کاشت مو تهران یکی از روش ‌هایی است که شما به کمک آن می‌ توانید برای همیشه مشکل ریزش یا حتی کم پشتی و طاسی خود را به صورت کامل رفع کنید.شاید برای بسیاری از افراد این سوال به وجود آمده باشد که کاشت مو تهران به چه صورت انجام می شود؟ یا بهترین کلینیک کاشت مو در تهران کدام یک است.

یکی از مشکلات متعددی که ممکن است برای تمامی افراد رخ دهد ریزش مو بوده که افراد در سن پایین نیز با آن مواجه می شوند و در برخی مواقع نیز این مورد برگشت پذیر نیست و مشکلات بسیاری را در افراد به وجود می آورد. از جمله مواردی همچون کاهش اعتماد به نفس فرد و تاثیر آن روی روابط اجتماعی از دلایل اصلی برای کاشت مو تهران می باشد.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

ما قصد داریم در این مقاله در رابطه با مواردی همچون کاشت مو تهران و مسائل مرتبط با آن صحبت کنیم. همچنین شما را با کلینیک معتبر و شناخته شده نیز آشنا خواهیم کرد‌. برای کسب اطلاعات بیشتر در انتها با ما همراه باشید.

نکاتی در رابطه با کاشت مو تهران

اگر به دنبال یک درمان عالی برای رفع کم مویی و رسیدن به ظاهر طبیعی هستید، کاشت مو تهران می ‌تواند بهترین انتخاب باشد. با در نظر گرفتن این موضوع که در گذشته کاشت مو با عمل های فوق العاده سنگین، نامنظم، بی کیفیت و مدت زمان طولانی عوارض زیاد و هزینه های فوق العاده بالا انجام می ‌شد طبیعتاً آسیب های خود را نیز به دنبال داشت.

درصد موفقیت کاشت مو در تهران

درصد موفقیت کاشت مو در تهران

اما امروزه با توجه به در اختیار داشتن دستگاه های فوق العاده پیشرفته و کاربردی و پزشکان حاذق باعث شده تا به رفع ایرادات در تکنیک های قبلی بپردازند و بهترین روش را برای متقاضی در نظر بگیرند. لازم به ذکر است بیان کنیم امروزه کاشت مو تهران نیز شامل این پیشرفت‌ ها شده و بر اساس انتظارات بیمار و وضعیتی که دارد انتخاب می شود.

مراحل کاشت مو تهران به چه صورت است؟

بیش از هر چیزی باید از این موضوع اطلاع داشته باشید که کاشت مو به چه منظور است و در رابطه با آن باید توضیح دهیم کاشت مو تهران یا پیوند مو به روش درمانی گفته می شود که در طی آن موهای مقاوم بدن یا سر را به ناحیه مورد نظر و مناطقی که دچار طاسی و ریزش شده منتقل می ‌کنند. در اصطلاح پزشکی به روش نام برده شده کاشت موی طبیعی گفته می شود.

معمولاً در دهه گذشته تنها با استفاده از یک یا دو تکنیک مخصوص کاشت موی طبیعی را انجام می دادند، اما همانطور که در مطالب فوق نیز بیان کردیم امروزه روش های فوق العاده پیشرفته و کاربردی برای کاشت مو تهران در نظر گرفته شده و آن را در دو دسته کلی جای داده، اما از نظر مراحل کاشت مو با یکدیگر تفاوت دارند. کاشت مو در تهران این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا در کوتاهترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود برسید.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

کاشت مو نواری

اگر شما کاندید مناسبی برای کاشت نواری باشید در ابتدا جهت استخراج فولیکول ‌ها یا گرافت ها یک برش با اندازه در نظر گرفته شده توسط پزشک پشت سر فرد ایجاد می ‌کنند، سپس فولیکول ها را با دقت فراوان زیر میکروسکوپ از درون پوست استخراج و پس از پشت سر گذاشتن این مرحله آن ها را برای کاشت آماده سازی خواهند کرد.

توجه داشته باشید روش های کاشت نواری معمولاً تهاجمی تر از سایر روش ها است، چرا که در طی انجام جراحی احتیاج به برش بوده و باید آن را بخیه بزنند، همچنین از عوارض بیشتر و ریکاوری بالاتر و طولانی تری نیز برخوردار می باشد، اما یک مزیت فوق العاده مهم و منحصر به فردی دارد و آن هم این است که گرافت های برداشته شده در این روش نسبت به سایرین بیشتر است. روش های مربوط به کاشت نواری شامل تکنیک های روش FUT، روش ترکیبی روش سوپر ترکیبی می شود.

