هزینه لیفت بازو یا براکیوپلاستی چقدر هست؟ برای جواب دادن به این سؤال باید عواملی که در محاسبه مبلغ براکیوپلاستی موثرند رو بشناسید. براکیوپلاستی یا لیفت بازو یکی از عمل‌های زیبایی جذاب و پرطرفدار در بین خانم‌ها و آقایان هست.


کسانی که به خاطر بازوهای درشتی که دارند چاق‌تر به نظر می‌رسند و نمی‌تونند لباس‌های دلخواهشون رو برای خرید انتخاب کنند، افرادی که به خاطر کاهش وزن شدید دچار شل شدگی و افتادگی پوست ناحیه بازوهایشون شدند و کسانی که به خاطر ژنتیک، بیماری و… مشکل افتادگی و شل شدگی پوست بازو دارند از کاندیداهای این عمل زیبایی محسوب می‌شوند.

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

[/fusion_text]

در واقع براکیوپلاستی یا لیفت بازو به متقاضیانی که چین‌خوردگی یا انباشتگی چربی در ناحیه باز دارند کمک می‌کنه تا این مشکل رو برای همیشه برطرف کنند و اندام متناسبی داشته باشند.

اگر شما هم کاندیدای مناسبی برای لیفت بازو هستید و دوست دارید درباره مبلغ این عمل زیبایی اطلاعات کسب کنید، با کلینیک زیبایی VIP تهران همراه باشید و درباره قیمت براکیوپلاستی یا لیفت بازو اطلاعات شناخت بیشتری به دست بیارید.

براکیوپلاستی یا لیفت بازو

براکیوپلاستی یا لیفت بازو

هزینه لیفت بازو یا براکیوپلاستی چقدر است؟

شرایط بدنی هر فردی با فرد دیگر متفاوته و همین موضوع هم باعث شده که عمل‌های زیبایی برای همه افراد گزینه مناسبی نباشه.این تفاوت شرایط جسمانی و روحی متقاضیان، عمل‌های زیبایی و انتخاب‌هایی که دارند در هزینه تمام شده لیفت بازو هم مؤثر هست.

به همین دلیله که مبلغی که برای هزینه لیفت بازو یا براکیوپلاستی در نظر گرفته می‌شه برای فردی با فرد دیگر تفاوت داره .در ادامه شرایطی که در تعیین “هزینه لیفت بازو یا براکیوپلاستی” مؤثر هستند رو بررسی کردیم.

هزینه بیهوشی و بستری در بیمارستان

معمولا برای انجام لیفت بازو باید متقاضی در بیمارستان بستری بشه و این عمل زیبایی با بیهوشی انجام بشه. با توجه به اینکه کدوم بیمارستان را برای عمل لیفت بازو انتخاب کردید و انتخاب نوع داروی بیهوشی و…، مبلغی که برای این عمل زیبایی باید در نظر بگیرید متفاوت خواهد بود.

شماره تماس: 09120408890

به عنوان مثال بیمارستان‌های درجه یک تهران که شرایط مناسبی برای انجام عمل‌های زیبایی دارند و از تجهیزات مدرن استفاده می‌کنند مبلغ بیشتری رو برای براکیوپلاستی در نظر می‌گیرند.

دستمزد دکتر جراح

هر پزشک برای رسیدن به درجه‌ای که داره تحصیل کرده و تخصص هر دکتری با دکتر دیگر فرق داره. این در حالیه که بعضی از پزشکان ترجیح می‌دهند صرفاً به عنوان دکتر عمومی فعالیت کنند و تحصیلات خودشون رو تا رسیدن به درجه تخصص و فوق تخصص ادامه ندهند.

برای اینکه لیفت بازو با بهترین شرایط انجام بشه و جای بخیه روی پوستتون باقی نموند، حتماً باید تحت نظر پزشکان حرفه‌ای و متخصص که تجربه کافی در زمینه براکیوپلاستی دارند این عمل زیبایی رو انجام بدهید.

