درمان ریزش مو تهران از راه‌های مختلفی امکان‌پذیر هست و شاید شما هم آنها را امتحان کرده و به نتیجه رسیده باشید. شاید هم روش‌های گوناگونی را آزموده و به نتیجه قطعی نرسیده و در نهایت نیز بخشی از موهای خود را از دست داده‌ باشید. البته ریزش مو تا اندازه خاصی عادی هست و به باور پزشکان، از دست دادن 80 تا 100 تار مو در یک روز طبیعی به حساب می‌آید. اما گاهی ریزش مو به بیش از این اندازه می‌رسد،‌ یا سرعت رویش مو به‌اندازه‌ای نیست که موهای جدید جایگزین موهای ریخته شوند. در این صورت شما ممکن هست دچار کم‌پشتی مو یا از دست دادن بخشی از موهای سر خود شوید.

خبر خوب این هست که درمان قطعی برای ریزش موهای شما وجود دارد و آن هم در کلینیک کاشت مو VIP هست.

روش قطعی برای درمان ریزش مو تهران کدام است؟

اصلی‌ترین روش درمان ریزش مو تهران، پیوند مو هست. روش‌های مختلفی برای پیوند مو وجود دارد که برخی از آنها قدیمی‌تر و برخی نیز تا حدودی جدید هستند. در واقع پایه کاشت مو در همه این روش‌ها یکسان هست و آن هم درآوردن پیازهای مو از بخشی از سر، و کاشت آنها در قسمت دیگر سر هست. البته در بعضی روش‌های کاشت مو، موی برخی از قسمت‌های دیگر بدن هم برای دادن تراکم به موها استفاده می‌شود.

درمان ریزش مو تهران کلینیک vip

درمان ریزش مو تهران کلینیک vip

 

 

هرکدام از روش‌های پیوند مو دارای برتری‌ها و اشکالاتی هست. اما نکته مهم این هست که درمان قطعی ریزش موی شما با این روش‌ها صددرصد، و بدون بازگشت هست.

 

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

درمان ریزش مو تهران در کدام کلینیک انجام می‌شود؟

کاشت مو روشی فراگیرست و کلینیک‌های زیادی به آن می‌پردازند. اما برای انتخاب کلینیک باید به یک نکته مهم دقت کنید. کاشت موی موفق نتیجه مجموعه‌ای از دانش و تجربه هست. بخش دانش آن با دوره‌های آموزشی و کارآموزی در نزد پزشکان متخصص شکل می‌گیرد. اما بخش تجربه آن فقط با تکرار پیوند مو به دست می‌آید.

هزینه کاشت مو در بسیاری از کشورهای آمریکایی و اروپایی بسیار بالاست و افراد زیادی به پزشکان آنجا مراجعه نمی‌کنند. برخلاف آنها، هزینه پیوند مو در کشور ما متعادل هست و افراد زیادی، حتی از کشورهای دیگر برای پیوند مو به کشور ما می‌آیند. این نکته مهم باعث شده تا تجربه برخی از پزشکان ما در امر کاشت مو بسیار زیاد شود.

در ادامه آشنایی با بهترین دکتر کاشت مو تهران در کلینیک VIP

کلینیک کاشت مو VIP از نمونه مراکزی هست که به‌صورت تمام‌وقت به این کار اختصاص پیدا کرده هست. هزاران نمونه کاشت موفق مو این کلینیک را به یکی از پرکارترین و موفق‌ترین کلینیک‌های کاشت مو در ایران بدل کرده هست. کاشت موی شما نیز می‌تواند فقط در یک جلسه در این کلینیک انجام شود.

هزاران کاشت مو موفق

هزاران کاشت مو موفق

علت ریزش مو و درمان ریزش مو تهران در یک جلسه:

دلایل ریزش مو بسیارند. اولین گام برای درمان ریزش مو تهران شناخت علت‌های ریزش مو هست. تصور کنید اگر ریزش موی شما به‌دلیل کمبود ویتامین باشد، به آسانی می‌توانید با رساندن منظم آن ویتامین به بدن خود از ریزش موهایتان جلوگیری کنید. در چنین مواردی، پس از توقف ریزش مو، موهای جدید رشد می‌کنند و موهای شما به روال سابق بازمی‌گردند.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو در تهران هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

از مهم‌ترین علت‌های ریزش مو به موارد مختلفی می‌توانیم اشاره کنیم:

1- کمبود مواد معدنی:

دقت کردید بسیاری از کسانی که رژیم‌های لاغری می‌گیرند، پس از مدتی به ریزش مو دچار می‌شوند؟ ریزش مو در چنین مواردی ارتباط مستقیم به کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن دارد. زینک یا روی یکی از این دسته مواد معدنی هست. در چنین مواردی، پزشکان خوردن قرص‌های زینک را به همراه ویتامین‌هایی مانند ویتامین C توصیه می‌کنند.

