کاشت مو به روش FIT در تهران یکی از بهترین روش‌های پیوند مو در کلینیک کاشت مو VIP هست. این روش تاکنون به هزاران نفر کمک کرده تا چهره‌ و تیپی زیباتر داشته باشند. روش کاشت مو به روش FIT در تهران که به آن روش FUE هم گفته می‌شود، روشی دقیق، و با ریزه‌کاری بسیار هست. این روش برای موفقیت نیاز به مهارت و تجربه بالایی دارد. با ما در نگاهی به برتری‌های این روش کاشت مو همراه باشید.

آشنایی با کاشت مو به روش FIT در تهران:

کاشت مو به روش FIT روشی موثر و پرکاربرد در پیوند مو هست. در پیوند مو با این روش، هر فولیکول مو با ابزار مخصوصی از بانک موی شما جدا می‌شود و در بخش بدون موی سر شما کاشته می‌شود.

 

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

کاشت مو به روش FIT نیاز به برداشتن بافت پوست سر ندارد و پس از پیوند مو، ردی از زخم یا بخیه روی سر شما باقی نمی‌گذارد. این روش نسبت به روش‌های قدیمی‌تر کاشت مو، نیاز به مهارت و تجربه بیشتری دارد. زمان پیوند مو با این روش هم بیشتر از روش‌های قدیمی پیوند مو، مانند روش FUT هست.

تصاویر قبل و بعد از کاشت مو

تصاویر قبل و بعد از کاشت مو

برتری‌های کاشت مو به روش FIT در تهران:

کاشت مو در تهران با روش اف آی تی چند برتری خاص دارد که باید آنها را بدانید.

 

1- کاشت مو به روش FIT در تهران، راه‌حلی همیشگی برای جایگزینی موهای ازدست‌رفته:

نخستین برتری کاشت مو به روش FIT، پایان دادن به مشکل ریزش مو و درمانی همیشگی برای بی‌مو شدن شما هست. بسیاری از افرادی که داروهای مختلف جلوگیری از ریزش مو را امتحان کرده و در نهایت تاثیری از آنها ندیده‌اند، درمان ریزش موی خود را در روش FIT، و در کلینیک کاشت مو VIP یافته‌اند.

 

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو  به روش FIT هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

2- کاشت مو به روش FIT در تهران، روشی غیرتهاجمی و بدون جای زخم:

همۀ روش‌های کاشت مو، نوعی جراحی هستند. دومین دلیلی که باعث محبوبیت این روش در کاشت مو در تهران شده هست، کمترتهاجمی بودن آن هست. در پیوند مو به روش اف آی تی پوست سر برش و بخیه نمی‌خورد. در واقع پیوند مو با این روش با کمترین درد و خون‌ریزی همراه هست. جای زخم‌ها در پیوند موی اف آی تی به‌صورت نقطه‌ای، و دوره بهبودی آن کوتاه و بدون دردسر هست.

کم تهاجم بودن کاشت مو به روش fit

کم تهاجم بودن کاشت مو به روش fit

 

3- کاشت مو به روش FIT در تهران، با بهبودی پرسرعت بخش گیرنده و دهنده مو:

از بهترین ویژگی‌های کاشت مو با روش FIT در تهران، بهبودی سریع بانک مو و بخش پیوند‌شده پوست سر شماست. کاشت مو با این روش جای زخم آشکاری روی سر شما باقی نمی‌گذارد.

در روش FIT برشی روی پوست سر داده نمی‌شود و بخیه‌ای صورت نمی‌گیرد. پیازهای مو یک‌به‌یک از بانک موی شما جدا می‌شوند و در قسمت بدون موی سرتان کاشته می‌شوند.

همین نکته باعث می‌شود جای زخم‌ها در کاشت مو FIT به شکل نقطه‌ای باشند و آنها هم تا چند روز پس از پیوند، بهبود پیدا کنند. در این روش پیوند مو، بانک موی شما هم چند روز پس از پیوند، ظاهر طبیعی خود را به دست خواهد آورد. همچنین پس از رشد موها، تفاوتی در ناحیه پیوندی با بخش‌های مودار سر دیده نمی‌شود.

 

4- کاشت مو به روش FIT در تهران، روشی با 95 درصد احتمال موفقیت:

از برترین ویژگی‌های کاشت مو FIT در تهران، درصد بالای موفقیت آن هست. این روش پیوند مو روشی بسیار دقیق هست و نیاز به مهارت و تجربه بالا دارد.

اما درصد موفقیت پیوند مویی که با این روش به دست پزشکان ماهر و باتجربه انجام شود، بیش از 95 درصد هست. تعداد بالای پیوند موی موفق با این روش در کلینیک VIP خیال شما را درباره نتیجه پیوند موی خود آسوده می‌سازد.

