همان طور که می دانید تمامی انسان ها از زیبایی و شادابی استقبال می کنند. امروزه عمل های بسیار زیادی در جهت زیبایی چهره و اندام توسط متخصصین زیبایی انجام می پذیرد. بسیاری از این عمل ها می توانند زیبایی و شادابی را به پوست و موی شما هدیه دهند.

یک از این عمل ها، عمل بلفاروپلاستی در تهران می باشد که توسط کلینیک VIP تهران انجام می شود. دقت داشته باشید که تمامی عمل های زیبایی دارای مزایا و معایبی هستند. از این رو در ادامه به بررسی مشکلات رایج عمل بلفاروپلاستی می پردازیم.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

همه چیز در رابطه با عمل بلفاروپلاستی در تهران

عمل بلفاروپلاستی یک عمل زیبایی می باشد که در جهت رفع افتادگی پلک انجام می شود. این عمل می تواند به سرعت افتادگی پلک افراد را از بین ببرد. یکی از مزایای بسیار ویژه این عمل این است که افراد پس از عمل دارای چشمانی بسیار زیبا می شوند که به هیچ وجه پلک آن ها افتادگی نخواهد داشت. قطعاً همان طور که می دانید تمامی عمل های زیبایی دارای معایبی نیز هستند. “مشکلات رایج عمل بلفاروپلاستی نیز می تواند موجب شود تا افراد در تصمیم گیری برای این عمل دچار تردید شوند. در ادامه مقاله قطعاً در خصوص مشکلات رایج عمل بلفاروپلاستی” نکاتی را برای شما عزیزان شرح می دهیم.

نتیجه بلفاروپلاستی

نتیجه بلفاروپلاستی

مراحل انجام عمل بلفاروپلاستی و مشکلات رایج عمل بلفاروپلاستی

می توان گفت که در جراحی بلفاروپلاستی، ابتدا پزشک نقاط اطراف چشم را که چربی دارند را، شناسایی می کند. این چربی های زیر پوستی که در ناحیه پلک ایجاد می شوند، موجب سنگین شدن پلک شده و می تواند مشکلات بسیاری را برای شما رقم بزند. از این رو حتماً باید این نقاط به طور کامل شناسایی شوند. سپس در ادامه، پزشک اقدام به جراحی می کند تا تمامی این چربی ها را به طور کامل تخلیه کند.

دقت داشته باشید که در طی انجام عمل بلفاروپلاستی در تهران، برش هایی در جهت تخلیه چربی پلک، بر روی ناحیه پلک زده می شود. این برش های ایجاد شده می توانند در پلک بالایی، در زیر شکاف پلک و در پلک پایینی زده شوند. پس از ایجاد برش ها، چربی و پوست اضافه ناحیه پلک برداشته شده و پوست اطراف چشم بسیار لیفت می شود.

با لیفت شدن پوست اطراف چشم، تمامی چین و چروک های اطراف چشم از بین می رود. این عمل با توجه به رفع چین و چروک پوست اطراف چشم، می تواند مشکلاتی را نیز برای شما ایجاد کند. یکی از مشکلات رایج عمل بلفاروپلاستی، خشکی چشم می باشد.

 

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ

 

هدف از انجام عمل بلفاروپلاستی در تهران و مشکلات رایج عمل بلفاروپلاستی

می توان گفت با در نظر گرفتن “مشکلات رایج عمل بلفاروپلاستی” ، افراد با دو هدف این عمل را انجام می دهند. از این رو در این قسمت از مقاله به بررسی اهداف مختلف زیبا جویان از انجام عمل بلفاروپلاستی می پردازیم.

• انجام عمل بلفاروپلاستی در جهت زیبایی

دقت داشته باشید که با افزایش سن ممکن است عضلات اطراف چشم ضعیف شود. همچنین ممکن است به طور مادرزادی برخی از افراد دارای پلک های افتاده باشند. این پلک های افتاده می توانند مشکلات بسیار زیادی را برای افراد ایجاد کنند. علاوه بر موارد گفته شده، پلک های افتاده می توانند ظاهر شما را بسیار خسته نشان دهند. از این ور افراد در این صورت تصمیم به انجام عمل زیبایی بلفاروپلاستی می گیرند.

بعد از انجام این عمل، زیبای چهره و به خصوص چشم افراد بسیار بیش تر می شود. چرا که علاوه بر رفع افتادگی پلک، تمامی چین و چروک های اطراف چشم نیز از بین می رود. با توجه به موضوعات گفته شده، در چنین شرایطی شاید احتیاج به انجام عمل بلفاروپلاستی نباشد.

