کاشت مو خانم ها در تهران یکی از روش‌های موثر برای درمان ریزش موی آنها هست. در بیشتر موارد، الگوی ریزش موی خانم‌ها با آقایان متفاوت هست. اما برخی از خانم‌ها که ریزش موهای آنها شبیه به الگوی ریزش موی مردانه هست، داوطلبان خوبی برای کاشت مو در کلینیک VIP هستند.

در واقع زنانی که دچار کم‌پشتی مو در همه بخش‌های سر شده‌اند، ممکن هست بانک موی مناسبی برای اهدای فولیکول‌های مو نداشته باشند. اما بسیاری از خانم‌ها که به‌دلایل مختلف بخشی از موهای خود را از دست داده‌اند، داوطلبان خوبی برای پیوند مو به شمار می‌روند.

نمونه تصاویر کاشت مو

نمونه تصاویر کاشت مو

بهترین کاندیدای کاشت مو خانم ها در تهران:

کاشت مو بهترین گزینه برای درمان ریزش مو برای بعضی خانم‌ها به شمار می‌رود و بهترین نتیجه را می‌دهد. از این گروه خانم‌‌ها به افراد مختلفی می‌توانیم اشاره کنیم:

* زنانی که ریزش موهای آنها شبیه الگوی ریزش موی مردانه هست.

* خانم‌هایی که خط رویش موی آنها، به‌صورت ارثی بالاتر از جای معمول آن هست. مسئله‌ای که زیبایی چهره زنان را تحت تاثیر قرار می‌دهد و حالتی مردانه به آنها می‌دهد.

* افرادی که جنسیت خود را از مرد به زن تغییر داده‌اند و نیازمند کاشت مو در بخشی از سر خود هستند که موهایش را از دست داده هست.

 

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

* کاشت مو خانم ها در تهران، همچنین مناسب زنانی هست که بخشی از موهای آنها به‌دلایلی مانند زخم و سوختگی از دست رفته هست.

* زنانی که پوست صورت خود را کشیده‌اند و خط رویش موی آنها در قسمت شقیقه عقب‌تر رفته هست.

* زنانی که بخشی از موهای خود را به‌دلیلی کشش بی رویه در بستن موها و پیرایش بد موها از دست داده‌اند.

* زنانی که دچار بیماری تریکوتیلومانیا یا کندن عصبی موهای خود هستند. کاشت مو خانم ها در تهران برای این دسته از افراد می‌تواند بخش‌های بدون مو را ترمیم کند.

مزایای کاشت مو خانم ها در تهران:

زنانی که به هر دلیلی دچار ریزش مو شده باشند، نسبت به مردان نیاز بیشتری به کاشت مو دارند. ریزش موی ژنتیک در مردان امری معمول هست، اما از دست دادن مو برای زنان جزو بدترین اتفاق‌های زندگی به شمار می‌رود. ازاین‌ رو کاشتن مو برای خانم‌ها برتری‌های بسیاری دارد که مهم‌ترین آن به دست آوردن اعتمادبه‌نفس دوباره خانم‌ها هست.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو در تهران هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

تعداد کمی از خانم‌ها دچار ریزش موی گسترده می‌شوند، اما این مسئله باعث گوشه‌نشینی بسیاری از این افراد می‌شود. کاشت مو خانم ها در تهران بازگشت دوباره این خانم‌ها را به زندگی عادی و طبیعی به دنبال دارد.

اعتما به نفس دوباره بعد از کاشت مو خانم ها در تهران

اعتما به نفس دوباره بعد از کاشت مو خانم ها در تهران

روش‌های مناسب برای کاشت مو خانم ها در تهران:

روش‌های مناسب برای کاشت مو خانم ها در تهران تفاوتی با روش‌های مناسب آقایان ندارد. در واقع همه روش‌های پیوند مو برای آقایان، برای خانم‌ها هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. از بین این روش‌ها به موارد مختلفی می‌توانیم اشاره کنیم:

1- روش FUT:

کاشت مو با روش FUT، با برداشتن نواری از بافت پوست سر از پشت سر خانم‌ها آغاز می‌شود. پس از آن، پوست سر بخیه می‌شود و فولیکول‌های مو از این نوار جدا می‌شوند و در بخش دیگر سر خانم‌ها کاشته می‌شوند. روش FUT خطی از بخیه در پشت سر می‌گذارد که با توجه به کوتاه بودن موی آقایان ممکن هست برای آنها مناسب نباشد. اما این روش با توجه به اینکه بیشتر خانم‌ها دارای موهای بلند هستند، روش بسیار مناسبی برای آنها هست.