هزینه لیفت بازو یا براکیوپلاستی که توسط پزشکان حرفه‌ای و باتجربه انجام می‌شه معمولا بیشتر از سایر افراد هست؛ بنابراین اگر پزشک سرشناسی رو برای انجام لیفت بازو انتخاب کردید، باید مبلغ قابل توجهی رو برای انجام این عمل زیبایی کنار بگذارید.

براکیوپلاستی یا لیفت بازوتوسط پزشکان حرفه ای

براکیوپلاستی یا لیفت بازوتوسط پزشکان حرفه ای

هزینه نوع روش درمانی انتخاب شده

لیفت بازو به دو روش انجام می‌شه. در لیفت سنتی فقط ناحیه زیر بازو برش داده می‌شه و پزشک پوست اضافی و چربی‌های این ناحیه رو جدا می‌کنه. سپس پوست بخیه زده می‌شه تا متقاضی بتونه دوران نقاهت بعد از عمل رو سپری کنه.

اما در شرایطی که متقاضی لاغری زیاد رو تجربه کرده یا اینکه پوست بازوی اون دارای افتادگی شدید هست، باید پزشک لیفت وسیع بازو رو برای او انجام بده. در لیفت وسیع بازو کل ناحیه بازو برش می‌خوره و چربی‌ها و پوست‌هایی که در این قسمت وجود داره توسط پزشک برداشته می‌شه.

با توجه به شرایط متقاضی پزشک متخصص می‌تونه یکی از این روش‌ها رو برای لیفت بازو و اصلاح پوست این ناحیه از بدن انجام بده. “هزینه لیفت بازو یا براکیوپلاستی” با توجه به نوع روش انتخابی توسط پزشک برای جراحی بازو مشخص خواهد شد.

هزینه آزمایشات قبل از لیفت بازو

برای اینکه بدونید متقاضی انجام لیفت بازو هستید یا نه باید در جلسه مشاوره کلینیک زیبایی VIP تهران شرکت کنید. در این جلسه پزشک ابتدا شرایط بدنی و جسمانی متقاضی رو بررسی می‌کنه. سپس در صورتی که امکان انجام لیفت بازو برای فرد وجود داشته باشه آزمایش‌های لازم رو برای اون تجویز می‌کنه.

چون برای انجام جراحی لیفت بازو نباید متقاضی به دیابت، فشارخون و… مبتلا باشه. همچنین در صورتی که متقاضی آلرژی شدید داشته باشه یا نسبت به داروهای بی‌حسی و بیهوشی حساسیت نشون بده امکان انجام این عمل زیبایی برای اون فرد وجود نخواهد داشت.

این آزمایش‌ها هم بخش مهمی از هزینه لیفت بازو یا براکیوپلاستی رو تشکیل می‌دهند؛ و در صورتی که نتیجه آزمایش‌های انجام شده رضایتبخش باشه پزشک برای انجام لیفت بازو متقاضی وقت رزرو می‌کنه.

قبل و بعد

هزینه داروهای بعد از عمل

بعد از لیفت بازو باید به منزل رفته و آماده سپری کردن دوران نقاهت پس از عمل شوید. در این دوران به خاطر اینکه پوست بازو برداشته شده و این ناحیه برش خورده ممکنه احساس درد شدیدی داشته باشید. برای کاهش این درد پزشکان داروهای مسکن لازم رو تجویز می‌کنند.

همچنین برای پیشگیری از عفونت ناحیه جراحی شده لازمه که متقاضی بعد از عمل آنتی‌بیوتیک‌های تجویز شده رو مصرف کنه. این داروها هم بعد از عمل تجویز می‌شه و بخشی از “هزینه لیفت بازو یا براکیوپلاستی” رو تشکیل می‌ده.

پیشگیری از عفونت ناحیه جراحی

پیشگیری از عفونت ناحیه جراحی

نوع بیمه درمانی متقاضی

معمولاً بیمه‌های درمانی هزینه عمل‌های زیبایی رو پرداخت نمی‌کنند و متقاضی باید خودش هزینه لیفت بازو رو بپردازه؛ اما در شرایطی که پزشک متخصص تشخیص بده این عمل برای فرد ضروری هست و عدم انجام اون می‌تونه روی زندگی طبیعی فرد تأثیرگذار باشه، بیمه‌های درمانی هزینه عمل‌ لیفت بازو رو پرداخت می‌کنند.