اما افراد برای زیباتر شدن چهره خود اقدام به انجام این عمل می کنند. در نظر داشته باشید که “مشکلات رایج عمل بلفاروپلاستی” می تواند بسیار در تصمیم گیری شما برای انجام این عملمؤثرر باشد. از این رو حتماً قبل از انجام این گونه عمل زیبایی یک جلسه مشاوره با پزشک متخصص داشته باشید. در این جلسه دکتر متخصص به بررسی مشکلات رایج عمل بلفاروپلاستی و مزایای این عمل می پردازد.

هدف از انجام عمل بلفاروپلاستی

هدف از انجام عمل بلفاروپلاستی

• انجام عمل بلفاروپلاستی در جهت درمانی

دقت داشته باشید که انجام عمل های زیبایی، همیشه در جهت زیباتر شدن نیست. برخی از آن عمل ها گاهی با هدف درمانی انجام می شوند. برخی از افراد ممکن است که دچار افتادگی شدید پلک هایشان باشند. در این صورت افراد به مرور زمان با بیشتر شدن چربی زیر پوست پلک، دچار تاری دید می شوند. حتی ممکن است که وجود چربی اضافی و تورم حاصل از آن، موجب شود تا افراد به راحتی نتوانند از عینک استفاده کنند.

در این صورت پزشک متخصص حتماً انجام این عمل را ضروری اعلام کرده و قطعاً در اولین فرصت باید عمل رفع افتادگی پلک را انجام دهید. هرچند که مشکلات رایج عمل بلفاروپلاستی می تواند برای برخی از افراد ایجاد شود. اما قطعاً با انجام این عمل، تاری دید شما رفع شده و چهره شما بسیار جوان می شود.

بررسی فواید انجام عمل بلفاروپلاستی درتهران توسط کلینیک vip در تهران

همان طور که می دانید عمل بلفاروپلاستی می تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد. ممکن است افراد با افزایش سن، متوجه تغییراتی در ظاهر پلک خود شوند. افتادگی پلک یکی از تغییراتی است که قطعاً در سنین بالا آن را مشاهده خواهید کرد. افتادگی پلک ها می تواند بر روی بینایی و چشم افراد اثر بسیار منفی ای بگذارند.

هرچند که “مشکلات رایج عمل بلفاروپلاستی” می تواند برای برخی از افراد ناخوشایند باشد. اما قطعاً مزایا این عمل می تواند موجب شود تا سریعاً به فکر انجام عمل رفع افتادگی پلک های خود باشید. در ادامه به بررسی برخی از مهم ترین فواید عمل بلفاروپلاستی در تهران توسط کلینیک vip تهران می پردازیم.

• رفع مشکلات بینایی افراد

اولین و مهم ترین فواید انجام این عمل زیبایی، رفع مشکلات بینایی و تاری دید در افراد است. دقت داشته باشید که با افزایش چربی و پوست اضافی در ناحیه پلک بالایی و با گذشت زمان پلک ها بسیار سنگین می شوند. همین موضوع می تواند موجب شود تا پلک ها بر روی چشم سنگینی کنند. در نتیجه این امر موجب می شود تا افراد دچار مشکلات بینایی و تاری دید در چشم ها شوند.

• رفع افتادگی پوست اطراف چشم

توجه داشته باشید که قطعاً با افزایش سن و با گذشت و زمان، میزان کلاژن‌ سازی و خاصیت الاستیک پوست کاهش می یابد. در واقع همین موضوع موجب می شود تا پوست صورت شما افتاده‌تر به نظر برسد. در صورتی که پوست ناحیه پلک شما افتاده شود، ممکن است سنگینی بسیار زیادی را در ناحیه چشم هایتان احساس کنید.

در این صورت می توانید با انجام عمل بلفاروپلاستی در مدت زمان بسیار کوتاه، افتادگی پلکتان را بر طرف کنید. با رفع افتادگی پلک هایتان، صد درصد پوست اطراف ناحیه چشمتان نیز به خوبی لیفت می شود. علاوه بر این موضوع، با انجام این عمل تمامی چین و چروک های اطراف چشمتان به طور کامل از بین می رود.

رفع افتادگی پوست اطراف چشم با عمل بلفاروپلاستی

رفع افتادگی پوست اطراف چشم با عمل بلفاروپلاستی

مشکلات رایج عمل بلفاروپلاستی

می توان گفت که جراحی بلفاروپلاستی نیز مانند سایر عمل های زیبایی با عوارضی همراه است. در واقع مشکلات رایج عمل بلفاروپلاستی می تواند همواره برای هر فردی وجود داشته باشد. البته دقت داشته باشید که بسیاری از این مشکلات، می تواند به میزان سلامت روحی و جسمی افراد زیباجو مرتبط شود. با در نظر گرفتن این موضوعات درادامه به بررسی برخی از مشکلات رایج عمل بلفاروپلاستی می پردازیم.