از نکته‌های جالب روش پیوند FUT این هست که نوار برداشته شده از بانک موی خانم‌ها حتی می‌تواند پهن‌تر از آقایان باشد. بدین ترتیب کاشت مو خانم ها در تهران با روش FUT بهترین نتیجه را می‌دهد، چرا که موهای بلند دوروبر نوار برداشته‌شده خط بخیه را می‌پوشاند. کاشتن مو با روش FUT یکی از روش‌های معمول در کلینیک VIP هست.

2- روش FIT یا FUE:

متد پیوند FIT روش دیگر پیوند موی خانم‌ها و آقایان هست. در این روش، فولیکول‌های مو یکی‌یکی از بانک موی شما جدا شده، در بخش بدون موی سر شما کاشته می‌شوند. پایه بسیاری از روش‌های جدیدتر در کاشتن مو نیز از این روش الهام گرفته شده، اما در ابزار برداشت و کاشت موها پیشرفت‌های مختلفی صورت گرفته هست. این پیشرفت‌ها منجر به سرعت عمل کاشت مو، سالم درآوردن پیازهای مو و کاشت بدون آسیب پیازهای مو شده هست.

پیوند زدن مو با روش FIT هیچ جای زخمی بر روی سر شما باقی نمی‌گذارد. البته پیوند زدن مو با روش FIT نیاز به مهارت زیاد متخصصان پیوند مو دارد. تجربه و نمونه‌های بسیار پیوند فولیکول‌های مو با این روش در مرکز کاشت مو VIP گویای موفقیت این کلینیک در کاشتن مو بوده هست.

3- روش SUT:

متد SUT هم شبیه روش FIT هست، اما در این روش پانچ‌های اتوماتیک برای برداشت فولیکول‌های مو به کار برده می‌شود. بهره بردن از این پانچ‌ها آسیب کمتری برای پیازهای مو به دنبال دارد. این ابزار سرعت برداشت مو را هم بالاتر می‌برند.

4- روش میکروگرافت:

میکروگرافت از جدیدترین روش‌های کاشتن مو هست. این متد از روش SUT پیشرفته‌تر هست و همه مراحل آن، از برداشت تا کاشت فولیکول‌ها با ابزار اتوماتیک انجام می‌شود. روش میکروگرافت نیاز به ظرافت و دقت بسیار دارد و تراکمی بیشتر از روش‌های پیشین را در کاشت مو خانم ها در تهران به دنبال دارد. موفقیت در متد میکروگرافت نیاز به مهارت و تجربه بالای متخصصان پیوند مو دارد. این روش نیز از روش‌های معمول کلینیک کاشت مو VIP هست.

5- روش‌های دیگر کاشت مو خانم ها در تهران:

از روش‌های دیگری مانند میکروفیت، BHT، سوپر FUE و روش‌های دیگر هم می‌توان برای کاشت مو خانم ها در تهران استفاده کرد.

 

کاشت مو خانم ها در تهران با بهترین روش:

بهترین روش کاشت مو خانم ها در تهران می‌تواند روش قدیمی FUT باشد. همچنین روش‌های دیگری که بر اساس روش FIT شکل گرفته‌اند هم در شمار بهترین روش‌های پیوند برای موی خانم‌ها هستند. بهترین متد پیوند زدن موی شما در جلسه معاینه و مشاوره مشخص می‌شود. متخصصان ما در کلینیک VIP ابتدا پوست سر شما را معاینه و اسکن می‌کنند. پس از آن با بررسی وضعیت کششی پوست سر و بانک موی شما، بهترین روش را برای شما مشخص می‌کنند.