 

5- کاشت مو به روش FIT در تهران، روشی ایدئال برای پیوندهای کم و محدود:

برای کسانی که بخش کمی از موهای آنها ریخته هست، یکی از بهترین روش‌های کاشت مو در تهران روش اف آی تی هست. کاشت مو FIT روشی بسیار دقیق هست و نیاز به زمان بیشتری نسبت به روش‌های قدیمی‌تر دارد. همین نکته این روش را برای کسانی که بخش کمی از موهای خود را از دست داده‌اند، روشی معقول و ایدئال ساخته هست.

 

معایب کاشت مو به روش FIT در تهران:

کاشت مو با روش FIT در تهران دارای اشکالاتی هم هست:

1- روشی زمان‌بر است:

در کاشت مو با روش FIT پیازهای مو از یک بخش سر برداشته شده، در بخش دیگر سر کاشته می‌شود. به همین دلیل تعداد گرافت‌های مو که در هر جلسه، با این روش می‌توان پیوند زد، محدودیت دارد. به این ترتیب کاشت مو FIT روشی زمان‌بر هست. در نتیجه برای کسانی که ریزش موی گسترده‌ای داشته‌اند، نیاز به بیش از یک جلسه درمان دیده می‌شود.

2- گران‌تر از روش FUT است:

کاشت مو FIT به‌دلیل برداشت و کاشت یک‌به‌یک فولیکول‌های مو، نیاز به زمان بیشتری برای پیوند دارد. به همین دلیل در بیشتر موارد، تعداد جلسه‌های درمانی به بیش از یک جلسه می‌رسد. این مسئله نیز هزینه درمان را برای شما بالاتر می‌برد. همین نکته باعث می‌شود هزینه کاشت مو به روش FIT در تهران نسبت به برخی از روش‌های قدیمی‌تر گران‌تر باشد

3- نیاز به مهارت و تجربه بالا دارد:

مهارت و تجربه اولین حرف را در این روش کاشت مو در تهران می‌زند. همچنین دکترهای کاشت مو که با این روش کار می‌کنند باید مهارت استفاده از ابزار آن را بدانند. مهارت و تجربه پزشک بهترین ضمانت برای موفقیت در روش پیوند مو اف آی تی هست. البته کسانی که درمان خود را به دست پزشکان موفق و باتجربه در کلینیک کاشت مو VIP سپرده‌اند، نتیجه این مهارت و تجربه را دیده‌اند.

مهارت و تجربه کاشت مو به روش fit

مهارت و تجربه کاشت مو به روش fit

4- روش ایده آلی برای ریزش موی گسترده نیست:

یکی دیگر از اشکال‌های این روش کاشت مو، مناسب نبودن آن برای سطح گسترده ریزش موست. بهتر هست برای کسانی که بخش زیادی از موهای خود را از دست داده‌اند، روش‌های ترکیبی پیوند مو انتخاب شود. این روش‌ها هم از برتری‌های روش FIT در پیوند مو استفاده می‌کنند و هم از روش‌های قدیمی‌تر در این کار بهره می‌گیرند.

کاشت مو به روش FIT در تهران چگونه انجام می‌شود؟

کاشت مو در تهران با روش FIT در چند مرحله انجام می‌شود:

1- مشاوره رایگان در کلینیک VIP:

اولین مرحله برای کاشت مو در تهران، مشاوره و معاینه هست. در جلسه معاینه، مقدار ریزش موی شما و همچنین نیاز شما به تعداد حدودی گرافت‌های مو مورد بررسی قرار می‌گیرد. پس از آن در صورت موافقت شما، هزینه و زمان پیوند موی شما مشخص خواهد شد.

برای مشاوره با پزشکان و تکنسین‌های ما در کلینیک کاشت مو VIP کافی هست به شماره واتس اپ 22222 پیام دهید.

2- عکس گرفتن از موی شما:

مرحله بعد گرفتن عکس از چهره و موی شما هست. این عکس‌ها برای مقایسه  چهره شما پس از کاشت مو به روش FIT هست.

3- تراشیدن بانک مو:

در روش FIT  نیازست تا بانک موی شما تراشیده شود. پس از تراشیدن موها، گرافت‌های مو از آن بیرون آورده می‌شود.

تراشیدن مو در روش fit

تراشیدن مو در روش fit

4- بی‌حسی موضعی:

پیش از شروع جراحی، سطح گیرنده و بانک موی شما با استفاده از داروهای خاصی بی‌حس می‌شود.

5- بیرون آوردن فولیکول‌های مو از بانک مو:

در این مرحله از کاشت مو با روش FIT، فولیکول‌های مو از بانک موی شما برداشته می‌شود. ابزار بیرون آوردن این موها تخصصی هستند و کار کردن با آنها نیاز به مهارت و تجربه بالا دارد. تعداد فولیکول‌های قابل‌برداشت در هر جلسه، با توجه به کیفیت بانک موی شما بین 1500 تا 4500 فولیکول هست.

6- آماده‌سازی:

در مرحله آماده‌سازی، پیازهای مو در ماده نگهدارنده‌ای گذاشته می‌شوند. این ماده فولیکول‌ها را تا زمان پیوند، زنده نگه می‌دارد. با دیدن فولیکول‌ها در زیر میکروسکوپ، بهترین آنها برای پیوند انتخاب می‌شوند.