• ماندن جای بخیه

یکی از شایعاتی که در خصوص عمل بلفاروپلاستی وجود دارد، ماندن جای بخیه است. دقت داشته باشید که اگر این عمل را نزد پزشک متخصص و ماهر و با تجربه انجام دهید، به هیچ وجه جای بخیه عمل بلفاروپلاستی باقی نخواهد ماند. چرا که در واقع پزشک جراح با مهارت بسیار بالای خود، پوست را به نحوی بخیه می زند، که به هیچ وجه جای آن باقی نمی ماند. علاوه بر پزشک، قطعاً میزان مراقبت های اولیه افراد در دوران نقاهت نیز می تواند در خوب شدن جای بخیه مؤثر باشد.

• عمل بلفاروپلاستی باید با دقت بالا انجام شود

می توان گفت یکی از “مشکلات رایج عمل بلفاروپلاستی” ، با دقت انجام شدن این عمل می باشد. دقت داشته باشید که قطعاً این عمل باید توسط افراد متخصص و ماهر انجام شود. چرا که کوچک ترین بی دقتی در این عمل می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به افراد وارد کند.

• ایجاد خشکی و خارش شدید چشم

از دیگر “مشکلات رایج عمل بلفاروپلاستی”، ایجاد خشکی چشم و خارش اطراف چشم می باشد. در واقع افراد در دوران نقاهت بعد از عمل تا مدتی دچار خشکی چشم می شود.

 

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ

 

مناسب ترین کاندیدای عمل بلفاروپلاستی در تهران

قبل از بررسی مزایا و “مشکلات رایج عمل بلفاروپلاستی”، پزشک متخصص با انجام آزمایشات متعدد، می تواند مناسب بودن هر فردی را برای این عمل اعلام کند. در واقع افردی که قصد رفع افتادگی پلک های خود را دارند، باید حتماً از نظر سلامت روحی و جسمی از شرایط خوبی برخوردار باشد. در ادامه به بررسی مناسب ترین کاندیدا برای عمل بلفاروپلاستی می پردازیم.

سلامت روحی و جسمی افراد برای عمل بلفاروپلاستی

سلامت روحی و جسمی افراد برای عمل بلفاروپلاستی

• می توان گفت افرادی که دارای پف و تورم بسیار بالا در نایحه چشم های خود هستند، بهترین کاندیدای عمل بلفاروپلاستی هستند.

• افرادی که انتظارات خود را از عمل بلفاروپلاستی با پزشک به اشتراک می گذارند.

• افرادی که صبور بوده و برای دیدن نتیجه نهایی، صبر می کنند.

• افرادی که توانایی زیادی برای انجام مراقبت های بعد از عمل در دوران نقاهت دارند.

مشاهده نمونه کار های جراحی پلک در اینستاگرام

کلینیک vip را بیشتر بشناسیم

کلینیکvip تهران همواره یکی از بهترین کلینیک ها برای رفع افتادگی پلک است. در این کلینیک از بهترین جراحان متخصص در زمینه زیبایی بهره گرفته می شود. از این رو می توانید علاوه بر عمل بلفاروپلاستی، دیگر عمل های زیبایی خود را نیز در این کلینیک انجام دهید. علاوه بر پزشکان متخصص، در این کلینیک همواره از بهترین کادر درمان نیز برای رفع ابهامات زیبا جوییان کمک گرفته می شود.

دقت داشته بشاید که در کلینیک vip تهران، حتماً یک جلسه مشاوره قبل از عمل برای شما برگزار می شود. در این جلسه علاوه بر بیان کردن مشکلات رایج عمل بلفاروپلاستی، برخی از مهم ترین ویژگی های این عمل زیبایی نیز شرح داده می شود. همین موضوع موجب می شود تا یک تصمیم گیری بسیار درست در جهت انجام این عمل بگیرید.

 

 

سؤالات متداول

1)آیا بعد از انجام عمل بلفاروپلاستی افراد دچار خشکی چشم می شود؟
بله در دوران نقاهت بعد از عمل، افراد دچار خشکی چشم و خارش اطراف چشم می شوند.
2)چرا باید عمل بلفاروپلاستی را توسط پزشک متخصص انجام دهیم؟
زیرا این عمل از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است.
3)آیا پس از انجام عمل بلفاروپلاستی، پوست اطراف چشم لیف می شود؟
بله، علاوه بر لیفت شدن، تمامی چین و چروک های اطراف چشم نیز رفع شده و پوست شما بسیار جوان و شاداب به نظر می رسد.
4)آیا بعد از انجام عمل بلفاروپلاستی، جای بخیه می ماند؟
خیر، در صورتی که این عمل توسط پزشک با تجربه انجام شود، به هیچ وجه جای بخیه باقی نمی ماند.
5)بهترین کاندیدا عمل بلفاروپلاستی چه افرادی هستند؟
افرادی که در ناحیه پلک های خود دارای تورم و پف بسیار زیادی هستند.