بهترین روش کاشت مو خانم ها

بهترین روش کاشت مو خانم ها

الگوی ریزش مو در خانم‌ها:

ریزش موی خانم‌ها با آقایان متفاوت هست. بیشتر زنان ریزش موی گسترده‌ای در تمام بخش‌های سر دارند. همچنین یکی از معمول‌ترین نوع ریزش مو در زنان، کم‌پشت شدن موهای کف سر در بخش فرق سر هست. در زنان، برخلاف مردان خط رویش مو در جای خود باقی می‌ماند، اما موهای کف سر نازک می‌شوند و می‌ریزند.

ویژگی‌های کاشت مو خانم ها در تهران نسبت به آقایان:

پیوند مو در خانم‌ها با توجه به نوع الگوی ریزش موی آنها نسبت به مردان برتری‌ها و اشکال‌هایی دارد:

* بیشتر زنانی که به‌دلایل مختلف بخشی از موهای خود را از دست داده‌اند، دارای بانک موی خوبی هستند. در واقع خانم‌ها بانک موی بهتری نسبت به آقایان دارند.

* خانم‌ها به نسبت آقایان موهای بلندتری دارند و جای زخم یا اسکار به‌جامانده از برش پوست در روش FUT روی سر آنها دیده نمی‌شود. این نکته از برتری‌های کاربرد متد FUT برای خانم‌ها هست.

* در ریزش موی انتشاری و گسترده در زنان، آنها باید بخشی از سر خود که بیشتر دیده می‌شود را انتخاب کنند تا بیشترین پیوند مو در آنجا انجام گیرد. برای مثال بیشترین پیوند می‌تواند در خط رویش مو باشد، یا فرقی که باز می‌کنند.

* انتظارهای زنان از کاشت مو با مردان متفاوت هست. بسیاری از زنان فکر می‌کنند پس از کاشتن مو، موهای آنها شکل اولیه خود را به دست می‌آورد. بررسی انتظارات شما از عمل پیوند مو در جلسه مشاوره شما با پزشکان ما در کلینیک VIP بررسی می‌شود. پس از آن نتیجه واقعی جراحی برای شما توضیح داده می‌شود.

* از موهای بدن مردان هم می‌شود برای پیوند زدن به سر آنها استفاده کرد، اما بدن زنان دارای موهای مناسب پیوندی نیست.

کاشت مو خانم ها در تهران با تراکم بالا:

بیشترین تراکم در کاشتن موی خانم‌ها به گزینه‌های مختلفی بستگی دارد:

* نخستین گزینه در ایجاد تراکم بالا در پیوند موی خانم‌ها، به بانک موی آنها بستگی دارد. افرادی که دارای بانک موی خوبی هستند، می‌توانند تراکم موی خوبی هم پس از پیوند پیدا کنند. خوشبختانه بیشتر خانم‌ها بانک موی خوبی دارند.

* دومین گزینه در تراکم بالای پیوند مو در خانم‌‌ها، انتظار آنها از این عمل هست. به‌طور معمول خانم‌ها دوست دارند کاشتن مو آنها را به شرایط پیش از ریزش مو باز‌گرداند. در اینجا به یک نکته باید توجه داشته باشید. در پیوند زدن مو، بخشی از موهای سر شما برداشته می‌شود و در بخش دیگر سر کاشته می‌شود. برخی از فولیکول‌های مو هم در روند برداشت و کاشت از بین می‌روند. طبیعی هست کاشت مو نمی‌تواند تراکم موی هیچکس را به حالت پیش از ریزش موی او بازگرداند.

* سومین گزینه موثر در تراکم موی شما، مهارت پزشک پیوند مو هست. از مهم‌ترین عوامل تراکم‌دهی در کاشت مو، از بین نرفتن فولیکول‌های مو در روند برداشت و پیوند مو هست. این کار هم فقط به دست متخصصان باتجربه امکان‌پذیر هست. پیوند موی شما به دست متخصصان باتجربه در کلینیک‌های باسابقه‌ای مانند کلینیک کاشت مو VIP تضمینی بر تراکم بالای کاشت موهای شما هست.

گارانتی کاشت مو خانم ها در تهران

گارانتی کاشت مو خانم ها در تهران

 

علت ریزش موی خانم‌ها:

دلیل ریزش مو در خانم‌ها متفاوت هست. از بین این دلایل به موارد مختلفی می‌توان اشاره کرد:

* استرس.