2- کمبود ویتامین‌های مختلف:

کمبود انواع ویتامین B مانند ویتامین B12 یکی از معمول‌ترین دلایل ریزش موست. اگر رژیم خوراکی شما ویتامین‌های گروه B را برای بدنتان تامین کند، گرفتار این نوع از ریزش مو نخواهید شد. البته برای درمان ریزش مو تهران در چنین مواردیt می‌توانید با خوردن یا تزریق ویتامین‌های گروه B توقف ریزش موی خود را جلو بیندازید.

3- کم‌خونی ناشی از فقر آهن:

یکی از معمول‌ترین دلیل‌های ریزش مو نوعی از کم‌خونی هست که دلیل آن نرسیدن آهن کافی به بدن شما هست. درمان ریزش مو تهران برای این مشکل هم تامین آهن مورد نیاز بدن شما هست. آهن در مواد خوراکی مختلفی مانند جگر، گوشت قرمز و اسفناج یافت می‌شود. البته با خوردن مکمل‌های دارای آهن، کم‌خونی و ریزش موی شما زودتر درمان می‌شود.

4- بارداری:

بیشتر زنانی که باردار شده و کودکی به دنیا آورده‌اند، با مشکل ریزش خفیف یا شدید موها روبه‌رو بوده‌اند. با داشتن رژیم غذایی مناسب در دوران بارداری و پس از آن، و رساندن ویتامین‌های لازم به بدن خود می‌توانید شدت این نوع ریزش مو را کم کنید. رژیم خوراکی مناسب و سرشار از ویتامین‌ها، مواد معدنی و آهن بهترین درمان ریزش مو تهران برای این  مشکل هست.

5- کمبود پروتئین:

پروتئین در موارد مختلفی مانند گوشت قرمز، مرغ، ماهی، تخم‌مرغ و حبوبات وجود دارد. اما نخوردن یا کم خوردن این مواد می‌تواند باعث مشکلات مختلف جسمی، از جمله ریزش مو شود. جبران چنین مشکلی هم یک راه دارد که آن هم رساندن پروتئین مورد نیاز به بدنتان هست.

6- ریزش موی ژنتیک:

بسیاری از انواع ریزش مو را می‌توان درمان کرد، اما تاکنون راه درمان موثری برای ریزش موی ژنتیک با الگوی زنانه یا مردانه شناسایی نشده هست. در این نوع ریزش مو، عوامل ارثی و هورمونی دخالت دارند. آنچه در ریزش موی ارثی باعث نگرانی می‌شود آن هست که به مرور زمان فولیکول موهای ریخته‌شده کارایی خود را از دست می‌دهند. به این ترتیب فولیکول‌ها از بین رفته و دیگر باعث رشد مو نمی‌شوند.

ریزش مو با الگوی مردانه جلوی سر، پشت سر یا جلو تا پشت سر را در بر می‌گیرد. الگوی ریزش موی زنانه در چنین مواردی بیشتر منجر به کم‌پشت شدن موها می‌شود. البته گاهی زنان نیز دچار الگوی ریزش موی مردانه می‌شوند. برای درمان ریزش مو تهران در چنین مواردی یک راه اصلی و موثر شناخته شده هست و آن هم پیوند مو در کلینیک کاشت مو VIP هست.

7- دلایل دیگر ریزش مو:

دلایل دیگری هم برای ریزش مو وجود دارند. از نمونه این دلیل‌ها می‌توان به تغییرات هورمونی، بیماری‌های مختلف، شیمی‌درمانی، مصرف برخی داروها، استفاده از استایل آرایشی نادرست، بالا رفتن سن، مصرف سیگار، مصرف الکل و موارد مختلف دیگری اشاره کرد.