کاشت به روش استخراج واحدهای فولیکولی

همانطور که ملاحظه کردید روش های نامبرده شده در موارد فوق احتیاج به برش داشتند، اما در این روش ها احتیاجی به ایجاد برش نیست و سعی می شود فولیکول ها را با استفاده از یک روش جدید یعنی به شکل واحدی یا ایجاد یک سری سوراخ های کاملا ریزی که کمتر از ۱ میلیمتر قطر دارند استخراج نمایند. این روش‌ها به حدی راحت و ساده و کم تهاجمی است که بسیاری آن را با لقب کاشت مو بدون جراحی می شناسند. از جمله جدیدترین روش های کاشت مو با استفاده از استخراج واحدهای فولیکولی شامل روش FIT، روش SUT، روش MicroFIT، روش BHT، کاشت مو به روش میکروگرافت می شود.

انواع روش های کاشت مو تهران

انواع روش های کاشت مو تهران

در حالت کلی باید بیان کنیم که هر دو روش نام برده شده دارای دو سر دسته می باشند، روش اول FUT و در روش دوم FITمی توانید این دو روش نام برده شده را به طور کامل با یکدیگر مقایسه کنید و این کار با خواندن مطالب موجود در سایت امکان پذیر خواهد شد و همچنین پس از مطالعه اطلاعات لازم را به خوبی در رابطه با آن ها کسب خواهید کرد، چرا که اکثر مزایا و معایب کاشت مو در روش های نامبرده شده و متعلق به هر گروه شباهت بسیار زیادی با یکدیگر دارند.

اما این مورد که کدام یک از روش ‌های نامبرده شده می تواند برای شما مناسب تر از دیگری باشد به چندین موارد مختلف مانند در نظر گرفتن وضعیت ریزش مو و موارد مشابه و متفاوت دیگر بستگی دارد که این مورد در جلسه مشاوره توسط پزشک برای شما به طور کامل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

آیا کاندید مناسبی برای کاشت مو تهران هستید؟

همانطور که در مطالب فوق نیز به این موضوع اشاره کردیم کاشت مو در تهران دارای مراحل مخصوص و منحصر به فرد خود می باشد و یکی از اولین قدم ها که جز مهمترین نیز تلقی می شود در نظر گرفتن این موضوع که آیا کاندیدای مناسب برای کاشت مو هستید یا خیر می باشد.

در بسیاری از مواقع انواع طاسی و ریزش مو تنها با کاشت مو تهران قابل جبران است، اما در برخی مواقع نیز دیده شده با مراجعه به پزشک و استفاده از شامپو و داروهای خاص نیز موها به طور کلی از بین بروند و همچنین اگر از طاسی های پراکنده با الگوی نامشخص یا موارد دیگری همچون ریزش موی سکه ای یا ریزش مو به دلیل داشتن برخی از بیماری‌ های زمینه ‌ای برخوردار هستید شما کاندید مناسبی برای کاشت مو تهران نمی باشید، اما چنانچه مشکلات شما ناشی از آلوپسی، آندروژنیک، سوختگی، آسیب، بیماری درمان شده و غیره باشد این امکان فراهم است تا برای کاشت مو در تهران اقدام نمایید.

اگر می خواهید متوجه این موضوع شوید که آیا کاندید مناسب برای انجام کاشت مو هستید یا خیر پیشنهاد می دهیم که در وهله اول حتماً به کلینیک مورد نظر مراجعه فرمایید در اینجا لازم است اشاره کوتاهی نیز به کلینیک vip داشته باشیم. همانطور که مطلع هستید انتخاب کلینیک معتبر و شناخته شده نقش مهم و کلیدی برای به دست آوردن نتیجه مطلوب از عمل به همراه دارد،

پس اگر می خواهید متوجه شوید که آیا کاندید مناسبی برای عمل کاشت مو در تهران هستید یا خیر پیشنهاد می دهیم که حتماً به کلینیک vip مراجع فرمایید و در آنجا پس از مشاوره های لازم با پزشک و مورد بررسی قرار دادن مواردی همچون قدرت بانک مو، جنس موها و وضعیت سلامت عمومی و غیره می توانید برای کاشت مو تهران اقدام نمایید.

تاثیر تعداد گرافت در نتیجه کاشت مو تهران

باید بیان کنیم یکی از عوامل مهم و فوق العاده تاثیرگذار و همچنین تعیین کننده جهت کاشت مو در تهران میزان تراکم موی خود شخص متقاضی است. به طور کلی منظور از گرافت همان فولیکول های برداشته شده از ناحیه اهدا کننده مو است که آن را به دسته های مشخصی تقسیم کرده و جهت کاشت مو آماده خواهند کرد.