7- کاشت مو:

کاشت پیازهای مو آخرین مرحله پیوندست. در این مرحله پزشکان متخصص در کلینیک VIP تک‌تک گرافت‌های مناسب و سالم را در بخش بدون موی سر شما پیوند می‌زنند.

هزینه کاشت مو به روش FIT در تهران چقدر است؟

همه افراد نیاز به پیوند موی برابر با یکدیگر ندارند. در برخی افراد سطح ریزش مو کم و محدود هست. بعضی دیگر نیز با سطح گسترده‌ای از ریزش مو روبه‌رو شده‌اند. طبیعی هست هزینه کاشت مو به روش FIT در تهران به مقدار ریزش موی سر شما هم بستگی دارد. به‌طور کلی هزینه کاشت مو به روش FIT در تهران به چند گزینه مختلف بستگی دارد:

1- مقدار فولیکول‌های مورد نیاز برای پیوند مو:

در محاسبه هزینه کاشت مو به روش FIT در تهران، تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای پیوند، تعیین‌کننده هست. هرچقدر شما به فولیکول‌های موی کمتری نیاز داشته باشید، زمان کاشت مو، و در نتیجه هزینه آن هم کمتر خواهد بود و برعکس. تعداد حدودی گرافت‌های مورد نیاز در جلسه مشاوره و معاینه مشخص می‌شود و بر همان اساس هم هزینه کاشت مو به روش FIT در تهران برای شما معلوم می‌گردد.

2- بانک موی شما:

بانک موی پرپشت و کامل هزینه کاشت مو به روش FIT در تهران را پائین‌تر می‌آورد. بانک موی پر و کافی پیوند مو را برای متخصصان کاشت مو آسان‌تر می‌کند. در نتیجه زمان، سختی و در نهایت هزینه پیوند مو نیز کمتر می‌شود.

3- سن شما:

سن داوطلب پیوند مو هم یکی دیگر از گزینه‌های موثر در هزینه پیوند مو به روش FIT در تهران هست. کمترین هزینه کاشت مو مربوط به افراد جوان تا میان‌سال هست. کاشت مو در تهران در رده سنی بالاتر با توجه به نیاز بیشتر به داروهای تقویت‌کننده و احتمال بانک موی نامناسب می‌تواند بیشتر شود.

سن کاشت مو به روش fit

سن کاشت مو به روش fit

4- دستمزد دریافتی دکتر کاشت مو:

دستمزد دکترهای کاشت مو نیز با یکدیگر متفاوت هست. پزشکان کلینیک VIP برای جلب رضایت شما هزینه متناسب و معقولی دریافت می‌کنند.

5- هزینه کلینیک کاشت مو:

مقدار تعرفه‌ای که کلینیک‌های مختلف برای پیوند مو در نظر گرفته‌اند هم با یکدیگر متفاوت هست. با کمی تحقیق در تعرفه‌های درمانی کلینیک‌های مختلف، می‌توانید بالاترین کیفیت کاشت مو را با کمترین هزینه در کلینیک VIP ببینید.

پرسش‌های متداول:

1- آیا کاشت مو به روش FIT پاسخ‌گوی ریزش موی من است؟
کاشت مو با این روش برای پیوند موی کم و متوسط به‌خوبی جواب می‌دهد. البته اگر سطح بدون موی سر شما خیلی گسترده باشد، ممکن است این روش، به‌تنهایی، پاسخ‌گوی آن نباشد. در این صورت باید از روش‌های ترکیبی در کاشت مو بهره ببرید.
2- ارزان‌ترین روش کاشت مو کدام است؟
کم‌هزینه‌ترین روش کاشت مو روش FUT است. این روش از روش‌های قدیمی‌تر پیوند مو است و به زمان کمتری برای پیوند نیاز دارد. در این روش، نواری از بافت پوست سر برداشته می‌شود و پس از آن پیازهای مو از آن جدا شده، به بخش بدون موی سر پیوند زده می‌شوند.
3- آیا کاشت مو به روش FIT در تهران هزینه‌های جانبی هم دارد؟
کاشت مو با هر روشی که انجام شود، هزینه‌های دیگری نیز دارد. از نمونه این هزینه‌ها می‌توان به هزینه آزمایشات، داروها، پمادهای ترمیم‌کننده پوست سر، کلاه، دستمال سر، شامپوهای مخصوص و موارد دیگر اشاره کرد.
4- آیا در روش FIT می‌توان از موهای بدن هم برای پیوند استفاده کرد؟
بله، در این روش می‌توان از موهای سینه یا ریش مردان برای پر کردن ناحیه پیوند استفاده کرد، اما این موها رشد کافی ندارند و جایگزین مناسبی برای موهای سر نیستند.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو به روش FIT هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

کاشت مو به روش FIT در تهران

کاشت مو به روش FIT در تهران