ریزش مو که در اثر بعضی از این موارد ایجاد می‌شوند، در زمان خود قابل درمان هستند. برخی نیز باعث می‌شوند تا بخشی از موها برای همیشه از دست بروند. در این صورت هم یک راه درمان ریزش مو تهران در اختیار شما هست که می‌تواند زیبایی اولیه را به شما بازگرداند. کاشت مو در کلینیک کاشت مو VIP راهی بدون بازگشت برای همه کسانی هست که بخشی از موهای خود را برای همیشه از دست داده‌اند.

درمان ریزش مو تهران به‌صورت قطعی و با ضمانت:

همان‌طور که اشاره شد، برخی از موارد ریزش مو مانند ریزش موی ژنتیک در حال حاضر قابل‌درمان نیستند. متاسفانه افراد زیادی به همین دلیل، در ابتدای جوانی قسمتی از موهای خود را از دست می‌دهند. اگر شما هم از این گروه افراد هستید، نیازی نیست نگران تیپ و قیافه خود باشید. خوشبختانه پیشرفت‌های علمی راهی قطعی و بدون بازگشت برای درمان ریزش مو تهران در پیش پای شما قرار داده هست.

شکل گرفتن تخصص پیوند مو به چند دهه قبل بازمی‌گردد و در طی این سال‌ها با پیشرفت‌های روزافزونی روبه‌رو بوده هست. در واقع می‌توان گفت آزمون و خطاها در این چند دهه صورت گرفته و اکنون متخصصان پیوند مو به نوعی ثبات در کاشت مو دست یافته‌اند. ثباتی که البته هنوز هم قابل‌پیشرفت هست. در واقع می‌توان گفت تنها راه درمان ریزش موی شدید و از دست دادن موها، کاشت مو در کلینیک VIP هست.

درمان قطعی ریزش مو در کلینیک vip

درمان قطعی ریزش مو در کلینیک vip

پرسش‌های متداول:

1- انواع روش‌های کاشت مو چیست؟
روش‌های مختلفی برای کاشت مو پدید آمده است. اما  پایه همه آنها بر دو روش اصلی استوار است. یکی از این روش‌ها روش FUT است که در آن بخشی از بافت پوست سر به همراه فولیکول‌های مو برداشته می‌شود. روش دوم روشی است که به شیوه‌های مختلف پیازهای مو از بافت سر خارج می‌شوند و به بخش دیگر سر پیوند زده می‌شوند.
2- آیا درمان ریزش مو تهران در یک جلسه امکان‌پذیر است؟
بله، برخی از روش‌های پیوند مو با استفاده از ابزاری انجام می‌شود که به پیوند مو سرعت می‌بخشند. متخصصان ما در کلینیک VIP با استفاده از این روش‌ها می‌توانند کاشت موی شما را در یک جلسه انجام دهند.
3- هزینه کاشت مو در کلینیک VIP چقدر است؟
هزینه کاشت مو در کلینیک VIP در درجه اول به روش پیوند مو، و در درجه بعدی به نیاز شما به تعداد فولیکول‌های مو بستگی دارد. هر دوی این موارد در جلسه مشاوره شما با پزشکان ما مشخص می‌شود و بر اساس آن، قیمت نهایی کاشت مو به شما اعلام می‌گردد.
4- آیا پیش از کاشت مو باید موها تراشیده شوند؟

بیشتر روش‌های کاشت مو با تراشیدن موی سر همراه هستند. اما در روش‌های جدید مانند میکروفیت نیازی به تراشیدن موهای سر شما نیست.

سخن پایانی:

موفقیت در کاشت مو به دو گزینه مهم بستگی دارد. اولین و مهم‌ترین گزینه، سپردن پیوند مو به دست پزشکان باتجربه و ماهرست. دومین گزینه نیز مراقبت‌های پس از کاشت مو هست. برای سپردن پیوند موی خود به دست پزشکان باتجربه در کلینیک کاشت مو VIP با ما تماس بگیرید و وقت مشاوره خود را رزرو کنید. شما تنها به یک جلسه برای درمان ریزش مو تهران نیاز دارید.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو در تهران هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

کاشت مو با اسکن 3 عدی

کاشت مو با اسکن 3 عدی