آن دسته از بیمارانی که تعداد گرافت های آماده شده برای آن ها نسبت به میزان طاسی یا کم پشتی موی بیماری کم باشد کاملاً طبیعی است که کاشت مو با تراکم بالا برای آن‌ها صورت نگیرد، پس با توجه به تمامی موارد گفته شده می‌ توان به این نتیجه رسید که چنانچه تعداد گرافت در نظر گرفته شده برای کاشت مو در تهران بالا باشد کاشت مو با تراکم بالا برای فرد امکان پذیر خواهد شد.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

عوامل موثر و تعیین کننده جهت میزان تراکم و کاشت مو تهران

همانطور که به خوبی مشاهده کرده ‌اید اکثر کلینیک ها سعی می‌ کنند وعده های غیر واقعی در رابطه با کاشت مو بدهند، اما این اطمینان برای شما وجود دارد که اگر به کلینیک vip مراجعه فرمایید چیزی که از لحاظ علمی و عملی قابل اجرا هست را برای شما انجام دهند. به طور کلی می توان ۴۵۰۰ گراف را برای کاشت مو در نظر گرفت و وعده‌های بیش از این به عنوان یک ادعای توخالی است. برای کاشت تعداد گرافت های نامبرده شده احتیاج به ترکیب دو روش FIT، FUT می باشد که البته دریافت نتیجه مثبت از این تکنیک ها فقط و فقط به تجربه و مهارت فوق العاده بالای جراح احتیاج دارد.

توانایی و داشتن تجربه و حاذق بودن پزشک می تواند به شما کمک کند که بدون هرگونه استرسی کاشت مو در تهران را برای شما انجام دهد‌. البته این مورد زمانی ممکن است که کلینیک کاشت مو نیز به روز ترین و مدرن ترین دستگاه هارا برای کاشت مو در اختیار داشته باشد که این موارد در کلینیک vip به درستی رعایت شده است.

مهارت پزشک در کاشت مو تهران

مهارت پزشک در کاشت مو تهران

سخن پایانی

همانطور که ملاحظه کردید در رابطه با کاشت مو در تهران موارد لازم را برای شما بیان کردیم و در پایان نیز باید یادآور این موضوع شویم که اگر قصد انجام کاشت مو تهران را دارید باید یکسری اولویت های مهم را برای خود قرار دهید.

بحث اصلی ما در رابطه با تأثیر تعداد گرافت ها در میزان کاشت مو در مورد آن بیان کنیم، اگر می خواهید این کار به بهترین نحو ممکن برای شما انجام شود مراجعه به یک کلینیک معتبر و شناخته شده می تواند بهترین راه ممکن برای شما باشد چرا که در کلینیک vip به هیچ عنوان وعده غیرقابل باوری وجود ندارد و جراح با توجه به مهارت و حرفه ‌ای بودن خود می تواند با بهترین روش ممکن کاشت مو تهران را برای شما انجام دهد.

توجه داشته باشید که در رابطه با هزینه نیز باید بیان کنیم کلینیک vip در هر شرایطی سعی می ‌کند به فکر متقاضیان باشد و می تواند با مناسب ترین قیمت ممکن بهترین امکانات مدرن و به روز را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد. البته این هزینه بستگی به عوامل متعددی دارد که شما هنگام مراجعه به مطب انجام مشاوره می توانید به خوبی از هزینه نهایی مطلع شوید. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

سوالات

آیا کاشت مو تهران از دوره نقاهت برخوردار است؟
بله، شما برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید به تمامی نکاتی که پزشک بیان می کند عمل کنید تا دوره نقاهت را به بهترین نحو ممکن بگذرانید.
آیا کاشت مو در تهران دارای هزینه بسیار بالایی است؟
این مورد به عوامل متفاوت و متعددی بستگی دارد که برای مشخص شدن آن باید به کلینیک vip مراجعه کرده و با پزشک مشورت کنید.
آیا کاشت مو تهران می تواند برای به دست آوردن اعتماد به نفس موثر باشد؟
بله، همانطور که می دانید یکی از عوامل مهمی که روی زیبایی چهره تاثیرگذار است داشتن موهای پر و خوش حالت است، پس با کاشت مو در تهران این اعتماد به نفس را ایجاد می کنید.
چرا کلینیک vip؟
کلینیک کاشت مو در به دست آوردن نتیجه دلخواه نقش مهم و حائز اهمیتی دارد.
اهمیت مراقبت های پس از کاشت مو تا چه میزان است؟
فوق العاده مهم است که مراقبت هارا به طور کامل رعایت کنید تا از این طریق بهترین بازدهی برای شما ایجاد شود.