین از حرف زدن زیادی جلوگیری کنید. زیرا حرف زدن و یا خندیدن و گریه کردن می تواند موجب فشار بسیار زیادی به پلک ها شود.

 

• ورزش سنگین ممنوع!

دقت داشته باشید که فشار زیاد می تواند موجب نگرفتن بهترین نتیجه از این عمل شود. همچنین می تواند روند بهبودی شما را طولانی تر کند. به همین علت است که می گویند بعد از 4 هفته از عمل، حتماً ماساژ بعد از عمل بلفارو پلاستی را فراموش نکنید. ورزش سنگین نیز می تواند فشار زیادی را به پلک ها وارد کند. از این رو تا چند ماه بعد از انجام این عمل، از ورزش و فعالیت بدنی زیاد پرهیز کنید. تا یک ماه پس از جراحی، از انجام فعالیت های بدنی سنگین خودداری نمائید.

ورزش سنگین بعد از عمل بلفاروپلاستی

ورزش سنگین بعد از عمل بلفاروپلاستی

 

• آهسته قدم بزنید

دقت داشته باشید که بعد از انجام این عمل و “ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی”، لازم است تا آهسته قدم بردارید. به هیچ وجه ندوید و یا پاهای خود را به زمین نکوبید. ورزش هایی مانند طناب زنی، بسکتبال، والیبال و غیره ممنوع است.

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

 

واتساپ

 

کلینیک vip را بیش تر بشناسیم

کلینیک بلفاروپلاستی از آن دسته کلینیک های بسیار معروف و مشهور است. در این کلینیک بهترین و جدید ترین دستگاه ها برای انجام عمل های زیبایی وجود دارد. می توانید انواع مراقبت های بعد از عمل مانند ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی را در این کلینیک یاد بگیرید. دقت داشته باشید که کادر درمان و پرسنل این مجموعه همگی حرفه ای بوده و بسیار با تجربه هستند. می توانید انواع عمل های زیبایی مانند عمل بلفاروپلاستی در تهران را در این کلینیک انجام دهید. خدمات این مجموعه بسیار زیاد است. از این رو برای دریافت بهترین مشاوره، می توانید با کارشناسان مشاوره مجموعه در تماس باشید.

 

 

سؤالات متداول

1. آیا عمل بلفاروپلاستی نیاز به مراقبت خاصی دارد؟
بله. در این نوع عمل به علت حساس بودن آن و همچنین احتمال عفونت، باید نکات بهداشتی و مراقبتی انجام شود.
2. جای بخیه بعد از عمل پلک از بین می رود؟
در تمامی عمل های زیبایی ای که بخیه زده می شود، جای بخیه به طور کامل از بین نمی رود. بنابراین در این نوع عمل نیز بعد از دو ماه جای بخیه بسیار کم رنگ و در حد یک خط نازک باقی می ماند. همچنین با ماساز ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی می توانید جای بخیه را بسیار کمتر کنید.
3. بهتر است که عمل جراحی پلک را در کدام کلینیک بلفاروپلاستی انجام دهید؟
پیشنهاد ما به شما این است که برای انجام تمامی عمل های زیبایی به کلینیک vip مراجعه کنید. داشتن کادر درمان با تجربه و تجهیزات مدرن، از بارز ترین ویژگی های این کلینیک است.
4. بهتر است ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی را از چه زمانی شروعی کنیم؟
در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که بهتر است ماساژ بعد از عمل بلفاروپلاستی را 4 هفته پس از انجام این عمل، شروع کنید.
5. هنگام خونریزی زخم پلک ها بعد از حراجی پلک از چه چیزی استفاده کنید؟
پیشنهاد ما به شما استفاده از گاز استریل است. پس از اسپری گاز استریل بر روی زخم پلک، حتماً بلا فاصله از کمپرس یخ استفاده کنید.