اگر بیمه هزینه لیفت بازو یا بخشی از هزینه این عمل زیبایی رو پرداخت می‌کنه، متقاضی می‌تونه لیفت بازو رو با هزینه کمتری انجام بده و نیازی نیست که مبلغ کامل این عمل رو به طور کامل پرداخت کنه.

هزینه کلینیک زیبایی انتخابی

همه کلینیک‌های زیبایی شرایط یکسانی را برای انجام لیفت بازو ندارند. به همین خاطره که قیمت اعلام شده برای این عمل زیبایی در مراکز مختلف با هم تفاوت داره.

حضور پزشکان حرفه‌ای در کلینیک زیبایی، امکانات ارائه شده توسط کلینیک، انجام لیفت بازو در بیمارستان‌های مجهز، دارا بودن پروانه وزارت بهداشت و مجرب بودن کادر کلینیک زیبایی در محاسبه هزینه لیفت بازو یا براکیوپلاستی مؤثر هستند.

بنابراین با توجه به کلینیک زیبایی که برای انجام این عمل زیبایی انتخاب کردید هم قیمت عملی که انجام می‌دهید متفاوت خواهد بود.

هزینه لیفت بازو در سال 1401

هزینه عمل‌های زیبایی هر سال با سال بعد متفاوته و مراکزی که این خدمات رو ارائه می‌کنند هم برای اعلام “هزینه لیفت بازو یا براکیوپلاستی” و سایر عمل‌های زیبایی به این موضوع توجه دارند.

اگر کاندیدای لیفت بازو هستید و علاقه‌مندید مبلغ به روز و دقیق این عمل زیبایی رو در سال جدید بدونید، توصیه می‌کنیم که با مشاورین کلینیک زیبایی VIP تهران در ارتباط باشید. مشاورین این مرکز پس از بررسی شرایط متقاضی و … قیمت نهایی که برای این عمل زیبایی در نظر گرفته شده رو به فرد اعلام می‌کنند.

سؤالات متداول+ جواب

1) قیمت لیفت بازو چقدر هست؟
برای تعیین قیمت لیفت بازو باید عوامل مختلفی مانند هزینه کلینیک، دستمزد جراح و هزینه داروهای بعد از عمل رو در نظر داشته باشید.
2) آیا جای بخیه‌های لیفت بازو روی پوست باقی می‌مونه؟
در صورتی که پزشک متخصص و باتجربه این عمل زیبای رو انجام داده باشه و لیفت بازو با تکنیک‌های جراحی پلاستیک انجام شده باشه جای زخم و بخیه روی پوست باقی نمی‌مونه.
3) آیا بیمه هزینه لیفت بازو را پرداخت می‌کنه؟
با توجه به شرایط بیمه و متقاضی برای لیفت بازو ممکنه بیمه مبلغ این عمل رو بپردازه، یا اینکه متقاضی مجبور بشه تمام هزینه لیفت بازو رو خودش پرداخت کنه.
4) برای کاهش درد لیفت بازو چه راهکارهایی وجود دارد؟
استراحت کردن، عدم انجام فعالیت‌هایی که به ناحیه عمل فشار وارد می‌کنه و مصرف داروهای مسکن می‌تونه برای کاهش درد لیفت بازو مؤثر باشه.
5) هزینه لیفت بازو سنتی بیشتر است یا لیفت بازو وسیع؟
با وجود اینکه در لیفت بازو وسیع ناحیه بیشتری تحت عمل قرار می‌گیره، مبلغی که برای این عمل زیبایی باید بپردازید بیشتر خواهد بود.

کانال ما در اینستاگرام:

[instagram-feed num=6 cols=3 user=”vipclinic_surgery”]

[/fusion_builder_column]