* بیماری‌های مختلف، مانند مشکلات تیروئید، تخمدان پلی کیستیک، بیماری خودایمنی و…

* حوادث مختلف مانند سوختگی و تصادف.

* یائسگی.

* تغییرات هورمونی.

* کم‌خونی.

* عوارض مصرف داروها.

* کم کردن ناگهانی وزن.

* عوامل ژنتیک.

* سبک نامناسب پیرایش موها.

* رژیم غذایی نادرست.

* کمبود ویتامین‌های مختلف و کمبود پروتئین.

 

عوارض کاشت مو خانم ها در تهران:

کاشتن مو برای خانم‌ها عوارض مختلفی دارد:

1- جای زخم:

باقی ماندن جای زخم در روش FUT یکی از عوارض کاشت مو برای همه افراد هست. اما این روش برای زنان که موهای بلندتری دارند، بهتر و موفقیت‌آمیزتر از مردان هست. موهای بلند زنان بهترین گزینه برای پوشاندن جای زخمی هست که در اثر جراحی روی پوست سر آنها باقی می‌ماند.

2- بی‌حسی پوست سر:

بی‌حسی پوست سر یکی از عوارض کاشت مو با روش‌هایی مانند FIT و SUT هست. در این روش‌ها یا روش‌های مشابه آنها، در اثر برداشتن فولیکول‌های مو از بافت سر، بخشی از عصب‌های پوست سر از بین می‌روند که بی‌حسی این نقاط را به دنبال دارد.

3- درد:

داشتن درد، در دو سه روز پس از جراحی، به‌ویژه در کاشتن مو با روش FUT از عوارض معمول آن هست. البته پزشکان مسکن‌هایی برای شما تجویز می‌کنند و توصیه می‌کنند پیش از شروع درد از آنها استفاده کنید.

4- عفونت زیرپوستی:

در مواردی، موهای کاشته‌شده در زیر پوست رشد می‌کنند که ممکن هست باعث عفونت زیرپوستی شود.

5- سکسکه:

تا چند روز پس از جراحی ممکن هست فرد دچار سکسکه شود که مسئله‌ای طبیعی هست.

6- شل شدن پوست سر:

کسانی که از روش FIT و روش‌های مشابه آن برای پیوند مو استفاده می‌کنند، ممکن هست دچار شل شدن پوست سر شوند. این مشکل نیز پس از مدتی برطرف می‌شود.

7- کیست:

پدید آمدن کیست‌های بنفش‌رنگ نیز ممکن هست شما را درگیر کند. این کیست‌ها پس از مدتی از بین می‌روند.

8- خون‌ریزی:

کاشتن مو با روش FUT ممکن هست خون‌ریزی به دنبال داشته باشد. البته این اتفاق غیرمعمول نیست، اما باید کم باشد و به‌زودی برطرف شود. روش‌های دیگر خون‌ریزی بسیار کمی به دنبال دارند.

9- عفونت:

در موارد کمی ممکن هست پیوند مو عفونت به دنبال داشته باشد. عفونت پیامد معمول این جراحی نیست. در صورتی که کاشتن مو در کلینیک استاندارد و به دست پزشکان باتجربه صورت گیرد، این خطر تا حد بسیار زیادی کاهش می‌یابد.

10- سرگیجه:

داروهای بی‌حسی ممکن هست عوارضی مانند سرگیجه به همراه بیاورند.

11- تورم:

ورم کردن پوست سر و پیشانی نیز از پیامدهای معمول کاشت مو خانم ها در تهران هست.

 

بهترین مرکز کاشت مو خانم ها در تهران:

بهترین مرکز کاشت مو خانم ها در تهران کلینیکی هست که کیفیتی مشابه موهای پیشینتان برای شما رقم بزند. همچنین نتیجه پیوند مو را برای شما ضمانت کند. از دیگر ویژگی‌های بهترین مرکز پیوند مو برای خانم‌ها، سابقه و تجربه کلینیک هست. کلینیک کاشت مو VIP تجربه زیادی در کاشتن مو برای خانم‌ها دارد. این کلینیک از مدرن‌ترین متدهای پیشرفته در پیوند مو استفاده می‌کند. همچنین نمونه‌های کاشتن موی آن در شبکه‌های اجتماعی این مرکز در دسترس شما قرار دارند.

تجربه زیاد کاشت مو خانم ها در کلینیک vip

تجربه زیاد کاشت مو خانم ها در کلینیک vip

مراقبت‌های پس از کاشت مو خانم ها در تهران:

کاشت مو عوارضی طبیعی دارد که باید سپری شود. بهترین حالت برای مراقبت پس از پیوند مو این هست که دو سه روز پس از پیوند در خانه بمانید. البته شما می‌توانید پس از 24 ساعت به زندگی معمول خود بازگردید. اما با توجه به رعایت نکته‌هایی که باید برای زخم‌ها رعایت کنید و داروهایی که باید استفاده کنید، بهتر هست تا دو سه روز پس از جراحی را در خانه بمانید.

 

پرسش‌های متداول:

1- کدام روش در کاشت مو خانم ها بهتر جواب می‌دهد؟
انتخاب روش کاشتن مو برای خانم‌ها بستگی به بدن و شرایط موی هر فرد دارد. برای انتخاب بهترین روش پیوند مو، بافت سر و موهای شما باید در کلینیک VIP مورد معاینه و اسکن قرار گیرد. پس از آن با توجه به شرایط بدنی شما، بهترین روش پیوند مو به شما پیشنهاد می‌شود.
2- کاشت مو خانم ها در تهران مناسب چه کسانی نیست؟
زنانی که الگوی ریزش موی آنها به‌صورت پخش و گسترده است و موهای آنها کم‌پشت شده است، گزینه‌های خوبی برای پیوند مو نیستند. بهترین داوطلبان پیوند مو در بین خانم‌ها، کسانی هستند که دچار ریزش مو در بخش‌های خاصی از سر خود شده‌اند.
3- آیا همه زنانی که دچار ریزش مو شده‌اند، می‌توانند کاشت مو انجام دهند؟
خیر، پیوند مو برای همه خانم‌‌هایی که دچار کم‌پشتی مو شده‌اند، کارساز نیست. اما اگر موی شما در بخش‌هایی از سرتان ریخته باشد، و شما بانک موی خوبی برای جبران آن داشته باشید، گزینه خوبی برای کاشتن مو هستید. بهترین راه برای مشخص شدن این نکته، یک جلسه مشاوره در کلینیک VIP است.
4- آیا خانم‌ها می‌توانند پس از پیوند مو، موهایشان را رنگ کنند؟
رنگ کردن موها بهتر است پس از ماه دوم شروع شود. البته بهترین زمان برای رنگ کردن موها، شش ماه پس از پیوند مو است تا ریشه‌های مو استحکام خود را به دست آورده باشند.
5- آیا خانم‌ها باید پیش از عمل کاشتن مو، موهای سر خود را بتراشند؟
خیر، برای کاشت مو خانم ها در تهران نیازی نیست تا همه موها تراشیده شود.

سخن پایانی:

ریزش مو در آقایان امری معمول هست. درست هست که ریزش موی ژنتیک در بسیاری از پسران و مردان باعث نگرانی آنها می‌شود، اما باز هم این پدیده در بین آقایان غیرطبیعی نیست. اما زنانی که موی خود را به هر دلیلی از دست می‌دهند، دچار ناراحتی بسیار بیشتری از آقایان می‌شوند. این دسته از خانم‌ها بیشتر از کلاه‌گیس استفاده می‌کنند تا ریزش موهای خود را بپوشانند. اما کلاه‌گیس نیز راه حل نهایی مشکل آنها نیست.

بهترین درمان برای زنانی که به‌دلایل مختلف بخشی از موهای خود را از دست داده‌اند، یا به‌صورت ژنتیک پیشانی بلندی دارند، پیوند مو در کلینیک کاشت مو VIP هست. کاشتن مو برای این گروه از زنان آسایش همیشگی را به دنبال خواهد داشت. کاشت مو خانم ها در تهران آرامشی برای شما به همراه می‌آورد که هراس افتادن یا کنار رفتن کلاه‌گیس آن را بر هم نخواهد زد.

 

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو در تهران هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو